Krátko o Bénes Lacusovi

Poór For Fórum - Chilavert új cikkei

Krátko o Bénes Lacusovi

HozzászólásSzerző: chilavert Dátum: 2015. aug. 23., 11:58

Krátko o Bénes Lacusovi
Rozprávať o tom, prečo neskončil u nás, je dnes už zbytočné. Všetko je tak, ako má byť. DAC je už niekoľko desaťročí priam macošský k vlastným odchovancom a ktovie, ako by dopadol Bénes po príchode k nám. Niekde totiž rozhoduje kvalita, kým my tu už desaťročia aj o tom najväčšom talente hovoríme, ako o dedinskom futbalistovi a na druhej strane dávame šancu deckám zazobancov, vplyvných nímandov a nevyzretým mladíkom, lebo ide o kamošovho syna ... Na to sme experti... Lacko Bénes sa raketovo zaradil do európskej futbalovej mapy a excelentným výkonom sa katapultoval... no, je na ňom kam... Dnes je aj našou pýchou, bez ohľadu na to, aká bola jeho cesta a aký dres dnes oblieka. Vďaka Žilinčanom, ktorý nad jeho zjavným talentom nepolemizovali a dali mu šancu aká mu patrí. Ja som osobne naňho veľmi hrdý. Kvôli takýmto chvíľam sa oplatí písať o futbale!
Avatar
chilavert
csili
csili
 
Hozzászólás: 664
Csatlakozott: 2013. szept. 12., 13:52


Re: Krátko o Bénes Lacusovi

HozzászólásSzerző: fanfan Dátum: 2015. aug. 23., 15:18

Teljes egyetértés !!!
Tudni kell várni,csendben maradni ,és idöben lépni.Mert a türelem a mi erényünk. És nem bocsájtunk meg soha senkinek. Majd isten megbocsájt. "Keresztapa: Vito Corleone és Michael Corleone párbeszéde"
fanfan
Platinum Boarder
Platinum Boarder
 
Hozzászólás: 2429
Csatlakozott: 2009. márc. 21., 11:25


Re: Krátko o Bénes Lacusovi

HozzászólásSzerző: kovacs81 Dátum: 2015. aug. 23., 19:01

Azthiszem a RK-ZA meccsen a tv-s kommentator vendege (nem ugrik be ki volt az) agyonra dicserte Benest...hogy olyan stilusu jatekos amilyenbol szlovakian nem igazan van...picit bovebben is kifejtette,lenyeg hogy jo volt hallani...szurkolok neki...
kovacs81
Junior Boarder
Junior Boarder
 
Hozzászólás: 79
Csatlakozott: 2014. márc. 8., 18:31



Vissza: PFF!!!...


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron