FÓRUM: Z ODKAZOVEJ SCHRÁNKY - FÓRUM: SZURKOLÓI ÜZENETEK - FAN FORUM: FROM OUR MAILBOX

Nitra B-DAC 2:0

ODKAZY FANÚŠIKOV - SZURKOLÓI ÜZENETEK:

- Hodnocení zápasu z mého pohledu:

Základní problém. Nemáme utočníka do koncovky.

Hráli jsme dobrý pohledný fotbal. Byl jsem v sobotu na Báč-Prešov a náš zápas byl o 100% lepší.

První poločas z naší strany výborný. Měli jsme proměnit dve tutovky a bylo vymalováno. Nikdo to ale nemohl trefit a soupeř nám dal po nedisciplinovanosti obrany,která začala moc útočit,gol do kabiny.

V druhé půli se vytratila záloha,slabě začal hrát Straka a Belkovič. Mužstvo přestalo dodržovat trenerovy pokyny a zonu a soupeř už víc zlobil,protože se přestalo napadat a měl víc prostoru.Opět jsme nedali tutovku,ale opravdu tutovou a z protiútoku bylo 2:0 a konec.

Máme dobré mužstvo a až se víc sehraje a nabere kondici,která některým hráčům chybí,bude hrát dobře s každým.

Jan Urban st. 22.11.2005 07:08

- Pocul som, ze Jozo Olejnik ma po zapase tazky otras mozgu, je to pravda? Vazime si jeho bojovnost, ked po takom udere bol schopny dohrat zapas do konca. Vyliec sa Jozo, drzime ti palce.

Ivan 21.11.2005 18:36

Odpoveď: Jožo mal naozaj otras mozgu, napriek tomu včerajší zápas dohral. Na dnešnom záverečnom tréningu aj následnej spoločnej hráčskej rozlúčkovej akcii už bol v poriadku. Aj tak si jeho prístup zaslúži náš obdiv!

- Slabý zápas, v prvom polčase sme nevyužili jednu 100 percentnú šancu a v druhom tak isto, takže už to potom išlo iba dole vodou. Jiro nás zas zachránil od pár gólov naviac, útočníci svoje šance nevyužili, takže 2:0 je asi na mieste. Nemám k tomu čo viac povedať, ale výlet to bol  fajn, ale asi sme chlapcov veľmi nepovzbudili, keď prehrali, ale určite by som sa ešte na nejaký zápas išiel pozrieť!

Aa ešte niečo, chcel by som pozdraviť Jožka Olejníka a povedať mu, že je to náš veľký BOJOVNÍk, veď v druhom polčase pri „zhlavičkovaní“ s protihráčom akoby nevedel kde je, no po pár minútovom ošetrení sa vrátil a zápas dohral!!!! Ešte toľko, že má veľkú smolu, že nemá vedľa seba len o trochu lepších obrancov, aspoň by sme nedostávali toľko gólov(myslím, že 2.gól sme dostali pri jeho ošetrovaní, ale naozaj si nie som istý), ale to je jedno, asi ani defenzívny záložník nie ten správny, aj keď je tam Hadviger, no včera to nešlo(a asi nie len včera).

Miro 21.11.2005 09:35