FÓRUM: Z ODKAZOVEJ SCHRÁNKY - FÓRUM: SZURKOLÓI ÜZENETEK - FAN FORUM: FROM OUR MAILBOX

 

DAC-Prešov 1:3 (0:1)

 

ODKAZY FANڊIKOV - SZURKOLÓI ÜZENETEK:

 

- Zdravím! Aj ked trocha oneskorene , ale predsa trocha komentáru k našim po zápase s Prešovom! Pán tréner neberte to v zlom ,ale táto prehra ide aj na vaše triko a to z jedného dôvodu .Postavi dvoch max. defenzívnych záložníkov (Hadviger,Egri) , ktorý sú jednoducho povedané 'búrači' do stredu poža a to na domácom ihrisku ked potrebujeme vyhra bola obrovská chyba! Pozrite sa na hru ktorú sme predvádzali po nasadení Franta Kundru on to tam aspoň trocha usmernil ,ale nečakajte od Egriho alebo Hadvigera , že budú režisérmi ! Nech sa na mňa Egri nehnevá ,ale ten chlapec do základu nepatrí! Na druhej strane tá bojovnos sa mi pozdávala ! ešte jedna poznámka k vedeniu - málokedy sa stávalo aby si u nás tožko dovoloval rozhodca ako v sobotu, žeby aj naša diplomacia smerovala do úzadia? Páni vo vedení nerobte zo seba 'trtkov' !!!! Hovorí sa nádej zomiera posledná tak BOJUJTE! Hajrá DAC

skalný fans Peter 11.04.2006 18:05

 

- Hore hlavu chlapci !!!

Po tejto neštastnej prehre, kde sme doma stratili s Prešovom cenné body musíme v Bratislave na Tehelnom poli zabojova s celým srdcom. Treba vybojova aspoň jeden bod keď už nie tri !!!! Netreba sa vzdáva, ešte máme šancu na záchranu. Tréner je dobrý, mužstvo sa zo zápasu na zápas zoceluje, zohráva. Je vidie, že mužstvo chce hra a vyhráva a to je dôležité. Už nepobehujeme na trávniku ako stratené vagóny na stanici. Želám aby sme v sobotňajšom zápase vydali zo seba čo najviac. Prajem celému mužstvu úspech a nám fanúšikom vieru vo víazstvo a štastie, ktoré  teraz vežmi potrebujeme.

Fece 11.04.2006 13:40

 

- Az elso felido siralmas volt a masik mar elment. Csak azt nem ertem miert ocsmaroltak Zlatckyt, szerintem jo jatekos. Sajna var rank tenyleg a 3 liga. De en meg bizom mindig, de lehet jobb lenne ujbol kezdeni. SLOVAN-DAC 0:1, gol Sani. Gyorsan kell lonni 1 golt azt 10 emberel vedekezni es a Trancikot kell mar kapuba alitani mert szerintem KOBRe volt minimum 1 gol. Ha kikapunk vege szerintem... Meg mindig nincs uj manager?

Pista 11.04.2006 12:41

 

- S presovom to nevyslo ale so slovanom to moze vyjst lebo doma sa im hra tazsie a mozte ist do brejkov. da sa tam aj vyhrat pri troske stastie ale treba dat pozor na rozhodcov

Roman Jurko 11.04.2006 11:22

 

- Igen, pepe, egy bizonyos szinten! 1986-óta járok meccsekre, nem sok hazai találkozót hagytam ki! Az elő ligás kiesés után azt mindtam, többé, nem jövök ide! Most is itt vagyok, és amíg DAC lesz, én is itt leszek! Kb.5évig én is torokszakadtából ordítottam minden meccsen, tudom miről beszélek! Megígérem neked, a köv. meccsen odamegyek a fiúkhoz, még az is lehet, újra beállok közéjük! Nekük drukkereknek nem szabad feladni a küzdelmet, akárhogy is álljon a csapat! És végre a sarkunkra állni, összefogni és nem engedni végre, hogy a szezon után a "vezetőség" mindenkit szélnek eresszen! Hajrá fiúk! Hajrá DAC!

ps: pán tréner Mičinec! všetci Vám držíme palce a veríme, že sa Vám podarí zachráni naše mužstvo! Keby vaši súčasní hráči mali radi tak DAC ako Vy, tak by tu žiaden problém nebol...

-hofi- 11.04.2006 09:33

 

- egy bizonyos szinten megértheted a B-közepet is, hofi. csalódnak abban,amit látnak.egész első félidőben nyomták az ipart és mit kaptak cserébe....0:2.... meg egy nagy semmit.szerintem téged is szívesen láttak volna maguk közt.legközelebb majd bíztasd őket onnét lentrőé,hogy drukkoljanak tovább,ne szedjék le a zászlókat.sajnos már én is csalódtam ebben a csapatban. Nem is játékosokban,nem is az edzőben,hanem az egősz helyzetben.higyjétek el,idén kiesünk és egyhamar nem térünk vissza.a vezetőség szétengedi ezt a csapatot is.nem lesz csak egy-két második liga szintet megütő játékos sem,Micinecet pedig tuti elküldik a kiesés után.gondolkodjunk logikusan:a kiesést már nem kerülhetjük el.azon kell gondolkodni,hogy kerüljünk minnél hamarabb vissza a 2.ligába.szerintem a 3.ligás meccsekre még ennél is kevesebb ember fog kijárni. kb. 50-60. senki nem szereti látni,ahogy gyerekkora álomcsapata a szétesés közelébe kerül.26éve nem játszottunk szlovák 3.ligát.Szponzor nélkül egy darabig az Újvárral és a Jaslovské Bohunicével lesznek derbik ebben a stadionban(mit stadion,futbalaréna),de bízni kell a szebb jövőben.Most válik majd el,ki az igazi szurkoló. az első ligából való kiesés után sokan elpártoltak a DAC-tól,most még többen el fognak. VISZONT: 

-amíg matematikai esély van a bentmaradásra, NEM SZABAD FELADNI A KÜZDELMET

-meg kell verni a KASSÁT és az összes ellenfelet,akit otthon fogadunk

-idegenből MINNÉL TÖBB PONTOT ELHOZNI

-a szezon végén pedig a csapatot NEM SZÉTENGEDNI!

A REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA! H A J R Á  D A C!

Pepe/dacfun 10.04.2006 18:16

 

- Este nie je nic stratene ani po prehre s Prešovom.Stale treba BOJOVAT AŽ DO KONCA!!!!!!!!!!.Držim palce.

Snegi 10.04.2006 15:58

 

- Egyre inkább úgy néz ki, búcsúzunk... Szidhatjuk a bírót -talán joggal, mert ugye 2 tizenegyes-helyzet+les a gól előtt -, de megkérdezném a pályán levő fiataluraktól, hol voltak, amikor a második gólt kaptuk? És hol volt az a hajtás, küzdés, amit a szépítő gól után produkáltak? Túl igényes vagyok, ha mozgást várok a focistától?Az edző előtt le a kalappal, összerakta azt, amit ebből a (nem épp lélekmelengető) játékosállományból lehetett. De mit csinál a vezérkar? Van egyáltalán nekünk olyanunk? Aki nem csak nyilatkozik, hanem dolgozik is? Például azon, hogy legalább itthon igazságosan fújjon a bíró? Ha azt nem tudják elintézni, amit ilyenkor mindenki más el tud!Teljes megújulás kell ide! Ha ez a második ligás létünkbe is kerül (azért nagyon remélem, hogy nem!!!!), akkor jövőre a haramdikban kell megtenni! Olyan emberek kellenek, akik szívügyüknek tekintik a DACot, de az edzőn és néhány játékoson (meg kívülálló drukkeren) kívül nincs ilyen! Apropó, drukkerek: milyen szurkolótábor az, gyerekek, amelyik minden meccs 60-70.percében leszedi a zászlókat és elhallgat? Pont akkor kell a legnagyobb biztatás a csapatnak, akkor kell plusz erőt adni a játékosoknak!!!! Meg sértődésből bekapott gól után is ugyanezt csinálni??? Ez nem drukkerre vall! Van még hátra 9meccs, bizakodjunk, és lehetőleg a végén ne csalódjunk!Isten, áldd meg a magyart ... és mentsd meg a DAC-ot!

-hofi- 10.04.2006 14:44

 

- Én úgy hallottam, hogy eléggé be vannak rágva a csapatok a végett, ahogy tavaly megmenekültünk. Most pont ez miatt akarják a vesztünket... Vagy csak egyszerűen a többi eredmény se nagyon kedvez... ha csak a hazai meccseket hozzuk a riválisaink ellen, az még kevés. Számolni kell azzal, hogy ők is hozzák a hazai meccseiket... Szerintem max a Humennét lehetne megelőzni meg talán a Rimaszombatot is?... Nehéz, nagyon nehéz lesz...

Leslie 10.04.2006 11:09

 

- Érdemes lenne a következő szezonban (ha ne adj isten kiesnénk,ami sajnos nagyon valószinű, bárcsak ne lenne igazam) benevezni a MAGYARORSZÁGI második ligába. ahogyan azt az újvári hokisták is SIKERESEN abszolválták. jobb,mint a 3.liga!!!!

pepe/dacfun 09.04.2006 23:33

 

- Tavasszal elso meccsen voltam, eddig a munkam nem engedte. Egy fontos dolgot lattam az oszi mecsekhez kepest: a jatekosok tudtak, hol van a helyuk. Osszel ezen a teren egy nagy kaosz uralkodott a palyan. Nem jatszottunk tul latvanyosan, de egy ilyen eros ellenfelet be tudtunk szoritani a sajat kapuja ele hosszabb ideig, es ez dicseretes. Viszont kar, hogy csak a felidei fejmosas utan tudtak a fiuk igazan kiadni magukbol azt, amit Micinec begyakorolt veluk. Miert nem ugy jatszottak az elejetol?! Ezt a mecset szerintem a VEZETES vesztette el. Hogy lehet az, hogyha kieses ellen harcolunk a biro hazai palyan elintez bennunket?! Ha az elnokseg olyan akarattal es erobedobassal dolgozna, mint  ahogy Micinec es a fiuk hajottattak es akartak a masik felidoben, akkor nemlennenek kiesei gondjai a DACnak. Sajnos, ezzel most nagyon csokkentek az eselyeink, de ez a csapat igy ezekkel az edzokkel szerintem egybol visszajutattna bennunket a masikligaba.

Ferenc 09.04.2006 19:57

 

- Na most megmutatták hogyan kell a nézőket elűzni a stadionból.hitehagyott volt az egész első félidő,a hátvédsorunk meg a játékvezetés katasztrofális.kár a két nem megadott tizenegyesért.azért panaszt be lehetne adni a bíróra.sajnos már csak matematikai esélyünk maradt a bentmaradásra.kár ezekért a pontokért,pláne hogy a Humenné ikszelt Sellyén.évek óta halogatódik,egyszer be kell következnie.kis pénz,kis foci.BÁRCSAK NE LENNE IGAZAM!HAJRÁ DAC!

pepe/dacfun 09.04.2006 10:51

 

- ano bude to tazke ale vyhrame MICINEC dobre poskladal muzstvo nema nikto iste miesto v zaklade toci 15-16 hracov,je to dobra perspektiva len treba hracov nechat pokope a este par talentov pozbierat na okoli!!! hajra zitny ostrov!!!!od buduceho kola nech tatran vyhra vsetky zvysne zapasy!!!DAC-PRESOV 1:0 SANI ale to je jedno ked da gol aj Kobr len nech vyhrame aj ked len o gol!!!!FOREVER DAC HAJRA PERED!!!

snnop24 07.04.2006 22:38 (prevzaté z www.profutbal.sk)

 

- Pre DAC to bude ažký zápas ale musíme vyhra aby sme sa v II. lige udržali, pevne verím, že chlapci vydajú zo seba maximum a 3 body si doma udržíme. Prešov je dobré mužstvo a trocha rešpektu ale hlavne bojovnosti nezaškodí. DAC do toho !!!!

fece 07.04.2006 09:50 (prevzaté z www.profutbal.sk)

 

- tatran pojde domov z dlhym nosom staci nam aj vyhra 1:0 mame skvele mlade muzstvo a zo zapasu na zapas sme zohratejsi; silnejsi a sebaistejsi!!! proste mlade perspektivne muzstvo v Presove uznavam len Zlackeho lebo je fakt rychli hrac ale Barmos ho vygumuje z ihriska!!!!! HAJRA DAC!!! Ale prajem Presovu 1 ligu ale az po prehre u nas!!!

snnop24 05.04.2006 21:03 (prevzaté z www.profutbal.sk)