FK DAC 1904, a.s. DUNAJSKÁ STREDA

 

MLÁDEŽNÍCKÉ MUŽSTVÁ - UTÁNPÓTLÁS CSAPATOK - YOUTH TEAMS

 

NOVINKY - HÍREK - NEWS

 

2005/2006

 

17. - 18.6.2006: aj posledné mládežnícke tímy ukončili sezónu

Žiaci: výsledky zápasov 1. ligy starších a mladších žiakov:

I. LSŽZ: Rapid-DAC 1904 1:3 (1:2) Csiffári, Bírová, Bíro, FC Nitra 15-Myjava 2:0 (0:0), Levice-Prievidza 1:0 (0:0), N. Zámky-Trenčín 1:3 (0:1), Púchov-Inter 1:1, Dubnica-SFM Senec 6:0, Slovan-Trnava 2:1. Dohrávka: Myjava-Rapid 4:1.

1. Nitra 26 22 2 2 76:13 68

2. Slovan 26 17 6 3 68:24 57

3. Dubnica 26 15 4 7 58:26 49

4. AS Trenčín 26 14 6 6 47:22 48

5. Trnava 26 14 6 6 40:27 48

6. Levice 26 13 6 7 48:20 45

7. Púchov 26 9 6 11 46:45 33

8. SFM Senec 26 9 6 11 34:42 33

9. Myjava 26 7 7 12 29:39 28

10. Inter 26 7 6 13 33:28 27

11. Prievidza 26 7 3 16 28:52 24

12. Nové Zámky 26 8 0 18 29:59 24

13. Rapid 26 5 4 17 27:60 19

14. DAC 1904 26 3 2 21 22:128 11

I. LMŽZ: Rapid-DAC 1904 3:2 (2:1) Bódis, Juhos, FC Nitra 13-Myjava 0:0, Levice-Prievidza 1:1 (0:1), N. Zámky-Trenčín 0:2 (0:1), Púchov-Inter 0:2, Dubnica-SFM Senec 2:1, Slovan -Trnava 6:1. Dohrávka: Myjava-Rapid 4:1.

1. Trnava 26 23 1 2 106:15 70

2. AS Trenčín 26 21 1 4 76:18 64

3. Slovan 26 19 2 5 93:29 59

4. Inter 26 17 2 7 67:28 53

5. Prievidza 26 16 2 8 46:38 50

6. Púchov 26 13 0 13 50:49 39

7. Dubnica 26 12 3 11 49:49 39

8. Levice 26 11 4 11 42:43 37

9. Nitra 26 10 5 11 47:46 35

10. Myjava 26 8 6 12 30:31 30

11. SFM Senec 26 5 2 19 20:68 17

12. Nové Zámky 26 4 3 19 29:52 15

13. DAC 1904 26 3 2 21 15:127 11

14. Rapid 26 3 1 22 16:93 10

(csiffári, nk, 23.6.2006)

 

10. - 11.6.2006: výsledky mládežníckych tímov

DORAST: výsledky víkendových zápasov 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD: Vráble-DAC 1904 2:2 (1:1) Meszáros, Kúth - Bartalos, Bognár, Sereď-Topoľčany 3:3 (2:3), ČFK Nitra-TTS Trenčín 3:2 (2:2), Komárno-Chrenová 2:2 (1:2), Nemšová-Galanta 4:0 (2:0), Bánovce-Trnava B 1:1, Senica-Partizánske 1:2, N. Mesto-Brezová p/B. 1:2

1. Nemšová 30 22 3 5 83:36 69

2. DAC 1904 30 20 5 5 84:22 65

3. Brezová p/Br. 30 17 7 6 81:44 58

4. Vráble 30 16 7 7 53:40 55

5. Topoľčany 30 17 2 11 85:41 53

6. Galanta 30 14 6 10 61:51 48

7. Bánovce 30 13 8 9 59:41 47

8. Sereď 30 13 5 12 48:57 44

9. Chrenová 30 13 4 13 64:59 43

10. Nové Mesto 30 10 8 12 49:41 38

11. Trnava B 30 9 9 12 50:47 36

12. ČFK Nitra 30 9 5 16 45:58 32

13. Senica 30 7 7 16 30:65 28

14. Partizánske 30 7 4 19 35:85 25

15. TTS Trenčín 30 6 2 22 29:85 20

16. Komárno 30 5 2 23 27:111 17

III. LMD: Vráble-DAC 1904 2:1 (1:0) Stojka, Šerfözö – Szajkó, Sereď-Topoľčany 1:7 (1:3), ČFK Nitra-TTS Trenčín 4:2 (2:2), Komárno-Chrenová 0:3 (0:3), Nemšová-Galanta 1:0 (0:0), Bánovce-Trnava B 1:8, Senica-Partizánske 4:0, N. Mesto-Brezová p/Br. 0:0

1. Topoľčany 30 23 5 2 95:14 74

2. Trnava B 30 23 5 2 84:18 74

3. DAC 1904 30 20 5 5 99:34 65

4. Senica 30 18 3 9 48:29 57

5. Brezová p/Br. 30 15 5 10 54:32 50

6. Nemšová 30 14 8 8 45:40 50

7. ČFK Nitra 30 15 3 12 52:49 48

8. Nové Mesto 30 9 13 8 38:37 40

9. Galanta 30 11 6 13 42:50 39

10. Bánovce 30 10 6 14 45:50 36

11. Chrenová 30 10 5 15 49:64 35

12. Vráble 30 10 3 17 43:61 33

13. Partizánske 30 8 4 18 49:77 28

14. TTS Trenčín 30 6 1 23 33:78 19

15. Komárno 30 4 5 21 21:93 17

16. Sereď 30 3 5 22 27:98 14

Žiaci: výsledky zápasov 1. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

I. LSŽZ: DAC 1904-Slovan 0:5 (0:4), AS Trenčín-FC Nitra 15 0:1 (0:1), Trnava-Levice 4:1 (1:1), Prievidza-N. Zámky 5:1 (3:0), SFM Senec-Rapid 1:0, Inter-Dubnica 1:2, Myjava-Púchov 0:0. Dohrávky: N. Zámky-FC Nitra 15 3:0 (1:0), Púchov-Trenčín 1:2, Slovan-SFM Senec 1:1

1. Nitra 25 21 2 2 74:13 65

2. Slovan 25 16 6 3 66:23 54

3. Trnava 25 14 6 5 39:25 48

4. Dubnica 25 14 4 7 52:26 46

5. AS Trenčín 25 13 6 6 44:21 45

6. Levice 25 12 6 7 47:20 42

7. SFM Senec 25 9 6 10 34:36 33

8. Púchov 25 9 5 11 45:44 32

9. Inter 25 7 5 13 32:27 26

10. Myjava 24 6 7 11 25:36 25

11. Prievidza 25 7 3 15 28:51 24

12. Nové Zámky 25 8 0 17 28:56 24

13. Rapid 24 5 4 15 25:53 19

14. DAC 1904 25 2 2 21 19:127 8

I. LMŽZ: DAC 1904-Slovan 0:6 (0:3), AS Trenčín-FC Nitra 13 3:1 (3:1), Trnava-Levice 4:0 (1:0), Prievidza-N. Zámky 2:0 (1:0). Dohrávka: N. Zámky-FC Nitra 13 0:0

1. Trnava 25 23 1 1 105:9 70

2. AS Trenčín 25 20 1 4 74:18 61

3. Slovan 25 18 2 5 87:28 56

4. Inter 25 16 2 7 65:28 50

5. Prievidza 25 16 1 8 45:37 49

6. Púchov 25 13 0 12 50:47 39

7. Dubnica 25 11 3 11 47:48 36

8. Levice 25 11 3 11 41:42 36

9. Nitra 25 10 4 11 47:46 34

10. Myjava 24 7 5 12 26:30 26

11. SFM Senec 25 5 2 18 19:66 17

12. Nové Zámky 25 4 3 18 29:50 15

13. DAC 1904 25 3 2 20 13:124 11

14. Rapid 24 2 1 21 12:87 7

III. LSŽ JV: Komárno-DAC 1904 B 6:1 (3:0) Pásztor 2, Kiss, Habardík, Németh, Matička – Czibula, Štúrovo-Chrenová 14 2:0 (0:0), N. Zámky B-Hurbanovo 0:2 (0:0), Tvrdošovce-Šurany 1:5 (0:0), Želiezovce-Sereď 2:4 (1:3), ČFK Nitra-Kolárovo 4:0 (0:0), Šaľa B-Galanta 2:0 (1:0), Nesvady-Šamorín 1:1 (0:1). Dohrávka: ČFK Nitra-Hurbanovo 0:1 (0:0)

1. Komárno 30 29 1 0 186:12 88

2. Sereď 30 20 5 5 71:32 65

3. DAC 1904 B 30 18 6 6 61:40 60

4. Galanta 30 16 7 7 74:49 55

5. ČFK Nitra 30 16 3 11 78:41 51

6. Kolárovo 30 13 6 11 64:51 45

7. Šurany 30 12 4 14 67:66 40

8. Štúrovo 30 12 4 14 43:57 40

9. Želiezovce 30 12 3 15 64:68 39

10. N. Zámky B 30 12 2 16 52:61 38

11. Hurbanovo 30 11 4 15 37:62 37

12. Chrenová B 30 10 5 15 47:63 35

13. Šamorín 30 7 6 17 29:82 27

14. Šaľa B 30 7 5 18 33:84 26

15. Nesvady 30 7 3 20 33:81 24

16. Tvrdošovce 30 5 2 23 17:107 17

III. LMŽ JV: Komárno-DAC 1904 B 10:0 (3:0) Szilvás 2, Németh, Nagy, Hausleitner, Tokár, Mihálik, Takács, Kékesi, vlastný, N. Zámky B-Hurbanovo 0:2 (0:1), Štúrovo-Chrenová 12 6:0 (3:0), Tvrdošovce-Šurany 0:1 (0:0), Želiezovce-Sereď 3:0 (2:0), ČFK Nitra-Kolárovo 8:1 (3:1), Šaľa B-Galanta 0:3 (0:2), Nesvady-Šamorín 2:0 (1:0). Dohrávka: ČFK Nitra-Hurbanovo 3:1 (2:0)

1. Komárno 30 27 1 2 152:14 82

2. Štúrovo 30 24 1 5 117:39 73

3. Galanta 30 22 5 3 113:30 71

4. ČFK Nitra 30 22 1 7 122:38 67

5. Hurbanovo 30 19 2 9 80:40 59

6. Sereď 30 14 5 11 44:37 47

7. Šaľa B 30 14 3 13 91:81 45

8. Šurany 30 13 5 12 68:82 44

9. Šamorín 30 12 3 15 70:51 39

10. Želiezovce 30 12 1 17 75:69 37

11. Nesvady 30 8 7 15 37:54 31

12. N. Zámky B 30 6 7 17 32:81 25

13. Kolárovo 30 7 1 22 45:121 22

14. DAC 1904 B 30 6 4 20 31:116 22

15. Chrenová B 30 5 2 23 31:124 17

16. Tvrdošovce 30 4 2 24 17:148 14

(csiffári, nk, 16.6.2006)

 

nk, 2006. június 12.:

Nem sikerült a bravúr, a tavasz csapata nem jutott a második vonalba

A hétvégén több ifjúsagi csapatunk számára is befejeződött a bajnoki idény. Legnagyobb érdeklődéssel az idősebb ifik Verebélyi szereplését vártuk, számukra ugyanis a feljutás...

Tovább»

 

nk, 12.6.2006:

Mužstvo jari nepostúpilo

Cez víkend sa končila majstrovská sezóna pre väčšinu našich mládežníckych tímov. S veľkým očakávaním sme hľadeli najmä na vystúpenie staršieho dorastu, ktorý pred posledným kolom živil nádej na postup do...

Ďalej»

 

3. - 4.6.2006: výsledky mládežníckych tímov

DORAST: výsledky víkendových zápasov 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD: DAC 1904-Komárno 10:0 (2:0) Bartalos 2, Čmehýl 2, Faragó 2, Lelkes, Egri, Bazsó, Bognár, Partizánske-Sereď 3:1 (2:0), Chrenová-Bánovce 7:2 (1:0), TTS Trenčín-Vráble 1:0 (0:0), Galanta-ČFK Nitra 4:2 (0:1), Topoľčany-Nemšová 0:1 (0:1), Brezová p/Br.-Senica 3:0, Trnava B-N. Mesto 3:0.

1. Nemšová 29 21 3 5 79:36 66

2. DAC 1904 29 20 4 5 82:20 64

3. Brezová p/Br. 29 16 7 6 79:43 55

4. Vráble 29 16 6 7 51:38 54

5. Topoľčany 29 17 1 11 82:38 52

6. Galanta 29 14 6 9 61:47 48

7. Bánovce 29 13 7 9 58:40 46

8. Sereď 29 13 4 12 45:54 43

9. Chrenová 29 13 3 13 62:57 42

10. Nové Mesto 29 10 8 11 48:39 38

11. Trnava B 29 9 8 12 49:46 35

12. ČFK Nitra 29 8 5 16 42:56 29

13. Senica 29 7 7 15 29:63 28

14. Partizánske 29 6 4 19 33:84 22

15. TTS Trenčín 29 6 2 21 27:82 20

16. Komárno 29 5 1 23 25:109 16

III. LMD: DAC 1904-Komárno 10:0 (4:0) Németh 5, Érsek 2, Szajkó 2, Ravasz, Partizánske-Sereď 7:1 (5:1), Chrenová-Bánovce 1:3 (1:0), TTS Trenčín-Vráble 2:1 (1:0), Galanta-ČFK Nitra 2:1 (1:0), Topoľčany-Nemšová 6:0 (3:0), Brezová p/Br.-Senica 3:0, Trnava B-N. Mesto 5:2.

1. Topoľčany 29 22 5 2 88:13 71

2. Trnava B 29 22 5 2 76:17 71

3. DAC 1904 29 20 5 4 98:32 65

4. Senica 29 17 3 9 44:29 54

5. Brezová p/Br. 29 15 4 10 54:32 49

6. Nemšová 29 13 8 8 44:40 47

7. ČFK Nitra 29 14 3 12 48:47 45

8. Nové Mesto 29 9 12 8 38:37 39

9. Galanta 29 11 6 12 42:49 39

10. Bánovce 29 10 6 13 44:42 36

11. Chrenová 29 9 5 15 46:64 32

12. Vráble 29 9 3 17 41:60 30

13. Partizánske 29 8 4 17 49:73 28

14. TTS Trenčín 29 6 1 22 31:74 19

15. Komárno 29 4 5 20 21:90 17

16. Sereď 29 3 5 21 26:91 14

Žiaci: výsledky zápasov 1. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

I. LSŽZ: Trnava-DAC 1904 4:1 (2:1) Czibula, FC Nitra 15-Prievidza 4:0 (1:0), Levice-Nové Zámky 1:2 (0:2), Dubnica-Myjava 2:2, Rapid-Inter 0:0, Púchov-Trenčín a Slovan -SFM Senec odložili na 7. 6. Dohrávky: Prievidza-Myjava 3:2, SFM Senec-Trnava 1:2.

1. Nitra 23 20 2 1 73:10 62

2. Slovan 23 15 5 3 60:22 50

3. Trnava 24 13 6 5 35:24 45

4. Dubnica 24 13 4 7 50:25 43

5. Levice 24 12 6 6 46:16 42

6. AS Trenčín 23 12 6 5 42:19 42

7. Púchov 23 9 4 10 44:42 31

8. SFM Senec 23 8 5 10 32:35 29

9. Inter 24 7 5 12 31:25 26

10. Myjava 23 6 6 11 25:36 24

11. Nové Zámky 23 7 0 16 24:51 21

12. Prievidza 24 6 3 15 23:50 21

13. Rapid 23 5 4 14 25:52 19

14. DAC 1904 24 2 2 20 19:122 8

I. LMŽZ: Trnava-DAC 1904 13:0 (7:0), FC Nitra 13-Prievidza 4:0 (2:0), Levice-Nové Zámky 1:0 (1:0), Dubnica-Myjava 2:1, Rapid-Inter 1:3, Púchov-Trenčín a Slovan-SFM Senec odložili na 7.6. Dohrávky: Prievidza-Myjava 1:1, SFM Senec-Trnava 1:3.

1. Trnava 24 22 1 1 101:9 67

2. AS Trenčín 23 19 1 3 71:15 58

3. Slovan 23 16 2 5 76:26 50

4. Inter 24 15 2 7 61:27 47

5. Prievidza 24 15 1 8 43:37 46

6. Levice 24 11 3 10 41:38 36

7. Púchov 23 12 0 11 47:44 36

8. Dubnica 24 11 3 10 46:44 36

9. Nitra 23 10 3 10 46:43 33

10. Myjava 23 6 5 12 23:29 23

11. SFM Senec 23 5 2 16 17:60 17

12. Nové Zámky 23 4 2 17 29:48 14

13. DAC 1904 24 3 2 19 13:118 11

14. Rapid 23 1 1 21 11:87 4

III. LSŽ JV: DAC 1904 B-Štúrovo 2:0 (1:0) Csiba, Rózsa, Hurbanovo-Šaľa B 1:0 (0:0), Sereď-Tvrdošovce 4:1 (4:0), Šamorín-Komárno 0:5 (0:3), Chrenová 14-Želiezovce 1:3 (1:1), Kolárovo-Nesvady 3:1 (1:1), Šurany-N. Zámky B 4:1 (2:0), Galanta-ČFK Nitra 1:4 (0:1).

1. Komárno 29 28 1 0 180:11 85

2. Sereď 29 19 5 5 67:30 62

3. DAC 1904 B 29 18 6 5 60:34 60

4. Galanta 29 16 7 6 74:47 55

5. ČFK Nitra 28 15 3 10 74:40 48

6. Kolárovo 29 13 6 10 64:47 45

7. Želiezovce 29 12 3 14 62:64 39

8. N. Zámky B 29 12 2 15 52:59 38

9. Šurany 29 11 4 14 62:65 37

10. Štúrovo 29 11 4 14 41:57 37

11. Chrenová B 29 10 5 14 47:61 35

12. Hurbanovo 28 9 4 15 34:62 31

13. Šamorín 29 7 5 17 28:81 26

14. Nesvady 29 7 2 20 32:80 23

15. Šaľa B 29 6 5 18 31:84 23

16. Tvrdošovce 29 5 2 22 16:102 17

III. LMŽ JV: DAC 1904 B-Štúrovo 0:7 (0:3), Simonková 2, Tóth 2, Valent, Vanda, Kianek, Hurbanovo-Šaľa B 2:2 (2:0), Sereď-Tvrdošovce 4:0 (0:0), Šamorín-Komárno 0:3 (0:1), Chrenová 12-Želiezovce 1:7 (0:4), Kolárovo-Nesvady 0:8 (0:2), Šurany-N. Zámky B 2:2 (1:1), Galanta-ČFK Nitra 3:2 (1:1).

1. Komárno 29 26 1 2 142:14 79

2. Štúrovo 29 23 1 5 111:39 70

3. Galanta 29 21 5 3 110:30 68

4. ČFK Nitra 28 20 1 7 111:36 61

5. Hurbanovo 28 18 2 8 77:37 56

6. Sereď 29 14 5 10 44:34 47

7. Šaľa B 29 14 3 12 91:78 45

8. Šurany 29 12 5 12 67:82 41

9. Šamorín 29 12 3 14 70:49 39

10. Želiezovce 29 11 1 17 72:69 34

11. Nesvady 29 7 7 15 35:54 28

12. N. Zámky B 29 6 7 16 32:79 25

13. Kolárovo 29 7 1 21 44:113 22

14. DAC 1904 B 29 6 4 19 31:106 22

15. Chrenová B 29 5 2 22 31:118 17

16. Tvrdošovce 29 4 2 23 17:147 14

(csiffári, nk, 6.6.2006)

 

nk, 5.6.2006:

Šanca na postup dorastu do 2. ligy stále žije

Radosť z futbalu, gólová nádielka v sieti súpera – (aj) to je DAC!

Sobotňajší domáci rozlúčkový zápas staršieho dorastu proti Komárnu v rámci 29. kola tretej ligy, skupina západ pohladil ubolenú dušu žlto-modrého fanúšika. Posledné...

Ďalej»

 

nk, 2006. június 05.:

Tovább él a remény a feljutásra

Örömfoci, gólözön – ez (is) a DAC!

Szombaton a hazai pályától búcsúztak ifijeink. A legidősebb utánpótláscsapat játékával és eredményével ismét örömet szerzett a végéhez közeledő idényben...

Tovább»

 

27. - 28.5.2006: výsledky mládežníckych tímov

DORAST: výsledky víkendových zápasov 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD: Bánovce-DAC 1904 0:1 (0:1) Bartalos, Sereď-Nemšová 1:4 (1:1), ČFK Nitra-Topoľčany 4:2 (2:0), Vráble-Galanta 0:3 (0:2), Komárno-TTS Trenčín 3:1 (2:1), N. Mesto-Chrenová 1:3 (1:2), Partizánske-Brezová p/Br. 3:1, Senica-Trnava B 2:2.

1. Nemšová 28 20 3 5 78:36 63

2. DAC 1904 28 19 4 5 72:20 61

3. Vráble 28 16 6 6 51:37 54

4. Topoľčany 28 17 1 10 82:37 52

5. Brezová p/Br. 28 15 7 6 76:43 52

6. Bánovce 28 13 7 8 56:33 46

7. Galanta 28 13 6 9 57:45 45

8. Sereď 28 13 4 11 44:51 43

9. Chrenová 28 12 3 13 55:55 39

10. Nové Mesto 28 10 8 10 48:36 38

11. Trnava B 28 8 8 12 46:46 32

12. ČFK Nitra 28 8 5 15 40:52 29

13. Senica 28 7 7 14 29:60 28

14. Partizánske 28 5 4 19 30:83 19

15. TTS Trenčín 28 5 2 21 26:82 17

16. Komárno 28 5 1 22 25:99 16

III. LMD: Bánovce–DAC1904 0:3 (0:2) Németh 2, Érsek, Sereď-Nemšová 1:1 (1:1), ČFK Nitra-Topoľčany 0:7 (0:5), Vráble-Galanta 0:2 (0:1), Komárno-TTS Trenčín 1:1 (1:0), N. Mesto-Chrenová 4:1 (1:1), Partizánske-Brezová p/Br. 0:1, Senica-Trnava B 1:4.

1. Topoľčany 28 21 5 2 82:13 68

2. Trnava B 28 21 5 2 71:15 68

3. DAC 1904 28 19 5 4 88:32 62

4. Senica 28 17 3 8 44:26 54

5. Nemšová 28 13 8 7 44:34 47

6. Brezová p/Br. 28 14 4 10 51:32 46

7. ČFK Nitra 28 14 3 11 47:45 45

8. Nové Mesto 28 9 12 7 36:32 39

9. Galanta 28 10 6 12 40:48 36

10. Bánovce 28 9 6 13 41:41 33

11. Chrenová 28 9 5 14 45:61 32

12. Vráble 28 9 3 16 40:58 30

13. Partizánske 28 7 4 17 42:72 25

14. Komárno 28 4 5 19 21:80 17

15. TTS Trenčín 28 5 1 22 29:73 16

16. Sereď 28 3 5 20 25:84 14

Žiaci: výsledky zápasov 1. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

I. LSŽZ: DAC 1904-Levice 2:0 (1:0) Nagy, Dávid, Trenčín-Dubnica 0:1, Inter-Slovan 1:3, Prievidza-Púchov 1:3, N. Zámky-FC Nitra 15 odložili pre terén na 6. 6., SFM Senec-Trnava odložili pre terén na 1. 6, Myjava-Rapid nehrali pre terén.

1. Nitra 22 19 2 1 69:10 59

2. Slovan 23 15 5 3 60:22 50

3. Levice 23 12 6 5 45:14 42

4. Dubnica 23 13 3 7 48:23 42

5. AS Trenčín 23 12 6 5 42:19 42

6. Trnava 22 11 6 5 29:22 39

7. Púchov 23 9 4 10 44:42 31

8. SFM Senec 22 8 5 9 31:33 29

9. Inter 23 7 4 12 31:25 25

10. Myjava 21 6 5 10 21:31 23

11. Prievidza 22 5 3 14 20:44 18

12. Rapid 22 5 3 14 25:52 18

13. Nové Zámky 22 6 0 16 22:50 18

14. DAC 1904 23 2 2 19 18:118 8

I. LMŽZ: DAC 1904-Levice 0:3 (0:2) Rafael, Molnár, Balczárek, Prievidza-Púchov 2:0, Inter-Slovan 1:0, Trenčín-Dubnica 1:0, N. Zámky-FC Nitra 13 odložili pre nespôsobilý terén na 6. 6., SFM Senec-Trnava odložili pre terén na 1. 6., Myjava-Rapid nehrali pre terén. Dohrávka: Prievidza-Trnava 2:4.

1. Trnava 22 20 1 1 85:8 61

2. AS Trenčín 23 19 1 3 71:15 58

3. Slovan 23 16 2 5 76:26 50

4. Prievidza 22 15 0 7 42:32 45

5. Inter 23 14 2 7 58:26 44

6. Púchov 23 12 0 11 47:44 36

7. Levice 23 10 3 10 40:38 33

8. Dubnica 23 10 3 10 44:43 33

9. Nitra 22 9 3 10 42:43 30

10. Myjava 21 6 4 11 21:26 22

11. SFM Senec 22 5 2 15 16:57 17

12. Nové Zámky 22 4 2 16 29:47 14

13. DAC 1904 23 3 2 18 13:105 11

14. Rapid 22 1 1 20 10:84 4

III. LSŽ JV: Želiezovce-DAC 1904 B 2:3 (1:3) Hegedüs, Vörös - Egri, Küles, Rózsa, Štúrovo-Šamorín 1:0 (0:0), Tvrdošovce-Chrenová 14 4:0 (2:0), N. Zámky B-Šaľa B 1:0 (0:0), Komárno-Kolárovo 1:1 (1:1), Nesvady-Galanta 4:1 (3:1), Šurany-Sereď 1:3 (1:1), ČFK Nitra-Hurbanovo pre nespôsobilý terén odložili na 7. 6.

1. Komárno 28 27 1 0 175:11 82

2. Sereď 28 18 5 5 63:29 59

3. DAC 1904 B 28 17 6 5 58:34 57

4. Galanta 28 16 7 5 73:43 55

5. ČFK Nitra 27 14 3 10 70:39 45

6. Kolárovo 28 12 6 10 61:46 42

7. N. Zámky B 28 12 2 14 51:55 38

8. Štúrovo 28 11 4 13 41:55 37

9. Želiezovce 28 11 3 14 59:63 36

10. Chrenová B 28 10 5 13 46:58 35

11. Šurany 28 10 4 14 58:64 34

12. Hurbanovo 27 8 4 15 33:62 28

13. Šamorín 28 7 5 16 28:76 26

14. Nesvady 28 7 2 19 31:77 23

15. Šaľa B 28 6 5 17 31:83 23

16. Tvrdošovce 28 5 2 21 15:98 17

III. LMŽ JV: Želiezovce-D. Streda B 6:0 (3:0) Varga 3, Téglás 2, Németh, Štúrovo-Šamorín 7:1 (3:1), Tvrdošovce-Chrenová 12 2:0 (1:0), N. Zámky B-Šaľa B 0:2 (0:1), Komárno-Kolárovo 11:0 (5:0), Nesvady-Galanta 1:1 (0:0), Šurany-Sereď 1:3 (1:1), ČFK Nitra-Hurbanovo pre terén odložili na 7. 6.

1. Komárno 28 25 1 2 139:14 76

2. Štúrovo 28 22 1 5 104:39 67

3. Galanta 28 20 5 3 107:28 65

4. ČFK Nitra 27 20 1 6 109:33 61

5. Hurbanovo 27 18 1 8 75:35 55

6. Šaľa B 28 14 2 12 89:76 44

7. Sereď 28 13 5 10 40:34 44

8. Šurany 28 12 4 12 65:80 40

9. Šamorín 28 12 3 13 70:46 39

10. Želiezovce 28 10 1 17 65:68 31

11. Nesvady 28 6 7 15 27:54 25

12. N. Zámky B 28 6 6 16 30:77 24

13. Kolárovo 28 7 1 20 44:105 22

14. DAC 1904 28 6 4 18 31:99 22

15. Chrenová B 28 5 2 21 30:111 17

16. Tvrdošovce 28 4 2 22 17:143 14

(csiffári, nk, 1.6.2006)

 

16. - 21.5.2006: výsledky mládežníckych tímov

DORAST: výsledky zápasov 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ, odohraných v priebehu uplynulého týždňa:

III. LSD: Senica-DAC 1904 1:1 (0:1) Faragó, Komárno-Topoľčany 0:1 (0:0), Sereď-ČFK Nitra 4:1 (3:0), Vráble-Nemšová 5:2 (4:2), Bánovce-Galanta 2:2 (1:1), Partizánske-Chrenová 1:2 (0:2), N. Mesto-TTS Trenčín 3:0, Brezová p/Br.-Trnava B 6:2.

DAC 1904-N. Mesto 1:0 (0:0) Szerencsés, Chrenová-Senica 6:1 (2:1), Galanta-Komárno 6:0 (2:0), Brezová p/Br.-Sereď 5:0 (1:0), Topoľčany-Vráble 2:0 (0:0), Nemšová-ČFK Nitra 3:1 (1:0), TTS Trenčín-Bánovce 2:1, Trnava B-Partizánske 5:0.

1. Nemšová 27 19 3 5 74:35 60

2. DAC 1904 27 18 4 5 71:20 58

3. Vráble 27 16 6 5 51:34 54

4. Topoľčany 27 17 1 9 80:33 52

5. Brezová p/Br. 27 15 7 5 75:40 52

6. Bánovce 27 13 7 7 56:32 46

7. Sereď 27 13 4 10 43:47 43

8. Galanta 27 12 6 9 54:45 42

9. Nové Mesto 27 10 8 9 47:33 38

10. Chrenová 27 11 3 13 52:54 36

11. Trnava B 27 8 7 12 44:44 31

12. Senica 27 7 6 14 27:58 27

13. ČFK Nitra 27 7 5 15 36:50 26

14. TTS Trenčín 27 5 2 20 25:79 17

15. Partizánske 27 4 4 19 27:82 16

16. Komárno 27 4 1 22 22:98 13

III. LMD: Senica-DAC 1904 1:2 (0:1) Németh, Érsek, Komárno-Topoľčany 0:1 (0:0), Sereď-ČFK Nitra 0:4 (0:3), Vráble-Nemšová 4:0 (2:0), Partizánske-Chrenová 0:0, Bánovce-Galanta 6:0 (4:0), N. Mesto-TTS Trenčín 1:0, Brezová p/Br.-Trnava B 0:0.

DAC 1904-N. Mesto 1:1 (1:1) Németh, Brezová p/Br.-Sereď 0:1 (0:1), Chrenová-Senica 2:0 (1:0), Galanta-Komárno 1:1 (0:0), Topoľčany-Vráble 4:1 (0:0), Nemšová-ČFK Nitra 1:2 (1:1), TTS Trenčín-Bánovce 2:3, Trnava B-Partizánske 4:2.

1. Topoľčany 27 20 5 2 75:13 65

2. Trnava B 27 20 5 2 67:14 65

3. DAC 1904 27 18 5 4 85:32 59

4. Senica 27 17 3 7 43:22 54

5. Nemšová 27 13 7 7 43:33 46

6. ČFK Nitra 27 14 3 10 47:38 45

7. Brezová p/Br. 27 13 4 10 50:32 43

8. Nové Mesto 27 8 12 7 32:31 36

9. Bánovce 27 9 6 12 41:38 33

10. Galanta 27 9 6 12 38:48 33

11. Chrenová 27 9 5 13 44:57 32

12. Vráble 27 9 3 15 40:56 30

13. Partizánske 27 7 4 16 42:71 25

14. Komárno 27 4 4 19 20:79 16

15. TTS Trenčín 27 5 0 22 28:72 15

16. Sereď 27 3 4 20 24:83 13

Žiaci: výsledky zápasov 1. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

I. LSŽZ: DAC 1904-SFM Senec 1:2 (0:0) Csiffári, Dubnica-Prievidza 5:0, Levice-FC Nitra 15 0:1 (0:1), Púchov-N. Zámky 3:0 (0:0), Slovan-Myjava 2:0, Rapid-Trenčín 2:1, Trnava-Inter 0:0. Dohrávka: Nitra-Púchov 6:2 (5:0).

1. Nitra 22 19 2 1 69:10 59

2. Slovan 22 14 5 3 57:21 47

3. Levice 22 12 6 4 45:12 42

4. AS Trenčín 22 12 6 4 42:18 42

5. Dubnica 22 12 3 7 47:23 39

6. Trnava 22 11 6 5 29:22 39

7. SFM Senec 22 8 5 9 31:33 29

8. Púchov 22 8 4 10 41:41 28

9. Inter 22 7 4 11 30:22 25

10. Myjava 21 6 5 10 21:31 23

11. Prievidza 21 5 3 13 19:41 18

12. Rapid 22 5 3 14 25:52 18

13. Nové Zámky 22 6 0 16 22:50 18

14. DAC 1904 22 1 2 19 16:118 5

I. LMŽZ: DAC 1904-SFM Senec 1:1 (0:0) P. Šanta, Levice-FC Nitra 13 1:1 (0:0), Púchov-N. Zámky 2:0 (0:0), Slovan-Myjava 2:0, Dubnica-Prievidza 1:2, Rapid-Trenčín 0:1, Trnava-Inter 3:0. Dohrávka: Nitra-Púchov 0:1 (0:1).

1. Trnava 21 19 1 1 81:6 58

2. AS Trenčín 22 18 1 3 70:15 55

3. Slovan 22 16 2 4 76:25 50

4. Prievidza 20 14 0 6 38:28 42

5. Inter 22 13 2 7 57:26 41

6. Púchov 22 12 0 10 47:42 36

7. Dubnica 22 10 3 9 44:42 33

8. Nitra 22 9 3 10 42:43 30

9. Levice 22 9 3 10 37:38 30

10. Myjava 21 6 4 11 21:26 22

11. SFM Senec 22 5 2 15 16:57 17

12. Nové Zámky 22 4 2 16 29:47 14

13. DAC 1904 22 3 2 17 13:102 11

14. Rapid 22 1 1 20 10:84 4

III. LSŽ JV: Šurany-DAC 1904 B 0:1 (0:0) Szél, N. Zámky B-ČFK Nitra 3:2 (1:2), Nesvady-Šaľa B 2:1 (1:1), Štúrovo-Galanta 0:1 (0:0), Želiezovce-Kolárovo 7:3 (3:1), Tvrdošovce-Šamorín 2:0 (1:0), Sereď-Chrenová B 2:1 (1:1).

DAC 1904 B-Tvrdošovce 1:0 (0:0) E. Varga, Sereď-N. Zámky B 0:0, Šamorín-Želiezovce 3:0 (1:0), Chrenová 14-Šurany 0:4 (0:2), Kolárovo-Štúrovo 0:2 (0:0), Hurbanovo-Nesvady 0:1 (0:1), Galanta-Komárno 0:9 (0:4), Šaľa B-ČFK Nitra 0:5 (0:3).

1. Komárno 27 27 0 0 174:10 81

2. Sereď 27 17 5 5 60:28 56

3. Galanta 27 16 7 4 72:39 55

4. DAC 1904 B 27 16 6 5 55:32 54

5. ČFK Nitra 27 14 3 10 70:39 45

6. Kolárovo 27 12 5 10 60:45 41

7. Želiezovce 27 11 3 13 57:60 36

8. N. Zámky B 27 11 2 14 50:55 35

9. Chrenová B 27 10 5 12 46:54 35

10. Šurany 27 10 4 13 57:61 34

11. Štúrovo 27 10 4 13 40:55 34

12. Hurbanovo 27 8 4 15 33:62 28

13. Šamorín 27 7 5 15 28:75 26

14. Šaľa B 27 6 5 16 31:82 23

15. Nesvady 27 6 2 19 27:76 20

16. Tvrdošovce 27 4 2 21 11:98 14

III. LMŽ JV: Šurany-DAC 1904 B 6:1 (2:0) Varró 2, Fialka, Schroner, Krchňák, Polák - Hrazdílek, N. Zámky B-ČFK Nitra 0:3 (0:0), Nesvady-Šaľa B 2:9 (0:3), Želiezovce-Kolárovo 4:1 (3:1), Štúrovo-Galanta 2:0 (2:0), Tvrdošovce- Šamorín 0:4 (0:2), Sereď-Chrenová B 5:0 (3:0).

DAC 1904 B-Tvrdošovce 0:1 (0:1) L. Buda, Sereď-N. Zámky B 1:0 (1:0), Šamorín-Želiezovce 3:3 (0:3), Chrenová 12-Šurany 1:3 (0:2), Kolárovo-Štúrovo 0:8 (0:3), Hurbanovo-Nesvady 1:0 (0:0), Galanta-Komárno 0:5 (0:0), Šaľa B-ČFK Nitra 3:1 (0:1).

1. Komárno 27 24 1 2 128:14 73

2. Galanta 27 20 4 3 106:27 64

3. Štúrovo 27 21 1 5 97:38 64

4. ČFK Nitra 27 20 1 6 109:33 61

5. Hurbanovo 27 18 1 8 75:35 55

6. Šaľa B 27 13 2 12 87:76 41

7. Sereď 27 12 5 10 37:33 41

8. Šurany 27 12 4 11 64:77 40

9. Šamorín 27 12 3 12 69:39 39

10. Želiezovce 27 9 1 17 59:68 28

11. Nesvady 27 6 6 15 26:53 24

12. N. Zámky B 27 6 6 15 30:75 24

13. Kolárovo 27 7 1 19 44:94 22

14. DAC 1904 B 27 6 4 17 31:93 22

15. Chrenová B 27 5 2 20 30:109 17

16. Tvrdošovce 27 3 2 22 15:143 11

(csiffári, nk, 23.5.2006)

 

9. - 14.5.2006: výsledky mládežníckych tímov

DORAST: výsledky zápasov 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ, odohraných v priebehu uplynulého týždňa:

III. LSD: DAC 1904-ČFK Nitra 3:1 (2:0) Szerencsés, Bognár, Bögi – Machálik, Sereď-Senica 2:0 (1:0), Chrenová-Vráble 1:2 (1:2), Galanta-Topoľčany 2:1 (1:0), Trnava B-Komárno 3:1 (2:0), Partizánske-N. Mesto 2:2, Brezová p/Br.-Bánovce 3:2, TTS Trenčín-Nemšová 0:2.

DAC 1904-Partizánske 8:0 (3:0) Bognár 3, Szerenczes 2, Bartalos, Habán, Lelkes, Chrenová-Brezová p/Br. 3:2 (0:1), ČFK Nitra-Vráble 1:3 (1:2), Galanta-N. Mesto 0:2 (0:1), Trnava B-Sereď 1:2 (0:1), Topoľčany-Bánovce 0:1 (0:0), Nemšová-Komárno 5:0 (1:0), TTS Trenčín -Senica 3:0.

1. Nemšová 25 18 3 4 69:29 57

2. DAC 1904 25 17 3 5 69:19 54

3. Vráble 25 15 6 4 46:30 51

4. Topoľčany 25 15 1 9 77:33 46

5. Brezová p/Br. 25 13 7 5 64:38 46

6. Bánovce 25 13 6 6 53:28 45

7. Sereď 25 12 4 9 39:41 40

8. Galanta 25 11 5 9 46:43 38

9. Nové Mesto 25 9 8 8 44:32 35

10. Chrenová 25 9 3 13 44:52 30

11. Trnava B 25 7 7 11 37:38 28

12. ČFK Nitra 25 7 5 13 34:43 26

13. Senica 25 7 5 13 25:51 26

14. Partizánske 25 4 4 17 26:75 16

15. TTS Trenčín 25 4 2 19 23:75 14

16. Komárno 25 4 1 20 22:91 13

III. LMD: DAC 1904-ČFK Nitra 2:2 (1:1) Németh, Kosár - Gerhát, Bartakovič, Chrenová-Vráble 1:2 (0:1), Sereď-Senica 1:3 (0:2), Galanta-Topoľčany 0:3 (0:1), Trnava B-Komárno 5:0 (2:0), Partizánske-N. Mesto 1:0, Brezová p/Br.-Bánovce 2:2, TTS Trenčín-Nemšová 2:1.

DAC 1904-Partizánske 10:0 (4:0) Érsek 3, Németh 3, Brunczvik, Sipos, Szajkó, Habenich, Chrenová-Brezová p/Br. 0:2 (0:0), Galanta-N. Mesto 5:0 (3:0), ČFK Nitra-Vráble 2:1 (1:1), Trnava B-Sereď 5:0 (2:0), Topoľčany-Bánovce 4:0 (0:0), Nemšová-Komárno 3:0 kont., hostia nepricestovali, TTS Trenčín-

Senica 0:1.

1. Trnava B 25 19 4 2 63:12 61

2. Topoľčany 25 18 5 2 70:12 59

3. DAC 1904 25 17 4 4 82:30 55

4. Senica 25 17 3 5 42:18 54

5. Nemšová 25 13 7 5 42:27 46

6. Brezová p/Br. 25 13 3 9 50:31 42

7. ČFK Nitra 25 12 3 10 41:37 39

8. Nové Mesto 25 7 11 7 30:30 32

9. Galanta 25 9 5 11 37:41 32

10. Chrenová 25 8 4 13 42:57 28

11. Bánovce 25 7 6 12 32:36 27

12. Vráble 25 8 3 14 35:52 27

13. Partizánske 25 7 3 15 40:67 24

14. TTS Trenčín 25 5 0 20 26:68 15

15. Komárno 25 4 3 18 19:77 15

16. Sereď 25 2 4 19 23:79 10

Žiaci: výsledky zápasov 1. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

I. LSŽZ: Inter-DAC 1904 5:0 (3:0), FC Nitra 15-Púchov hrajú v pondelok, SFM Senec-Levice 1:1 (0:0), N. Zámky-Dubnica 0:4 (0:1), Prievidza-Rapid 1:0, Myjava-Trnava 1:0, Trenčín-Slovan 1:1. Dohrávka: Trenčín-Levice 1:0 (0:0).

1. Nitra 20 17 2 1 62:8 53

2. Slovan 21 13 5 3 55:21 44

3. Levice 21 12 6 3 45:11 42

4. AS Trenčín 21 12 6 3 41:16 42

5. Trnava 21 11 5 5 29:22 38

6. Dubnica 21 11 3 7 42:23 36

7. SFM Senec 21 7 5 9 29:32 26

8. Púchov 20 7 4 9 36:35 25

9. Inter 21 7 3 11 30:22 24

10. Myjava 20 6 5 9 21:29 23

11. Prievidza 20 5 3 12 19:36 18

12. Rapid 21 4 3 14 23:51 15

13. Nové Zámky 20 5 0 15 18:47 15

14. DAC 1904 20 1 2 17 15:112 5

I. LMŽZ: Inter-DAC 1904 3:0 (0:0), FC Nitra 13-Púchov hrajú v pondelok, N. Zámky-Dubnica 1:2 (0:1), SFM Senec-Levice 2:0 (0:0), Prievidza-Rapid 2:3, Myjava-Trnava 0:2, Trenčín-Slovan 4:0. Dohrávka: Trenčín-Levice 2:0 (0:0).

1. Trnava 20 18 1 1 78:6 55

2. AS Trenčín 21 17 1 3 69:15 52

3. Slovan 21 15 2 4 74:25 47

4. Inter 21 13 2 6 57:23 41

5. Prievidza 19 13 0 6 36:27 39

6. Dubnica 21 10 3 8 43:40 33

7. Púchov 20 10 0 10 44:42 30

8. Nitra 20 9 2 9 41:41 29

9. Levice 21 9 2 10 36:37 29

10. Myjava 20 6 4 10 21:24 22

11. SFM Senec 21 5 1 15 15:56 16

12. Nové Zámky 20 3 2 15 23:45 11

13. DAC 1904 20 3 1 16 12:95 10

14. Rapid 21 1 1 19 10:83 4

III. LSŽ JV: DAC 1904 B-Sereď 1:1 (1:1) Takács – Beňo, Šamorín-Šurany 5:1 (2:1), Chrenová 14-N. Zámky B 2:0 (2:0), Kolárovo-Tvrdošovce 4:1 (1:0), Hurbanovo-Štúrovo 0:4 (0:1), Galanta-Želiezovce 6:3 (3:0), Šaľa B-Komárno 1:14 (0:5), ČFK Nitra-Nesvady 8:1 (4:1).

Predohrávka: Komárno-Hurbanovo 5:0 (3:0).

1. Komárno 26 26 0 0 165:10 78

2. Galanta 25 15 7 3 71:30 52

3. Sereď 25 16 4 5 58:27 52

4. DAC 1904 B 25 14 6 5 53:32 48

5. ČFK Nitra 25 13 3 9 63:36 42

6. Kolárovo 25 12 5 8 57:36 41

7. Chrenová B 25 10 5 10 45:48 35

8. Želiezovce 25 10 3 12 50:54 33

9. N. Zámky B 25 10 1 14 47:53 31

10. Šurany 25 9 4 12 53:60 31

11. Štúrovo 25 9 4 12 38:54 31

12. Hurbanovo 26 8 4 14 33:61 28

13. Šaľa B 25 6 5 14 30:75 23

14. Šamorín 25 6 5 14 25:73 23

15. Nesvady 25 4 2 19 24:75 14

16. Tvrdošovce 25 3 2 20 9:97 11

III. LMŽ JV: DAC 1904 B-Sereď 1:1 (0:1), Šamorín-Šurany 2:2 (1:1), Chrenová 12-N. Zámky B 1:1 (0:0), Kolárovo-Tvrdošovce 3:2 (3:1), Hurbanovo-Štúrovo 1:2 (0:1), Galanta-Želiezovce 2:1 (0:1), Šaľa B-Komárno 0:8 (0:3), ČFK Nitra-Nesvady 7:1 (3:1).

Predohrávka: Komárno-Hurbanovo 3:0 (1:0).

1. Komárno 26 23 1 2 123:14 70

2. Galanta 25 20 4 1 106:20 64

3. ČFK Nitra 25 19 1 5 105:30 58

4. Štúrovo 25 19 1 5 87:38 58

5. Hurbanovo 26 17 1 8 74:35 52

6. Šamorín 25 11 2 12 62:36 35

7. Šaľa B 25 11 2 12 75:73 35

8. Sereď 25 10 5 10 31:33 35

9. Šurany 25 10 4 11 55:75 34

10. Želiezovce 25 8 0 17 52:64 24

11. Nesvady 25 6 6 13 24:43 24

12. N. Zámky B 25 6 6 13 30:71 24

13. Kolárovo 25 7 1 17 43:82 22

14. DAC 1904 B 25 6 4 15 30:86 22

15. Chrenová B 25 5 2 18 29:101 17

16. Tvrdošovce 25 2 2 21 14:139 8

(csiffári, nk, 16.5.2006)

 

6. - 7.5.2006: výsledky mládežníckych tímov

DORAST: výsledky zápasov 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD: Brezová p/Br.-DAC 1904 2:2 (1:1) Bognár, Bartalos, Sereď-Vráble 1:2 (1:0), Senica-Galanta 1:1 (0:0), Trnava B-Chrenová 1:1 (0:0), Komárno-ČFK Nitra 3:0 (3:0), Nové Mesto-Topoľčany 2:0 (0:0), Bánovce-Nemšová 2:3, Partizánske-TTS Trenčín 1:4.

Dohrávka: Nemšová-Nové Mesto 1:2.

1. DAC 1904 23 15 3 5 58:18 48

2. Nemšová 23 15 3 5 60:31 48

3. Topoľčany 23 15 1 7 76:30 46

4. Vráble 23 13 6 4 41:28 45

5. Brezová p/Br. 23 12 7 4 59:33 43

6. Bánovce 23 12 6 5 50:25 42

7. Galanta 23 10 5 8 44:40 35

8. Nové Mesto 23 9 7 7 42:28 34

9. Sereď 23 10 4 9 35:40 34

10. Chrenová 23 8 3 12 40:48 27

11. ČFK Nitra 23 7 5 11 32:37 26

12. Senica 23 7 5 11 25:46 26

13. Trnava B 23 6 7 10 33:35 25

14. Partizánske 23 4 3 16 24:65 15

15. Komárno 23 4 1 18 21:83 13

16. TTS Trenčín 23 3 2 18 20:73 11

III. LMD: Brezová p/Br.-DAC 1904 1:3 (0:1) Németh 2, Radványi, Sereď-Vráble 1:3 (1:0), Trnava B-Chrenová 3:0 (1:0), Senica-Galanta 1:0 (1:0), Komárno-ČFK Nitra 2:1 (0:0), N. Mesto-Topoľčany 0:0, Bánovce-Nemšová 0:1, Partizánske-TTS Trenčín 3:0.

Dohrávka: Nemšová-N. Mesto 2:0.

1. Trnava B 23 17 4 2 53:12 55

2. Topoľčany 23 16 5 2 63:12 53

3. DAC 1904 23 16 3 4 70:28 51

4. Senica 23 15 3 5 38:17 48

5. Nemšová 23 12 7 4 38:25 43

6. Brezová p/Br. 23 12 2 9 46:29 38

7. ČFK Nitra 23 11 2 10 37:34 35

8. Nové Mesto 23 7 11 5 30:24 32

9. Galanta 23 8 5 10 32:38 29

10. Chrenová 23 8 4 11 41:53 28

11. Bánovce 23 7 5 11 30:30 26

12. Vráble 23 7 3 13 32:49 24

13. Partizánske 23 6 3 14 39:57 21

14. Komárno 23 4 3 16 19:69 15

15. TTS Trenčín 23 4 0 19 24:66 12

16. Sereď 23 2 4 17 22:71 10

Žiaci: výsledky zápasov 1. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

I. LSŽZ: DAC 1904-Myjava 1:1 (0:0) Czibula, Dubnica-FC Nitra 15 1:3 (0:1), Rapid-Nové Zámky 1:5 (0:2), Levice-Púchov 2:1 (1:0), Slovan-Prievidza 4:1, Trnava-Trenčín 0:0, SFM Senec-Inter 2:0.

Dohrávky: N. Zámky- DAC 1904 4:0 (0:0) Sládeček, Stojka, Bombicz, Vass, FC Nitra 15-Rapid 1:0 (0:0),  Púchov-Dubnica 1:2.

1. Nitra 20 17 2 1 62:8 53

2. Slovan 20 13 4 3 54:20 43

3. Levice 19 12 5 2 44:9 41

4. AS Trenčín 19 11 5 3 39:15 38

5. Trnava 20 11 5 4 29:21 38

6. Dubnica 20 10 3 7 38:23 33

7. Púchov 20 7 4 9 36:35 25

8. SFM Senec 20 7 4 9 28:31 25

9. Inter 20 6 3 11 25:22 21

10. Myjava 19 5 5 9 20:29 20

11. Prievidza 19 4 3 12 18:36 15

12. Nové Zámky 19 5 0 14 18:43 15

13. Rapid 20 4 3 13 23:50 15

14. DAC 1904 19 1 2 16 15:107 5

I. LMŽZ: DAC 1904 -Myjava 0:0, Dubnica-FC Nitra 13 0:0, Rapid-N. Zámky 2:2 (2:1), Levice-Púchov 2:5 (1:5), Slovan-Prievidza 3:0, Trnava-Trenčín 4:0, SFM Senec-Inter 2:1.

Dohrávky: N. Zámky-DAC 1904 6:0 (3:0) Virág 2, Král, P. Horáček, Petráš, Tokár, FC Nitra 13-Rapid 2:0 (0:0), Púchov-Dubnica 4:0.

1. Trnava 19 17 1 1 76:6 52

2. Slovan 20 15 2 3 74:21 47

3. AS Trenčín 19 15 1 3 63:15 46

4. Prievidza 18 13 0 5 34:24 39

5. Inter 20 12 2 6 54:23 38

6. Dubnica 20 9 3 8 41:39 30

7. Púchov 20 10 0 10 44:42 30

8. Levice 19 9 2 8 36:33 29

9. Nitra 20 9 2 9 41:41 29

10. Myjava 19 6 4 9 21:22 22

11. SFM Senec 20 4 1 15 13:56 13

12. Nové Zámky 19 3 2 14 22:43 11

13. DAC 1904 19 3 1 15 12:92 10

14. Rapid 20 0 1 19 7:81 1

III. LSŽ JV: ČFK Nitra-DAC 1904 B 1:3 (1:2) Kinček (11 m) - Köles 2, Varga, Komárno-Sereď 6:0 (3:0), Galanta-N. Zámky B 2:0 (0:0), Šaľa B-Šamorín 0:0, Hurbanovo-Kolárovo 2:2 (2:0), Nesvady-Chrenová B 0:3 (0:3), Štúrovo-Šurany 0:0, Želiezovce-Tvrdošovce 3:0 (2:0).

Chrenová 14-D. Streda B 1:0 (1:0) Konárek, N. Zámky B-Nesvady 0:1 (0:0), Komárno-ČFK Nitra 3:1 (1:1), Štúrovo-Šaľa B 2:1 (1:0), Želiezovce-Hurbanovo 2:2 (2:0), Tvrdošovce-Galanta 0:7 (0:3), Šurany-Kolárovo 1:1 (1:0), Sereď-Šamorín 1:1 (0:1).

1. Komárno 24 24 0 0 146:9 72

2. Sereď 24 16 3 5 57:26 51

3. Galanta 24 14 7 3 65:27 49

4. DAC 1904 B 24 14 5 5 52:31 47

5. ČFK Nitra 24 12 3 9 55:35 39

6. Kolárovo 24 11 5 8 53:35 38

7. Želiezovce 24 10 3 11 47:48 33

8. Chrenová B 24 9 5 10 43:48 32

9. Šurany 24 9 4 11 52:55 31

10. N. Zámky B 24 10 1 13 47:51 31

11. Hurbanovo 24 8 4 12 33:52 28

12. Štúrovo 24 8 4 12 34:54 28

13. Šaľa B 24 6 5 13 29:61 23

14. Šamorín 24 5 5 14 20:72 20

15. Nesvady 24 4 2 18 23:67 14

16. Tvrdošovce 24 3 2 19 8:93 11

III. LMŽ JV: ČFK Nitra-DAC 1904 B 9:0 (5:0) Dillhoff 4, Kurej 3, Prekop, Velčický (11 m), Komárno-Sereď 4:0 (2:0), Galanta-N. Zámky B 5:0 (4:0), Šaľa B-Šamorín 3:0 (0:0), Hurbanovo-Kolárovo 2:1 (1:0), Nesvady-Chrenová B 2:0 (0:0), Štúrovo-Šurany 2:1 (2:1), Želiezovce-Tvrdošovce 11:0 (7:0).

Chrenová 12-DAC 1904 B 6:0 (1:0) Kocian 2, Oravec, Horemuž, Horváth, Werth, Komárno-ČFK Nitra 5:2 (2:1), N. Zámky B-Nesvady 1:1 (1:0), Štúrovo-Šaľa B 5:3 (4:0), Želiezovce-Hurbanovo 3:0 (1:0), Tvrdošovce-Galanta 0:5 (0:3), Šurany-Kolárovo 8:0 (4:0), Sereď-Šamorín 0:2 (0:1).

1. Komárno 24 21 1 2 112:14 64

2. Galanta 24 19 4 1 104:19 61

3. ČFK Nitra 24 18 1 5 98:29 55

4. Štúrovo 24 18 1 5 85:37 55

5. Hurbanovo 24 17 1 6 73:30 52

6. Šaľa B 24 11 2 11 75:65 35

7. Šamorín 24 11 1 12 60:34 34

8. Sereď 24 10 4 10 30:32 34

9. Šurany 24 10 3 11 53:73 33

10. Želiezovce 24 8 0 16 51:62 24

11. Nesvady 24 6 6 12 23:36 24

12. N. Zámky B 24 6 5 13 29:70 23

13. DAC 1904 B 24 6 3 15 29:85 21

14. Kolárovo 24 6 1 17 40:80 19

15. Chrenová B 24 5 1 18 28:100 16

16. Tvrdošovce 24 2 2 20 12:136 8

(csiffári, nk, 13.5.2006)

 

nk, 10.5.2006:

Ľubomír Kvačkaj, tréner staršieho dorastu DAC, lídra tretej ligy:

Zaslúžime si postup

Vedenie klubu deklarovalo ako prvoradý cieľ v zostávajúcej časti sezóny 2005/06 postup staršieho a mladšieho dorastu do 2. ligy. Keďže podľa platných regulí závisí postup oboch od postavenia staršieho dorastu...

Ďalej»

 

nk, 2006. május 10.:

Ľubomír Kvačkaj, a harmadik vonalt vezető DAC-ifik edzője:

Ez a csapat megérdemli a feljutást!

A 2005/06-os idény hátralévő időszakának legfőbb céljaként a harmadik ligás idősebb és fiatalabb ifik feljutását tűzte ki a klubvezetés. Az érvényes szabályzat szerint az idősebb ifik helyezése dönt mindkét korosztály...

Tovább»

 

25. - 30.4.2006: výsledky mládežníckych tímov

Starší dorast už prvý v tabuľke!

DORAST: výsledky minulotýždňových zápasov 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD: Chrenová-DAC 1904 1:3 (0:3) Pap - Egri, Bartalos, Lelkes, Partizánske-Topoľčany 1:6 (1:3), Sereď-Komárno 3:0 (1:0), Bánovce-Vráble 1:1 (1:0), Brezová p/Br.-Galanta 1:1 (1:0), N. Mesto-ČFK Nitra 0:1 (0:0), Senica-Nemšová 0:3, Trnava B-TTS Trenčín 3:0.

DAC 1904-Trnava B 1:0 (0:0) Bartalos, Chrenová-Sereď 3:1 (1:0), Galanta-Partizánske 4:2 (3:2), ČFK Nitra-Bánovce 1:2 (1:1), Topoľčany-Senica 7:0 (3:0), Vráble-Komárno 2:1 (0:0), TTS Trenčín-Brezová p/Br. 2:4, Nemšová-N. Mesto nehrali pre terén.

1. DAC 1904 22 15 2 5 56:16 47

2. Topoľčany 22 15 1 6 76:28 46

3. Nemšová 21 14 3 4 56:27 45

4. Bánovce 22 12 6 4 48:22 42

5. Brezová p/Br. 22 12 6 4 57:31 42

6. Vráble 22 12 6 4 39:27 42

7. Galanta 22 10 4 8 43:39 34

8. Sereď 22 10 4 8 34:38 34

9. Nové Mesto 21 7 7 7 38:27 28

10. ČFK Nitra 22 7 5 10 32:34 26

11. Chrenová 22 8 2 12 39:47 26

12. Senica 22 7 4 11 24:45 25

13. Trnava B 22 6 6 10 32:34 24

14. Partizánske 22 4 3 15 23:61 15

15. Komárno 22 3 1 18 18:83 10

16. TTS Trenčín 22 2 2 18 16:72 8

III. LMD: Chrenová-DAC 1904 0:4 (0:2) Szaban 2, Sipos, Érsek, Partizánske-Topoľčany 1:1 (1:0), Sereď-Komárno 4:1 (2:0), Bánovce-Vráble 4:1 (1:0), N. Mesto-ČFK Nitra 1:1 (1:1), Brezová p/Br.-Galanta 2:0 (1:0), Senica-Nemšová 0:0, Trnava B-TTS Trenčín 2:0

DAC 1904 -Trnava B 3:2 (1:1) Németh 2, Varjú, Chrenová-Sereď 2:1 (2:0), Galanta-Partizánske 4:2 (2:1), ČFK Nitra-Bánovce 3:0 (1:0), Topoľčany-Senica 0:0, Vráble-Komárno 1:1 (1:0), TTS Trenčín-Brezová p/Br. 0:4, Nemšová-N. Mesto nehrali pre terén.

1. Topoľčany 22 16 4 2 63:12 52

2. Trnava B 22 16 4 2 50:12 52

3. DAC 1904 22 15 3 4 67:27 48

4. Senica 22 14 3 5 37:17 45

5. Brezová p/Br. 22 12 2 8 45:26 38

6. Nemšová 21 10 7 4 35:25 37

7. ČFK Nitra 22 11 2 9 36:32 35

8. Nové Mesto 21 7 10 4 30:22 31

9. Galanta 22 8 5 9 32:37 29

10. Chrenová 22 8 4 10 41:50 28

11. Bánovce 22 7 5 10 30:29 26

12. Vráble 22 6 3 13 29:48 21

13. Partizánske 22 5 3 14 36:57 18

14. TTS Trenčín 22 4 0 18 24:63 12

15. Komárno 22 3 3 16 17:68 12

16. Sereď 22 2 4 16 21:68 10

Žiaci: výsledky zápasov 1. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

I. LSŽZ: Trenčín-DAC 1904 8:0 (3:0), Inter-Levice 0:3 (0:1), N. Zámky-Slovan 0:5 (0:3), Prievidza-Trnava 0:1, Myjava-SFM Senec 0:1, FC Nitra 15-Rapid a Púchov-Dubnica hrali 1. 5.

Dohrávky: DAC 1904-FC Nitra 15 0:4 (0:1) Pfeifer, Moravčík, Zurabov, Gunda, Myjava-Trenčín 1:2.

1. Nitra 18 15 2 1 58:7 47

2. Slovan 19 12 4 3 50:19 40

3. Levice 18 11 5 2 42:8 38

4. AS Trenčín 18 11 4 3 39:15 37

5. Trnava 19 11 4 4 29:21 37

6. Dubnica 18 9 3 6 35:19 30

7. Púchov 18 7 4 7 34:31 25

8. SFM Senec 19 6 4 9 26:31 22

9. Inter 19 6 3 10 25:20 21

10. Myjava 18 5 4 9 19:28 19

11. Prievidza 18 4 3 11 17:32 15

12. Rapid 18 4 3 11 22:44 15

13. Nové Zámky 18 4 0 14 13:42 12

14. DAC 1904 18 1 1 16 14:106 4

III. LSŽ JV: DAC 1904 B-Šamorín 3:0 (1:0) Varga, Hervai, Egri, N. Zámky B-Komárno 2:3 (1:2), Štúrovo-Nesvady 2:1 (2:0), Želiezovce-ČFK Nitra 2:3 (2:2), Tvrdošovce-Šaľa B 1:2 (1:2), Sereď-Galanta 0:0, Šurany-Hurbanovo 4:0 (1:0), Chrenová 14-Kolárovo 0:0.

DAC 1904 B-N. Zámky B 2:1 (1:0) Csiba, Hervay – Kovács, Kolárovo-Sereď 2:1 (0:0), Šamorín-Chrenová 14 1:1 (0:0), Šaľa B-Želiezovce 2:0 (1:0), Hurbanovo-Tvrdošovce 1:0 (0:0), ČFK Nitra-Štúrovo 2:2 (2:1), Galanta-Šurany 5:1 (2:0), Nesvady-Komárno predohrali (1:9).

1. Komárno 22 22 0 0 137:8 66

2. Sereď 22 16 2 4 56:19 50

3. DAC 1904 B 22 13 5 4 49:29 44

4. Galanta 22 12 7 3 56:27 43

5. ČFK Nitra 22 12 3 7 53:29 39

6. Kolárovo 22 11 3 8 50:32 36

7. N. Zámky B 22 10 1 11 47:48 31

8. Šurany 22 9 2 11 51:54 29

9. Želiezovce 22 9 2 11 42:46 29

10. Chrenová B 22 7 5 10 39:48 26

11. Hurbanovo 22 8 2 12 29:48 26

12. Štúrovo 22 7 3 12 32:53 24

13. Šaľa B 22 6 4 12 28:59 22

14. Šamorín 22 5 3 14 19:71 18

15. Nesvady 22 3 2 17 22:64 11

16. Tvrdošovce 22 3 2 17 8:83 11

I. LMŽZ: Trenčín-DAC 1904 5:0 (2:0), Inter -Levice 2:1 (2:1), N. Zámky-Slovan 0:4 (0:3), Myjava-SFM Senec 5:0. Prievidza-Trnava nehrali pre búrku, FC Nitra 13-Rapid a Púchov-Dubnica hrali 1. 5.

Dohrávky: DAC 1904-FC Nitra 13 2:5 (1:1) Medgyes 2 - Gunda 3, Takáč, Kemláge, Myjava-Trenčín 1:2.

1. Trnava 18 16 1 1 72:6 49

2. AS Trenčín 18 15 1 2 63:11 46

3. Slovan 19 14 2 3 71:21 44

4. Prievidza 17 13 0 4 34:21 39

5. Inter 19 12 2 5 53:21 38

6. Levice 18 9 2 7 34:28 29

7. Dubnica 18 9 2 7 41:35 29

8. Nitra 18 8 1 9 39:41 25

9. Púchov 18 8 0 10 35:40 24

10. Myjava 18 6 3 9 21:22 21

11. Nové Zámky 18 3 1 14 20:41 10

12. SFM Senec 19 3 1 15 11:55 10

13. DAC 1904 18 3 0 15 12:92 9

14. Rapid 18 0 0 18 5:77 0

III. LMŽ JV: DAC1904 B-Šamorín 0:7 (0:3) Rigó, Mezei, Hlivák, Mikus, Domonkos, Sánka, Csejtey, N.Zámky B-Komárno 0:4 (0:2), Štúrovo-Nesvady 1:0 (1:0), Želiezovce-ČFK Nitra 3:1 (1:1), Tvrdošovce-Šaľa B 3:1 (1:0), Šurany-Hurbanovo 0:3 (0:1), Sereď-Galanta 0:0, Chrenová 12-Kolárovo 3:1 (1:0), Kolárovo-Sereď 0:3 (0:1), Václavík 2, Kohyl.

DAC 1904 B-N. Zámky B 0:0, Šamorín-Chrenová 12 8:1 (5:0), Hurbanovo-Tvrdošovce 3:0 (1:0), Galanta-Šurany 1:1 (0:1), Šaľa B-Želiezovce 4:3 (3:1), ČFK Nitra-Štúrovo 4:1 (2:0), Nesvady-Komárno

predohrali (0:2).

1. Komárno 22 19 1 2 103:12 58

2. Galanta 22 17 4 1 94:19 55

3. ČFK Nitra 22 17 1 4 87:24 52

4. Hurbanovo 22 16 1 5 71:26 49

5. Štúrovo 22 16 1 5 78:33 49

6. Sereď 22 10 4 8 30:26 34

7. Šaľa B 22 10 2 10 69:60 32

8. Šamorín 22 10 1 11 58:31 31

9. Šurany 22 9 3 10 44:71 30

10. N. Zámky B 22 6 4 12 28:64 22

11. DAC 1904 B 22 6 3 13 29:70 21

12. Nesvady 22 5 5 12 20:35 20

13. Kolárovo 22 6 1 15 39:70 19

14. Želiezovce 22 6 0 16 37:62 18

15. Chrenová B 22 4 1 17 22:98 13

16. Tvrdošovce 22 2 2 18 12:120 8

(csiffári, nk, 3.5.2006)

 

18. - 23.4.2006: výsledky mládežníckych tímov

DORAST: výsledky víkendových zápasov 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD: DAC 1904-Sereď 6:0 (3:0), Szerencsés 2, Habán, Lelkes, Bartalos, Horváth, TTS Trenčín-Chrenová 2:3 (2:1), Galanta-Trnava B 1:0 (0:0), ČFK Nitra-Senica 3:0 (1:0), Topoľčany-Brezová p/Br. 2:2 (0:1), Komárno-Bánovce 1:3 (1:1), Vráble-N. Mesto 3:2 (1:0), Nemšová-Partizánske 5:1.

1. Nemšová 20 13 3 4 53:27 42

2. DAC 1904 20 13 2 5 52:15 41

3. Topoľčany 20 13 1 6 63:27 40

4. Bánovce 20 11 5 4 45:20 38

5. Brezová p/Br. 20 11 5 4 52:28 38

6. Vráble 20 11 5 4 36:25 38

7. Sereď 20 9 4 7 30:35 31

8. Galanta 20 9 3 8 38:36 30

9. Nové Mesto 20 7 7 6 38:26 28

10. Senica 20 7 4 9 24:35 25

11. ČFK Nitra 20 6 5 9 30:32 23

12. Chrenová 20 7 2 11 35:43 23

13. Trnava B 20 5 6 9 29:33 21

14. Partizánske 20 4 3 13 20:51 15

15. Komárno 20 3 1 16 17:78 10

16. TTS Trenčín 20 2 2 16 14:65 8

III. LMD: DAC 1904 -Sereď 7:1 (3:0) Érsek 2, Brunczvik, Németh, Sipos, Fajkó, Jankovics – Vaško, TTS Trenčín-Chrenová 0:1 (0:0), Galanta-Trnava B 1:3 (1:2), ČFK Nitra-Senica 1:0 (1:0), Topoľčany-Brezová p/Br. 1:0 (1:0), Komárno-Bánovce 1:1 (0:1), Vráble-N. Mesto 0:0, Nemšová-Partizánske 2:0.

1. Topoľčany 20 16 2 2 62:11 50

2. Trnava B 20 15 4 1 46:9 49

3. Senica 20 14 1 5 37:17 43

4. DAC 1904 20 13 3 4 60:25 42

5. Nemšová 20 10 6 4 35:25 36

6. Brezová p/Br. 20 10 2 8 39:26 32

7. ČFK Nitra 20 10 1 9 32:31 31

8. Nové Mesto 20 7 9 4 29:21 30

9. Galanta 20 7 5 8 28:33 26

10. Chrenová 20 7 4 9 39:45 25

11. Bánovce 20 6 5 9 26:25 23

12. Vráble 20 6 2 12 27:43 20

13. Partizánske 20 5 2 13 33:52 17

14. TTS Trenčín 20 4 0 16 24:57 12

15. Komárno 20 3 2 15 15:63 11

16. Sereď 20 1 4 15 16:65 7

Žiaci: výsledky zápasov 1. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

I. LSŽZ: DAC 1904-Prievidza 1:0 (1:0), Czibula, Slovan-FC Nitra 15 1:1 (0:0), Trnava-N. Zámky 1:0 (0:0), Levice-Dubnica 1:0 (0:0), Rapid-Púchov 1:2, SFM Senec-Trenčín 0:2, Inter-Myjava 1:2. Dohrávka: Púchov-DAC 1904 6:0 (2:0).

1. Nitra 17 14 2 1 54:7 44

2. Slovan 18 11 4 3 45:19 37

3. Levice 17 10 5 2 39:8 35

4. Trnava 18 10 4 4 28:21 34

5. AS Trenčín 16 9 4 3 29:14 31

6. Dubnica 18 9 3 6 35:19 30

7. Púchov 18 7 4 7 34:31 25

8. Inter 18 6 3 9 25:17 21

9. SFM Senec 18 5 4 9 25:31 19

10. Myjava 16 5 4 7 18:25 19

11. Prievidza 17 4 3 10 17:31 15

12. Rapid 18 4 3 11 22:44 15

13. Nové Zámky 17 4 0 13 13:37 12

14. DAC 1904 16 1 1 14 14:94 4

III. LSŽ JV: DAC 1904 B-Nesvady 2:0 (0:0) Egri, Špaček, N. Zámky B-Tvrdošovce 3:0 (3:0), Šurany-

Želiezovce 2:4 (1:2), Sereď-Štúrovo 4:0 (3:0), Chrenová B-Komárno 0:3 (0:0), Šamorín-ČFK Nitra 0:1 (0:1), Kolárovo-Šaľa B 3:1 (2:1), Galanta-Hurbanovo 3:1 (3:0).

Kolárovo-DAC 1904 B 0:2 (0:0) Hervay, Érsek, Komárno-Štúrovo 8:0 (2:0), Hurbanovo-Sereď 0:1 (0:0), Nesvady-Želiezovce 5:1 (1:0), Šamorín-N. Zámky B 2:0 (0:0), Galanta-Chrenová 14 0:0, Šaľa B-Šurany 5:2 (4:1), ČFK Nitra-Tvrdošovce 7:0 (5:0).

1. Komárno 21 21 0 0 134:6 63

2. Sereď 20 16 1 3 55:17 49

3. Galanta 20 11 6 3 51:26 39

4. DAC 1904 B 20 11 5 4 44:28 38

5. ČFK Nitra 20 11 2 7 48:25 35

6. Kolárovo 20 10 2 8 48:31 32

7. N. Zámky B 20 10 1 9 44:43 31

8. Želiezovce 20 9 2 9 40:41 29

9. Šurany 20 8 2 10 46:49 26

10. Chrenová B 20 7 3 10 38:47 24

11. Hurbanovo 20 7 2 11 28:44 23

12. Štúrovo 20 6 2 12 28:50 20

13. Šamorín 20 5 2 13 18:67 17

14. Šaľa B 20 4 4 12 24:58 16

15. Nesvady 21 3 2 16 21:62 11

16. Tvrdošovce 20 3 2 15 7:80 11

I. LMŽZ: DAC 1904-Prievidza 1:4 (1:1) Medgyes, Slovan-FC Nitra 13 5:1 (1:1), Trnava-N. Zámky 2:0 (2:0), Levice-Dubnica 1:1 (0:0), Rapid-Púchov 1:4, SFM Senec-Trenčín 0:3, Inter-Myjava 3:0.

Dohrávka: Púchov-DAC 1904 4:1 (3:1) Juhos.

1. Trnava 18 16 1 1 72:6 49

2. Slovan 18 13 2 3 67:21 41

3. AS Trenčín 16 13 1 2 56:10 40

4. Prievidza 17 13 0 4 34:21 39

5. Inter 18 11 2 5 51:20 35

6. Levice 17 9 2 6 33:26 29

7. Dubnica 18 9 2 7 41:35 29

8. Púchov 18 8 0 10 35:40 24

9. Nitra 17 7 1 9 34:39 22

10. Myjava 16 5 3 8 15:20 18

11. Nové Zámky 17 3 1 13 20:37 10

12. SFM Senec 18 3 1 14 11:50 10

13. DAC 1904 16 3 0 13 10:82 9

14. Rapid 18 0 0 18 5:77 0

III. LMŽ JV: DAC 1904 B-Nesvady 1:1 (0:0) Varga–Haris, N. Zámky B-Tvrdošovce 2:0 (0:0), Šurany-Želiezovce 8:5 (6:1), Sereď-Štúrovo 4:2 (4:0), Chrenová B-Komárno 0:9 (0:2), Šamorín-ČFK Nitra 0:4 (0:1), Kolárovo-Šaľa B 0:4 (0:1), Galanta-Hurbanovo 1:0 (1:0), Noga.

Kolárovo-DAC 1904 B 4:0 (1:0) Gönczöl 2, Šáli 2, Hurbanovo-Sereď 2:1 (2:0), Komárno-Štúrovo 6:0 (3:0), Nesvady-Želiezovce 1:3 (0:1), Šamorín-N. Zámky B 3:0 (1:0), Galanta-Chrenová 12 5:0 (3:0), Šaľa B-Šurany 8:0 (3:0), ČFK Nitra-Tvrdošovce 12:0 (7:0).

1. Komárno 21 18 1 2 99:12 55

2. Galanta 20 17 2 1 93:18 53

3. ČFK Nitra 20 16 1 3 82:20 49

4. Štúrovo 20 15 1 4 76:29 46

5. Hurbanovo 20 14 1 5 65:26 43

6. Sereď 20 9 3 8 27:26 30

7. Šaľa B 20 9 2 9 64:54 29

8. Šurany 20 9 2 9 43:67 29

9. Šamorín 20 8 1 11 43:30 25

10. N. Zámky B 20 6 3 11 28:60 21

11. Nesvady 21 5 5 11 20:34 20

12. DAC 1904 B 20 6 2 12 29:63 20

13. Kolárovo 20 6 1 13 38:64 19

14. Želiezovce 20 5 0 15 31:57 15

15. Chrenová B 20 3 1 16 18:89 10

16. Tvrdošovce 20 1 2 17 9:116 5

(csiffári, nk, 26.4.2006)

 

13. - 16.4.2006: výsledky mládežníckych tímov

DORAST: výsledky víkendových zápasov 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD: DAC 1904-TTS Trenčín 5:0 (1:0) Bognár 3, Szerencsés, Čmehýl, Senica-Vráble 0:0, Chrenová-Galanta 3:1 (0:0), Partizánske-ČFK Nitra 0:0, Trnava B-Topoľčany 1:3 (1:2), N. Mesto-Komárno 7:1 (3:0), Brezová p/Br.-Nemšová 4:1, Sereď-Bánovce predohrali (1:1).

1. Topoľčany 19 13 0 6 61:25 39

2. Nemšová 19 12 3 4 48:26 39

3. DAC 1904 19 12 2 5 46:15 38

4. Brezová p/Br. 19 11 4 4 50:26 37

5. Bánovce 19 10 5 4 42:19 35

6. Vráble 19 10 5 4 33:23 35

7. Sereď 19 9 4 6 30:29 31

8. Nové Mesto 19 7 7 5 36:23 28

9. Galanta 19 8 3 8 37:36 27

10. Senica 19 7 4 8 24:32 25

11. Trnava B 19 5 6 8 29:32 21

12. ČFK Nitra 19 5 5 9 27:32 20

13. Chrenová 19 6 2 11 32:41 20

14. Partizánske 19 4 3 12 19:46 15

15. Komárno 19 3 1 15 16:75 10

16. TTS Trenčín 19 2 2 15 12:62 8

III. LMD: DAC 1904-TTS Trenčín 2:0 (0:0) Lenárt, Varjú, Senica-Vráble 1:0 (1:0), Chrenová-Galanta 1:1 (0:1), Partizánske-ČFK Nitra 2:0 (1:0), Trnava B-Topoľčany 1:1 (0:1), N. Mesto-Komárno 3:0 (0:0), Brezová p/Br.-Nemšová 3:0. Sereď -Bánovce predohrali (0:2).

1. Topoľčany 19 15 2 2 61:11 47

2. Trnava B 19 14 4 1 43:8 46

3. Senica 19 14 1 4 37:16 43

4. DAC 1904 19 12 3 4 53:24 39

5. Nemšová 19 9 6 4 33:25 33

6. Brezová p/Br. 19 10 2 7 39:25 32

7. Nové Mesto 19 7 8 4 29:21 29

8. ČFK Nitra 19 9 1 9 31:31 28

9. Galanta 19 7 5 7 27:30 26

10. Bánovce 19 6 4 9 25:24 22

11. Chrenová 19 6 4 9 38:45 22

12. Vráble 19 6 1 12 27:43 19

13. Partizánske 19 5 2 12 33:50 17

14. TTS Trenčín 19 4 0 15 24:56 12

15. Komárno 19 3 1 15 14:62 10

16. Sereď 19 1 4 14 15:58 7

Dorastenecké mužstvá DAC bojujú o postup do 2. ligy, do ďalších zápasov im držíme palce!

Žiaci:

III. LSŽ JV: DAC 1904 B-Galanta 1:1 (0:1), Czibula - Macka (11 m), Želiezovce-Komárno 0:4 (0:1), Tvrdošovce-Nesvady 2:1 (2:0), Šamorín-Kolárovo 3:0 (1:0),N. Zámky B-Štúrovo 3:0 (0:0), Chrenová 14-Hurbanovo 0:1 (0:0), Šurany-ČFK Nitra 2:3 (2:2), Sereď-Šaľa B 2:1 (0:0), Predohrávka: Nesvady-Komárno 1:9 (0:5).

1. Komárno 19 19 0 0 123:6 57

2. Sereď 18 14 1 3 50:17 43

3. Galanta 18 10 5 3 48:25 35

4. DAC 1904 B 18 9 5 4 40:28 32

5. Kolárovo 18 9 2 7 45:28 29

6. ČFK Nitra 18 9 2 7 40:25 29

7. N. Zámky B 18 9 1 8 41:41 28

8. Šurany 18 8 2 8 42:40 26

9. Želiezovce 18 8 2 8 35:34 26

10. Chrenová B 18 7 2 9 38:44 23

11. Hurbanovo 18 7 2 9 27:40 23

12. Štúrovo 18 6 2 10 28:38 20

13. Šamorín 18 4 2 12 16:66 14

14. Šaľa B 18 3 4 11 18:53 13

15. Tvrdošovce 18 3 2 13 7:70 11

16. Nesvady 19 2 2 15 16:59 8

III. LMŽ JV: DAC 1904 B-Galanta 0:4 (0:3) Mikuš 3, Sivák, Želiezovce-Komárno 0:1 (0:0), Tvrdošovce-Nesvady 1:3 (0:1), Šamorín-Kolárovo 3:0 (2:0), N. Zámky B-Štúrovo 1:2 (1:0), Šurany-ČFK Nitra 0:5 (0:4), Chrenová 12-Hurbanovo 2:5 (0:3), Sereď-Šaľa B 0:0. Predohrávka: Nesvady-Komárno 0:2 (0:0).

1. Komárno 19 16 1 2 84:12 49

2. Galanta 18 15 2 1 87:18 47

3. Štúrovo 18 15 1 2 74:19 46

4. ČFK Nitra 18 14 1 3 66:20 43

5. Hurbanovo 18 13 1 4 63:24 40

6. Sereď 18 8 3 7 22:22 27

7. Šurany 18 8 2 8 35:54 26

8. Šaľa B 18 7 2 9 52:54 23

9. Šamorín 18 7 1 10 40:26 22

10. Nesvady 19 5 4 10 18:30 19

11. DAC 1904 B 18 6 1 11 28:58 19

12. N. Zámky B 18 5 3 10 26:57 18

13. Kolárovo 18 5 1 12 34:60 16

14. Želiezovce 18 4 0 14 23:48 12

15. Chrenová B 18 3 1 14 18:75 10

16. Tvrdošovce 18 1 2 15 9:102 5

I.LSŽ a I.LMŽ odložené pre chorobu.

(csiffári, nk, 19.4.2006)

 

8. a 9.4.2006: výsledky mládežníckych tímov

DORAST: výsledky víkendových zápasov 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD: Galanta-DAC 1904 2:4 (1:2) Lancz 2 - Habán 2, Bognár, Egri, TTS Trenčín-Sereď 3:0 (1:0), Topoľčany-Chrenová 2:0 (0:0), ČFK Nitra-Brezová p/B. 0:2 (0:1), Komárno-Senica 1:0 (0:0), Vráble-Partizánske 0:2 (0:0), Bánovce-N. Mesto 3:1, Nemšová-Trnava B 3:3. Predohrávka: Sereď-Bánovce 1:1 (0:1)

1. Nemšová 18 12 3 3 47:22 39

2. Topoľčany 18 12 0 6 58:24 36

3. DAC 1904 18 11 2 5 41:15 35

4. Bánovce 19 10 5 4 42:19 35

5. Brezová p/Br. 18 10 4 4 46:25 34

6. Vráble 18 10 4 4 33:23 34

7. Sereď 19 9 4 6 30:29 31

8. Galanta 18 8 3 7 36:33 27

9. Nové Mesto 18 6 7 5 29:22 25

10. Senica 18 7 3 8 24:32 24

11. Trnava B 18 5 6 7 28:29 21

12. ČFK Nitra 18 5 4 9 27:32 19

13. Chrenová 18 5 2 11 29:40 17

14. Partizánske 18 4 2 12 19:46 14

15. Komárno 18 3 1 14 15:68 10

16. TTS Trenčín 18 2 2 14 12:57 8

III. LMD: Galanta-DAC 1904 1:1 (0:1) Ostrožanský – Faragó, TTS Trenčín-Sereď 2:0 (1:0), Topoľčany-Chrenová 4:0 (1:0), ČFK Nitra-Brezová p/Br. 2:0 (0:0), Komárno-Senica 0:5 (0:2), Vráble-Partizánske 3:0 (2:0), Bánovce-N. Mesto 1:1, Nemšová-Trnava B 1:1. Predohrávka: Sereď-Bánovce 0:2 (0:0)

1. Topoľčany 18 15 1 2 60:10 46

2. Trnava B 18 14 3 1 42:7 45

3. Senica 18 13 1 4 36:16 40

4. DAC 1904 18 11 3 4 51:24 36

5. Nemšová 18 9 6 3 33:22 33

6. Brezová p/Br. 18 9 2 7 36:25 29

7. ČFK Nitra 18 9 1 8 31:29 28

8. Nové Mesto 18 6 8 4 26:21 26

9. Galanta 18 7 4 7 26:29 25

10. Bánovce 19 6 4 9 25:24 22

11. Chrenová 18 6 3 9 37:44 21

12. Vráble 18 6 1 11 27:42 19

13. Partizánske 18 4 2 12 31:50 14

14. TTS Trenčín 18 4 0 14 24:54 12

15. Komárno 18 3 1 14 14:59 10

16. Sereď 19 1 4 14 15:58 7

Žiaci:

III. LSŽ JV: Hurbanovo-DAC 1904 3:3 (0:0) Ostružlík 2, Berger - E. Varga 2 (1 z 11 m), Szél, Komárno-Tvrdošovce 11:1 (3:0), Nesvady-Šurany 0:2 (0:1), Štúrovo-Želiezovce 2:0 (0:0), Kolárovo-N. Zámky B 4:0 (1:0), Galanta-Šamorín 5:0 (2:0), ČFK Nitra-Sereď 1:1 (0:1), Šaľa B-Chrenová 14 0:5 (0:1)

1. Komárno 17 17 0 0 110:5 51

2. Sereď 17 13 1 3 48:16 40

3. Galanta 17 10 4 3 47:24 34

4. DAC 1904 17 9 4 4 39:27 31

5. Kolárovo 17 9 2 6 45:25 29

6. ČFK Nitra 17 8 2 7 37:23 26

7. Želiezovce 17 8 2 7 35:30 26

8. Šurany 17 8 2 7 40:37 26

9. N. Zámky B 17 8 1 8 38:41 25

10. Chrenová B 17 7 2 8 38:43 23

11. Štúrovo 17 6 2 9 28:35 20

12. Hurbanovo 17 6 2 9 26:40 20

13. Šaľa B 17 3 4 10 17:51 13

14. Šamorín 17 3 2 12 13:66 11

15. Nesvady 17 2 2 13 14:48 8

16. Tvrdošovce 17 2 2 13 5:69 8

III. LMŽ JV: Hurbanovo-DAC 1904 10:0 (7:0) Szomík 7, Zvoncsár, Jóba, Pšenák, Komárno-Tvrdošovce 9:0 (2:0), Nesvady-Šurany 0:0, Štúrovo-Želiezovce 2:3 (1:2), Kolárovo-N. Zámky B 1:3 (0:3), Galanta-Šamorín 3:1 (2:1), ČFK Nitra-Sereď 0:1 (0:1), Šaľa B-Chrenová 12 2:0 (1:0)

1. Galanta 17 14 2 1 83:18 44

2. Komárno 17 14 1 2 81:12 43

3. Štúrovo 17 14 1 2 72:18 43

4. ČFK Nitra 17 13 1 3 61:20 40

5. Hurbanovo 17 12 1 4 58:22 37

6. Sereď 17 8 2 7 22:22 26

7. Šurany 17 8 2 7 35:49 26

8. Šaľa B 17 7 1 9 52:54 22

9. Šamorín 17 6 1 10 37:26 19

10. DAC 1904 17 6 1 10 28:54 19

11. N. Zámky B 17 5 3 9 25:55 18

12. Nesvady 17 4 4 9 15:27 16

13. Kolárovo 17 5 1 11 34:57 16

14. Želiezovce 17 4 0 13 23:47 12

15. Chrenová B 17 3 1 13 16:70 10

16. Tvrdošovce 17 1 2 14 8:99 5

(csiffári, nk, 12.4.2006)

 

1. a 2.4.2006: výsledky mládežníckych tímov

DORAST: výsledky víkendových zápasov 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD: DAC -Topoľčany 2:1 (2:0) Lelkes, Szerencsés – Latka, Sereď-N. Mesto 1:1 (0:1), Brezová p/Br.-Vráble 0:2 (0:0), Chrenová-Nemšová 3:2 (2:1), TTS Trenčín-Galanta 1:3 (1:2), Trnava B-ČFK Nitra 2:0 (0:0). Partizánske-Komárno 1:0 (1:0), Senica -Bánovce 2:1

1. Nemšová 17 12 2 3 44:19 38

2. Vráble 17 10 4 3 33:21 34

3. Topoľčany 17 11 0 6 56:24 33

4. Dun. Streda 17 10 2 5 37:13 32

5. Bánovce 17 9 4 4 38:17 31

6. Brezová p/Br. 17 9 4 4 44:25 31

7. Sereď 17 9 3 5 29:25 30

8. Galanta 17 8 3 6 34:29 27

9. Nové Mesto 17 6 7 4 28:19 25

10. Senica 17 7 3 7 24:31 24

11. Trnava B 17 5 5 7 25:26 20

12. ČFK Nitra 17 5 4 8 27:30 19

13. Chrenová 17 5 2 10 29:38 17

14. Partizánske 17 3 2 12 17:46 11

15. Komárno 17 2 1 14 14:68 7

16. TTS Trenčín 17 1 2 14 9:57 5

III. LMD: DAC-Topoľčany 0:1 (0:1), Sereď-N. Mesto 2:2 (0:1), Brezová p/Br.-Vráble 4:0 (2:0), Chrenová-Nemšová 2:2 (0:1), Balážik, TTS Trenčín-Galanta 0:1 (0:0), Trnava B-ČFK Nitra 0:1 (0:1), Partizánske-Komárno 6:0 (3:0)M Senica-Bánovce 1:1.

1. Trnava B 17 14 2 1 41:6 44

2. Topoľčany 17 14 1 2 56:10 43

3. Senica 17 12 1 4 31:16 37

4. DAC 1904 17 11 2 4 50:23 35

5. Nemšová 17 9 5 3 32:21 32

6. Brezová p/Br. 17 9 2 6 36:23 29

7. Nové Mesto 17 6 7 4 25:20 25

8. ČFK Nitra 17 8 1 8 29:29 25

9. Galanta 17 7 3 7 25:28 24

10. Chrenová 17 6 3 8 37:40 21

11. Bánovce 17 5 3 9 22:23 18

12. Vráble 17 5 1 11 24:42 16

13. Partizánske 17 4 2 11 31:47 14

14. Komárno 17 3 1 13 14:54 10

15. TTS Trenčín 17 3 0 14 22:54 9

16. Sereď 17 1 4 12 15:54 7

ŽIACI:

I.LSŽ a I.LMŽ odložené

III. LMŽ: DAC-Šaľa B 1:5

III. LSŽ: DAC B-Šaľa B 6:1 (1:1), Czibula 3, D. Csiba, Á. Balogh, Bírová - Chmelo, Šamorín-Hurbanovo 3:2 (2:2), Tvrdošovce-Štúrovo 0:2 (0:0), N. Zámky B-Želiezovce 2:1 (1:0), Chrenová 14-ČFK Nitra 2:0 (2:0), Kolárovo-Galanta 3:1 (1:0), Šurany-Komárno 0:4 (0:2), Sereď-Nesvady 5:0 (3:0)

1. Komárno 16 16 0 0 99:4 48

2. Sereď 16 13 0 3 47:15 39

3. Galanta 16 9 4 3 42:24 31

4. DAC 1904 B 16 9 3 4 36:24 30

5. Kolárovo 16 8 2 6 41:25 26

6. Želiezovce 16 8 2 6 35:28 26

7. ČFK Nitra 16 8 1 7 36:22 25

8. N. Zámky B 16 8 1 7 38:37 25

9. Šurany 16 7 2 7 38:37 23

10. Chrenová B 16 6 2 8 33:43 20

11. Hurbanovo 16 6 1 9 23:37 19

12. Štúrovo 16 5 2 9 26:35 17

13. Šaľa B 16 3 4 9 17:46 13

14. Šamorín 16 3 2 11 13:61 11

15. Nesvady 16 2 2 12 14:46 8

(csiffári, nk, 5.4.2006)

 

25. a 26.3.2006: 3. liga starší a mladší dorast - výsledky 16.kola

Výsledky víkendových zápasov 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD: Galanta-Sereď 2:3 (0:3), Topoľčany-TTS Trenčín 4:0 (1:0), ČFK Nitra-Chrenová 5:1 (3:1), Nemšová-DAC Dun. Streda 2:0 (2:0), Komárno-Brezová 0:1 (0:1),

Vráble -Trnava B 0:0, Bánovce-Partizánske 2:0, N. Mesto-Senica 2:0.

1. Nemšová 16 12 2 2 42:16 38

2. Topoľčany 16 11 0 5 55:22 33

3. Bánovce 16 9 4 3 37:15 31

4. Brezová p/Br. 16 9 4 3 44:23 31

5. Vráble 16 9 4 3 31:21 31

6. Dun. Streda 16 9 2 5 35:12 29

7. Sereď 16 9 2 5 28:24 29

8. Nové Mesto 16 6 6 4 27:18 24

9. Galanta 16 7 3 6 31:28 24

10. Senica 16 6 3 7 22:30 21

11. ČFK Nitra 16 5 4 7 27:28 19

12. Trnava B 16 4 5 7 23:26 17

13. Chrenová 16 4 2 10 26:36 14

14. Partizánske 16 2 2 12 16:46 8

15. Komárno 16 2 1 13 14:67 7

16. TTS Trenčín 16 1 2 13 8:54 5

III. LMD: Galanta-Sereď 0:1 (0:1), Topoľčany-TTS Trenčín 6:1 (1:1), ČFK Nitra-Chrenová 1:0 (1:0), Nemšová-DAC Dun. Streda 1:0 (0:0), Komárno-Brezová 1:2 (1:1),

Vráble-Trnava B 0:1 (0:1), Bánovce-Partizánske 2:0, N. Mesto -Senica 0:2.

1. Trnava B 16 14 2 0 41:5 44

2. Topoľčany 16 13 1 2 55:10 40

3. Senica 16 12 0 4 30:15 36

4. Dun. Streda 16 11 2 3 50:22 35

5. Nemšová 16 9 4 3 30:19 31

6. Brezová p/Br. 16 8 2 6 32:23 26

7. Nové Mesto 16 6 6 4 23:18 24

8. ČFK Nitra 16 7 1 8 28:29 22

9. Galanta 16 6 3 7 24:28 21

10. Chrenová 16 6 2 8 35:38 20

11. Bánovce 16 5 2 9 21:22 17

12. Vráble 16 5 1 10 24:38 16

13. Partizánske 16 3 2 11 25:47 11

14. Komárno 16 3 1 12 14:48 10

15. TTS Trenčín 16 3 0 13 22:53 9

16. Sereď 16 1 3 12 13:52 6

(csiffári, nk, 29.3.2006)

 

2006. március 25.: Bajnoki rajt az ifjúsagiaknál is

Hosszú téli szünet után elkezdődött a nyugat-Szlovákiai III.Liga ifjuságainak bajnoksága is. A DAC idősebb és fiatalabb ifistái Trencsénbe utaztak ahol a műfüves pályán a Nemšová csapatával mérték össze erejüket. Az idősebb ifiknél elsődleges a feljutás kiharcolása. A cél ezért a 3 pont megszerzése volt ami sajnos nem sikerüut. Igaz, a fiúk mindent megtettek a gyoőzelem érdekében, ennek ellenére 2:0 arányba alulmaradtak. A fiatalabb ifik nehéz küzdelemben 1:0-ra veszítettek. A kovetkező fordulóban április 1. DAC - Topoľčany.

A Szlovák Labdarugó Szövetség dontése értelmében az I.Liga mérkőzéseit a rossz időjárás és talajviszonyok miatt elhalasztották. A kovetkező fordulóban április 1-én DAC – Nitra.

És bár a bajnokság kezdete elmaradt, de helyette utolsó felkészülési mérkőzést játszottak a DAC 1. ligás diákjai (1991). A műfüves pályán a Csenke csapatát győzte le nagy folénnyel:

DAC-Csenke 6:0

Gólok: Csiffári 3, Szaban, Koles, Érsek.

DAC: Csonga - Sebo, Csiffári, Szaban, Biro, Kašpar, Dosztig, Érsek, Varga, Ballán (Koles), Czibula.

(csiffári, nk, 26.3.2006)

 

2006. március 16., idősebb diákok: DAC-Győr 3:3

Újabb elökészületi mérkőzést az új műfuves pályán a DAC idősebb diákjai a szomszédos Győr csapatát fogadták. Küzdelmes és színvonalas összecsapáson megérdemelt döntetlen született:

DAC-Győr 3:3

A DAC csapata a kovetkező összeállitásban kezdett: Csonga, Sebő, Csiffári, Biró D., Szaban, Varga, Molnár, Czibula, Spacsek, Flaska, Biro Sz.

(csiffári, nk, 2006. március 17.)

 

2006. március 09., Idősebb ifik: DAC-Gyimrót 4:0

A naptár alapján már ugyan tavasz van, de ez az időjáráson egyáltalán nem látszik, hiszen a ma lehullott friss hóval borított új műfüves pályán fogadta a DAC idősebb ificsapata egy barátságos mérkőzésen a magyarországi Gyimrót együttesét. A játékot nagyban befolyásolta a 10 cm-es hótakaró, amelyet nem sikerült letakarítani a mérkőzés előtt, így a játékosoknak meg kellett birkózniuk a nem mindennapi körülményekkel. Több jól kivitelezett támadást láthattunk a hazai csapat részéről és ezúttal a helyzetek kihasználásával sem volt gond, így a hazai DAC-növendékek 4:0 arányban múlták felül a déli szomszédtól érkezett vendégeket. A csapat minden tagja jó teljesítményt nyújtott, így a megérdemelt győzelem még inkább önbizalmat adhat a nehéz tavaszi szezonra, ahol a 3. helyről várják a fiúk a bajnokság folytatását.

DAC-Gyimrót 4:0, gólszerzők: Szerencsés, Bognár, Čmehyl, Somogyi

Döme (45. Zsoldos) – Somogyi, Lelkes, Bartalos, Andrássy – Horváth, Szerencsés, Sátor, Bögi (45. Katona) – Habán, Bognár (45. Čmehyl)

(Zsoldos Péter, nk, 2006. március 09.)

Előkészületben az ifik

Újabb előkészületi mérkőzést zajlott az Artmedia Bratislava és DAC fiatalabb ifik csapatai között. A színvonalas mérkőzésen kiegyenlített játék folyt, ezt igazolja az 1:1-es végeredmény is. A DAC csapatában az edző már kezdi összehangolni a pontos összeállítást a három hét mulva kezdődő bajnokságra.

Artmedia Bratislava - DAC 1904 Dunajská Streda 1:1

Gólszerző: Németh András

A csapat a következő összeállításban kezdett: Radványi, Habenicht, Boráros, Varju, Lénárt, Egri, Faragó, Szajkó, Sipos, Németh. A másik félidőben pályára léptek még Ravasz, Kosár, Janikovics, Nagy és Ábrahám.

Hétfon február 27.-én Győrött vendégszerepeltek barátságos előkészületi mérkőzésen a DAC-ifik.

Győri ETO - DAC 1904 Dunajská Streda 4:1

Gólszerző: Sipos Péter

(Csiffári, nk, 2006. március 02.)

 

19.02.2006: Dorogon az elsőligás idősebb diákok

Vasárnap febr. 19.-én a DAC idősebb diák csapata Magyarországon, Dorogon a Kayser József emléktornán vendégeskedett.

Csapatunk eredményei:

Štúrovo-DAC 1:3 (Biró Alexandra, Biró Dávid 2)

Dorog FC-DAC 1:1 (Biró Alexandra)

Zoltek SE-DAC 0:0

Láng SE-DAC 1:2 (Czibula Gyuri 2)

A DAC nehéz küzdelmek után a második helyen végzett. Külön öröm, hogy a torna legjobbjának Biró Alexandrát, a DAC játékosát választották.

(Csiffári Dávid, nk, 21.2.2006)

 

12.02.2006: Idősebb diákok

DAC – Rapid Bratislava 4:1 (2:1)

Vasárnap február 12.-én ujabb előkészületi mérközésre került sor a DAC idősebb diákjai és a RAPID Bratislava csapata között . A hideg idő ellenére jó iramú küzdelmes mérközésre került sor az új Dunaszerdahelyi műfüves pályán.

Az edző, Stanislav Lieskovsky véleménye: „Az eredménnyel elégedett vagyok, de a mutatott játékkal nem. Többet kellene az új műfüves pályán játszanunk hogy a csapat jobban összeszokjon és még ki tudjunk egy két játékost próbálni külonböző posztokon.“

A találkozó végeredménye DAC – Rapid Bratislava 4:1 (2:1)

Gólszerzők: Spacsek Erik, Varga Erik 2x, Biró Dávid

DAC: Biró O., Sebő P., Csiffári D., Dávid L., Biró Sz., Szaban T., Czibula Gy. (Flaska R.), Biró D., Spacsek E., Varga E.

(csiffári, nk, 2006. február 12.)

 

Párkányi teremtorna

A Párkányi sport egyesület által szervezett teremkupa bajnokságon vett részt a Dunaszerdahelyi idösebb diákok (1991.-es születésű) csapata. A január 28.-án megrendezésre kerult  teremtornán a következő együttesek vettek részt:

Esztergom SC

Fk Slovan Levice

FC DAC 1904 Dunajská Streda

FC Dorog

TJ  Juhcelpap Štúrovo

A DAC eredményei:

DAC - Esztergom 5:2

Dorog - DAC 3:1

Štúrovo - DAC 3:3

DAC - Levice 1:2

A DAC csapata a 4. helyen végzett.

A torna legjobb játékosává

Csiffári Dávidot, a DAC játékosát választották.

A legjobb játékosnak járó trófea:

(csiffári, nk, 2006. január 30.)

 

Szombaton január 28.-án az idösebb ifik (A dorast) is pályára léptek a

Pozsonyi Rapid ellen. A mínusz tíz fokos hidegben játszott mérkőzés végeredménye Rapid–DAC 0:0.

(csiffári, nk, 2006. január 30.)

 

Január 25.-én előkészületi mérközést játszott a DAC fiatalabb diák csapata a Pozsonyi Rapid ellen.A nagy hideg ellenére jó meccset játszott a két csapat. A mérkőzés végeredménye RAPID-DAC 1:0.

A DAC csapata a kovetkezö osszeállításban lépett pályára: Csonga B.,Sebő P., Csiffári D., Dávid L., Biró Sz.., Nagy P., Szevecsek D., Szaban T. (Biró O.), Flaska R. (Kašpar P.), Biró D., Czibula.

(csiffári, nk, 2006. január 30.)

 

15.01.2006: NYÁRASDI TORNÁN VETTEK RÉSZT A FIATALABB IFIK

 

Január 15-én a fiatalabb ifik teremtornán vettek részt Nyárasdon. A csapatok két csoportban mérkőztek meg egymás között. A DAC az első csoportban küzdött.

A DAC csoportja:

1.Kürt

2.Nagymegyer

3.Várkony

4.DAC Dunaszerdahely

5.Ekecs

Eredmények:

DAC-Kürt 4:0

Nagymegyer-DAC 3:2

Várkony-DAC 0:0

Ekecs-DAC 1:10

Csapatunk ugyan nem jutottak tovább a csoportból, de ez egy jó felkészülési torna volt.

(Csiffári Dávid, nk, 2006. január 17.)

 

13.01.2006: AZ IDŐSEBB ÉS A FIATALABB IFIK ELŐKÉSZÜLETI MÉRKŐZÉSEN NYITRÁN

A fiatalabb ifik az első félidőben magabiztos játékkal vezettek. A második játékrész már nem hozta ugyanezt a játékot, az ellenfélnek sikerült kiegyenléteteni, a végeredmény döntetlen maradt.

Nyitra - DAC 1:1

DAC: Csonga B. (Döme T.) - Radványi D., Boráros A. (Ravasz T.), Magyar A. (Ábrahám I.), Varjú L. (Kosár D.), Szajkó T., Egri A., Bruncvik K., Faragó T. (Nagy I.), Sipos P., Németh A. (Vida Zs.)

Idősebb ifik:

Az idősebb ifik jobban zárták a mérkőzést, nekik sikerült nyerni.

Nitra - DAC 2:3

Mindkét csapatban új játékosok is pályára léptek. Az edzők próbálják a lehető legjobb keretet összeállitani a felkészulés végére, hogy az idény kezdetére összeszokjon a csapat.

(Csiffári Dávid, nk, 14.01.2006)

 

2006. január: AZ UTÁNPÓTLÁS IS MEGKEZDTE A TÉLI FELKÉSZÜLÉST

Január első hetébe megkezdték a felkészülést a DAC ifjusági szakosztájának csapatai is. A játékosoknak nem volt idejük sok pihenésre, hisz még december végén karácsonyi tornán vettek részt. A felkészülés tapasztalt szakvezetők irányítása alatt a müfüves pályán és környékén folyik.

(Csiffári Dávid, nk 2006. január 10.)

 

27.12.2005: AJ MLADŠÍ ŽIACI V MAĎARSKU

Mladší žiaci (ročník 1993) DAC sa podobne ako ich starší kolegovia zúčastnili tradičného vianočného medzinárodného halového turnaja v maďarskej Tatabányi, ktoré sa konalo v utorok 27. decembra. Zverenci Jaroslava Nagya si zmerali sily s mužstvami Tata, Zalaegerszeg a Csala.

Výsledky DAC:

DAC - Tata 1:2

Zalaegerszeg - DAC 4:0

Csala - DAC 0:2 (gólok Zsákovics Tibor 2)

DAC nepostúpil do vyraďovacích bojov.

(Csiffári Dávid, nk, 28.12.2005)

 

2005. december 27.: A FIATALABB DIÁKOK IS TATABÁNYÁN

Kedden, 2005.december 27.-én a 1993 as korosztály teremtornáját rendezték meg Tatabányán. Nagy Jaro védencei a 2. csoportba kerultek, itt a Tata, Zalaegerszeg és Csala fiatalabb diákjaival mérték össze tudásukat.

Eredmények :

DAC - Tata 1:2

Zalaegerszeg - DAC 4:0

Csala - DAC 0:2 (gólok Zsákovics Tibor 2)

A DAC csoportjából nem jutott be a középdöntőbe.

(Csiffári Dávid, nk, 2005.december 28.)

 

23.12.2005: STARŠÍ ŽIACI NA TURNAJI V MAĎARSKU

Starší žiaci (ročník 1991) DAC sa v piatok 23. decembra zúčastnili tradičného predvianočného medzinárodného halového turnaja v maďarskej Tatabányi. Súťažilo sa v troch štvorčlenných skupinách, zverenci Stanislava Lieskovského si zmerali sily s mužstvami FC Újpest FC, Tatabánya - školské družstvo a Esztergom.

Zápasy DAC:

DAC - Esztergom 0:0

Újpest - DAC 1:0

Tatabánya -  DAC 0:7 (góly: Sebo Patrik 2, Szaban Tibor, Csiffári Dávid, Bíro Oszkár, Cibula Juraj, Špacsek Erik)

DAC skončil vo svojej skupine na 2. mieste a postúpil medzi šesť najlepších. V boji o postup do semifinále ale podľahol Videotonu 0:1 a z ďalších bojov vypadol.

(Csiffári Dávid, nk, 27.12.2005)

 

2005. december 23.: TATABÁNYÁN AZ IDŐSEBB DIÁKOK

A DAC idősebb diákcsapata (1991.-es születésű) múlt pénteken a hagyományos tatabányai karácsonyi nemzetközi teremtornán vette részt. Stanislav Lieskovský edző védencei az első csoportban (összesen három csoportban versenyeztek a csapattok) az Újpesti FC, Tatabányai Iskolacsapat, valamint az Esztergom diákjaival mérte össze tudását.

Eredmények:

DAC - Esztergom 0:0

Újpest - DAC 1:0

Tatabánya -  DAC 0:7 (gólszerzők: Sebo Patrik 2, Szaban Tibor, Csiffári Dávid, Bíro Oszkár, Cibula Juraj, Špacsek Erik)

A DAC csoportjában a második helyen végzett és bejutott a legjobb hat közé. Az elődöntőért vívott mérkőzésen azonban 0:1 arányban alulmaradt a Videotonnal szemben és kiesett.

(Csiffári Dávid, nk, 2005.december 27.)

 

10.12.2005: STARŠÍ ŽIACI NA TURNAJI V BRUNTÁLE

Starší žiaci (ročník 1991), vedení trénerom Stanislavom Lieskovským, sa uplynulý víkend zúčastnili Medzinárodného halového turnaja v českom Bruntále. V konkurencii 14 mužstiev obsadili konečné deviate miesto, s celkovým skóre 33:34. 

Ďalej »

 

2005. december 10.: BRUNTÁLBAN AZ IDŐSEBB DIÁKOK

A DAC idősebb diákcsapata (1991.-es születésű) a múlt hétvégén a Csehországi Bruntálban rendezett nemzetközi teremtornán vettek részt. Stanislav Lieskovský edző védencei a 14 csapatos mezőnyben a kilencedik helyen végeztek, 33:34-es gólaránnyal. 

Tovább »

 

Žiaci DAC-u do Čiech na medzinárodný halový turnaj žiakov

Starší žiaci DAC, vedení trénerom Stanislavom Lieskovským, odcestujú tento týždeň do Čiech, kde sa v dňoch 2.- 4. decembra zúčastnia jubilejného 10. ročníka medzinárodného halového turnaja organizovaného TJ Olympiou Bruntál. Podujatie, ktorého sa tento rok zúčastní 14 tímov z Rakúska, Maďarska, Poľska, Slovenska a Česka (medzi nimi Baník Ostrava, MFK Košice, ASV Salzburg či FC Vác), je jedným z najvýznamnejších svojho druhu na území bývalého Česko-Slovenska. Za pozvaním nášho mládežníckeho výberu stojí Jan Urban starší, predseda bruntálskeho TJ, a otec záložníka A mužstva DAC. Viac informácií o programe turnaja a jeho účastníkoch nájdete na www.olympiabruntal.cz.

(nk, 29.11.2005)

 

A DAC idősebb diákjai rangos nemzetközi ifjúsági tornára utaznak

A héten Csehországba, pontosabban Bruntálba vezet a DAC idősebb diákjainak útja. A Stanislav Lieskovský által vezérelt csapat ugyanis régiónk egyik legrangosabb nemzetközi tornáján vesz részt, amelyre idén öt ország 14 képviselője hivatalos. Az osztrák, magyar, lengyel, szlovák és cseh résztvévők közt olyan csapatnevek is felmerülnek, mint például a Baník Ostrava, MFK Košice, ASV Salzburg vagy az FC Vác. A DAC meghívása a szervező Olympia Bruntál torna-egylet elnöke, id. Jan Urbannak köszönhető, aki a DAC felnőttcsapatban játszó tehetséges középpályás édesapja. Bővebb információ a tornáról és annak résztvevőiről a www.olympiabruntal.cz weboldalon található.

(nk, 2005.november 29.)