FK DAC 1904, a.s. DUNAJSKÁ STREDA

 

MLÁDEŽNÍCKÉ MUŽSTVÁ - UTÁNPÓTLÁS CSAPATOK - YOUTH TEAMS

 

NOVINKY - HÍREK - NEWS

 

2006/2007

 

Výsledky záverečných dvoch kôl mládežníckych súťaží

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 29. a 30. kolo:

III. LSD:

29. kolo: DAC 1904 - Brezová pod Bradlom 0:2 (0:1)

DAC: Csonga B. - Radványi D., Bartalos Á., Čmehyl Gy. (Boráros A.), Horváth Cs., Brunczvik K., Kosár D., Habenicht J., Bognár Z. (C), Bögi I. (Szajkó T.), Habán T. (Faragó T.)

Galanta - Sereď 3:3 (3:3), Chrenová - Led. Rovne 6:1 (3:1), Vráble - Trnava B 5:2 (3:1), Senica - ČFK Nitra 2:2 (1:0), Bánovce - Topoľčany 0:3 (0:1), AAC Trenčín - Šamorín 1:0 (0:0), Nové Mesto - Partizánske 2:2.

30. kolo: Patrizánske - DAC 1904 0:2 (0:0)

Góly: Habán T., Brunczvik K.

DAC: Csonga B. - Radványi D., Bartalos Á., Čmehyl Gy., Horváth Cs., Brunczvik K., Egri A. (C), Bognár Z., Habán T. (Juhos I.), Faragó T.

ČFK Nitra - AAC Trenčín 3:1 (1:1), Topoľčany - Senica 3:2 (1:1), Sereď - Bánovce 2:0 (1:0), Brezová - Vráble 2:3 (1:1), Trnava B - Chrenová 1:1 (0:1), Led. Rovne - Galanta 3:4 (2:2), Šamorín - N. Mesto 0:0.

KONEČNÁ TABUĽKA:

1. AAC Trenčín 30 24 1 5 82:26 73

2. Topoľčany 30 20 4 6 77:35 64

3. Brezová p/Br. 30 19 3 8 78:45 60

4. DAC 1904 30 18 3 9 74:50 57

5. Galanta 30 16 5 9 69:51 53

6. Vráble 30 16 3 11 58:46 51

7. ČFK Nitra 30 15 3 12 70:51 48

8. Trnava B 30 13 5 12 71:60 44

9. Nové Mesto 30 13 5 12 64:58 44

10. Senica 30 11 4 15 57:61 37

11. Chrenová 30 8 9 13 47:57 33

12. Bánovce 30 8 5 17 38:64 29

13. Partizánske 30 8 5 17 42:69 29

14. Sereď 30 7 7 16 29:72 28

15. Šamorín 30 4 7 19 30:62 19

16. Led. Rovne 30 4 3 23 43:122 15

III. LMD:

29. kolo: DAC 1904 - Brezová pod Bradlom 3:0 (2:0)

Góly: Lénárth T.2, Bíró D.

DAC: Juriga P. - Nagy I. (Biró  O.), Ágh Z., Ravasz T., Csiffári D., Lénárth T. (C), Bíró D., Flaska R. (Jandás I.), Németh A., Czibula Gy. (Csonka Á.). Kašpar P. (Ábrahám I.)

Chrenová - Led. Rovne 3:1 (3:0), Galanta - Sereď 0:4 (0:1), Senica - ČFK Nitra 0:2 (0:1), Vráble - Trnava B 0:6 (0:4), AAC Trenčín - Šamorín 5:0 nedohrané pre nízky počet hostí, Bánovce - Topoľčany 0:3 kont., domáci nenastúpili, Nové Mesto - Partizánske 4:1.

30. kolo: Patrizánske - DAC 1904 2:3 (1:0)

Góly: Lénárth T., Németh A. 2

DAC: Juriga P. (Karácsony D.) - Nagy I., Ágh Z., Ravasz T., Csiffári D., Lénárth T., Szajkó (C), Bíró D., Flaska R. (Biró O.), Németh A., Kašpar P. (Czibula Gy.)

Topoľčany - Senica 6:1 (3:1), Sereď - Bánovce 1:0 (1:0), ČFK Nitra - AAC Trenčín 0:0, Brezová - Vráble 2:0 (0:0), Trnava B - Chrenová 3:1 nedohrané pre nízky počet hráčov hostí, Led. Rovne - Galanta 2:1 (1:0), Šamorín - Nové Mesto 0:1 (0:1).

KONEČNÁ TABUĽKA:

1. Topoľčany 30 24 3 3 113:27 75

2. DAC 1904 30 21 5 4 133:37 68

3. Trnava B 30 21 3 6 88:26 66

4. AAC Trenčín 30 18 7 5 49:23 61

5. Chrenová 30 15 7 8 56:45 52

6. ČFK Nitra 30 14 8 8 62:37 50

7. Nové Mesto 30 15 3 12 65:54 48

8. Brezová p/B 30 14 3 13 42:46 45

9. Senica 30 13 4 13 62:55 43

10. Galanta 30 11 2 17 45:81 35

11. Vráble 30 9 5 16 44:56 32

12. Sereď 30 9 1 20 50:96 28

13. Bánovce 30 7 6 17 36:65 27

14. Led. Rovne 30 7 4 19 38:84 25

15. Partizánske 30 5 5 20 31:67 20

16. Šamorín 30 3 2 25 19:134 11

ŽIACI: výsledky zápasov posledných dvoch kôl 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

29. kolo: Trnava B - DAC 1904 2:1 (1:1) Varga, Lok. Trnava - FC Nitra 14 1:2 (0:1), Komárno - Dubnica B 2:1 (1:1), Chrenová 15 - Partizánske 7:2 (2:2), Levice B - Šaľa 4:4 (2:2), AAC Trenčín - Vráble 3:5 (2:0), Senica - Piešťany 7:1, Topoľčany - FC ViOn predohrali (1:1).

30. kolo: DAC 1904 - AAC Trenčín 3:0 kont., hostia nepricestovali, FC Nitra 14 - Komárno 8:0 (3:0), Šaľa - Trnava B 2:1 (2:1), FC ViOn - Levice B 3:2 (0:1), Vráble - Chrenová 15 1:5 (0:0), Piešťany - Topoľčany 3:0 (2:0), Dubnica B - Senica 2:2, Partizánske - Lok. Trnava 0:4.

KONEČNÁ TABUĽKA:

1. Trnava B 30 20 2 8 83:32 62

2. Senica 30 18 3 9 79:45 57

3. Lok. Trnava 30 18 2 10 55:25 56

4. Nitra B 30 15 8 7 57:38 53

5. Piešťany 30 15 5 10 49:39 50

6. DAC 1904 30 13 8 9 59:47 47

7. Vráble 30 13 5 12 71:58 44

8. Dubnica B 30 11 10 9 38:40 43

9. Levice B 30 12 7 11 50:57 43

10. FC ViOn 30 12 5 13 57:67 41

11. Šaľa 30 10 9 11 42:47 39

12. Topoľčany 30 10 8 12 25:38 38

13. Komárno 30 10 6 14 51:77 36

14. Chrenová 30 9 5 16 40:58 32

15. AAC Trenčín 30 4 6 20 18:55 18

16. Partizánske 30 3 5 22 26:77 14

II. LMŽ:

29. kolo: Trnava B - DAC 1904 3:5 (1:1) Vágó 3, Hrazdílek 2, Lok. Trnava - FC Nitra 12 0:1 (0:1), Komárno - Dubnica B 5:2 (2:0), Chrenová 13 - Partizánske 7:2 (4:0), Levice B - Šaľa 0:7 (0:4), AAC Trenčín - Vráble 1:1 (1:0), Senica - Piešťany 3:0, Topoľčany - FC ViOn predohrali (0:1).

30. kolo: DAC 1904 - AAC Trenčín 3:0 kont., hostia nepricestovali, FC Nitra 12 - Komárno 4:0 (1:0), Šaľa - Trnava B 3:2 (0:1), FC ViOn - Levice B 6:0 (3:0), Vráble - Chrenová 13 5:3 (0:2), Piešťany - Topoľčany 2:1 (1:1), Dubnica B - Senica 3:4, Partizánske - Lok. Trnava 2:1.

KONEČNÁ TABUĽKA:

1. Vráble 30 20 6 4 87:37 66

2. Šaľa 30 20 3 7 99:54 63

3. Chrenová 30 17 3 10 83:54 54

4. Dubnica B 30 16 3 11 63:38 51

5. Piešťany 30 15 5 10 50:33 50

6. Partizánske 30 15 4 11 90:66 49

7. Trnava B 30 16 1 13 75:54 49

8. Topoľčany 30 14 7 9 56:40 49

9. Senica 30 14 5 11 73:64 47

10. FC ViOn 30 14 3 13 51:46 45

11. AAC Trenčín 30 12 8 10 55:44 44

12. Nitra B 30 13 5 12 52:53 44

13. Lok. Trnava 30 13 3 14 55:49 42

14. Komárno 30 6 3 21 39:89 21

15. DAC 1904 30 3 1 26 32:126 10

16. Levice B 30 2 0 28 17:130 6

III. LSŽ JV:

27. kolo: DAC 1904 B - Štúrovo 2:0 (1:0) Mátis, Sánta, Šurany - Želiezovce 4:4 (2:2), Sereď - Šaľa B 2:1 (1:0), Kolárovo - Chrenová 14 0:3 kont., domáci nenastúpili, Galanta - N. Zámky B 3:0 (1:0), Nesvady - ČFK Nitra 0:3 (0:1), Komárno B - Hurbanovo hrajú 13. 6. Šamorín mal voľno.

28. kolo: ČFK Nitra - DAC 1904 B 3:1 (1:1) Bisák 2, Kurej – Šanta, N. Zámky B - Sereď 1:0 (1:0), Komárno B - Kolárovo 5:0 (3:0), Želiezovce - Galanta 5:0 (1:0), Štúrovo - Šamorín 7:2 (2:0), Chrenová 14 - Nesvady 8:3 (4:3), Šaľa B - Hurbanovo 5:0 (2:0), Šurany mali voľno. Dohrávka: Hurbanovo - Komárno B 3:0 (1:0).

KONEČNÁ TABUĽKA:

1. Štúrovo 28 22 2 4 104:24 68

2. Želiezovce 28 18 3 7 118:57 57

3. Galanta 28 18 1 9 89:33 55

4. ČFK Nitra 28 16 2 10 79:62 50

5. Hurbanovo 28 15 1 12 65:58 46

6. Sereď 28 13 6 9 66:40 45

7. Šaľa B 28 13 6 9 50:43 45

8. N. Zámky B 28 13 2 13 83:58 41

9. Šamorín 28 11 3 14 52:59 36

10. Šurany 28 11 3 14 42:51 36

11. Komárno B 28 10 5 13 35:45 35

12. DAC 1904 B 28 10 4 14 51:69 34

13. Chrenová B 28 9 3 16 65:77 30

14. Nesvady 28 7 2 19 41:125 23

15. Kolárovo 28 2 1 25 27:166 7

III. LMŽ JV:

27. kolo: DAC 1904 B - Štúrovo 1:1 (1:0) M. Szakál – Turányi, Šurany - Želiezovce 6:3 (4:0), Sereď - Šaľa B 6:0 (4:0), Kolárovo - Chrenová 12 1:2 (0:0), Galanta - N. Zámky B 1:0 (0:0), Nesvady - ČFK Nitra 1:0 (1:0), Komárno B - Hurbanovo hrajú 13. 6. Šamorín mal voľno.

28. kolo: ČFK Nitra - DAC 1904 B 6:0 (3:0) Halušková, Majerčík, Áč, Dvornický, Mihalovič, Kvasňovský, N. Zámky B - Sereď 2:5 (0:3), Komárno B - Kolárovo 5:1 (2:0), Želiezovce - Galanta 0:11 (0:5), Štúrovo - Šamorín 1:7 (1:6), Chrenová 12 - Nesvady 2:1 (1:1), Šaľa B - Hurbanovo 6:2 (2:1), Šurany mali voľno. Dohrávka: Hurbanovo - Komárno B 1:2 (1:0).

KONEČNÁ TABUĽKA:

1. Galanta 28 26 2 0 141:9 80

2. Šamorín 28 22 3 3 141:27 69

3. ČFK Nitra 28 22 2 4 135:16 68

4. Komárno B 28 19 3 6 91:54 60

5. Sereď 28 17 1 10 95:42 52

6. Šurany 28 13 3 12 56:63 42

7. Šaľa B 28 12 1 15 82:73 37

8. Chrenová B 28 11 3 14 46:79 36

9. Hurbanovo 28 10 5 13 71:55 35

10. N. Zámky B 28 10 1 17 56:89 31

11. Štúrovo 28 8 4 16 44:94 28

12. Nesvady 28 8 3 17 40:87 27

13. Želiezovce 28 7 3 18 47:136 24

14. DAC 1904 B 28 6 4 18 37:102 22

15. Kolárovo 28 0 0 28 21:177 0

Zl. Klasy odstúpili zo súťaže.

(csiffári + nk, 22.6.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov v 28. kole

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 28. kolo:

III. LSD:

Trnava B - DAC 1904 1:2 (1:0)

Góly: Habán, Faragó

DAC: Csonga B. - Radványi D., Bartalos Á., Čmehyl Gy., Horváth Cs., Brunczvik K., Kosár D. (Boráros A.), Egri A. (C), Bögi I. (Szajkó T.) Habán T. Faragó T.

Sereď - Topoľčany 1:0 (0:0), ČFK Nitra - Bánovce 3:0 (0:0), Led. Rovne - Vráble 1:4 (0:1), Galanta - Chrenová 2:0 (1:0), Šamorín - Senica 0:0, Partizánske - AAC Trenčín 2:5, Brezová - N. Mesto 2:2.
1. AAC Trenčín 28 23 1 4 80:23 70
2. Topoľčany 28 18 4 6 71:33 58
3. Brezová p/B 28 18 3 7 74:42 57
4. DAC 1904 28 17 3 8 72:48 54
5. Galanta 28 15 4 9 62:45 49
6. Vráble 28 14 3 11 50:42 45
7. ČFK Nitra 28 14 2 12 65:48 44
8. Trnava B 28 13 4 11 68:54 43
9. Nové Mesto 28 13 3 12 62:56 42
10. Senica 28 11 3 14 53:56 36
11. Chrenová 28 7 8 13 40:55 29
12. Bánovce 28 8 5 15 38:59 29
13. Partizánske 28 8 4 16 40:65 28
14. Sereď 28 6 6 16 24:69 24
15. Šamorín 28 4 6 18 30:61 18
16. Led. Rovne 28 4 3 21 39:112 15

III. LMD:

Trnava B - DAC 1904 4:0 (2:0)

DAC: Juriga P. - Nagy I. (Ábrahám I.), Ágh Z., Ravasz T., Csiffári D., Lénárth T. (C), Jandás I., Bíró D., Flaska R. (Szaban T.), Németh A., Czibula Gy. (Juhos I.)

Sereď - Topoľčany 1:5 (1:4), ČFK Nitra - Bánovce 5:0 (2:0), Galanta - Chrenová 1:2 (0:1), Šamorín - Senica 2:8 (1:5), Led. Rovne - Vráble 1:0 (1:0), Partizánske - AAC Trenčín 0:1, Brezová - N. Mesto 1:2.
1. Topoľčany 28 22 3 3 104:26 69
2. DAC 1904 28 19 5 4 127:35 62
3. Trnava B 28 19 3 6 79:26 60
4. AAC Trenčín 28 17 6 5 44:23 57
5. Chrenová 28 14 7 7 53:41 49
6. ČFK Nitra 28 13 7 8 60:37 46
7. Senica 28 13 4 11 61:47 43
8. Nové Mesto 28 13 3 12 60:53 42
9. Brezová p/B 28 13 3 12 40:43 42
10. Galanta 28 11 2 15 44:75 35
11. Vráble 28 9 5 14 44:48 32
12. Bánovce 28 7 6 15 36:61 27
13. Led. Rovne 28 6 4 18 35:80 22
14. Sereď 28 7 1 20 45:96 22
15. Partizánske 28 5 5 18 28:60 20
16. Šamorín 28 3 2 23 19:128 11

ŽIACI: výsledky zápasov 28. kola 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LMŽ:

DAC 1904 - Levice B 3:1 (2:0) Varga, Goldstein, Vágó – Kúdela, FC Nitra 12 - Chrenová 13 1:0 (1:0), Vráble - Trnava B 2:1 (1:1), Piešťany - Komárno 3:0 (1:0), Topoľčany - Senica 5:2 (3:1), Partizánske - AAC Trenčín 2:2, Dubnica B - Lok. Trnava 2:0.
1. Vráble 28 19 5 4 81:33 62
2. Šaľa 28 18 3 7 89:52 57
3. Dubnica B 28 16 3 9 58:29 51
4. Chrenová 28 16 3 9 73:47 51
5. Trnava B 28 16 1 11 70:46 49
6. Topoľčany 29 14 7 8 55:38 49
7. Piešťany 28 14 5 9 48:29 47
8. Partizánske 28 14 4 10 86:58 46
9. AAC Trenčín 28 12 7 9 54:40 43
10. Lok. Trnava 28 13 3 12 54:46 42
11. FC ViOn 29 13 3 13 45:46 42
12. Senica 28 12 5 11 66:61 41
13. Nitra B 28 11 5 12 47:53 38
14. Komárno 28 5 3 20 34:83 18
15. Levice B 28 2 0 26 17:117 6
16. DAC 1904 28 1 1 26 24:123 4
III. LSŽ JV:

DAC 1904 B mala voľno. Komárno B - Sereď 0:0, Želiezovce - Šamorín 3:0 (1:0), Štúrovo - Nesvady 9:0 (1:0), N. Zámky B - Šaľa B 2:1 (1:0), Chrenová 14 - Hurbanovo 1:4 (0:2), ČFK Nitra - Kolárovo 5:2 (2:1), Galanta - Šurany 2:1 (2:1).

1. Štúrovo 26 21 2 3 97:20 65
2. Želiezovce 26 17 2 7 109:53 53
3. Galanta 26 17 1 8 86:28 52
4. ČFK Nitra 26 14 2 10 73:61 44
5. Hurbanovo 26 14 1 11 62:53 43
6. Sereď 26 12 6 8 64:38 42
7. Šaľa B 26 12 6 8 44:41 42
8. N. Zámky B 26 12 2 12 82:55 38
9. Šamorín 27 11 3 13 50:52 36
10. Šurany 27 11 2 14 38:47 35
11. Komárno B 26 9 5 12 30:42 32
12. DAC 1904 B 26 9 4 13 48:66 31
13. Chrenová B 26 7 3 16 54:74 24
14. Nesvady 26 7 2 17 38:114 23
15. Kolárovo 26 2 1 23 27:158 7
Zl. Klasy odstúpili zo súťaže.
III. LMŽ JV:

DAC 1904 B mala voľno. Komárno B - Sereď 1:3 (1:0), Želiezovce - Šamorín 2:2 (2:0), Štúrovo - Nesvady 1:1 (0:1), N. Zámky B - Šaľa B 3:1 (2:0), Chrenová 12 - Hurbanovo 5:4 (4:4), ČFK Nitra - Kolárovo 13:0 (4:0), Galanta - Šurany 0:0.
1. Galanta 26 24 2 0 129:9 74
2. Šamorín 27 21 3 3 134:26 66
3. ČFK Nitra 26 21 2 3 129:15 65
4. Komárno B 26 17 3 6 84:52 54
5. Sereď 26 15 1 10 84:40 46
6. Šurany 27 12 3 12 50:60 39
7. Hurbanovo 26 10 5 11 68:47 35
8. Šaľa B 26 11 1 14 76:65 34
9. N. Zámky B 26 10 1 15 54:83 31
10. Chrenová B 26 9 3 14 42:77 30
11. Štúrovo 26 8 3 15 42:86 27
12. Nesvady 26 7 3 16 38:85 24
13. Želiezovce 26 7 3 16 44:119 24
14. DAC 1904 B 26 6 3 17 36:95 21
15. Kolárovo 26 0 0 26 19:170 0
Zl. Klasy odstúpili zo súťaže.

(csiffári + nk, 8.6.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendovom 27. kole

DORAST: Výsledkový servis 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 27. kolo:

III. LSD:

DAC 1904 - Led. Rovne 7:1 (6:0)

Góly: Bögi 3, Habán 2, Egri, Habenicht

DAC: Faragó T. - Radványi D., Bartalos Á., Čmehyl Gy., Horváth Cs., Kosár D., Egri A. (C), Habenicht J., Habán T. (Boráros A), Brunczvik K., Bögi I.

Chrenová - Sereď 1:1 (1:0), Bánovce - Šamorín 2:1 (1:0), Topoľčany - ČFK Nitra 3:0 (1:0), Vráble - Galanta 2:0 (1:0), AAC Trenčín - Brezová p/Br. 3:0, Nové Mesto - Trnava B 4:3, Senica - Partizánske 4:0.
1. AAC Trenčín 27 22 1 4 75:21 67
2. Topoľčany 27 18 4 5 71:32 58
3. Brezová p/Br. 27 18 2 7 72:40 56
4. DAC 1904 27 16 3 8 70:47 51
5. Galanta 27 14 4 9 60:45 46
6. Trnava B 27 13 4 10 67:52 43
7. Vráble 27 13 3 11 46:41 42
8. ČFK Nitra 27 13 2 12 62:48 41
9. Nové Mesto 27 13 2 12 60:54 41
10. Senica 27 11 2 14 53:56 35
11. Chrenová 27 7 8 12 40:53 29
12. Bánovce 27 8 5 14 38:56 29
13. Partizánske 27 8 4 15 38:60 28
14. Sereď 27 5 6 16 23:69 21
15. Šamorín 27 4 5 18 30:61 17
16. Led. Rovne 27 4 3 20 38:108 15

III. LMD:

DAC 1904 - Led. Rovne 10:1 (4:1)

Góly: Németh 4, Lénarth 3, Szajkó 2, Flaska

DAC: Csonga B. - Nagy I. (Biró O.), Jandás I., Ravasz T., Ágh Z., Lénárth T. (C)., Csiffári D., Szajkó T. (Ábrahám I.), Szaban T. (Flaska R.), Németh A., Czibula Gy. (Kašpar P.)

Chrenová - Sereď 2:1 (1:0), Bánovce - Šamorín 1:1 (1:0), Topoľčany - ČFK Nitra 1:0 (0:0), Vráble - Galanta 5:1 (2:1), AAC Trenčín - Brezová 1:0, Senica - Partizánske 3:2, N. Mesto - Trnava B 3:2.
1. Topoľčany 27 21 3 3 99:25 66
2. DAC 1904 27 19 5 3 127:31 62
3. Trnava B 27 18 3 6 75:26 57
4. AAC Trenčín 27 16 6 5 43:23 54
5. Chrenová 27 13 7 7 51:40 46
6. ČFK Nitra 27 12 7 8 55:37 43
7. Brezová 27 13 3 11 39:41 42
8. Senica 27 12 4 11 53:45 40
9. Nové Mesto 27 12 3 12 58:52 39
10. Galanta 27 11 2 14 43:73 35
11. Vráble 27 9 5 13 44:47 32
12. Bánovce 27 7 6 14 36:56 27
13. Sereď 27 7 1 19 44:91 22
14. Partizánske 27 5 5 17 28:59 20
15. Led. Rovne 27 5 4 18 34:80 19
16. Šamorín 27 3 2 22 17:120 11

ŽIACI: výsledky zápasov 27. kola 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

Šaľa - DAC 1904 2:4 (0:2) Tichý, Očenáš - Köles 2, Jakubík, Rózsa, AAC Trenčín - FC Nitra 14 1:2 (1:1), Komárno - Topoľčany 5:0 (3:0), Senica - FC ViOn 2:1 (2:0), Levice B - Vráble 6:3 (3:1), Trnava B - Partizánske 6:1, Lok. Trnava - Piešťany 1:0, Chrenová - Dubnica B 0:1 (predohrali).
1. Trnava B 27 18 2 7 76:27 56
2. Senica 27 17 1 9 70:42 52
3. Lok. Trnava 27 16 2 9 46:23 50
4. Piešťany 27 13 5 9 42:30 44
5. Nitra B 27 12 8 7 44:37 44
6. Dubnica B 27 11 9 7 35:32 42
7. Levice B 27 12 6 9 44:48 42
8. Vráble 27 12 5 10 63:46 41
9. DAC 1904 27 11 8 8 53:45 41
10. Topoľčany 28 10 7 11 25:35 37
11. Šaľa 27 9 8 10 36:40 35
12. FC ViOn 28 10 5 13 52:65 35
13. Komárno 27 9 6 12 47:65 33
14. Chrenová 27 7 5 15 28:52 26
15. AAC Trenčín 27 4 6 17 15:44 18
16. Partizánske 27 2 5 20 21:66 11
II. LMŽ:

Šaľa - DAC 1904 10:0 (4:0) Galbavý 3, Kochan 2, Ivan 2, Molnár 2, Szabo, AAC Trenčín - FC Nitra 12 2:2 (2:0), Komárno - Topoľčany 2:6 (0:3), Senica - FC ViOn 1:0 (0:0), Trnava B - Partizánske 3:0, Levice B - Vráble 3:6 (2:3), Lok. Trnava - Piešťany 2:1. Chrenová - Dubnica B 0:1 (predohrali).
1. Vráble 27 18 5 4 79:32 59
2. Šaľa 27 18 2 7 87:50 56
3. Chrenová 27 16 3 8 73:46 51
4. Trnava B 27 16 1 10 69:44 49
5. Dubnica B 27 15 3 9 56:29 48
6. Topoľčany 28 13 7 8 50:36 46
7. Partizánske 27 14 3 10 84:56 45
8. Piešťany 27 13 5 9 45:29 44
9. AAC Trenčín 27 12 6 9 52:38 42
10. Lok. Trnava 27 13 3 11 54:44 42
11. Senica 27 12 5 10 64:56 41
12. FC ViOn 28 13 2 13 43:44 41
13. Nitra B 27 10 5 12 46:53 35
14. Komárno 27 5 3 19 34:80 18
15. Levice B 27 2 0 25 16:114 6
16. DAC 1904 27 0 1 26 21:122 1
III. LSŽ JV:

DAC 1904 B - Želiezovce 2:2 (0:1) Jakubík, Zsákovics - Noga, Simon, Hurbanovo - ČFK Nitra 1:2 (1:1), Šurany - N. Zámky B 2:1 (1:0), Kolárovo - Štúrovo 0:3 kont. domáci nenastúpili na zápas, Šamorín - Galanta 2:0 (0:0), Sereď - Chrenová 14 3:1 (0:0), Šaľa B - Komárno B 0:0. Nesvady mali voľno.
1. Štúrovo 25 20 2 3 88:20 62
2. Želiezovce 25 16 2 7 106:53 50
3. Galanta 25 16 1 8 84:27 49
4. Šaľa B 25 12 6 7 43:39 42
5. Sereď 25 12 5 8 64:38 41
6. ČFK Nitra 25 13 2 10 68:59 41
7. Hurbanovo 25 13 1 11 58:52 40
8. Šamorín 26 11 3 12 50:49 36
9. N. Zámky B 25 11 2 12 80:54 35
10. Šurany 26 11 2 13 37:45 35
11. Komárno B 25 9 4 12 30:42 31
12. DAC 1904 B 26 9 4 13 48:66 31
13. Chrenová B 25 7 3 15 53:70 24
14. Nesvady 25 7 2 16 38:105 23
15. Kolárovo 25 2 1 22 25:153 7
Zl. Klasy odstúpili zo súťaže.

III. LMŽ JV:

DAC 1904 B - Želiezovce 5:0 (4:0) Vágo 4, Kašpar, Hurbanovo - ČFK Nitra 1:1 (1:0), Šurany - N. Zámky B 4:1 (2:1), Kolárovo - Štúrovo 0:3 kont. domáci nenastúpili na zápas, Šamorín - Galanta 1:1 (1:0), Sereď - Chrenová 12 6:0 (3:0), Šaľa B - Komárno B 0:2 (0:1). Nesvady mali voľno. Dohrávka: Sereď - Štúrovo 7:2 (3:1).
1. Galanta 25 24 1 0 129:9 73
2. Šamorín 26 21 2 3 132:24 65
3. ČFK Nitra 25 20 2 3 116:15 62
4. Komárno B 25 17 3 5 83:49 54
5. Sereď 25 14 1 10 81:39 43
6. Šurany 26 12 2 12 50:60 38
7. Hurbanovo 25 10 5 10 64:42 35
8. Šaľa B 25 11 1 13 75:62 34
9. N. Zámky B 25 9 1 15 51:82 28
10. Chrenová B 25 8 3 14 37:73 27
11. Štúrovo 25 8 2 15 41:85 26
12. Nesvady 25 7 2 16 37:84 23
13. Želiezovce 25 7 2 16 42:117 23
14. DAC 1904 B 26 6 3 17 36:95 21
15. Kolárovo 25 0 0 25 19:157 0
Zl. Klasy odstúpili zo súťaže.

(csiffári + nk, 30.5.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov v 26. kole

DORAST: Výsledkový servis 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 26. kolo:

III. LSD: Galanta - DAC 1904 4:2 (2:1)

Góly: Benkovič 2 (oba z 11 m), Czinege, Szabo - Németh, Egri

DAC: Csonga B. - Radványi D., Bartalos Á. (Boráros A), Čmehyl Gy., Horváth Cs., Kosár D., Egri A. (C), Habenicht J., Habán T., Németh A., Brunczvik K.

Chrenová - Vráble 0:2 (0:1), Sereď - ČFK Nitra 3:3 (3:1), Šamorín - Topoľčany 1:2 (1:1), Brezová - Senica 5:0, Led. Rovne - N. Mesto 1:4, Partizánske - Bánovce 2:1, Trnava B - AAC Trenčín 1:4.
1. AAC Trenčín 26 21 1 4 72:21 64
2. Brezová 26 18 2 6 72:37 56
3. Topoľčany 26 17 4 5 68:32 55
4. DAC 1904 26 15 3 8 63:46 48
5. Galanta 26 14 4 8 60:43 46
6. Trnava B 26 13 4 9 64:48 43
7. ČFK Nitra 26 13 2 11 62:45 41
8. Vráble 26 12 3 11 44:41 39
9. Nové Mesto 26 12 2 12 56:51 38
10. Senica 26 10 2 14 49:56 32
11. Chrenová 26 7 7 12 39:52 28
12. Partizánske 26 8 4 14 38:56 28
13. Bánovce 26 7 5 14 36:55 26
14. Sereď 26 5 5 16 22:68 20
15. Šamorín 26 4 5 17 29:59 17
16. Led. Rovne 26 4 3 19 37:101 15

III. LMD: Galanta - DAC 1904 0:6 (0:3)

Góly: Szaban, Juhos, Szajkó, Lénart, Bíro, Ágh

DAC: Juriga P. - Nagy I., Jandás I., Bíro O., Ravasz T., Lénárth T. (C)., Ágh Z., Csiffári D., Szajkó T., Szaban T., Biró D., Juhos I. (Czibula Gy.)

Chrenová - Vráble 2:0 (1:0), Sereď - ČFK Nitra 1:7 (0:3), Šamorín - Topoľčany 0:8 (0:3), Brezová - Senica 0:3, Led. Rovne - N. Mesto 2:1, Partizánske - Bánovce 3:2, Trnava B - AAC Trenčín 0:0.
1. Topoľčany 26 20 3 3 98:25 63
2. DAC 1904 26 18 5 3 117:30 59
3. Trnava B 26 18 3 5 73:23 57
4. AAC Trenčín 26 15 6 5 42:23 51
5. ČFK Nitra 26 12 7 7 55:36 43
6. Chrenová 26 12 7 7 49:39 43
7. Brezová 26 13 3 10 39:40 42
8. Senica 26 11 4 11 50:43 37
9. Nové Mesto 26 11 3 12 55:50 36
10. Galanta 26 11 2 13 42:68 35
11. Vráble 26 8 5 13 39:46 29
12. Bánovce 26 7 5 14 35:55 26
13. Sereď 26 7 1 18 43:89 22
14. Partizánske 26 5 5 16 26:56 20
15. Led. Rovne 26 5 4 17 33:70 19
16. Šamorín 26 3 1 22 16:119 10

ŽIACI: výsledky zápasov 26. kola 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

FC ViOn - DAC 1904 4:1 (1:1) Arpáš 2, Vnad, Majlát – Rózsa, FC Nitra 14 - Trnava B 0:1 (0:0) Senica - Komárno 12:1 (5:0), Vráble - Šaľa 7:2 (3:1), Partizánske - Levice B 1:1 (0:0), Piešťany - Chrenová 15 4:1 (2:1), Topoľčany - Lok. Trnava 0:2 (0:2), Dubnica B - AAC Trenčín 1:0. Predohrávka: Topoľčany - FC ViOn 1:1 (0:0).
1. Trnava B 26 17 2 7 70:26 53
2. Senica 26 16 1 9 68:41 49
3. Lok. Trnava 26 15 2 9 45:23 47
4. Piešťany 26 13 5 8 42:29 44
5. Dubnica B 27 11 9 7 35:32 42
6. Vráble 26 12 5 9 60:40 41
7. Nitra B 26 11 8 7 42:36 41
8. Levice B 26 11 6 9 38:45 39
9. DAC 1904 26 10 8 8 49:43 38
10. Topoľčany 27 10 7 10 25:30 37
11. Šaľa 26 9 8 9 34:36 35
12. FC ViOn 27 10 5 12 51:63 35
13. Komárno 26 8 6 12 42:65 30
14. Chrenová 27 7 5 15 28:52 26
15. AAC Trenčín 26 4 6 16 14:42 18
16. Partizánske 26 2 5 19 20:60 11

II. LMŽ:

FC ViOn - DAC 1904 2:0 (1:0) Pintér, vlastný, FC Nitra 12 - Trnava B 0:8 (0:5), Senica - Komárno 6:0 (2:0), Vráble - Šaľa 2:0 (2:0), Partizánske - Levice B 3:0 (0:0), Piešťany - Chrenová 13 1:1 (0:1), Topoľčany - Lok. Trnava 1:1 (1:1), Dubnica B - AAC Trenčín 1:3. Predohrávka: Topoľčany - FC ViOn 0:1 (0:1).
1. Vráble 26 17 5 4 73:29 56
2. Šaľa 26 17 2 7 77:50 53
3. Chrenová 27 16 3 8 73:46 51
4. Dubnica B 27 15 3 9 56:29 48
5. Trnava B 26 15 1 10 66:44 46
6. Partizánske 26 14 3 9 84:53 45
7. Piešťany 26 13 5 8 44:27 44
8. Topoľčany 27 12 7 8 44:34 43
9. AAC Trenčín 26 12 5 9 50:36 41
10. FC ViOn 27 13 2 12 43:43 41
11. Lok. Trnava 26 12 3 11 52:43 39
12. Senica 26 11 5 10 63:56 38
13. Nitra B 26 10 4 12 44:51 34
14. Komárno 26 5 3 18 32:74 18
15. Levice B 26 2 0 24 13:108 6
16. DAC 1904 26 0 1 25 21:112 1
III. LSŽ JV:

Galanta - DAC 1904 B 2:0 (0:0) Mikuš, Spišiak, Šurany - Šamorín 3:1 (1:1), Želiezovce - Nesvady 14:0 (4:0), ČFK Nitra - Sereď 3:0 kont., hostia nepricestovali, Štúrovo - Hurbanovo 7:1 (3:0), N. Zámky B - Komárno B 4:1 (3:1), Chrenová 14 - Šaľa B 3:4 (2:3). Kolárovo malo voľno.
1. Štúrovo 24 19 2 3 85:20 59
2. Galanta 24 16 1 7 84:25 49
3. Želiezovce 24 16 1 7 104:51 49
4. Šaľa B 24 12 5 7 43:39 41
5. Hurbanovo 24 13 1 10 57:50 40
6. Sereď 24 11 5 8 61:37 38
7. ČFK Nitra 24 12 2 10 66:58 38
8. N. Zámky B 24 11 2 11 79:52 35
9. Šamorín 25 10 3 12 48:49 33
10. Šurany 25 10 2 13 35:44 32
11. Komárno B 24 9 3 12 30:42 30
12. DAC 1904 B 25 9 3 13 46:64 30
13. Chrenová B 24 7 3 14 52:67 24
14. Nesvady 25 7 2 16 38:105 23
15. Kolárovo 24 2 1 21 25:150 7
Zl. Klasy odstúpili zo súťaže.

III. LMŽ JV:

Galanta - DAC 1904 B 5:0 (2:0) Vašek 2, Blazsek, Mészáros, Schwarz, Šurany - Šamorín 0:8 (0:5), Želiezovce - Nesvady 2:1 (0:0), ČFK Nitra - Sereď 3:0 kont., hostia nepricestovali, Štúrovo - Hurbanovo 3:0 kont., hostia nepricestovali, N. Zámky B - Komárno B 1:5 (1:2), Chrenová 12 - Šaľa B 1:0 (1:0). Kolárovo malo voľno.
1. Galanta 24 24 0 0 128:8 72
2. Šamorín 25 21 1 3 131:23 64
3. ČFK Nitra 24 20 1 3 115:14 61
4. Komárno B 24 16 3 5 81:49 51
5. Sereď 23 12 1 10 68:37 37
6. Šurany 25 11 2 12 46:59 35
7. Hurbanovo 24 10 4 10 63:41 34
8. Šaľa B 24 11 1 12 75:60 34
9. N. Zámky B 24 9 1 14 50:78 28
10. Chrenová B 24 8 3 13 37:67 27
11. Štúrovo 23 7 2 14 36:78 23
12. Nesvady 25 7 2 16 37:84 23
13. Želiezovce 24 7 2 15 42:112 23
14. DAC 1904 B 25 5 3 17 31:95 18
15. Kolárovo 24 0 0 24 19:154 0
Zl. Klasy odstúpili zo súťaže.

(csiffári + nk, 24.5.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendovom 25. kole

DORAST: Cez víkend pokračovala 3. liga staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ, zápasmi 25. kola:

III. LSD:

DAC 1904 Dunajská Streda – Slovan Nitra - Chrenová 3:2 (2:2)

Góly: Csonka Á.2, Faragó T. (11 m) - Krajčovič 2

DAC: Csonga B. - Radványi D., Bartalos Á., Ravasz T, Čmehyl Gy., Kosár D., Egri A. (C), Habenicht J., Faragó T., Boráros A., Csonka Á.

Topoľčany - Partizánske 5:0 (0:0), ČFK Nitra - Šamorín 4:1 (4:1) N. Mesto - Galanta 3:1 (2:1), Vráble - Sereď 4:1 (1:1), AAC Trenčín - L. Rovne 11:0, Senica - Trnava B 2:3, Bánovce - Brezová 3:0.

1. AAC Trenčín 25 20 1 4 68:20 61
2. Brezová p/B 25 17 2 6 67:37 53
3. Topoľčany 25 16 4 5 66:31 52
4. DAC 1904 25 15 3 7 61:42 48
5. Trnava B 25 13 4 8 63:44 43
6. Galanta 25 13 4 8 56:41 43
7. ČFK Nitra 25 13 1 11 59:42 40
8. Vráble 25 11 3 11 42:41 36
9. Nové Mesto 25 11 2 12 52:50 35
10. Senica 25 10 2 13 49:51 32
11. Chrenová 25 7 7 11 39:50 28
12. Bánovce 25 7 5 13 35:53 26
13. Partizánske 25 6 5 14 34:56 23
14. Sereď 25 5 4 16 19:65 19
15. Šamorín 25 4 6 15 29:55 18
16. Led. Rovne 25 4 3 18 36:97 15

III. LMD:

DAC 1904 Dunajská  Streda - Slovan Nitra - Chrenová 5:1 (3:0)

Góly: Németh 2, Szaban, Cibula, Lénarth - Kečkéš

DAC: Juriga P. - Nagy I. (Ábrahám I.), Jandás I., Lénárth T. (C)., Ágh Z., Csiffári D., Szajkó T., Szaban T., Biró D., Németh A. (Czibula Gy.), Juhos I. (Kašpar P.)

Topoľčany - Partizánske 2:1 (1:0), ČFK Nitra - Šamorín 3:0 kont., hostí pricestovalo málo, N. Mesto - Galanta 1:1 (1:0), Vráble - Sereď 4:3 (2:2), AAC Trenčín - Led. Rovne 3:0, Senica - Trnava B 1:5, Bánovce - Brezová 0:3.

1. Topoľčany 25 19 3 3 90:25 60
2. DAC 1904 25 17 5 3 111:30 56
3. Trnava B 25 18 2 5 73:23 56
4. AAC Trenčín 25 15 5 5 42:23 50
5. Brezová 25 13 3 9 39:37 42
6. ČFK Nitra 25 11 7 7 48:35 40
7. Chrenová 25 11 7 7 47:39 40
8. Nové Mesto 25 11 3 11 54:48 36
9. Galanta 25 11 2 12 42:62 35
10. Senica 25 10 4 11 47:43 34
11. Vráble 25 8 5 12 39:44 29
12. Bánovce 25 7 5 13 33:52 26
13. Sereď 25 7 1 17 42:82 22
14. Partizánske 25 4 5 16 23:54 17
15. Led. Rovne 25 4 4 17 31:69 16

ŽIACI: výsledky zápasov 24. a 25. kola 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

Partizánske - DAC 1904 0:4 (0:1) Köles 2, Varga, Érsek, FC Nitra 14 - Šaľa 3:2 (2:2), FC ViOn - Vráble 1:3 (0:2), Komárno - Lok. Trnava 1:2 (1:2), Dubnica B - Levice 3:1 (2:0), Topoľčany - AAC Trenčín 1:0 (1:0), Senica - Chrenová 3:0 (1:0), Piešťany - Trnava B 1:2.

DAC 1904 - Vráble 3:2 (2:0) Varga 2, Dosztig - Jurkáček 2, Trnava B - Topoľčany 1:1 (1:1), Levice B - FC Nitra 14 3:2 (3:1), Komárno - FC ViOn 5:2 (4:1), Chrenová - Topoľčany 2:1 (2:0), Šaľa - Partizánske 5:0 (3:0), Trnava B - Dubnica B 1:0, AAC Trenčín - Piešťany 1:3, Lok. Trnava - Senica 0:2.
1. Trnava B 25 16 2 7 69:26 50
2. Senica 25 15 1 9 56:40 46
3. Lok. Trnava 25 14 2 9 43:23 44
4. Piešťany 25 12 5 8 38:28 41
5. Nitra B 25 11 8 6 42:35 41
6. Dubnica B 26 10 9 7 34:32 39
7. Vráble 25 11 5 9 53:38 38
8. DAC 1904 25 10 8 7 48:39 38
9. Levice B 25 11 5 9 37:44 38
10. Topoľčany 25 10 6 9 24:27 36
11. Šaľa 25 9 8 8 32:29 35
12. FC ViOn 25 9 4 12 46:61 31
13. Komárno 25 8 6 11 41:53 30
14. Chrenová 26 7 5 14 27:48 26
15. AAC Trenčín 25 4 6 15 14:41 18
16. Partizánske 25 2 4 19 19:59 10
16. Šamorín 25 3 1 21 16:111 10

II. LMŽ:

Partizánske - DAC 1904 7:2 (4:0) Vágó 2, FC Nitra 12 - Šaľa 1:3 (1:1), FC ViOn - Vráble 3:2 (1:1), Komárno - Lok. Trnava 1:0 (0:0), Topoľčany - Trenčín 2:0 (0:0), Senica - Chrenová 5:2 (3:1), Dubnica B - Levice 4:0 (2:0), Piešťany - Trnava B 0:1, Trnava B - Topoľčany 4:2 (3:1).

DAC 1904 - Vráble 1:5 (0:3) Vágó - Supek, Černák, Bielik, Szabo, Mihálik, Levice B - FC Nitra 12 1:3 (0:1), Komárno - FC ViOn 0:2 (0:0), Chrenová - Topoľčany 1:1 (1:1), Šaľa - Partizánske 7:1 (5:1), Trnava B - Dubnica B 1:4, AAC Trenčín - Piešťany 2:3, Lok. Trnava - Senica 3:3.
1. Vráble 25 16 5 4 71:29 53
2. Šaľa 25 17 2 6 77:48 53
3. Chrenová 26 16 2 8 72:45 50
4. Dubnica B 26 15 3 8 55:26 48
5. Piešťany 25 13 4 8 43:26 43
6. Trnava B 25 14 1 10 58:44 43
7. Partizánske 25 13 3 9 81:53 42
8. Topoľčany 25 12 6 7 43:32 42
9. AAC Trenčín 25 11 5 9 47:35 38
10. Lok. Trnava 25 12 2 11 51:42 38
11. Senica 25 10 5 10 57:56 35
12. FC ViOn 25 11 2 12 40:43 35
13. Nitra B 25 10 4 11 44:43 34
14. Komárno 25 5 3 17 32:68 18
15. Levice B 25 2 0 23 13:105 6
16. DAC 1904 25 0 1 24 21:110 1
III. LSŽ JV:

Šamorín - DAC 1904 B 0:2 (0:1) Egri 2, Štúrovo - Šaľa B 4:1 (1:1), Želiezovce - Hurbanovo 5:0 (0:0), Galanta - Kolárovo 5:0 (3:0), Šurany - Nesvady 4:2 (1:1), N. Zámky B - Chrenová B 4:2 (1:1).

DAC 1904 B - Šurany 3:1 (1:1) Mátis 2, Köles – Blaho, Nesvady - Galanta 0:9 (0:6), Sereď - Štúrovo 1:3 (0:1), Šamorín - N. Zámky B 2:0 (1:0), Komárno B - Chrenová 14 0:0, Kolárovo - Želiezovce 0:10 (0:4), Šaľa B - ČFK Nitra 3:2 (2:0), Hurbanovo malo voľno.
1. Štúrovo 23 18 2 3 78:19 56
2. Galanta 23 15 1 7 82:25 46
3. Želiezovce 23 15 1 7 90:51 46
4. Hurbanovo 23 13 1 9 56:43 40
5. Sereď 23 11 5 7 61:34 38
6. Šaľa B 23 11 5 7 39:36 38
7. ČFK Nitra 23 11 2 10 63:58 35
8. Šamorín 24 10 3 11 47:46 33
9. N. Zámky B 23 10 2 11 75:51 32
10. Komárno B 23 9 3 11 29:38 30
11. DAC 1904 B 24 9 3 12 46:62 30
12. Šurany 24 9 2 13 32:43 29
13. Chrenová B 23 7 3 13 49:63 24
14. Nesvady 24 7 2 15 38:91 23
15. Kolárovo 24 2 1 21 25:150 7
Zl. Klasy odstúpili zo súťaže.

III. LMŽ JV:

Šamorín - DAC 1904 B 7:2 (1:0) Mezei 2, Geleta 2, Sánka, Mikuš, Méri - Vágó 2, Štúrovo - Šaľa B 1:5 (1:1), Želiezovce - Hurbanovo 2:2 (0:2), Galanta - Kolárovo 9:0 (3:0), Šurany - Nesvady 3:1 (0:0), N. Zámky B - Chrenová B 2:0 (0:0).

DAC 1904 B - Šurany 4:2 (2:1) Vágó 2, Bíró, Hrazdílek - Močkor, Chovan, Nesvady - Galanta 0:5 (0:3), Šamorín - N. Zámky B 10:1 (6:0), Komárno B - Chrenová 12 4:3 (3:1), Kolárovo - Želiezovce 4:6 (1:3), Šaľa B - ČFK Nitra 0:6 (0:3), Sereď - Štúrovo nehrali pre terén. Hurbanovo malo voľno.
1. Galanta 23 23 0 0 123:8 69
2. Šamorín 24 20 1 3 123:23 61
3. ČFK Nitra 23 19 1 3 112:14 58
4. Komárno B 23 15 3 5 76:48 48
5. Sereď 22 12 1 9 68:34 37
6. Šurany 24 11 2 11 46:51 35
7. Hurbanovo 23 10 4 9 63:38 34
8. Šaľa B 23 11 1 11 75:59 34
9. N. Zámky B 23 9 1 13 49:73 28
10. Chrenová B 23 7 3 13 36:67 24
11. Nesvady 24 7 2 15 36:82 23
12. Štúrovo 22 6 2 14 33:78 20
13. Želiezovce 23 6 2 15 40:111 20
14. DAC 1904 B 24 5 3 16 31:90 18
15. Kolárovo 24 0 0 24 19:154 0
Zl. Klasy odstúpili zo súťaže.

(csiffári + nk, 17.5.2007)

 

Kispályás diákfocitorna Medgyes József emlékére

A kis Sinan nagy napja

Dunaszerdahely. A kis Medgyes Sinan mindössze négy esztendős volt, amikor kerek tíz évvel ezelőtt elvesztette édesapját, a DAC egykori kiválóságát, PaedDr. Medgyes Józsefet. Medgyesék legifjabbik fia török keresztnevét annak tiszteletére kapta, hogy a kilencvenes évek elején a török élvonalban, az Altay Izmirben légióskodott az apu, akire halálának tizedik évfordulóján egy műfüves kispályás diáktornával is emlékeztek. Barátok, játékostársak, egykori ellenfelek és persze legfőképpen a család: az özvegy Renáta asszony, Renáta leánya (ma már egy hároméves kislány boldog édesanyja, és épp a napokban kezdett újra atletizálni), a nagyobbik fia, Dodi (jelenleg az SFM Senec játékosa) és a kis Sinan, aki bizony ezen a tornán is bizonyította, hogy örökölte édesapja remek bal lábát. A DAC idősebb diákcsapatának vezéregyénisége ezen a napon teljesen megérdemelten kapta meg a legjobb mezőnyjátékosnak járó különdíjat, melyet a résztvevő hat együttes edzőinek egyhangú szavazta alapján érdemelt ki. A szervezők vigaszdíjjal, egy labdával jutalmazták a komáromi Tokár Adriánt is, aki eltörte az alkarját.

TORNAKRÓNIKA: DAC–Senec 0:2, g.: Huszár T., Donáth; Trnava–Győr 0:2, Nagy Á., Miklós V.; DAC–Győr 1:4, Medgyes S., ill. Nagy Á. 2, Miklós V. 2; Komárno–Senec 0:5, Donáth 2, Krajčík, Huszár, Mészáros; Trnava–Komárno 3:0, Halan, Sivák, Kakaš; Győr–Senec 7:0, Nagy Á. 3, Miklós V. 2, Kancsó, Kalmár; DAC–Komárno 7:1, Medgyes 2, Bögi 2, Kovács, Bacsfai, Mátis, ill. Tokár; Trnava–Senec 2:1, Hustý, Korbelič, ill. Huszár; Győr–Komárno 8:0, Nagy 2, Kalmár 2, Miklós, Kancsó, Torma, Matetics; DAC–Trnava 2:1, Medgyes, Szalay, ill. Beko.

Végeredmény: 1. Győr 12 (21:1), 2. DAC 6 (9:8), 3. Trnava 6 (6:5), 4. Senec 6 (8:9), 5. KFC Komárno 0.

(D. TOK ERNŐ, Új Szó, 2007. május 10.)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendovom 24. kole

DORAST: Cez víkend pokračovala 3. liga staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ, zápasmi 24. kola:

III. LSD, 24. kolo:

Vráble - DAC 1904 Dunajská Streda 3:2 (2:1)

Góly: Švajda 2, Urda - Bognár Z., Brunczvik K.

DAC: Csonga B. - Radványi D., Bartalos Á., Horváth Cs.,Čmehyl Gy.,Egri A.,Habenicht J.,Faragó T., Brunczvik K., Habán T., Bognár Z.(C)

Športový klub futbalu Sereď - FC ŠTK 1914 Šamorín 1:1 (0:0 ), Tempo Partizánske - Čermánsky futbalový klub Nitra 1:4 (1:2), FK ŠVS Bradlan Brezová p. B. - MFK TOPVAR Topoľčany 1:0 (1:0), FC Spartak Trnava B - Spartak Bánovce nad Bebravou 2:0, LR CRYSTAL Lednické Rovne - FK Slovenský hodváb Senica 2:6, Slovan NV Galanta - AAC Sparta Trenčín 3:2 (1:1), Slovan Nitra–Chrenová - AFC Nové Mesto nad Váhom 3:1 (2:0)

1. AAC Sparta Trenčín                   24        19        1          4          57:20        58

2. FK ŠVS Bradlan Brezová p. B.    24        17        2          5          67:34        53

3. MFK TOPVAR Topoľčany             24        14        5          5          58:31        47

4. DAC 1904 Dunajská Streda        24        14        5          5          58:37        46

5. Slovan NV Galanta                     24        13        4          7          55:38        43

6. FC Spartak Trnava B                 24        12        4          8          60:42        40

7. Čermánsky futbalový klub Nitra  24        12        1          11        55:41        37

8. Spartak Vráble                          24        10        3          11        38:40        33

9. AFC Nové Mesto nad Váhom       24        10        2          12        50:49        32

10. FK Slovenský hodváb Senica    24        10        2          12        47:48        32

11. Slovan Nitra - Chrenová           24        7          7          10        37:47        28

12. Tempo Partizánske                  24        6          5          13        34:51        23

13. Spartak Bánovce nad Bebravou24        6          5          13        32:53        23

14. Športový klub futbalu Sereď     24        5          4          15        18:61        19

15. FC ŠTK 1914 Šamorín              24        4          6          14        28:52        18

16. LR CRYSTAL Lednické Rovne    24        4          3          17        36:86        15

III. LMD, 24. kolo:

Vráble – DAC Dunajská Strteda 1:6 (1:4)

Góly: Hamar - Szajkó T.3, Csiffári D., Bíró D., Csonka Á.

DAC: Juriga P. - Nagy I.(Biró O.), Jandás I.Flaska R.,(Szaban T.),Ravasz T., Ágh Z., Csiffári D., (Czibula Gy.), Szajkó T. Biró D., Csonka Á., Németh A. (Juhos I.)

Športový klub futbalu Sereď - FC ŠTK 1914 Šamorín 7:1 (3:0), Tempo Partizánske - Čermánsky futbalový klub Nitra 0:0, FK ŠVS Bradlan Brezová p. B. - MFK TOPVAR Topoľčany 1:2 (1:0), FC Spartak Trnava B - Spartak Bánovce nad Bebravou 1:0,  LR CRYSTAL Lednické Rovne - FK Slovenský hodváb Senica 0:3, Slovan NV Galanta - AAC Sparta Trenčín 0:1, Slovan Nitra-Chrenová - AFC Nové Mesto nad Váhom 2:1 (2:0)

1. MFK TOPVAR Topoľčany             24        18        3          3          88: 24   57

2. DAC 1904 Dunajská Streda        24        16        5          3          106: 30 53

3. FC Spartak Trnava B                 24        17        2          5          69: 22   53

4. AAC Sparta Trenčín                   24        14        5          5          39: 23   47

5. Slovan Nitra - Chrenová             24        11        7          6          46: 34   40

6. FK ŠVS Bradlan Brezová p. B.    24        12        3          9          36: 37   39

7. Čermánsky futbalový klub Nitra  24        10        7          7          45: 35   37

8. AFC Nové Mesto nad Váhom       24        11        2          11        53: 47   35

9. FK Slovenský hodváb Senica      24        10        4          10        46: 38   34

10. Slovan NV Galanta                   24        11        1          12        41: 61   34

11. Spartak Vráble                        23        7          5          11        35: 41   26

12. Spartak Bánovce nad Bebravou24        7          5          12        33: 49   26

13. Športový klub futbalu Sereď     24        7          1          16        39: 78   22

14. Tempo Partizánske                  24        4          5          15        22: 52   17

15. LR CRYSTAL Lednické Rovne    24        4          4          16        31: 66   16

16. FC ŠTK 1914 Šamorín              24        3          1          20        16: 108 10

ŽIACI: výsledky zápasov 23. kola 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

DAC 1904 - FC Nitra 14 1:2 (0:2) Varga - Kemláge, Hnilica, Šaľa - Dubnica B 0:0, Vráble - Partizánske 6:0 (2:0), Chrenová 15 - Komárno 1:1 (1:0), Levice B - Piešťany 2:1 (1:0), Lok. Trnava - FC ViOn 1:2 (1:1), AAC Trenčín - Senica 0:1, Trnava B - Topoľčany hrajú 9. 5.

Predohrávka: Chrenová - Dubnica B 0:1 (0:0).
1. Trnava B 22 14 1 7 65:24 43
2. Lok. Trnava 23 13 2 8 41:20 41
3. Senica 23 13 1 9 51:40 40
4. Piešťany 23 11 5 7 34:25 38
5. Nitra B 23 10 8 5 37:30 38
6. Dubnica B 24 9 9 6 31:30 36
7. Vráble 23 10 5 8 48:34 35
8. Levice B 23 10 5 8 33:39 35
9. DAC 1904 23 8 8 7 41:37 32
10. Šaľa 23 8 8 7 25:26 32
11. Topoľčany 22 9 5 8 21:24 32
12. FC ViOn 23 9 4 10 43:53 31
13. Komárno 23 7 6 10 35:49 27
14. Chrenová 24 6 5 13 25:44 23
15. AAC Trenčín 23 4 6 13 13:37 18
16. Partizánske 23 2 4 17 19:50 10
II. LMŽ:

DAC 1904 - FC Nitra 12 2:6 (2:4) Hrazdílek, Vágó - Studený 3, Horeš, Greguš, Hrnčár, Šaľa - Dubnica B 1:2 (1:0), Vráble - Partizánske 2:0 (0:0), Chrenová 13 - Komárno 7:2 (5:0), Levice B - Piešťany 0:2 (0:0), Lok. Trnava - FC ViOn 1:0 (0:0), AAC Trenčín - Senica 2:0, Trnava B - Topoľčany hrajú 9. 5.

Predohrávka: Chrenová - Dubnica B 0:1 (0:1).
1. Vráble 23 15 5 3 64:25 50
2. Chrenová 24 16 1 7 69:39 49
3. Šaľa 23 15 2 6 67:46 47
4. Dubnica B 24 13 3 8 47:25 42
5. Piešťany 23 12 4 7 40:23 40
6. Partizánske 23 12 3 8 73:44 39
7. AAC Trenčín 23 11 5 7 45:30 38
8. Topoľčany 22 11 5 6 38:27 38
9. Trnava B 22 12 1 9 52:38 37
10. Lok. Trnava 23 12 1 10 48:38 37
11. Nitra B 23 9 4 10 40:39 31
12. Senica 23 9 4 10 49:51 31
13. FC ViOn 23 9 2 12 35:41 29
14. Komárno 23 4 3 16 31:66 15
15. Levice B 23 2 0 21 12:98 6
16. DAC 1904 23 0 1 22 18:98 1
III. LSŽ JV:

DAC 1904 B - N. Zámky B 3:3 (0:1), Köles, Zsákovics (11 m), Varga - Haris 2, Virág, Sereď - Želiezovce 7:0 (2:0), Hurbanovo - Galanta 5:1 (2:1), Šamorín - Nesvady 8:1 (6:1), Komárno B - Štúrovo 1:0 (1:0), Chrenová 14 - ČFK Nitra 3:1 (3:1), Kolárovo - Šurany 0:3 nedohrané pre nízky počet domácich, Šaľa B - Roma Zl. Klasy - hostia nepricestovali,
1. Štúrovo 23 17 2 4 78:25 53
2. Galanta 23 15 1 7 74:27 46
3. Želiezovce 23 14 1 8 84:57 43
4. R. Z. Klasy 22 14 0 8 79:50 42
5. Sereď 23 12 5 6 64:34 41
6. Hurbanovo 23 13 1 9 57:42 40
7. ČFK Nitra 24 11 2 11 65:63 35
8. Šaľa B 22 10 5 7 36:38 35
9. Komárno B 24 10 2 12 34:44 32
10. Šamorín 23 9 3 11 46:48 30
11. N. Zámky B 23 9 2 12 71:55 29
12. Šurany 23 9 2 12 30:38 29
13. Chrenová B 23 8 2 13 52:66 26
14. DAC 1904 B 23 7 3 13 42:64 24
15. Nesvady 23 7 2 14 36:82 23
16. Kolárovo 23 2 1 20 28:143 7
Zl. Klasom odrátajú 3 body.

III. LMŽ JV:

DAC 1904 B - N. Zámky B 1:3 (1:2) Vagó - Gašparík, Šimunek, Budai, Sereď - Želiezovce 10:0 (4:0), Hurbanovo - Galanta 0:2 (0:0), Šamorín - Nesvady 14:0 (12:0) nedohrané pre nízky počet hostí, Komárno B - Štúrovo 5:1 (2:0), Chrenová 12 - ČFK Nitra 0:3 (0:3), Kolárovo - Šurany 1:2 (1:2), Šaľa B - Roma Zl. Klasy - hostia nepricestovali.
1. Galanta 23 23 0 0 115:8 69
2. ČFK Nitra 24 20 1 3 123:14 61
3. Šamorín 23 19 1 3 112:21 58
4. Komárno B 24 15 3 6 74:46 48
5. Sereď 23 13 1 9 72:34 40
6. Hurbanovo 23 11 3 9 65:37 36
7. Šurany 23 11 2 10 44:46 35
8. Šaľa B 22 10 1 11 72:55 31
9. Chrenová B 23 8 4 11 42:66 28
10. N. Zámky B 23 8 2 13 49:67 26
11. Nesvady 23 8 2 13 37:75 26
12. Štúrovo 23 7 2 14 41:78 23
13. Želiezovce 23 7 1 15 39:109 22
14. R. Z. Klasy 22 6 2 14 33:75 20
15. DAC 1904 B 23 4 3 16 26:84 15
16. Kolárovo 23 0 0 23 15:144 0

(csiffári + nk, 10.5.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov v 22. a 23. kole

DORAST: V sobotu a v utorok pokračovala 3. liga staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ, zápasmi 22. a 23. kola:

III. LSD, 22. kolo:

DAC 1904 Dunajská Streda - Nové Mesto 2:1 (1:1)

Góly: Bognár Z., Brunczvik K.

DAC: Csonga B. - Radványi D., Bartalos Á. (Ravasz T.), Horváth Cs., Egri A., Habenicht J., Faragó T., Brunczvik K., Habán T., Bögi I. (Boráros A.), Bognár Z.(C)  

Chrenová - Senica 1:1 (0:1), Sereď - Partizánske 1:0 (0:0), Brezová - Šamorín 2:1 (2:0), Galanta - Bánovce 2:0 (0:0), Led. Rovne - Topoľčany 3:4 (1:2), Trnava B - ČFK Nitra 2:1 (2:0), Vráble - AAC Trenčín 1:3 (0:1).
III. LSD, 23. kolo:

DAC 1904 Dunajská Streda - Sereď 3:1 (2:0)

Góly: Faragó T. 3

DAC: Csonga B. - Radványi D., Bartalos Á., Horváth Cs. (Boráros A.), Egri A., Habenicht J., Faragó T.,  Brunczvik K., Habán T., Bögi I., Bognár Z.(C)

1. AAC Sparta Trenčín 23 19 1 3 55:17 58 +22

2. FK ŠVS Bradlan Brezová p. B. 23 16 2 5 66:34 50 +17

3. MFK TOPVAR Topoľčany 23 14 5 4 58:30 47 +11

4. DAC 1904 Dunajská Streda 23 14 4 5 56:34 46 +10

5. Slovan NV Galanta 23 12 4 7 52:36 40 +7

6. FC Spartak Trnava B 23 11 4 8 58:42 37 +4

7. Čermánsky futbalový klub Nitra 23 11 1 11 51:40 34 -2

8. AFC Nové Mesto nad Váhom 23 10 2 11 49:46 32 -4

9. Spartak Vráble 23 9  3 11 35:38 30 -3

10. FK Slovenský hodváb Senica 23 9  2 12 41:46 29 -7

11. Slovan Nitra - Chrenová 23 6  7 10 34:46 25 -8

12. Tempo Partizánske 23 6  5 12 33:47 23 -10

13. Spartak Bánovce nad Bebravou 23 6  5 12 32:51 23 -13

14. Športový klub futbalu Sereď 23 5  3 15 17:60 18 -15

15. FC ŠTK 1914 Šamorín 23 4  5 14 27:51 17 -19

16. LR CRYSTAL Lednické Rovne 23 4  3 16 34:80 15 -18

III. LMD, 22. kolo:

DAC 1904 Dunajská Strda - Nové Mesto 8:0 (5:0)

Góly: Németh A. 3, Lénárth T. 2, Czibula Gy., Juhos I., Csonka Á.

DAC: Juriga P. - Nagy I. (Ábrahám I.), Jandás I., Ágh Z., Csiffári D., Szaban T., Lénárth T (C) (Kašpar P.), Szajkó T. (Czibula Gy.), Biró D., Csonka Á., Németh A. (Juhos I.) 

Chrenová - Senica 1:1 (1:0), Sereď - Partizánske 2:4 (0:3), Galanta - Bánovce 1:0 (0:0), Led. Rovne - Topoľčany 1:5 (1:2), Brezová - Šamorín 5:0 v 28. min. pre nízky počet hostí ukončené, Trnava B - ČFK Nitra 1:1 (0:1), Vráble - AAC Trenčín 1:2 (0:1).

III. LMD, 23. kolo:

DAC 1904 Dunajská Streda - Sereď 12:1 (5:0)

Góly: Csonka Á. 6, Németh A 3., Lénárth T., Kašpar P., Bíró D.

DAC: Juriga P. - Ravasz T. (Ábrahám I.), Nagy I., Jandás I., Ágh Z., Lénárth T (C) (Szaban T.), Szajkó T. (Kašpar P.), Biró D., Flaška R., Csonka Á., Németh A. (Czibula Gy.)

1. MFK TOPVAR Topoľčany 23 17 3 3 86:23 54 +18

2. DAC 1904 Dunajská Streda 23 15 5 3 100:29 50 +14

3. FC Spartak Trnava B 23 16 2 5 68:22 50 +17

4. AAC Sparta Trenčín 23 13 5 5 38:23 44 +8

5. FK ŠVS Bradlan Brezová p. B. 23 12 3 8 35:35 39 +6

6. Slovan Nitra - Chrenová 23 10 7 6 44:33 37 +4

7. Čermánsky futbalový klub Nitra 23 10 6 7 45:35 36 0

8. AFC Nové Mesto nad Váhom 23 11 2 10 52:45 35 -1

9. Slovan NV Galanta 23 11 1 11 41:60 34 1

10. FK Slovenský hodváb Senica 23 9 4 10 43:38 31 -5

11. Spartak Vráble 23 7 5 11 34:35 26 -7

12. Spartak Bánovce nad Bebravou 23 7 5 11 33:48 26 -10

13. Športový klub futbalu Sereď 23 6 1 16 32:77 19 -14

14. Tempo Partizánske 23 4 4 15 22:52 16 -17

15. LR CRYSTAL Lednické Rovne 23 4 4 15 31:63 16 -17

16. FC ŠTK 1914 Šamorín 23 3 1 19 15:101 10 -26

ŽIACI: výsledky zápasov 22. kola 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

Dubnica B - DAC 1904 1:1 (1:0) Érsek, FC Nitra 14 - Vráble 2:2 (1:1), FC ViOn - Partizánske 3:0 (1:0), Komárno - AAC Trenčín 3:0 (1:0), Piešťany - Šaľa 2:1 (2:0), Topoľčany - Levice B 0:1 (0:0), Lok. Trnava - Chrenová 15 3:1 (1:1), Senica - Trnava B 2:1.
1. Trnava B 22 14 1 7 65:24 43
2. Lok. Trnava 22 13 2 7 40:18 41
3. Piešťany 22 11 5 6 33:23 38
4. Senica 22 12 1 9 50:40 37
5. Nitra B 22 9 8 5 35:29 35
6. Vráble 22 9 5 8 42:34 32
7. DAC 1904 22 8 8 6 40:35 32
8. Dubnica B 22 8 8 6 30:30 32
9. Topoľčany 22 9 5 8 21:24 32
10. Levice B 22 9 5 8 31:38 32
11. Šaľa 22 8 7 7 25:26 31
12. FC ViOn 22 8 4 10 41:52 28
13. Komárno 22 7 5 10 34:48 26
14. Chrenová 22 6 4 12 24:42 22
15. AAC Trenčín 22 4 6 12 13:36 18
16. Partizánske 22 2 4 16 19:44 10

II. LMŽ:

Dubnica B - DAC 1904 5:1 (3:0) Hrazdílek, FC Nitra 12 - Vráble 2:3 (0:1), FC ViOn - Partizánske 2:1 (1:1), Komárno - AAC Trenčín 1:2 (0:1), Piešťany - Šaľa 2:3 (1:1), Topoľčany - Levice B 6:0 (2:0), L. Trnava - Chrenová 13 1:4 (1:1), Senica - Trnava B 2:4.
1. Vráble 22 14 5 3 62:25 47
2. Šaľa 22 15 2 5 66:44 47
3. Chrenová 22 15 1 6 62:36 46
4. Partizánske 22 12 3 7 73:42 39
5. Topoľčany 22 11 5 6 38:27 38
6. Piešťany 22 11 4 7 38:23 37
7. Trnava B 22 12 1 9 52:38 37
8. Dubnica B 22 11 3 8 44:24 36
9. AAC Trenčín 22 10 5 7 43:30 35
10. Lok. Trnava 22 11 1 10 47:38 34
11. Senica 22 9 4 9 49:49 31
12. FC ViOn 22 9 2 11 35:40 29
13. Nitra B 22 8 4 10 34:37 28
14. Komárno 22 4 3 15 29:59 15
15. Levice B 22 2 0 20 12:96 6
16. DAC 1904 22 0 1 21 16:92 1
III. LSŽ JV:

DAC 1904 B - Nesvady 5:1 (1:0) Köles 2, Érsek, Dohorák, Varga – Kelemen, Roma Zl. Klasy - Komárno B 6:2 (2:0), Šurany - Hurbanovo 2:1 (1:1), Želiezovce - Šaľa B 4:3 (4:2), Štúrovo - Chrenová 14 8:1 (4:1), N. Zámky B - ČFK Nitra 1:2 (0:0), Galanta - Sereď 0:3 (0:2), Šamorín - Kolárovo 9:1 (3:1).

1. Štúrovo 22 17 2 3 78:24 53
2. Galanta 22 15 1 6 73:22 46
3. Želiezovce 22 14 1 7 84:50 43
4. R. Z. Klasy 22 14 0 8 79:50 42
5. Sereď 22 11 5 6 57:34 38
6. Hurbanovo 22 12 1 9 52:41 37
7. ČFK Nitra 23 11 2 10 64:60 35
8. Šaľa B 22 10 5 7 36:38 35
9. Komárno B 23 9 2 12 33:44 29
10. N. Zámky B 22 9 1 12 68:52 28
11. Šamorín 22 8 3 11 38:47 27
12. Šurany 22 8 2 12 27:38 26
13. Chrenová B 22 7 2 13 49:65 23
14. DAC 1904 B 22 7 2 13 39:61 23
15. Nesvady 22 7 2 13 35:74 23
16. Kolárovo 22 2 1 19 28:140 7
Zl. Klasom odrátajú 3 body.

III. LMŽ JV:

DAC 1904 B - Nesvady 1:2 (1:1) Gányovics - Bazsó, Simonics, Roma Zl. Klasy - Komárno B 0:2 (0:0), Šurany - Hurbanovo 3:2 (2:1), Želiezovce - Šaľa B 5:4 (2:4), Štúrovo - Chrenová 12 4:2 (0:1), N. Zámky B - ČFK Nitra 0:6 (0:3), Galanta - Sereď 3:2 (1:1), Šamorín - Kolárovo 16:0 (8:0).

1. Galanta 22 22 0 0 113:8 66
2. ČFK Nitra 23 19 1 3 120:14 58
3. Šamorín 22 18 1 3 98:21 55
4. Komárno B 23 14 3 6 69:45 45
5. Sereď 22 12 1 9 62:34 37
6. Hurbanovo 22 11 3 8 65:35 36
7. Šurany 22 10 2 10 42:45 32
8. Šaľa B 22 10 1 11 72:55 31
9. Chrenová B 22 8 4 10 42:63 28
10. Nesvady 22 8 2 12 37:61 26
11. N. Zámky B 22 7 2 13 46:66 23
12. Štúrovo 22 7 2 13 40:73 23
13. Želiezovce 22 7 1 14 39:99 22
14. R. Z. Klasy 22 6 2 14 33:75 20
15. DAC 1904 B 22 4 3 15 25:81 15
16. Kolárovo 22 0 0 22 14:142 0

(csiffári + nk, 4.5.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov v 21. kole

DORAST: Výsledky 21. kola 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD:

ACC Trenčín - DAC 1904 Dunajská Streda 7:1 (1:0)

Gól: Bognár Z. (11 m)

DAC: Nagy P. - Radványi D., Čmehil Gy, Horváth Cs., Kosár D., Egri A. (Szajkó T.), Habenicht J., Faragó T., Brunczvik K., Németh A. (Lénárth T.), Bognár Z.(C)

ČFK Nitra - Led. Rovne 8:1 (2:0), Senica - Vráble 4:1 (2:0), Bánovce - Chrenová 0:0, Topoľčany - Galanta 3:1 (1:1), Šamorín - Trnava B 2:2 (1:0), Nové Mesto - Sereď 4:0 (1:0), Partizánske - Brezová p/B. 1:2.

1. AAC Trenčín 21 17 1 3 50:15 52

2. Brezová 21 15 2 4 64:27 47

3. Topoľčany 21 14 4 3 57:26 46

4. DAC 1904 21 12 3 6 50:35 39

5. Galanta 21 11 4 6 50:35 37

6. Nové Mesto 21 10 2 9 45:41 32

7. Trnava B 21 9 4 8 55:41 31

8. ČFK Nitra 21 10 1 10 44:38 31

9. Vráble 21 8 3 10 31:33 27

10. Senica 21 8 1 12 39:45 25

11. Chrenová 21 6 6 9 32:43 24

12. Partizánske 21 6 4 11 32:45 22

13. Bánovce 21 5 5 11 29:47 20

14. Šamorín 21 4 4 13 25:47 16

15. Sereď 21 4 3 14 15:56 15

16. Led. Rovne 21 4 3 14 29:73 15

III. LMD:

ACC  Trenčín - DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA 1:1 (0:0)

Gól: Csonka Á.

DAC: Csonga B. - Ravasz T. (C), Nagy I., Jandás I., Ágh Z., Szaban T., Ábrahám I., Csiffári D., Biró D., Juhos I., Csonka Á.

ČFK Nitra - Led. Rovne 4:0 (1:0), Senica - Vráble 3:1 (1:0), Bánovce - Chrenová 0:0, Topoľčany - Galanta 3:0 (1:0), Šamorín - Trnava B 0:5 (0:2), Nové Mesto - Sereď 3:1 (1:1), Partizánske - Brezová 1:1.

1. Topoľčany 21 16 3 2 80:20 51

2. Trnava B 21 15 1 5 64:20 46

3. DAC 1904 21 13 5 3 80:27 44

4. AAC Trenčín 21 12 4 5 36:22 40

5. Nové Mesto 21 11 2 8 51:35 35

6. Chrenová 21 10 5 6 43:32 35

7. ČFK Nitra 21 10 5 6 44:33 35

8. Brezová 21 10 3 8 29:35 33

9. Galanta 21 10 1 10 40:51 31

10. Senica 21 8 3 10 33:37 27

11. Vráble 21 6 5 10 31:32 23

12. Bánovce 21 6 5 10 28:47 23

13. Sereď 21 6 1 14 29:61 19

14. Led. Rovne 21 4 4 13 30:53 16

15. Partizánske 21 3 4 14 18:49 13

16. Šamorín 21 2 1 18 14:96 7

ŽIACI: výsledky zápasov 21. kola 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

DAC 1904 - Piešťany 0:2 (0:1), Partizánske - FC Nitra 14 0:3 (0:1), Šaľa - Topoľčany 0:0, Vráble - Dubnica B 3:1 (2:1), Chrenová 15 - FC ViOn 4:0 (0:0), Levice B - Senica 2:0 (0:0), Trnava B - Komárno 6:0 (4:0), AAC Trenčín - L. Trnava 1:0.

1. Trnava B 21 14 1 6 64:22 43

2. Lok. Trnava 21 12 2 7 37:17 38

3. Piešťany 21 10 5 6 31:22 35

4. Senica 21 11 1 9 48:39 34

5. Nitra B 21 9 7 5 33:27 34

6. Topoľčany 21 9 5 7 21:23 32

7. Vráble 21 9 4 8 40:32 31

8. DAC 1904 21 8 7 6 39:34 31

9. Dubnica B 21 8 7 6 29:29 31

10. Šaľa 21 8 7 6 24:24 31

11. Levice B 21 8 5 8 30:38 29

12. FC ViOn 21 7 4 10 38:52 25

13. Komárno 21 6 5 10 31:48 23

14. Chrenová 21 6 4 11 23:39 22

15. AAC Trenčín 21 4 6 11 13:33 18

16. Partizánske 21 2 4 15 19:41 10

II. LMŽ:

DAC 1904 - Piešťany 1:3 (1:1) Hrazdílek, Partizánske - FC Nitra 12 1:0 (1:0), Šaľa - Topoľčany 0:3 (0:0), Vráble - Dubnica B 1:2 (1:1), Chrenová 13 - FC ViOn 0:4 (0:1), Levice B - Senica 0:1 (0:0), Trnava B - Komárno 4:1 (2:0), AAC Trenčín - Lok. Trnava 1:0.

1. Vráble 21 13 5 3 59:23 44

2. Šaľa 21 14 2 5 63:42 44

3. Chrenová 21 13 1 7 55:39 40

4. Partizánske 21 12 3 6 72:40 39

5. Piešťany 21 11 4 6 36:20 37

6. Topoľčany 21 10 5 6 32:27 35

7. Lok. Trnava 21 11 1 9 46:34 34

8. Trnava B 21 11 1 9 48:36 34

9. Dubnica B 21 10 3 8 39:23 33

10. AAC Trenčín 21 9 5 7 41:29 32

11. Senica 21 9 4 8 47:45 31

12. FC ViOn 21 9 2 10 37:36 29

13. Nitra B 21 8 4 9 32:34 28

14. Komárno 21 4 3 14 28:57 15

15. Levice B 21 2 0 19 12:90 6

16. DAC 1904 21 0 1 20 15:87 1

III. LSŽ JV:

Kolárovo - DAC 1904 B 0:14 (0:5) Köles 5, Zsákovics 2, Varga, Sánta, Szalai, Németh, Medgyes, 2 vlastné, Komárno B - Želiezovce 3:5 (2:2), Hurbanovo - Šamorín 5:0 (1:0), Nesvady - N. Zámky B 0:7 (0:3), Sereď - Šurany 2:0 (0:0), Šaľa B - Galanta 0:5 (0:2), Chrenová 14 - Zl. Klasy 4:2 (0:1), ČFK Nitra - Štúrovo 1:4 (1:2). Predohrávka: ČFK Nitra - Komárno B 2:3 (0:2).

1. Štúrovo 21 16 2 3 70:23 50

2. Galanta 21 15 1 5 73:19 46

3. Želiezovce 21 13 1 7 80:47 40

4. R. Z. Klasy 21 13 0 8 73:48 39

5. Hurbanovo 21 12 1 8 51:39 37

6. Sereď 21 10 5 6 54:34 35

7. Šaľa B 21 10 5 6 33:34 35

8. ČFK Nitra 22 10 2 10 62:59 32

9. Komárno B 22 9 2 11 31:38 29

10. N. Zámky B 21 9 1 11 67:50 28

11. Šamorín 21 7 3 11 29:46 24

12. Chrenová B 21 7 2 12 48:57 23

13. Šurany 21 7 2 12 25:37 23

14. Nesvady 21 7 2 12 34:69 23

15. DAC 1904 B 21 6 2 13 34:60 20

16. Kolárovo 21 2 1 18 27:131 7

Zl. Klasom odrátajú 3 body.

III. LMŽ JV:

Kolárovo - DAC 1904 B 0:2 (0:1) Goldstein, Bíró, Komárno B - Želiezovce 7:1 (4:1), Hurbanovo - Šamorín 1:4 (0:2), Nesvady - N. Zámky B 2:1 (0:0), Sereď - Šurany 2:0 (1:0), Šaľa B - Galanta 0:8 (0:6), ČFK Nitra - Štúrovo 6:0 (3:0), Chrenová 12 - Zl. Klasy 6:2 (1:0).

Predohrávka: ČFK Nitra - Komárno B 3:4 (1:2).

1. Galanta 21 21 0 0 110:6 63

2. ČFK Nitra 22 18 1 3 114:14 55

3. Šamorín 21 17 1 3 82:21 52

4. Komárno B 22 13 3 6 67:45 42

5. Sereď 21 12 1 8 60:31 37

6. Hurbanovo 21 11 3 7 63:32 36

7. Šaľa B 21 10 1 10 68:50 31

8. Šurany 21 9 2 10 39:43 29

9. Chrenová B 21 8 4 9 40:59 28

10. N. Zámky B 21 7 2 12 46:60 23

11. Nesvady 21 7 2 12 35:60 23

12. Štúrovo 21 6 2 13 36:71 20

13. R. Z. Klasy 21 6 2 13 33:73 20

14. Želiezovce 21 6 1 14 34:95 19

15. DAC 1904 B 21 4 3 14 24:79 15

16. Kolárovo 21 0 0 21 14:126 0

(csiffári + nk, 26.4.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových zápasoch 20. kola

DORAST: Výsledky 20. kola 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD:

DAC  1904 DUNAJSKÁ STREDA - SH SENICA 2:0 (0:0)

Góly: Egri A., Németh A.

DAC: Nagy P. - Faragó T., Čmehil Gy., Horváth Cs., Kosár D., Egri A., Habenicht J., Bögi I., Brunczvik K., Habán T. (Németh A.), Bognár Z.(C)

Chrenová - Topoľčany 2:2 (1:1), Sereď - Brezová p/B. 2:4 (0:2), Galanta - ČFK Nitra 1:2 (0:1), Led. Rovne - Šamorín 0:0, Vráble - Bánovce 2:0 (0:0), Trnava B - Partizánske 4:3, Nové Mesto - AAC Trenčín 1:3.

1. AAC Trenčín 20 16 1 3 43:14 49

2. Brezová p/Br. 20 14 2 4 62:26 44

3. Topoľčany 20 13 4 3 54:25 43

4. DAC 1904 20 12 3 5 49:28 39

5. Galanta 20 11 4 5 49:32 37

6. Trnava B 20 9 3 8 53:39 30

7. Nové Mesto 20 9 2 9 41:41 29

8. ČFK Nitra 20 9 1 10 36:37 28

9. Vráble 20 8 3 9 30:29 27

10. Chrenová 20 6 5 9 32:43 23

11. Senica 20 7 1 12 35:44 22

12. Partizánske 20 6 4 10 31:43 22

13. Bánovce 20 5 4 11 29:47 19

14. Šamorín 20 4 3 13 23:45 15

15. Led. Rovne 20 4 3 13 28:65 15

16. Sereď 20 4 3 13 15:52 15

III. LMD:

DAC  1904 DUNAJSKÁ STREDA - SH SENICA 7:2 (2:2)

Góly: Szajkó T. 2, Czibula Gy., Lénárth T., Ravasz T.,  Csonka Á., Csonga B.

DAC: Csonga B. - Ravasz T., Csiffári D., Nagy I., Ágh Z., Szajkó T. (C), Lénárth T., Szaban T. (Ábrahám I.), Biró D. (Flaska R.), Juhos I. (Czibula Gy.), Csonka Á.

Chrenová - Topoľčany 0:4 (0:0), Sereď - Brezová p/B. 1:3 (0:0), Galanta - ČFK Nitra 4:3 (3:2), Vráble - Bánovce 5:1 (3:1), Led. Rovne - Šamorín 12:0 (4:0), Trnava B - Partizánske 7:0, Nové Mesto - AAC Trenčín 0:5.

1. Topoľčany 20 15 3 2 77:20 48

2. DAC 1904 20 13 4 3 79:26 43

3. Trnava B 20 14 1 5 59:20 43

4. AAC Trenčín 20 12 3 5 35:21 39

5. Chrenová 20 10 4 6 43:32 34

6. Nové Mesto 20 10 2 8 48:34 32

7. ČFK Nitra 20 9 5 6 40:33 32

8. Brezová p/B 20 10 2 8 28:34 32

9. Galanta 20 10 1 9 40:48 31

10. Senica 20 7 3 10 30:36 24

11. Vráble 20 6 5 9 30:29 23

12. Bánovce 20 6 4 10 28:47 22

13. Sereď 20 6 1 13 28:58 19

14. Led. Rovne 20 4 4 12 30:49 16

15. Partizánske 20 3 3 14 17:48 12

16. Šamorín 20 2 1 17 14:91 7

ŽIACI: výsledky zápasov 20. kola 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

Topoľčany - DAC 1904 1:0 (1:0) I. Sporina, FC ViOn - FC Nitra 14 0:0, Chrenová 15 - AAC Trenčín 0:1 (0:0), Komárno - Levice B 2:3 (1:1), Senica - Šaľa 1:2 (1:2), Piešťany - Vráble 1:0 (1:0), Dubnica B - Partizánske 5:0, Lok. Trnava - Trnava B 5:1.

1. Trnava B 20 13 1 6 58:22 40

2. Lok. Trnava 20 12 2 6 37:16 38

3. Senica 20 11 1 8 48:37 34

4. Piešťany 20 9 5 6 29:22 32

5. DAC 1904 20 8 7 5 39:32 31

6. Nitra B 20 8 7 5 30:27 31

7. Dubnica B 20 8 7 5 28:26 31

8. Topoľčany 20 9 4 7 21:23 31

9. Šaľa 20 8 6 6 24:24 30

10. Vráble 20 8 4 8 37:31 28

11. Levice B 20 7 5 8 28:38 26

12. FC ViOn 20 7 4 9 38:48 25

13. Komárno 20 6 5 9 31:42 23

14. Chrenová 20 5 4 11 19:39 19

15. AAC Trenčín 20 3 6 11 12:33 15

16. Partizánske 20 2 4 14 19:38 10

II. LMŽ:

Topoľčany - DAC 1904 2:1 (1:1) Švajlen, Pavlovič – Hrazdílek, FC ViOn - FC Nitra 12 3:2 (1:1), Chrenová 13 - AAC Trenčín 0:4 (0:2), Komárno - Levice B 5:0 (3:0), Senica - Šaľa 3:4 (1:3), Piešťany - Vráble 1:1 (0:1), Dubnica B - Partizánske 1:2, Lok. Trnava - Trnava B 4:2.

1. Vráble 20 13 5 2 58:21 44

2. Šaľa 20 14 2 4 63:39 44

3. Chrenová 20 13 1 6 55:35 40

4. Partizánske 20 11 3 6 71:40 36

5. Piešťany 20 10 4 6 33:19 34

6. Lok. Trnava 20 11 1 8 46:33 34

7. Topoľčany 20 9 5 6 29:27 32

8. Trnava B 20 10 1 9 44:35 31

9. Dubnica B 20 9 3 8 37:22 30

10. AAC Trenčín 20 8 5 7 40:29 29

11. Senica 20 8 4 8 46:45 28

12. Nitra B 20 8 4 8 32:33 28

13. FC ViOn 20 8 2 10 33:36 26

14. Komárno 20 4 3 13 27:53 15

15. Levice B 20 2 0 18 12:89 6

16. DAC 1904 20 0 1 19 14:84 1

III. LSŽ JV:

DAC 1904 B - Hurbanovo 0:2 (0:2) Zajac (11 m), Bílek (11 m), Roma Zl. Klasy - ČFK Nitra 4:1 (2:0), Šurany - Šaľa B 2:2 (1:0), Želiezovce - Chrenová 14 6:4 (3:0), Nesvady - Kolárovo 1:0 (0:0), Šamorín - Sereď 1:1 (1:1), N. Zámky B - Štúrovo 2:2 (0:1), Galanta - Komárno B 2:0 (0:0).

1. Štúrovo 20 15 2 3 66:22 47

2. Galanta 20 14 1 5 68:19 43

3. R. Z. Klasy 20 13 0 7 71:44 39

4. Želiezovce 20 12 1 7 75:44 37

5. Šaľa B 20 10 5 5 33:29 35

6. Hurbanovo 20 11 1 8 46:39 34

7. Sereď 20 9 5 6 52:34 32

8. ČFK Nitra 20 10 2 8 59:52 32

9. Komárno B 20 8 2 10 25:31 26

10. N. Zámky B 20 8 1 11 60:50 25

11. Šamorín 20 7 3 10 29:41 24

12. Šurany 20 7 2 11 25:35 23

13. Nesvady 20 7 2 11 34:62 23

14. Chrenová B 20 6 2 12 44:55 20

15. DAC 1904 B 20 5 2 13 20:60 17

16. Kolárovo 20 2 1 17 27:117 7

Zl. Klasom odrátajú 3 body.

III. LMŽ JV:

DAC 1904 B - Hurbanovo 2:2 (1:0) Bíró 2 - Červenák, Pekaj, Roma Zl. Klasy - ČFK Nitra 0:7 (0:3), Šurany - Šaľa B 2:0 (1:0), Želiezovce - Chrenová 12 1:2 (1:1), Nesvady - Kolárovo 2:1 (1:1), Šamorín - Sereď 2:3 (2:1), N. Zámky B - Štúrovo 2:1 (1:0), Galanta - Komárno B 6:0 (3:0).

1. Galanta 20 20 0 0 102:6 60

2. ČFK Nitra 20 17 1 2 105:10 52

3. Šamorín 20 16 1 3 78:20 49

4. Hurbanovo 20 11 3 6 62:28 36

5. Komárno B 20 11 3 6 56:41 36

6. Sereď 20 11 1 8 58:31 34

7. Šaľa B 20 10 1 9 68:42 31

8. Šurany 20 9 2 9 39:41 29

9. Chrenová B 20 7 4 9 34:57 25

10. N. Zámky B 20 7 2 11 45:58 23

11. Nesvady 20 6 2 12 33:59 20

12. Štúrovo 20 6 2 12 36:65 20

13. R. Z. Klasy 20 6 2 12 31:67 20

14. Želiezovce 20 6 1 13 33:88 19

15. DAC 1904 B 20 3 3 14 22:79 12

16. Kolárovo 20 0 0 20 14:124 0

(csiffári + nk, 19.4.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov v zápasoch 19. kola

DORAST: Počas veľkonočného víkendu pokračovali súboje v mládežníckych súťažiach. Výsledky 19. kola 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD:

Bánovce - DAC 1904 3:1 (1:1) Bognár, ČFK Nitra - Chrenová 3:0 (1:0), AAC Trenčín - Sereď 5:0 (2:0), Topoľčany - Vráble 0:0, Šamorín - Galanta 1:3 (1:0), Brezová p/B. - Trnava B 1:0, Senica - Nové Mesto 6:3, Partizánske - Led. Rovne 3:0.

1. AAC Trenčín 19 15 1 3 40:13 46

2. Brezová p/B 19 13 2 4 58:24 41

3. Topoľčany 19 12 4 3 49:23 40

4. DAC 1904 19 11 4 4 48:25 37

5. Galanta 19 11 4 4 48:30 37

6. Nové Mesto 19 9 2 8 40:38 29

7. Trnava B 19 8 3 8 49:36 27

8. ČFK Nitra 19 8 1 10 34:36 25

9. Vráble 19 7 3 9 28:29 24

10. Senica 19 7 1 11 35:42 22

11. Chrenová 19 6 4 9 30:41 22

12. Partizánske 19 6 4 9 28:39 22

13. Bánovce 19 5 4 10 29:45 19

14. Sereď 19 4 3 12 13:48 15

15. Šamorín 19 4 2 13 23:45 14

16. Led. Rovne 19 4 2 13 28:65 14

III. LMD:

Bánovce - DAC 1904 1:1 (0:0) Csonga, ČFK Nitra - Chrenová 6:0 (1:0), AAC Trenčín - Sereď 0:0, Topoľčany - Vráble 2:0 (1:0), Šamorín - Galanta 1:4 (1:2), Brezová p/B. - Trnava B 1:0, Senica - Nové Mesto 2:0, Partizánske - Led. Rovne 3:0.

1. Topoľčany 19 14 3 2 73:20 45

2. DAC 1904 19 12 4 3 72:24 40

3. Trnava B 19 13 1 5 52:20 40

4. AAC Trenčín 19 11 3 5 30:21 36

5. Chrenová 19 10 4 5 43:28 34

6. Nové Mesto 19 10 2 7 48:29 32

7. ČFK Nitra 19 9 5 5 37:29 32

8. Brezová p/B 19 9 2 8 25:33 29

9. Galanta 19 9 1 9 36:45 28

10. Senica 19 7 3 9 28:29 24

11. Bánovce 19 6 4 9 27:42 22

12. Vráble 19 5 5 9 25:28 20

13. Sereď 19 6 1 12 27:55 19

14. Led. Rovne 19 3 4 12 18:49 13

15. Partizánske 19 3 3 13 17:41 12

16. Šamorín 19 2 1 16 14:79 7

ŽIACI: výsledky zápasov 19. kola 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

DAC 1904 - Senica 4:2 (0:2) Varga 2, Rózsa, Kölle, FC Nitra 14 - Dubnica B 0:2 (0:1), Šaľa - Komárno 2:4 (2:2), Vráble - Topoľčany 2:0 (2:0), Trnava B - Chrenová 15 4:0 (1:0), Levice B - Lok. Trnava 0:3 (0:3), AAC Trenčín - FC ViOn 0:1 (0:0), Partizánske - Piešťany 1:3.

1. Trnava B 19 13 1 5 57:17 40

2. Lok. Trnava 19 11 2 6 32:15 35

3. Senica 19 11 1 7 47:35 34

4. DAC 1904 19 8 7 4 39:31 31

5. Nitra B 19 8 6 5 30:27 30

6. Piešťany 19 8 5 6 28:22 29

7. Vráble 19 8 4 7 37:30 28

8. Dubnica B 19 7 7 5 23:26 28

9. Topoľčany 19 8 4 7 20:23 28

10. Šaľa 19 7 6 6 22:23 27

11. FC ViOn 19 7 3 9 38:48 24

12. Komárno 19 6 5 8 29:39 23

13. Levice B 19 6 5 8 25:36 23

14. Chrenová 19 5 4 10 19:38 19

15. AAC Trenčín 19 2 6 11 11:33 12

16. Partizánske 19 2 4 13 19:33 10

II. LMŽ:

DAC 1904 - Senica 1:4 (0:2) Konde, FC Nitra 12 - Dubnica B 2:1 (2:0), Šaľa - Komárno 2:1 (2:0), Vráble - Topoľčany 5:1 (3:0), Trnava B - Chrenová 13 1:3 (0:2), Levice B - Lok. Trnava 0:1 (0:0), AAC Trenčín - FC ViOn 0:2 (0:0), Partizánske - Piešťany 1:2.

1. Vráble 19 13 4 2 57:20 43

2. Šaľa 19 13 2 4 59:36 41

3. Chrenová 19 13 1 5 55:31 40

4. Partizánske 19 10 3 6 69:39 33

5. Piešťany 19 10 3 6 32:18 33

6. Trnava B 19 10 1 8 42:31 31

Lok. Trnava 19 10 1 8 42:31 31

8. Dubnica B 19 9 3 7 36:20 30

9. Topoľčany 19 8 5 6 27:26 29

10. Senica 19 8 4 7 43:41 28

11. Nitra B 19 8 4 7 30:30 28

12. AAC Trenčín 19 7 5 7 36:29 26

13. FC ViOn 19 7 2 10 30:34 23

14. Komárno 19 3 3 13 22:53 12

15. Levice B 19 2 0 17 12:84 6

16. DAC 1904 19 0 1 18 13:82 1

III. LSŽ JV:

Sereď – DAC 1904 B 2:0 (1:0) Morong, Phan, Hurbanovo - Nesvady 7:2 (4:1), Štúrovo - Roma Zl. Klasy 3:2 (1:2), Kolárovo - N. Zámky B 0:12 (0:5), Komárno B - Šurany 4:1 (4:0), Chrenová 14 - Galanta 0:0, ČFK Nitra - Želiezovce 5:2 (2:1), Šaľa B - Šamorín 1:0 (0:0). Dohrávka: Štúrovo - Galanta 0:1 (0:0).

1. Štúrovo 19 15 1 3 64:20 46

2. Galanta 19 13 1 5 66:19 40

3. R. Z. Klasy 19 12 0 7 67:43 36

4. Želiezovce 19 11 1 7 69:40 34

5. Šaľa B 19 10 4 5 31:27 34

6. ČFK Nitra 19 10 2 7 58:48 32

7. Sereď 19 9 4 6 51:33 31

8. Hurbanovo 19 10 1 8 44:39 31

9. Komárno B 19 8 2 9 25:29 26

10. N. Zámky B 19 8 0 11 58:48 24

11. Šamorín 19 7 2 10 28:40 23

12. Šurany 19 7 1 11 23:33 22

13. Chrenová B 19 6 2 11 40:49 20

14. Nesvady 19 6 2 11 33:62 20

15. DAC 1904 B 19 5 2 12 20:58 17

16. Kolárovo 19 2 1 16 27:116 7

Zl. Klasom odrátajú 3 body.

III. LMŽ JV:

Sereď - DAC 1904 B 6:0 (2:0) Drábik 2, Kollár, Kováč, Holbík, Bilka, Hurbanovo - Nesvady 5:1 (4:0), Štúrovo - Roma Zl. Klasy 6:1 (3:0), Kolárovo - N. Zámky B 1:9 (0:5), Komárno B - Šurany 2:1 (1:0), Chrenová 12 - Galanta 0:4 (0:3), ČFK Nitra - Želiezovce 9:0 (4:0), Šaľa B - Šamorín 0:8 (0:4). Dohrávka: Štúrovo - Galanta 1:5 (1:1).

1. Galanta 19 19 0 0 96:6 57

2. ČFK Nitra 19 16 1 2 98:10 49

3. Šamorín 19 16 1 2 76:17 49

4. Komárno B 19 11 3 5 56:35 36

5. Hurbanovo 19 11 2 6 60:26 35

6. Šaľa B 19 10 1 8 68:40 31

7. Sereď 19 10 1 8 55:29 31

8. Šurany 19 8 2 9 37:41 26

9. Chrenová B 19 6 4 9 32:56 22

10. N. Zámky B 19 6 2 11 43:57 20

11. Štúrovo 19 6 2 11 35:63 20

12. R. Z. Klasy 19 6 2 11 31:60 20

13. Želiezovce 19 6 1 12 32:86 19

14. Nesvady 19 5 2 12 31:58 17

15. DAC 1904 B 19 3 2 14 20:77 11

16. Kolárovo 19 0 0 19 13:122 0

(csiffári + nk, 12.4.2007)

 

nk, 2007. április 05.

Radványi Miklós, az ifi edzője: Nem adjuk fel, továbbra is a feljutás a cél!

A feljutásra pályázó idősebb ificsapatunk hazai pályán döntetlenezett a 3. liga hétvégi, 18. fordulójában. A Topoľčany elleni bajnokival kapcsolatban a csapat edzőjét...

Tovább»

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových zápasoch 18. kola

Prvá jarná strata staršieho dorastu

DORAST: výsledky 18. kola 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD:

DAC 1904 - Topoľčany 0:0, Sereď - Trnava B 1:0 (0:0), Galanta - Partizánske 2:1 (0:1), Chrenová - Šamorín - hostia nepricestovali, Vráble - ČFK Nitra 3:2 (2:0), AAC Trenčín - Senica 3:0, Led. Rovne - Brezová p/B. 1:2, Nové Mesto - Bánovce 4:4.

1. AAC Trenčín 18 14 1 3 35:13 43

2. Topoľčany 18 12 3 3 49:23 39

3. Brezová. 18 12 2 4 57:24 38

4. DAC 1904 18 11 4 3 47:22 37

5. Galanta 18 10 4 4 45:29 34

6. Nové Mesto 18 9 2 7 37:32 29

7. Trnava B 18 8 3 7 49:35 27

8. Vráble 18 7 2 9 28:29 23

9. ČFK Nitra 18 7 1 10 31:36 22

10. Senica 18 6 1 11 29:39 19

11. Chrenová 17 5 4 8 27:38 19

12. Partizánske 18 5 4 9 25:39 19

13. Bánovce 18 4 4 10 26:45 16

14. Sereď 18 4 3 11 13:43 15

15. Šamorín 17 4 2 11 22:39 14

16. Led. Rovne 18 4 2 12 28:62 14

III. LMD:

DAC 1904 - Topoľčany 4:4 (0:4) Szaban 2, Jandás 2 - Košecký, Sporina, Rusinko, Šupa, Sereď - Trnava B 0:3 (0:1), Galanta - Partizánske 1:0 (0:0), Chrenová - Šamorín - hostia nepricestovali, Vráble - ČFK Nitra 1:1 (0:0), AAC Trenčín - Senica 1:0, Led. Rovne - Brezová p/B. 0:1, Nové Mesto - Bánovce 2:0.

1. Topoľčany 18 13 3 2 71:20 42

2. Trnava B 18 13 1 4 52:19 40

3. DAC 1904 18 12 3 3 71:23 39

4. AAC Trenčín 18 11 2 5 30:21 35

5. Nové Mesto 18 10 2 6 48:27 32

6. Chrenová 17 9 4 4 40:22 31

7. ČFK Nitra 18 8 5 5 31:29 29

8. Brezová 18 8 2 8 24:33 26

9. Galanta 18 8 1 9 32:44 25

10. Senica 18 6 3 9 26:29 21

11. Bánovce 18 6 3 9 26:41 21

12. Vráble 18 5 5 8 25:26 20

13. Sereď 18 6 0 12 27:55 18

14. Led. Rovne 18 3 4 11 18:46 13

15. Partizánske 18 2 3 13 14:41 9

16. Šamorín 17 2 1 14 13:72 7

ŽIACI: výsledky zápasov 18. kola 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

Komárno - DAC 1904 0:1 (0:0) Köles, Piešťany - FC Nitra 14 1:1 (1:0), FC ViOn - Dubnica B 3:3 (2:2), Senica - Vráble 5:1 (4:0), Chrenová 15 - Levice B 4:1 (1:0), Topoľčany - Partizánske 1:0 (1:0), Lok. Trnava - Šaľa 1:1 (0:0), AAC Trenčín - Trnava B 0:1.

Dohrávky: Vráble - Komárno 1:3 (1:2), Šaľa - Chrenová 3:1 (2:0).

1. Trnava B 18 12 1 5 53:17 37

2. Senica 18 11 1 6 45:31 34

3. Lok. Trnava 18 9 3 6 27:16 30

4. Nitra B 18 8 6 4 30:25 30

5. DAC 1904 18 7 7 4 35:29 28

6. Šaľa 18 7 7 4 21:17 28

7. Topoľčany 18 8 4 6 20:21 28

8. Piešťany 18 7 5 6 25:21 26

9. Vráble 18 7 4 7 35:30 25

10. Dubnica B 18 6 7 5 21:26 25

11. Levice B 18 6 5 7 25:33 23

12. FC ViOn 18 6 3 9 37:48 21

13. Komárno 18 5 5 8 25:37 20

14. Chrenová 18 5 4 9 19:34 19

15. AAC Trenčín 18 2 6 10 11:32 12

16. Partizánske 18 2 4 12 18:30 10

II. LMŽ:

Komárno - DAC 1904 5:5 (2:1) Mezei 3, Hausleitner, Dik - Hrazdílek 3, Minárik 2, Piešťany - FC Nitra 12 1:0 (0:0), FC ViOn - Dubnica B 0:2 (0:1), Senica - Vráble 1:0 (1:0), Chrenová 13 - Levice B 3:0 (1:0), Topoľčany - Partizánske 3:1 (2:1), Lok. Trnava - Šaľa 0:2 (0:0), AAC Trenčín - Trnava B 0:1. Dohrávky: Vráble - Komárno 4:1 (3:0), Šaľa - Chrenová 4:2 (3:2).

1. Vráble 18 12 4 2 52:19 40

2. Šaľa 18 12 2 4 57:35 38

3. Chrenová 18 12 1 5 52:30 37

4. Partizánske 18 10 3 5 68:37 33

5. Trnava B 18 10 1 7 41:28 31

6. Dubnica B 18 9 3 6 35:18 30

7. Piešťany 18 9 3 6 30:17 30

8. Topoľčany 18 8 5 5 26:21 29

9. Lok. Trnava 18 9 1 8 41:31 28

10. AAC Trenčín 18 7 5 6 36:27 26

11. Senica 18 7 4 7 39:40 25

12. Nitra B 18 7 4 7 28:29 25

13. FC ViOn 18 6 2 10 28:34 20

14. Komárno 18 3 3 12 21:51 12

15. Levice B 18 2 0 16 12:83 6

16. DAC 1904 18 0 1 17 12:78 1

III. LSŽ JV:

DAC 1904 B - Šaľa B 1:0 (1:0) Medgyes, Šurany - Chrenová 14 2:0 (0:0), Želiezovce - Štúrovo 0:6 (0:1), Nesvady - Sereď 1:6 (1:1), Šamorín - Komárno B 4:0 (1:0), N. Zámky B - Roma Zl. Klasy 0:2 (0:0), Kolárovo - Hurbanovo 4:5 (1:3), Galanta - ČFK Nitra 1:2 (1:0).

1. Štúrovo 17 14 1 2 61:17 43

2. Galanta 17 12 0 5 65:19 36

3. R. Z. Klasy 18 12 0 6 65:40 36

4. Želiezovce 18 11 1 6 67:35 34

5. Šaľa B 18 9 4 5 30:27 31

6. ČFK Nitra 18 9 2 7 53:46 29

7. Sereď 18 8 4 6 49:33 28

8. Hurbanovo 18 9 1 8 37:37 28

9. Komárno B 18 7 2 9 21:28 23

10. Šamorín 18 7 2 9 28:39 23

11. Šurany 18 7 1 10 22:29 22

12. N. Zámky B 18 7 0 11 46:48 21

13. Nesvady 18 6 2 10 31:55 20

14. Chrenová B 18 6 1 11 40:49 19

15. DAC 1904 B 18 5 2 11 20:56 17

16. Kolárovo 18 2 1 15 27:104 7

Zl. Klasom odrátajú 3 body.

III. LMŽ JV:

DAC 1904 B - Šaľa B 3:2 (1:1) za hostí Masár, Klačko, Šurany - Chrenová 12 2:1 (1:1), Želiezovce - Štúrovo 1:3 (0:1), Nesvady - Sereď 1:3 (1:1), Šamorín - Komárno B 7:1 (3:1), N. Zámky B - Roma Zl. Klasy 1:2 (1:1), Kolárovo - Hurbanovo 1:5 (0:4), Galanta - ČFK Nitra 2:1 (1:0).

1. Galanta 17 17 0 0 87:5 51

2. ČFK Nitra 18 15 1 2 89:10 46

3. Šamorín 18 15 1 2 68:17 46

4. Komárno B 18 10 3 5 54:34 33

5. Hurbanovo 18 10 2 6 55:25 32

6. Šaľa B 18 10 1 7 68:32 31

7. Sereď 18 9 1 8 49:29 28

8. Šurany 18 8 2 8 36:39 26

9. Chrenová B 18 6 4 8 32:52 22

10. R. Z. Klasy 18 6 2 10 30:54 20

11. Želiezovce 18 6 1 11 32:77 19

12. N. Zámky B 18 5 2 11 34:56 17

13. Nesvady 18 5 2 11 30:53 17

14. Štúrovo 17 5 2 10 28:57 17

15. DAC 1904 B 18 3 2 13 20:71 11

PRÍPRAVKY 5. ROČNÍKY

Skupina B: Šaľa - Vráble 5:0 (2:0), Kochan, Michale, Takács, Meszlényi, Surányi. Štúrovo - Komárno 0:10 (0:1), Mihalík 2, Tokár 2, Meszáros 2, Fekete 2, Ďurčo 2. Sládkovičovo - Hurbanovo 5:0 (1:0), Kurinec 3, Katona, Jonáš. DAC a N. Zámky mali voľno.

1. Komárno 8 7 0 1 50:6 21 2. Šaľa 8 5 1 2 37:14 16 3. Sládkovičovo 8 5 1 2 28:8 16 4. N. Zámky 6 5 0 1 15:6 15 5. Vráble 7 2 2 3 11:18 8 6. Hurbanovo 7 1 0 6 21:35 3 7. DAC 1904 5 0 0 5 6:34 0 8. Štúrovo 5 0 0 5 5:52 0

Skupina C: Hlohovec - ČFK Nitra 0:3 (0:1). FC Nitra A - Levice 3:1 (0:1), Kramný, Urbanič, vlastný - Urblík. Piešťany - Sp. Trnava 0:1 (0:1). L. Trnava - Senica 0:2. Sereď - Topoľčany a FC ViOn - Fatranská hrajú 2. 4.

1. FC Nitra A 12 12 0 0 90:5 36 2. FC ViOn 11 9 1 1 51:6 28 3. Senica 10 8 1 1 32:9 25 4. Sp. Trnava 12 8 0 4 50:16 24 5. Levice 11 7 0 4 52:8 21 6. Topoľčany 11 4 1 6 48:41 13 7. ČFK Nitra 11 4 1 6 30:36 13 8. Hlohovec 12 4 1 7 16:35 13 9. Piešťany 11 4 0 7 42:20 12 10. Lok. Trnava 12 3 1 8 36:42 10 11. Fatranská 11 1 0 10 5:119 3 12. Sereď 10 0 0 10 2:117 0

4. ROČNÍKY

Skupina B: Šaľa - Vráble 1:2 (0:1), Vizvári - Mikle, Együd. Sládkovičovo - Hurbanovo 11:2 (8:1), Daniš 7, Kováč 2, Petho, Kuki - Gogola, Kollár. FC Nitra B - DAC 1904 hrajú 2. 4. Komárno, Galanta a N. Zámky mali voľno.

1. DAC 1904 7 7 0 0 60:16 21 2. Komárno 8 7 0 1 45:11 21 3. Sládkovičovo 9 4 2 3 56:34 14 4. Šaľa 9 4 0 5 41:35 12 5. N. Zámky 7 4 0 3 33:29 12 6. FC Nitra B 7 3 1 3 28:29 10 7. Galanta 8 3 1 4 22:28 10 8. Vráble 9 2 0 7 15:70 6 9. Hurbanovo 8 0 0 8 15:63 0

Skupina C: FC Nitra A - Levice 6:1 (3:1), Zsák 6 - Varga. Piešťany - Sp. Trnava 3:8 (3:4). Lok. Trnava - Senica 0:9. Sereď - Topoľčany a FC ViOn - Fatranská hrajú 2. 4. Hlohovec mal voľno.

1. Sp. Trnava 11 10 0 1 99:15 30 2. FC Nitra A 11 9 2 0 69:12 29 3. FC ViOn 10 6 3 1 50:21 21 4. Senica 9 6 0 3 50:13 18 5. Piešťany 11 6 0 5 55:42 18 6. Levice 10 5 2 3 56:33 17 7. Lok. Trnava 11 4 0 7 41:69 12 8. Sereď 9 2 1 6 20:49 7 9. Topoľčany 10 2 0 8 25:52 6 10. Hlohovec 10 2 0 8 14:62 6 11. Fatranská 10 0 0 10 10:121 0

3. ROČNÍKY

Skupina B: FC Nitra B - DAC 1904 hrajú 2. 4. Komárno, Hurbanovo, Šaľa, N. Zámky a Galanta mali voľno.

1. Galanta 6 6 0 0 46:2 18 2. DAC 1904 5 4 0 1 46:2 12 3. Šaľa 6 3 1 2 28:19 10 4. FC Nitra B 5 2 1 2 26:14 7 5. Hurbanovo 5 1 0 4 12:26 3 6. N. Zámky 5 1 0 4 7:49 3 7. Komárno 6 1 0 5 14:67 3

Skupina C: FC Nitra A - Levice 7:1 (2:1), Fábry 5, Zelenka, Fabiš - Peseky. Hlohovec - ČFK Nitra 0:3 (0:0), Kováčik 2, Škobla. Piešťany - Sp. Trnava 3:6 (0:3). Senica - Lok. Trnava 2:4. FC ViOn a Topoľčany mali voľno.

1. FC Nitra A 10 9 1 0 92:15 28 2. Senica 9 7 0 2 80:18 21 3. Levice 9 5 3 1 31:15 18 4. Lok. Trnava 10 6 0 4 33:44 18 5. Topoľčany 9 5 2 2 50:17 17 6. FC ViOn 9 4 1 4 25:25 13 7. Sp. Trnava 10 4 1 5 34:48 13 8. Piešťany 9 1 0 8 25:61 3 9. ČFK Nitra 9 1 0 8 5:47 3 10. Hlohovec 10 1 0 9 6:91 3

(csiffári + nk, 5.4.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových zápasoch 17. kola

Starší dorast drži víťazný kurz

DORAST: výsledky 17. kola 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD:

ČFK Nitra - DAC 1904 0:3 (0:3) Faragó, Habán, Bartalos (11 m), Senica - Sereď 1:1 (0:1), Brezová p/B. - Galanta 0:0, Topoľčany - Nové Mesto 2:4 (2:2), Šamorín - Vráble 1:1 (0:0), Partizánske - Chrenová 1:4 (0:1), Bánovce - AAC Trenčín 0:4, Trnava B - Led. Rovne 7:0.
1. AAC Trenčín 17 13 1 3 32:13 40
2. Topoľčany 17 12 2 3 49:23 38
3. DAC 1904 17 11 3 3 47:22 36
4. Brezová p/B 17 11 2 4 55:23 35
5. Galanta 17 9 4 4 43:28 31
6. Nové Mesto 17 9 1 7 33:28 28
7. Trnava B 17 8 3 6 49:34 27
8. ČFK Nitra 17 7 1 9 29:33 22
9. Vráble 17 6 2 9 25:27 20
10. Senica 17 6 1 10 29:36 19
11. Chrenová 17 5 4 8 27:38 19
12. Partizánske 17 5 4 8 24:37 19
13. Bánovce 17 4 3 10 22:41 15
14. Šamorín 17 4 2 11 22:39 14
15. Led. Rovne 17 4 2 11 27:60 14
16. Sereď 17 3 3 11 12:43 12

III. LMD:

ČFK Nitra - DAC 1904 1:0 (0:0) Mošať, Brezová p/Br. - Galanta 4:1 (2:0), Senica - Sereď 6:0 (2:0), Topoľčany - Nové Mesto 3:0 (1:0), Šamorín - Vráble 2:1 (1:1), Partizánske - Chrenová 2:1 (0:1), Bánovce - AAC Trenčín 3:1, Trnava B - Led. Rovne 3:0.
1. Topoľčany 17 13 2 2 67:16 41
2. DAC 1904 17 12 2 3 67:19 38
3. Trnava B 17 12 1 4 49:19 37
4. AAC Trenčín 17 10 2 5 29:21 32
5. Chrenová 17 9 4 4 40:22 31
6. Nové Mesto 17 9 2 6 46:27 29
7. ČFK Nitra 17 8 4 5 30:28 28
8. Brezová p/B 17 7 2 8 23:33 23
9. Galanta 17 7 1 9 31:44 22
10. Senica 17 6 3 8 26:28 21
11. Bánovce 17 6 3 8 26:39 21
12. Vráble 17 5 4 8 24:25 19
13. Sereď 17 6 0 11 27:52 18
14. Led. Rovne 17 3 4 10 18:45 13
15. Partizánske 17 2 3 12 14:40 9
16. Šamorín 17 2 1 14 13:72 7

ŽIACI: výsledky zápasov 17. kola 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

DAC 1904 - Lok. Trnava 3:1 (0:0) Kőles 2, Varga, FC Nitra 14 - Topoľčany 3:0 (2:0), Trnava B - FC ViOn 8:0 (7:0), Levice B - AAC Trenčín 3:0 (2:0), Dubnica B - Piešťany 0:2, Partizánske - Senica 1:5. Dohrávka: Trnava B - Levice B 1:2 (1:0), Čejtei, Zoller. Vráble - Komárno odložili pre terén na 29. 3. Šaľa - Chrenová 15 odložili pre terén.
1. Trnava B 17 11 1 5 52:17 34
2. Senica 17 10 1 6 40:30 31
3. Lok. Trnava 17 9 2 6 26:15 29
4. Nitra B 17 8 5 4 29:24 29
5. Vráble 16 7 4 5 33:22 25
6. DAC 1904 17 6 7 4 34:29 25
7. Piešťany 17 7 4 6 24:20 25
8. Topoľčany 17 7 4 6 19:21 25
9. Šaľa 16 6 6 4 17:15 24
10. Dubnica B 17 6 6 5 18:23 24
11. Levice B 17 6 5 6 24:29 23
12. FC ViOn 17 6 2 9 34:45 20
13. Komárno 16 4 5 7 22:35 17
14. Chrenová 16 4 4 8 14:30 16
15. AAC Trenčín 17 2 6 9 11:31 12
16. Partizánske 17 2 4 11 18:29 10

II. LMŽ:

DAC 1904 - Lok. Trnava 1:3 (0:1) Minárik, FC Nitra 12 - Topoľčany 0:3 (0:1), Trnava B - FC ViOn 3:1 (1:0), Levice B - AAC Trenčín 1:4 (0:1), Dubnica B - Piešťany 0:0, Partizánske - Senica 5:7. Dohrávka: Trnava B - Levice B 4:0 (0:0). Vráble - Komárno odložili pre terén na 29. 3. Šaľa - Chrenová 13 odložili pre terén.
1. Vráble 16 11 4 1 48:17 37
2. Chrenová 16 11 1 4 47:26 34
3. Partizánske 17 10 3 4 67:34 33
4. Šaľa 16 10 2 4 51:33 32
5. Trnava B 17 9 1 7 40:28 28
6. Lok. Trnava 17 9 1 7 41:29 28
7. Dubnica B 17 8 3 6 33:18 27
8. Piešťany 17 8 3 6 29:17 27
9. AAC Trenčín 17 7 5 5 36:26 26
10. Topoľčany 17 7 5 5 23:20 26
11. Nitra B 17 7 4 6 28:28 25
12. Senica 17 6 4 7 38:40 22
13. FC ViOn 17 6 2 9 28:32 20
14. Komárno 16 3 2 11 15:42 11
15. Levice B 17 2 0 15 12:80 6
16. DAC 1904 17 0 0 17 7:73 0

III. LSŽ JV:

Komárno B - DAC 1904 B 0:1 (0:1) Köles, Hurbanovo - N. Zámky B 6:2 (3:0), Sereď - Kolárovo 10:0 (3:0), Roma Zl. Klasy - Želiezovce 3:1 (2:0), Chrenová 14 - Šamorín 3:2 (3:1), ČFK Nitra - Šurany 2:0 (1:0), Šaľa B - Nesvady 2:0 (0:0). Štúrovo - Galanta odložili pre terén.
1. Štúrovo 16 13 1 2 55:17 40
2. Galanta 16 12 0 4 64:17 36
3. Želiezovce 17 11 1 5 67:29 34
4. R. Z. Klasy 17 11 0 6 63:40 33
5. Šaľa B 17 9 4 4 30:26 31
6. ČFK Nitra 17 8 2 7 51:45 26
7. Sereď 17 7 4 6 43:32 25
8. Hurbanovo 17 8 1 8 32:33 25
9. Komárno B 17 7 2 8 21:24 23
10. N. Zámky B 17 7 0 10 46:46 21
11. Šamorín 17 6 2 9 24:39 20
12. Nesvady 17 6 2 9 30:49 20
13. Chrenová B 17 6 1 10 40:47 19
14. Šurany 17 6 1 10 20:29 19
15. DAC 1904 B 17 4 2 11 19:56 14
16. Kolárovo 17 2 1 14 23:99 7
Zl. Klasom odrátajú 3 body.

III. LMŽ JV:

Komárno B – DAC 1904 B 3:1 (2:0) Mezei 3 – Nagy, Hurbanovo - N. Zámky B 6:0 (3:0), Sereď - Kolárovo 10:0 (3:0), Roma Zl. Klasy - Želiezovce 2:4 (2:2), Chrenová 12 - Šamorín 1:3 (0:0), ČFK Nitra - Šurany 3:0 (1:0), Šaľa B - Nesvady 3:0 (3:0). Štúrovo - Galanta odložili pre terén.
1. Galanta 16 16 0 0 85:4 48
2. ČFK Nitra 17 15 1 1 88:8 46
3. Šamorín 17 14 1 2 61:16 43
4. Komárno B 17 10 3 4 53:27 33
5. Šaľa B 17 10 1 6 66:29 31
6. Hurbanovo 17 9 2 6 50:24 29
7. Sereď 17 8 1 8 46:28 25
8. Šurany 17 7 2 8 34:38 23
9. Chrenová B 17 6 4 7 31:50 22
10. Želiezovce 17 6 1 10 31:74 19
11. N. Zámky B 17 5 2 10 33:54 17
12. Nesvady 17 5 2 10 29:50 17
13. R. Z. Klasy 17 5 2 10 28:53 17
14. Štúrovo 16 4 2 10 25:56 14
15. DAC 1904 B 17 2 2 13 17:69 8
16. Kolárovo 17 0 0 17 11:108 0

(csiffári + nk, 22.3.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových zápasoch 16. kola

DORAST: výsledky 16. kola 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ:

III. LSD:

DAC 1904 - Šamorín 4:0 (3:0) Bartalos, Radványi, Faragó, Habán, Chrenová - Brezová p/B. 1:4 (0:2), Sereď - Led. Rovne 1:0 (0:0), Galanta - Trnava B 3:4 (2:0), AAC Trenčín - Topoľčany 1:0 (1:0), Senica - Bánovce 5:1, Nové Mesto - ČFK Nitra 3:1 (2:1), Vráble - Partizánske 0:0.
1. Topoľčany 16 12 2 2 47:19 38
2. AAC Tren. 16 12 1 3 28:13 37
3. Brez. p/Br. 16 11 1 4 55:23 34
4. DAC 1904 16 10 3 3 44:22 33
5. Galanta 16 9 3 4 43:28 30
6. N. Mesto 16 8 1 7 29:26 25
7. Trnava B 16 7 3 6 42:34 24
8. ČFK Nitra 16 7 1 8 29:30 22
9. Vráble 16 6 1 9 24:26 19
10. Part. 16 5 4 7 23:33 19
11. Senica 16 6 0 10 28:35 18
12. Chrenová 16 4 4 8 23:37 16
13. Bánovce 16 4 3 9 22:37 15
14. L. Rovne 16 4 2 10 27:53 14
15. Šamorín 16 4 1 11 21:38 13
16. Sereď 16 3 2 11 11:42 11

III. LMD:

DAC 1904 - Šamorín 8:1 (3:0) Szajkó 3, Lénárth 3, Jandás, Csonka – Špaček, Chrenová - Brezová p/B. 1:1 (0:1), Sereď - Led. Rovne 2:1 (1:1), Galanta - Trnava B 0:2 (0:0), AAC Trenčín - Topoľčany 2:1 (1:1), Nové Mesto - ČFK Nitra 0:2 (0:0), Vráble - Partizánske 4:1 (2:1), Senica - Bánovce 1:1.
1. DAC 1904 16 12 2 2 67:18 38
2. Topoľčany 16 12 2 2 64:16 38
3. Trnava B 16 11 1 4 46:19 34
4. AAC Trenčín 16 10 2 4 28:18 32
5. Chrenová 16 9 4 3 39:20 31
6. Nové Mesto 16 9 2 5 46:24 29
7. ČFK Nitra 16 7 4 5 29:28 25
8. Galanta 16 7 1 8 30:40 22
9. Brezová p/Br. 16 6 2 8 19:32 20
10. Vráble 16 5 4 7 23:23 19
11. Senica 16 5 3 8 20:28 18
12. Bánovce 16 5 3 8 23:38 18
13. Sereď 16 6 0 10 27:46 18
14. Led. Rovne 16 3 4 9 18:42 13
15. Partizánske 16 1 3 12 12:39 6
16. Šamorín 16 1 1 14 11:71 4

ŽIACI: výsledky zápasov 16. kola 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

II. LSŽ: Chrenová 15 - DAC 1904 1:1 (0:0) Marciš – Köles, Senica - FC Nitra 14 1:1 (0:0), FC ViOn - Piešťany 3:0 (3:0), Komárno - Partizánske 2:0 (2:0), Topoľčany - Dubnica B 2:0 (0:0), AAC Trenčín - Šaľa 0:0, Lok. Trnava - Vráble 2:1 (0:0), Trnava B - Levice B hrajú 21. 3.
1. Trnava B 15 10 1 4 43:15 31
2. Lok. Trnava 16 9 2 5 25:12 29
3. Senica 16 9 1 6 35:29 28
4. Nitra B 16 7 5 4 26:24 26
5. Vráble 16 7 4 5 33:22 25
6. Topoľčany 16 7 4 5 19:18 25
7. Šaľa 16 6 6 4 17:15 24
8. Dubnica B 16 6 6 4 18:21 24
9. DAC 1904 16 5 7 4 31:28 22
10. Piešťany 16 6 4 6 22:20 22
11. FC ViOn 16 6 2 8 34:37 20
12. Levice B 15 4 5 6 19:28 17
13. Komárno 16 4 5 7 22:35 17
14. Chrenová 16 4 4 8 14:30 16
15. AAC Trenčín 16 2 6 8 11:28 12
16. Partizánske 16 2 4 10 17:24 10

II. LMŽ:

Chrenová 13 - DAC 1904 4:0 (3:0) Šturdík 2, Takách, Čenteš, Senica - FC Nitra 12 1:1 (0:1), FC ViOn - Piešťany 0:3 (0:2), Komárno - Partizánske 3:9 (3:1), Topoľčany - Dubnica B 0:3 (0:0), AAC Trenčín - Šaľa 5:0 (1:0), Lok. Trnava - Vráble 1:2 (1:0), Trnava B - Levice B hrajú 21. 3.
1. Vráble 16 11 4 1 48:17 37
2. Chrenová 16 11 1 4 47:26 34
3. Partizánske 16 10 3 3 62:27 33
4. Šaľa 16 10 2 4 51:33 32
5. Dubnica B 16 8 2 6 33:18 26
6. Piešťany 16 8 2 6 29:17 26
7. Lok. Trnava 16 8 1 7 38:28 25
8. Nitra B 16 7 4 5 28:25 25
9. AAC Trenčín 16 6 5 5 32:25 23
10. Topoľčany 16 6 5 5 20:20 23
11. Trnava B 15 7 1 7 33:27 22
12. FC ViOn 16 6 2 8 27:29 20
13. Senica 16 5 4 7 31:35 19
14. Komárno 16 3 2 11 15:42 11
15. Levice B 15 2 0 13 11:72 6
16. DAC 1904 16 0 0 16 6:70 0

III. LSŽ JV:

DAC 1904 B - Chrenová 14 1:1 (1:0) Šanta, Šurany - Štúrovo 0:1 (0:0), Hurbanovo - Sereď 1:0 (0:0), Nesvady - Komárno B 0:0, N. Zámky B - Želiezovce 4:1 (2:1), Kolárovo - Šaľa B 1:2 (0:2), Šamorín - ČFK Nitra 1:3 (0:2), Galanta - Roma Zl. Klasy 3:2 (1:0),

1. Štúrovo 16 13 1 2 55:17 40
2. Galanta 16 12 0 4 64:17 36
3. Želiezovce 16 11 1 4 66:26 34
4. Roma Z. Klasy 16 10 0 6 60:39 30
5. Šaľa B 16 8 4 4 28:26 28
6. ČFK Nitra 16 7 2 7 49:45 23
7. Komárno B 16 7 2 7 21:23 23
8. Sereď 16 6 4 6 33:32 22
9. Hurbanovo 16 7 1 8 26:31 22
10. N. Zámky B 16 7 0 9 44:40 21
11. Šamorín 16 6 2 8 22:36 20
12. Nesvady 16 6 2 8 30:47 20
13. Šurany 16 6 1 9 20:27 19
14. Chrenová B 16 5 1 10 37:45 16
15. DAC 1904 B 16 3 2 11 18:56 11
16. Kolárovo 16 2 1 13 23:89 7
Zl. Klasom odrátajú 3 body.

III. LMŽ JV:

DAC 1904 B - Chrenová 12 1:1 (0:1) Süttö – Kluka, Šurany - Štúrovo 2:0 (1:0), Hurbanovo - Sereď 0:4 (0:2), Nesvady - Komárno B 1:1 (0:1), N. Zámky B - Želiezovce 6:4 (3:1), Kolárovo - Šaľa B 0:5 (0:3), Šamorín - ČFK Nitra 0:1 (0:1), Galanta - Roma Zl. Klasy 3:0 - nedohrané hostia do 2. polčasu pre nízky počet hráčov nenastúpili.
1. Galanta 16 16 0 0 85:4 48
2. ČFK Nitra 16 14 1 1 85:8 43
3. Šamorín 16 13 1 2 58:15 40
4. Komárno B 16 9 3 4 50:26 30
5. Šaľa B 16 9 1 6 63:29 28
6. Hurbanovo 16 8 2 6 44:24 26
7. Šurany 16 7 2 7 34:35 23
8. Sereď 16 7 1 8 36:28 22
9. Chrenová B 16 6 4 6 30:47 22
10. N. Zámky B 16 5 2 9 33:48 17
11. Nesvady 16 5 2 9 29:47 17
12. Roma Z. Klasy 16 5 2 9 26:49 17
13. Želiezovce 16 5 1 10 27:72 16
14. Štúrovo 16 4 2 10 25:56 14
15. DAC 1904 B 16 2 2 12 16:66 8
16. Kolárovo 16 0 0 16 11:98 0

(csiffári + nk, 22.3.2007)

 

A DAC-vezetés az ifjúsági focicsapatokban látja a jövőt

Jobb feltételeket a fiatalok neveléséhez

Az önkormányzat az idén a tervek szerint jelentősen megemelte a DAC ifjúsági csapatainak járó költségvetési támogatást és a DAC 1904 Rt. futballklub vezetése is fokozott figyelmet szentel a fiatalok nevelésének. A jövő reménységeinek a lehető legjobb feltételeket szeretné biztosítani, hogy a saját nevelésű tehetségekre lehessen alapozni a DAC labdarúgócsapatának előrejutását. A napokban a DAC-vezetők új edző- és játékszerelést ajándékoztak a diák-, a serdülő- és ifjúsági csapatoknak. Az új melegítőket, teljes felszerelést és labdákat az öltözőben adták át a fiúknak, akik nagy örömmel vették birtokba a tetszetős cuccokat. Ígéretet tettek, hogy a gondos törődést szebb játékkal, jobb teljesítménnyel hálálják meg.

(-kgy-, Dunaszerdahelyi Hírnök 2007.02.28.)

 

 

 

Vedenie DAC vidí budúcnosť v mládežníckych družstvách

Zlepšené podmienky pre výchovu mládeže

V tomto roku mestská samospráva výrazne zvýšila dotáciu z rozpočtu mesta pre mládežnícke kategórie a aj samotné vedenie futbalového klubu DAC 1904 a. s. venuje zvýšenú pozornosť výchove mladých hráčov. Pre nádeje budúcnosti chce zabezpečiť čo najlepšie podmienky, aby napredovanie DAC bolo možné zakladať na talenty z vlasnej liahne. V týchto dňoch členovia Predstavenstva DAC 1904 a. s. venovali mládežníckym družstvám nové tréningové a súťažné úbory. Teplákové súpravy, výstroje a lopty odovzdali chlapcom v šatni, ktorí s veľkou radosťou prijali elegantné úbory. Pri tejto príležitosti sľúbili, že zvýšenú starostlivosť odvďačia lepšou hrou a vyšším výkonom.

(-kgy-, Dunajskostredský Hlásnik 28.2.2007)

 

nk, 2007. február 22.

Radványi Miklós, a DAC idősebb diákcsapatának edzője: Célunk a feljutás!

Bognár mint Vittek

A DAC idősebb ificsapata negyedik helyen zárta a 3. liga nyugati csoportjának őszi küzdelemsorozatát, nyolc ponttal lemaradva a listavezető...

Tovább»

 

Magyarországi teremtornán a fiatalabb ifik

Vasárnap, február 18.-án, Dorogon teremlabdarúgó tornán vett rész a DAC fiatalabb ifik csapata.

Kaiser József Emléktorna Dorog (Magyarország)

Eredmények:

Dorog FC - DAC 0:1

DAC - Tatabánya 2:2

DAC - Komárom  1:1

DAC - Štúrovo SC 3:1

A DAC csapata a 2.helyen végzett.

(csiffári, nk, 2007. február 20.)

 

Felkészülés az ifjúsági csapatoknál

1995-ös korosztály, teremlabdarúgó torna, eredmények :

Šaľa - DAC 4:4

DAC - Nitra 1:2

Prievidza - DAC 5:1

Levice B -DAC 3:2

Fiatalabb ifik, Téli teremlabdarugó torna, Nyárasd, február 4.:

Nagymegyer - DAC 1:1 (Ravasz)

DAC - Illésháza 1:2 (Ravasz)

Balony-DAC 1:2 (Lénárth 2)

3. helyért: DAC - Vásárút 3:2 m (Lénárth 2, Németh)

1993-as korosztály, teremtorna Szenc:

DAC - Senec 3:0 (Füsi Ádám, Bögi László, Medgyes)

Brezová pod Bradlom - DAC 1:7 (Németh, Mátis, Zsákovics 2, Bögi, Füsi, Jakubik)

Kráľová pri Senci - DAC 0:2 (Füsi, Németh)

SFM Senec - DAC 0:0

Slovan Lehnice - DAC 2:1 (Mátis)

A DAC együttese a 2.helyen végzett.

Előkészületi mérközés, műfüves pálya, Dunaszerdahely, január 27.:

DAC 1992-es korosztály - DAC 1993-as korosztály 0:1, gólszerző Sánta Péter

Fiatalabb ifik:

DAC Dunajská Streda - Artmedia Bratislava 8:0 (Juhos 3, Csonka Árpád 2, Szaban, Csiffári, Szajkó)

(csiffári, nk, 2007. február 05.)

 

Néhány eredmény a DAC-ifik előkészületi mérkőzéseiről:

Idősebb ifik teremtornája - Nyárasd:

Az idősebb ifik a járási  első osztály bajnokságában szereplő felnőtt csapatokkal mérték össze erejüket:

Eredmények és góllövők:

Vámosfalu - DAC 1:8, Érsek 2, Egri 2, Faragó, Brunczvik, Bartalos, Čmehýl

DAC - Alistál  3:1, Kosár, Brunczvik, Faragó

Izsap - DAC 0:5, Varjú, Bögi, Brunczvik 3

DAC - Nyárasd  1:3, Érsek

Fiatalabb ifik :

Műfüves pálya, Dunaszerdahely, 2007. január 13.:

DAC - Várkony  9:3

Góllövők: Habenicht 3, Szaban, Németh, Lénárth, Juhos, Czibula, Ravasz

Január 20-án Pozsonyban ún. „gyorstornán“ szerepeltek az ifik. A kis műfüves pályán megrendezett bajnokság jó felkészülést biztosít a résztvevőknek.

A DAC-eredményei és gólszerzői:

DAC - Artmedia  1:1, Jandás

Ružinov -  DAC 2:1, Szajkó

DAC - SFM Senec  3:4, Németh, Szajkó, Szaban

Domino - DAC 5:3, Czibula, Lénárth, Németh

További edzőmeccsek:

Műfüves pálya, Dunaszerdahely, január 21.:

DAC - PVFA Polygraf Venglošová Akadémia Bratislava 3:0

Gólszerők: Szajkó 2, Lénárth

(Csiffári Dávid, nk, 2007. január 23.)

 

Felkészülés az ifiknél

A Dunaszerdahelyi DAC utánpotlás csapatai január második hetében kezdték el a felkészülést a tavaszi bajnoki évadra. A jó bevált szokás szerint a felkészülést a modern mûfüves pályákon és környékén tervezték meg k a szakvezetők.

Az előkészületi mérkozésekre a nagy műfüves pályán kerül majd sor.

Számos meghívás érkezett hazai és külföldi teremlabdarugó tornákra is.

A rehabilitácios programhoz tartozik a Dunaszerdahelyi termálfürdő kihasználása, ami szintén a csapatok rendelkezésére áll. A felkészülés további részét képezi a heti aerobik óra is, amit szakavatott aerobik oktató irányításával nagy szorgalommal végeznek a fiúk.

Ami a csapatokat illeti, az edzői kispadon a következő a helyzet:

A idősebb ifiknél edzőcserére került sor, a csapat irányítását a DAC egykori kíváló játékosa Radványi Miklós vette át. Munkáját Egri Iván segíti.

A fiatalabb ifiknél továbbra is Prokop Rostislav edző foglalkozik a fiúkkal.

A diákok közt is történt egy edzőcsere, méghozzá az 1993-as korosztályt ezentúl a Novota Zoltán - Zsákovics János edzőpáros irányitja.

A többi csapatnál a helyzet változatlan.

(csiffári, nk, 2007. január 15.)

 

Az utánpótlásról

A DAC-nál ma minden eddiginél erőteljesebben kezd érvényesülni az utánpótlás nevelés, a tehetséges, saját ifjúsági játékosok szerepeltetése. Ollári Attila ifjúsági menedzsertől az DAC ifjúsági szakosztályában folyó munkáról és az eredményekről érdeklődtünk.

„Jelenleg 9 gyermek és ifjúsági DAC-csapat szerepel a különböző bajnokságokban. Ez közel 150 játékost jelent. A szakmai munkát zömmel volt DAC-játékosok végzik, mint Prokop Rastislav, Zsákovics Tibor, Nagy Jaro, Domonkos Tibor, Lépes György. Az őszi idény befejezése után nagyon jól áll, bajnokesélyes a III. ligás idősebb serdülő, a III. ligás fiatalabb serdülő, valamint a II. ligás idősebb diák „A" csapat. Az előkészítős focisuli három együttese közül kiemelkednek az 1997-es és az 199B-as születésűek, az 1997-esek veretlenül vezetik a bajnokságot, a tornákon is végig vernek mindenkit,“ nyilatkozta lapunknak Qllári.

Az ifjúságiak felkészítésének körülményeiről így vélekedett:

„Reméljük, hogy az anyagi háttér javulni fog. A kiadásaink 60 százalékát a városi költségvetés biztosítja, a többit szponzoroktól szerezzük be. Nagy segítség számunkra, hogy az SAD kedvezményes autóbuszt biztosít, hiszen ennyi csapat utaztatása komoly feladat. Viszonylag jó körülmények között dolgozunk a sikabonyi stadionban, előnyös, hogy használhatjuk a műfüves pályákat és a DAC nagy pályáját is."

-Mennyire motiválja a fiatalokat, ha látják, hogy van jövőjük, lehetőségük és esélyük a felnőtt csapatban folytatni?

„Ez igen jelentős motiváló tényező. Most valóban láthatják, hogy a DAC-ban több saját nevelésű fiú lehetőséget kap, együtt edzhet a kerettel. Persze, embere válogatja. Gondolok itt néhány olyan tehetséges fiatalra, akik a könnyebb megoldást választja, türelmetlen, nem akar megharcolni a helyért. Az is igaz, hogy egy erős, magasabb osztályban szereplő DAC B nagyon kellene az átmenethez, az első csapat ajtaján kopogtató fiatalok szerepeltetéséhez, felfuttatásához. Nagyon jó hatással van a fiúkra, ha Antal Barnabás klubelnök és Robert Pflug edző megjelenik egy-egy mérkőzésen, amit rendszeresen megtesznek. Elmondhatom, hogy néhány kiváló tehetségről, mint Bögi, Bognár, Somogyi, Bartal, és mások, egy-két év múlva sokat fogunk hallani. Ha ilyen, vagy egy fokkal jobb körülmények között folytathatjuk az ifjúsági nevelést, akkor a DAC jövője, utánpótlása biztosítva lesz."

(kgy, Dunaszerdahelyi Hírnök 2006/19)

 

A NYÁRASDI IFITORNA EREDMÉNYEI

Szombaton, december 2.-án a nyárasdi sportcsarnokba teremlabdarugó tornát rendeztek a fiatalabb ifik részére. Rangos hazai csapatok részvételével jó hangulatú összecsapások tanui lehetett a lelkes szülőkből összetevődő közönség.

RÉSZTVEVŐ CSAPATOK:

Spartak VRÁBLE

FC ARTMEDIA BRATISLAVA

DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA

Slovan Duslo ŠAĽA

Polygraf  Venglosová futbalová akadémia BRATISLAVA

FC NITRA

Ebben a rangos összetételű mezőnyben a győzelmet a FC NITRA csapata szerezte meg. A 2. helyen a DAC végzett, bizonyítva ezzel: ott a helye az ifik bajnokságának élvonalában.

EREDMÉNYEK:

DAC 1904 - Šala 2:1

Artmedia – PVFA 0:0

Vráble - Nitra 0:2

Artmedia - DAC 1904 1:2

Vráble - Šaľa 4:1

Nitra - PVFA 6:2

Vráble - Artmedia 2:7

PVFA - DAC 1904 3:3

Nitra - Šaľa 0:0

PVFA - Vráble 2:0

Šaľa - Artmedia 1:0

DAC 1904 - Nitra 3:7

Šaľa - PVFA 0:2

DAC 1904 - Vráble 2:1

Artmedia - Nitra 0:2

HELYEZÉSEK:

1. FC Nitra

2. FK DAC 1904 DUNAJSÁ STREDA

3. Polygraf Venglosová futbalová akadémia BRATISLAVA

4. Slovan Duslo ŠAĽA

5. FC ARTMEDIA BRATISLAVA

6. Spartak VRÁBLE

Néhány mérkőzést megtekintett az orosz Ramenszkoje és szlovák válogatott játékosa, Ján Ďurica is, aki elismerését felyezte ki a fiúk tehetsége és szorgalmuk iránt, majd részt vett az eredmények kihirdetésén is.

Egy emlékfotó a szombati tornáról: a DAC fiatalabb ifi-csapata, jobbról az edző Rostislav prokop, az álló sor közepén Ján Ďurica.

(csiffári, nk, 2006. december 07.)

 

IFITORNA NYÁRASDON

A DAC 1904 és a labdarúgást kedvelő szülők szervezésében 2006 december 2.án teremlabdarúgó tornát rendez a Nyárasdi sportcsarnokban a fiatalabb ifik számára.

Résztvevők:

- DAC 1904 Dunajská Streda

- FC Nitra

- Duslo Šaľa

- Vráble

- PVFA Venglosová Akadémia

- Artmedia Bratislava

Minden érdeklődő szurkolót szeretettel várunk!

(csiffári, nk, 2006. november 11.)

 

Archív správ jeseň 2006 - Hírarchívum 2006 ősz - Archive Autumn 2006