FÓRUM: Z ODKAZOVEJ SCHRÁNKY - FÓRUM: SZURKOLÓI ÜZENETEK - FAN FORUM: FROM OUR MAILBOX

DAC- Nitra B 0:1

ODKAZY FANÚŠIKOV - SZURKOLÓI ÜZENETEK:

- Dnešní hráči nám pripomínajú starovekých žoldnierov, idú tam, kde im zaplatia. Mali by si ale uvedomiť, že napríklad v starom Ríme boli títo ochotní za svojho chlebodarcu aj zomrieť. Chlapci, tá tisícka fanúšikov, ktorá vás prišla povzbudiť, si dokáže vyplniť sobotňajší večer aj iným spôsobom. Pravda, skutočný fanúšik je taký, že dokáže aj odpustiť, ale chce vidieť aspoň bojovnosť. V najbližších zápasoch proti nováčikom máte šancu udobriť si nás, tak teda nezabudnite – do Lipian cestujete aj s týmto odkazom od fanúšikov.

- Pán Kuna, prečo namiesto hráčov ako Lopú nedáte šancu domácim dorastencom, ktorí sa aspoň pobijú o žlto-modré farby?!  

- Hanba! Bola to urážka fanúšika! Z Lipian sa s prázdnymi rukami ani nevracajte! Alebo rovno odovzdajte registračku, a choďte robiť do fabriky...

- Čím drahšia vstupenka, tím slabší futbal?! Prečo sa pri dopĺňaní mužstva radšej nepoobzeráte po okolí?

- Gábor, ébresztő, ha vissza akarsz kerülni a Ligetbe, harcolni is tudni kell!

- Jozo, pred tebou skladam klobuk, takto sa ma bojovat, takto ma hrat pravy kapitan. Skoda, ze si na vsetko sam - branit, utocit... Zodvihni tu spadnutu zastavu, lebo sezona poriadne ani nezacala, a uz sme namoceni do boja o zachranu!

- Hat ez egy szornyu produkcio volt, se hajtas nem volt, se akkarat, se tudas........amit lehetet, azt kihagytak a fiuk.....A JARASI TEHETSEGEK SOMORJAROL NEM ERTEK SOKKAT........sem az "idegen" ujjoncok a csapatban.....AZ A KAPOT GOL TOTALIS KATASZTROFA, hol voltak a vedok a

kipatanonal????....Ha nincs akkarat....akkor nem lehet megbocsajtani olyan konnyen. OLEJNIK MEGINT MAGA HAJTOT!! "MIRO MENTEL IS THE BEST"  

- Szégyenben elbújnák a focisták helyében. Ez minden volt csak nem foci. Remélem ezzel a teljesítményel kiesnek és nem kapnak fizetést sem.