FÓRUM: Z ODKAZOVEJ SCHRÁNKY - FÓRUM: SZURKOLÓI ÜZENETEK - FAN FORUM: FROM OUR MAILBOX

 

Odkazy k sezóne 2006/07  – A 2006/07-es idénnyel kapcsolatos üzenetek

 

Už najbližší víkend začína nová sezóna, ktorá bude pre DAC trinástou v druhej najvyššej súaži. Nikto z nás nechce, aby trinástka bola nešastná a nᚠDAC skončil tak neslávne, ako v minulej sezóne, keď aj kvôli reorganizácii súaží skončil na vypadávajúcom mieste. Len finančné problémy a politika súperov nám priniesla druhú šancu. Tak sa jej chopme, opä zabojujme o farby klubu a prilákajme divákov na tribúny. A ty, fanúšik, povzbuď svoje mužstvo a pošli mu odkaz, ktorý dokáže pred štartom súaže hráčov nabudi a navodí správnu, víaznú atmosféru v kabíne.

 

Már csak pár nap, és ismét útjára indul a labda a hazai két legmagasabb osztályban. Csapatunk tavalyi sikertelen szereplése után kapott egy újabb esélyt és ismét a második vonalban folytathatja. Hogy ez a DAC számára tizenharmadik idény ezen a szinten ne hozzon balszerencsét, ezért mindjájunknak össze kell fogni. A vezetés és a játékosok, remélhetőleg, tanulnak a múlt hibáiból, mi szurkolók pedig... nos, itt a lehetőség bizonyítani, mit is jelent számunkra a DAC. Küldjétek el buzdító szavaitokat az idény elején, melyekkel focistáinkat kellőképpen rá tudjátok ébreszteni, mit is jelent a DAC sárga-kék színeit viselni. Hajrá DAC, hajrá Szerdahely!

 

ODKAZY FANڊIKOV - SZURKOLÓI ÜZENETEK:

 

- Láttam, hogy utazás lesz szervezve a DAC meccsre. Sajnos akkor én több száz km-re leszek innen, de meg akartam írni, hogy nagyon nagy ötlet és a későbbiekben mindenképpen kellene szervezni ilyet. Csak így tovább! Hajrá magyarok, hajrá DAC!

Üdvözlettel

Attila 30.06.2006 23:58