FK DAC 1904, a.s. DUNAJSKÁ STREDA

 

MLÁDEŽNÍCKÉ MUŽSTVÁ - UTÁNPÓTLÁS CSAPATOK - YOUTH TEAMS

 

NOVINKY - HÍREK - NEWS

 

2007/2008

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových stretnutiach posledného kola

Cez víkend sa skončili boje aj v súťažiach našich mládežníckych tímov.

Starší dorast pod vedením trénera Tibora Zsákovicsa obsadil vo svojej skupine 3. ligy pekné 3. miesto, a stalo sa druhým najlepšie strieľajúcim mužstvom - kontá súperov zaťažil 93 gólmi.

Mladší dorast skončil na piatom mieste, strelil 114 gólov (!). Žiaľ, v poslednom kole mal  tréner Kvačkaj k dispozícii len 7 hráčov.

Prehra vo Vrábľoch v poslednom kole poslala starších žiakov s trénerom Zoltánom Novotom na konečné 15. miesto, čo znamená rozlúčku s II. ligou.

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - posledné, 30. kolo.

III. LSD, 30. kolo:

DAC 1904 – Spartak Trnava B 1:0 (0:0)

Gól: Kosár D.

DAC: Csonga B. - Csánó T., Boráros A. (Csiffári D), Kosár D., Habenicht J., Bögi I., Szajkó T., Lénárth T., Ágh Z. (Jandás I.), Faragó T., Németh A.

ČFK Nitra - Komárno 6:4 (3:3), Galanta - Trenčín B 2:6 (0:4), Topoľčany - Nitra-Chrenová 3:0 kont. (hostia nepricestovali), Senica - Vráble 3:1 (2:1), Lokomotíva Trnava - Partizánske 2:3 (1:2), Nemšová- Brezová pod Bradlom 1:1 (0:0), Nové Mesto nad Váhom - Bánovce nad Bebravou 5:2 (3:1).

 1. Lokomotíva Trnava 30 24 3 3 92:23 75

 2. Spartak Trnava B 30 22 4 4 81:22 70

 3. DAC 1904 30 21 3 6 93:31 66

 4. Senica 30 20 4 6 97:38 64

 5. Topoľčany 30 15 7 8 50:30 52

 6. Brezová p/Bradlom 30 13 9 8 49:37 48

 7. Vráble 30 13 6 11 53:49 45

 8. Nové Mesto n/V. 30 12 5 13 50:58 41

 9. Nemšová 30 10 8 12 36:46 38

10. AS Trenčín 30 10 7 13 61:58 37

11. Galanta 30 9 2 19 47:81 29

12. Partizánske 30 9 2 19 40:75 29

13. ČFK Nitra 30 8 3 19 41:71 27

14. Bánovce n/Bebravou 30 7 4 19 31:85 25

15. Komárno 30 7 2 21 40:89 23

16. Nitra-Chrenová 30 4 3 23 43:111 15

III. LMD, 30. kolo:

DAC 1904 – Spartak Trnava B 0:6 (0:6) – nedohrané, počet domácich hráčov klesol pod povolené množstvo sedem

ČFK Nitra - Komárno 3:2 (3:2), Galanta - Trenčín B 2:2 (1:1), Topoľčany - Nitra-Chrenová 3:0 kont. (hostia nepricestovali), Senica - Vráble 7:0 (1:0), Lokomotíva Trnava - Partizánske 8:1, Nemšová- Brezová pod Bradlom 0:0, Nové Mesto nad Váhom - Bánovce nad Bebravou 5:2.

 1. AS Trenčín 30 24 3 3 114:26 75

 2. Senica 30 23 2 5 93:21 71

 3. Lokomotíva Trnava 30 22 4 4 111:30 70

 4. Spartak Trnava B 30 21 5 4 93:23 68

 5. DAC 1904 30 18 5 7 114:50 59

 6. Topoľčany 30 16 3 11 52:42 51

 7. Vráble 30 14 5 11 80:55 47

 8. Brezová p/Bradlom 30 14 2 14 45:60 44

 9. ČFK Nitra 30 14 1 15 57:63 43

10. Bánovce n/Bebravou 30 10 4 16 49:76 34

11. Nitra-Chrenová 30 10 2 18 47:75 32

12. Galanta 30 9 2 19 47:72 29

13. Partizánske 30 8 3 19 42:101 27

14. Nemšová 30 6 3 21 44:82 21

15. Nové Mesto n/V. 30 5 1 24 32:121 16

16. Komárno 30 3 1 26 32:155 10

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 30. kolo:

Vráble – DAC 1904 1:0 (1:0), Štúrovo – Piešťany 5:1 (2:0), Levice B - ViOn Zlaté Moravce 2:5 (1:3), Spartak Trnava B - AS Trenčín B 1:0, Komárno - Lokomotíva Trnava 1:1 (0:1), Dubnica n/V B - Duslo Šaľa 3:1 (3:1), Nové Zámky – Topoľčany 2:0 (1:0), FC Nitra B – Prievidza 3:0 (1:0).

 1. Prievidza 30 23 5 2 81:17 74

 2. Nové Zámky 30 21 4 5 68:21 67

 3. Duslo Šaľa 30 19 4 7 79:28 61

 4. Lokomotíva Trnava 30 18 4 8 66:24 58

 5. FC Nitra B 30 16 4 10 71:42 52

 6. Komárno 30 13 4 13 42:48 43

 7. Piešťany 30 11 5 14 39:53 38

 8. Dubnica n/V B 30 11 4 15 39:51 37

 9. Levice B 30 11 4 15 48:66 37

10. Topoľčany 30 10 6 14 44:52 36

11. Spartak Trnava B 30 11 3 16 64:76 36

12. AS Trenčín B 30 11 3 16 44:62 36

13. Vráble 30 11 2 17 39:54 35

14. ViOn Zlaté Moravce 30 10 4 16 51:76 34

15. DAC 1904 30 9 6 15 43:42 33

16. Štúrovo 30 3 2 25 30:136 11

II. LMŽ, 30. kolo:

Vráble – DAC 1904 2:0 (1:0), Štúrovo – Piešťany 1:2 (1:0), Levice B - ViOn Zlaté Moravce 0:1 (0:0), Spartak Trnava B - AS Trenčín B 1:3, Komárno - Lokomotíva Trnava 2:10 (1:6), Dubnica n/V B - Duslo Šaľa 3:0 (2:0), Nové Zámky – Topoľčany 0:1 (0:1), FC Nitra B – Prievidza 2:3 (0:3).

 1. Lokomotíva Trnava 30 25 2 3 112:16 77

 2. Prievidza 30 24 3 3 106:26 75

 3. FC Nitra B 30 23 2 5 124:28 71

 4. Topoľčany 30 19 5 6 57:20 62

 5. ViOn Zlaté Moravce 30 17 8 5 55:22 59

 6. Piešťany 30 16 6 8 70:44 54

 7. Dubnica n/V B 30 16 5 9 65:47 53

 8. Nové Zámky 30 14 8 8 64:49 50

 9. AS Trenčín B 30 10 3 17 53:78 33

10. Duslo Šaľa 30 9 2 19 36:73 29

11. Spartak Trnava B 30 8 3 19 48:60 27

12. Vráble 30 7 4 19 29:72 25

13. DAC 1904 30 8 1 21 53:107 25

14. Levice B 30 7 3 20 31:73 24

15. Komárno 30 6 1 23 44:109 19

16. Štúrovo 30 2 2 26 18:141 8

III. LSŽ – Stred, 26. kolo:

Galanta - DAC 1904 B 8:0 (5:0), Hlohovec – Šoporňa 14:0 (3:0), Moravský Svätý Ján – Sereď 3:2 (2:1), Nitra-Chrenová B - Senica B 1:7 (1:4), Leopoldov – Holíč 6:0, Skalica - Brezová p/Bradlom 14:0, Šamorín – Vrbové 2:1 (2:0).

 1. Galanta 26 24 2 0 120:19 74

 2. Skalica 26 20 3 3 101:22 63

 3. Leopoldov 26 17 4 5 86:21 55

 4. Hlohovec 26 16 2 8 101:43 50

 5. Moravský Svätý Ján 26 14 1 11 91:62 43

 6. Senica B 26 14 1 11 65:60 43

 7. Sereď 26 13 3 10 69:38 42

 8. Vrbové 26 9 5 12 39:59 32

 9. Šamorín 25 8 4 13 38:53 28

10. Holíč 26 6 7 13 30:65 25

11. Brezová p/Bradlom 25 7 1 17 31:96 22

12. Nitra-Chrenová B 26 6 2 18 54:94 20

13. DAC 1904 B 26 6 2 18 35:101 20

14. Šoporňa 26 2 1 23 10:137 7

III. LMŽ – Stred, 26. kolo:

Galanta - DAC 1904 B 0:2, Hlohovec – Šoporňa 14:0 (6:0), Moravský Svätý Ján – Sereď 2:2 (1:1), Nitra-Chrenová B - Senica B 2:5 (2:3), Leopoldov – Holíč 0:2, Skalica - Brezová p/Bradlom 6:0, Šamorín – Vrbové 13:0 (8:0).

 1. Hlohovec 26 25 1 0 160:11 76

 2. DAC 1904 B 26 20 3 3 103:21 63

 3. Senica B 26 19 2 5 92:16 59

 4. Šamorín 25 17 0 8 103:38 51

 5. Galanta 26 15 5 6 74:20 50

 6. Skalica 26 15 1 10 78:49 46

 7. Sereď 26 13 2 11 74:47 41

 8. Šoporňa 26 11 1 14 39:87 34

 9. Vrbové 26 9 4 13 42:96 31

10. Moravský Svätý Ján 26 7 4 15 42:72 25

11. Brezová p/Bradlom 25 4 5 16 16:83 17

12. Holíč 26 4 2 20 18:83 14

13. Leopoldov 26 2 3 21 14:96 9

14. Nitra-Chrenová B 26 2 3 21 18:154 9

(csiffári + nk, 10.06.2008)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových stretnutiach

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 29. kolo. V sobotu doobeda v poslednom, 30. kole privítajú naši mladí hráči rovesníkov v drese Spartaka Trnava B.

III. LSD, 29. kolo:

Vráble - DAC 1904 1:1 (1:1)

Gól: Lénárth T.

DAC: Csonga B. - Ágh Z., Csánó T., Csiffári D., Boráros A. - Bögi I., Habenicht J., Szajkó T. (Brunczvik K.), Lénárth T. - Faragó T., Németh A.

Spartak Trnava B - Nové Mesto n/V. 2:1, Brezová p/Bradlom – Senica 0:0, Komárno – Nemšová 4:0 (3:0), Partizánske - ČFK Nitra 2:1 (1:1), Nitra-Chrenová - Lokomotíva Trnava 1:6 (v 46. min ukončené), AS Trenčín – Topoľčany 1:2 (0:1), Bánovce n/Bebravou – Galanta 2:3 (2:2).

 1. Lokomotíva Trnava 29 24 3 2 89:20 75

 2. Spartak Trnava B 29 22 4 3 81:21 70

 3. DAC 1904 29 20 3 6 92:31 63

 4. Senica 29 19 4 6 94:37 61

 5. Topoľčany 29 14 7 8 47:30 49

 6. Brezová p/Bradlom 29 13 8 8 48:36 47

 7. Vráble 29 13 6 10 52:46 45

 8. Nové Mesto n/V. 29 11 5 13 45:56 38

 9. Nemšová 29 10 7 12 35:45 37

10. AS Trenčín 29 9 7 13 55:56 34

11. Galanta 29 9 2 18 45:75 29

12. Partizánske 29 8 2 19 37:73 26

13. Bánovce n/Bebravou 29 7 4 18 29:80 25

14. ČFK Nitra 29 7 3 19 35:67 24

15. Komárno 29 7 2 20 36:83 23

16. Nitra-Chrenová 29 4 3 22 43:107 15

III. LMD, 29. kolo:

Vráble - DAC 1904 2:2 (1:1)

Góly: Csonka, Szabó

Spartak Trnava B - Nové Mesto n/V. 3:1, Brezová p/Bradlom – Senica 0:5, Komárno – Nemšová 3:1 (0:0), Partizánske - ČFK Nitra 2:0 (0:0), Nitra-Chrenová - Lokomotíva Trnava 2:5 (0:4), AS Trenčín – Topoľčany 7:0 (5:0), Bánovce n/Bebravou – Galanta 3:3 (3:1).

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 29. kolo:

DAC 1904 - Spartak Trnava B 4:1 (2:0), Prievidza – Štúrovo 5:0 (3:0), Topoľčany - FC Nitra B 1:1 (1:0), Duslo Šaľa - Nové Zámky 2:1 (0:1), Lokomotíva Trnava - Dubnica n/V B 0:1, AS Trenčín B – Komárno 6:1 (4:1), ViOn Zlaté Moravce – Vráble 3:1 (1:0), Piešťany - Levice B 1:1 (0:0).

II. LMŽ, 29. kolo:

DAC 1904 - Spartak Trnava B 3:6 (1:4), Prievidza – Štúrovo 7:0 (4:0), Topoľčany - FC Nitra B 2:2 (0:0), Duslo Šaľa - Nové Zámky 0:0, Lokomotíva Trnava - Dubnica n/V B 2:0, AS Trenčín B – Komárno 5:2 (4:0), ViOn Zlaté Moravce – Vráble 4:0 (2:0), Piešťany - Levice B 3:1 (0:1).

III. LSŽ – Stred, 25. kolo:

DAC 1904 B - Moravský Svätý Ján 4:3 (2:1), Vrbové – Hlohovec 2:4, Holíč – Skalica 0:4, Senica B – Leopoldov 1:0, Sereď - Nitra-Chrenová B 7:1 (3:0), Šoporňa – Galanta 0:9 (0:8), Brezová p/Bradlom – Šamorín hrá sa 11.6.08.

III. LMŽ – Stred, 25. kolo:

DAC 1904 B - Moravský Svätý Ján 5:0 (3:0), Vrbové – Hlohovec 0:6, Holíč – Skalica 0:2, Senica B – Leopoldov 7:1, Sereď - Nitra-Chrenová B 10:0, Šoporňa – Galanta 2:1 (1:0), Brezová p/Bradlom – Šamorín hrá sa 11.6.08.

(csiffári + nk, 10.06.2008)

 

Budapesti elsőség a DAC diákfoci tornáján

Akadémiai szinten játszottak

Dunaszerdahely. A minap Dunaszerdahelyen vendégszerepelt a lesikeresebb magyarországi utánpótlásnevelő egyesület, a Dalnoki Jenő Labdarúgó Akadémia U10-es korosztályú csapata, mely a DAC hasonló korú focistapalántáit felvonultató, Molnár Krisztián edző által irányított kollektíva négyestornáján mutatkozott be a közönségnek. Rajtuk kívül még a ligetfalui Artmedia és a galántai korosztályos együttes vetélkedett körmérkőzéses rendszerben a győzelemért.

„Magyar vendégeink favorithoz méltóan játszottak. Mindhárom mérkőzésükön ízelítőt kaptunk a kölyökfoci szépségéből. Egyik vetélytársuk sem tudta őket megszorítani. Mi több, kapott gól nélkül abszolválták a tornát. A mieink sem vallottak szégyent, a ligetfaluiak legyőzésével harmadikként értek célba. Sajnos, a Bottka György vezette galántaiaktól vereséget szenvedtünk, így végeredményben a mátyusföldiek lettek a másodikok” – foglalta csokorba a sikabonyi futballpályán megrendezett nemzetközi diákfocicsemege történéseit Viola Róbert, a vendéglátók csapatvezetője.

Végső sorrend: 1. Dalnoki Akadémia 9 pont (24:0), 2. Galanta 6 (7:7), 3. DAC 3 (4:13), 4. Artmedia 0 (4:19).

TORNAEREDMÉNYEK

Dalnoki Akadémia–DAC 8:0, gólok: Szita 2, Cseszlai 2, Soós 2, Lassu, Tóth;

Artmedia Petržalka–Galanta 1:5, galántai góllövők: Popluhár 2, Daškó, Lénárt, Hlavatý;

DAC–Artmedia Petržalka 4:3, a DAC góllövője: Molnár 4;

Galanta–Dalnoki Akadémia 0:6, g.: Szita 4, Túry, Lassu;

DAC–Galanta 0:2, g.: Daškó 2;

Dalnoki Akadémia–Artmedia Petržalka 10:0, g.: Soós 4, Takács 2, Bíró 2, Cseszlai, Kovács.

(ái, Új Szó, 2008. június 5.)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových stretnutiach

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 28. kolo.

III. LSD, 28. kolo:

DAC 1904 - Brezová pod Bradlom 2:0 (1:0)

Góly: Lénárth T., Németh A.

DAC: Csonga B. -  Csánó T., Ravasz T. (Érsek J.), Habenicht J., Csiffári D., Bögi I., Szajkó T., Ágh Z., Lénárth T., Faragó T., Németh A. (Nagy I.)

Nové Mesto n/V. – Galanta 3:1 (2:0), Topoľčany - Bánovce n/Bebravou 5:1 (2:1), Lokomotíva Trnava - AS Trenčín 4:1, ČFK Nitra - Nitra-Chrenová 2:5 (1:3), Nemšová – Partizánske 3:2, Senica – Komárno 1:0 (0:0), Spartak Trnava B – Vráble 3:0 (1:0).

 1. Lokomotíva Trnava 28 23 3 2 83:19 72

 2. Spartak Trnava B 28 21 4 3 79:20 67

 3. DAC 1904 28 20 2 6 91:30 62

 4. Senica 28 19 3 6 94:37 60

 5. Topoľčany 28 13 7 8 45:29 46

 6. Brezová p/Bradlom 28 13 7 8 48:36 46

 7. Vráble 28 13 5 10 51:45 44

 8. Nové Mesto n/V. 28 11 5 12 44:54 38

 9. Nemšová 28 10 7 11 35:41 37

10. AS Trenčín B 28 9 7 12 54:54 34

11. Galanta 28 9 2 17 43:70 29

12. Bánovce n/bebravou 28 7 4 17 27:77 25

13. ČFK Nitra 28 7 3 18 34:65 24

14. Partizánske 28 6 2 20 32:73 20

15. Komárno 28 6 2 20 32:83 20

16. Nitra-Chrenová 28 4 3 21 42:101 15

III. LMD, 28. kolo:

DAC 1904 - Brezová pod Bradlom 4:1 (1:1)

Góly: Demeter 2, Czibula, Jandás

Nové Mesto n/V. – Galanta 1:2 (0:0), Topoľčany - Bánovce n/Bebravou 2:1 (0:0), Lokomotíva Trnava - AS Trenčín 4:2, ČFK Nitra - Nitra-Chrenová 1:0 (1:0), Nemšová – Partizánske 0:1, Senica – Komárno 7:0 (3:0), Spartak Trnava B – Vráble 1:1 (0:1).

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 28. kolo:

Komárno – DAC 1904 2:1 (0:1), Štúrovo - Levice B 1:5 (0:3), Vráble – Piešťany 2:0 (1:0), Spartak Trnava B - ViOn Zlaté Moravce 4:2 (1:1), Dubnica n/V B - AS Trenčín B 0:0, Nové Zámky - Lokomotíva Trnava 1:1 (0:1), FC Nitra B - Duslo Šaľa 0:2 (0:1), Prievidza – Topoľčany 3:0 kontumačne – hostia nepricestovali.

II. LMŽ, 28. kolo:

Komárno – DAC 1904 5:1 (2:1), Štúrovo - Levice B 2:0, Vráble – Piešťany 0:4, Spartak Trnava B - ViOn Zlaté Moravce 0:1, Dubnica n/V B - AS Trenčín B 1:1, Nové Zámky - Lokomotíva Trnava 1:2, FC Nitra B - Duslo Šaľa 5:0, Prievidza – Topoľčany 2:0 (1:0).

III. LSŽ – Stred, 24. kolo:

Nitra-Chrenová B - DAC 1904 B 5:2 (3:1), Hlohovec – Galanta 5:6, Moravský Svätý Ján – Šoporňa  3:0 kontumačne – hostia nepricestovali, Leopoldov – Sereď 2:1, Skalica - Senica B 5:0, Šamorín – Holíč 2:3 (2:2), Vrbové - Brezová p/Bradlom 1:4.

III. LMŽ – Stred, 24. kolo:

Nitra-Chrenová B - DAC 1904 B 0:0, Hlohovec – Galanta 3:1, Moravský Svätý Ján – Šoporňa  3:0 kontumačne – hostia nepricestovali, Leopoldov – Sereď 0:4, Skalica - Senica B 1:0, Šamorín – Holíč 5:0, Vrbové - Brezová p/Bradlom 0:0.

(csiffári + nk, 04.06.2008)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových stretnutiach

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 27. kolo.

III. LSD, 27. kolo:

Komárno – DAC 1904 0:3 (0:0)

Góly: Ágh Z., Németh A., Bögi I.

DAC: Csonga B. - Ravasz T., Csánó T., Csiffári D., Ágh Z., Bögi I. (Jandás I.), Habenicht J., Szajkó T., Lénárth T. (Nagy I.), Faragó T., Németh A.

Vráble - Nové Mesto n/V. 4:1 (2:1), Brezová p/Bradlom - Spartak Trnava B 2:2, Partizánske – Senica 3:3, Nitra-Chrenová – Nemšová 2:3 (1:1), AS Trenčín - ČFK Nitra 6:0 (3:0), Bánovce n/Bebravou - Lokomotíva Trnava 0:3, Galanta – Topoľčany 3:0 (1:0).

1. Lokomotíva Trnava 27 22 3 2 79:18 69

 2. Spartak Trnava B 27 20 4 3 76:20 64

 3. DAC 1904 27 19 2 6 89:30 59

 4. Senica 27 18 3 6 93:37 57

 5. Brezová p/Bradlom 27 13 7 7 48:34 46

 6. Topoľčany 27 12 7 8 40:28 43

 7. Vráble 26 12 5 9 48:41 41

 8. Nové Mesto n/V. 27 10 5 12 41:53 35

 9. AS Trenčín 27 9 7 11 53:50 34

10. Nemšová 27 9 7 11 32:39 34

11. Galanta 27 9 2 16 42:67 29

12. Bánovce n/Bebravou 27 7 4 16 26:72 25

13. ČFK Nitra 26 7 3 16 31:57 24

14. Partizánske 27 6 2 19 30:70 20

15. Komárno 27 6 2 19 32:82 20

16. Nitra-Chrenová 27 3 3 21 37:99 12

III. LMD, 27. kolo:

Komárno – DAC 1904 2:8 (1:3), Vráble - Nové Mesto n/V. 4:1 (0:1), Brezová p/Bradlom - Spartak Trnava B 0:2, Partizánske – Senica 1:3, Nitra-Chrenová – Nemšová 2:1 (1:1), AS Trenčín - ČFK Nitra 4:1 (4:1), Bánovce n/Bebravou - Lokomotíva Trnava 0:6, Galanta – Topoľčany 2:0.

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 27. kolo:

DAC 1904 - Dubnica n/V B 0:2 (0:1), Topoľčany – Štúrovo 6:1 (2:0), Duslo Šaľa – Prievidza 1:2 (1:0), Lokomotíva Trnava - FC Nitra B 1:2 (0:1), AS Trenčín B - Nové Zámky 2:1 (1:1), ViOn Zlaté Moravce – Komárno 4:0 (1:0), Piešťany - Spartak Trnava B 4:1, Levice B – Vráble 4:2 (1:1).

II. LMŽ, 27. kolo:

DAC 1904 - Dubnica n/V B 0:2 (0:1), Topoľčany – Štúrovo 8:0 (5:0), Duslo Šaľa – Prievidza 1:5 (1:3), Lokomotíva Trnava - FC Nitra B 3:0 (2:0), AS Trenčín B - Nové Zámky 1:5 (0:3), ViOn Zlaté Moravce – Komárno 5:0 (3:0), Piešťany - Spartak Trnava B 5:1, Levice B – Vráble 0:0.

III. LSŽ – Stred, 23. kolo:

DAC 1904 B – Leopoldov 1:3, Brezová p/Bradlom – Hlohovec 1:7, Holíč – Vrbové 0:0, Senica B – Šamorín 1:4, Sereď – Skalica 0:4, Šoporňa - Nitra-Chrenová B 1:5, Galanta - Moravský Svätý Ján 5:0.III. LMŽ – Stred, 23. kolo:

DAC 1904 B – Leopoldov 8:0 (4:0), Brezová p/Bradlom – Hlohovec 0:3, Holíč – Vrbové 0:0, Senica B – Šamorín 5:0, Sereď – Skalica 3:1 (1:1), Šoporňa - Nitra-Chrenová B 6:3 (5:1), Galanta - Moravský Svätý Ján 3:0.

(csiffári + nk, 27.05.2008)

 

Výsledky mládežníckych tímov v stretnutiach počas uplynulého týždňa

DORAST: Minulý štvrtok odohrali naše dorastenecké tímy odložené stretnutia 25. kola v Nitre-Chrenovej. Starší dorast nastrelil vo svojich posledných 4 ligových zápasoch 18 gólov, žiaľ, vo víkendovom 26. kole v tom nemohli pokračovať, nakoľko súper nepricestoval.

III. LSD, 25. kolo:

Nitra-Chrenová - DAC 1904 0:5 (0:3)

Góly: Németh A. 2, Faragó T., Lénárth T., Nagy I.

DAC: Csonga B. - Ravasz T., Csánó T., Kosár D., Boráros A., Bögi I. (Nagy I.), Jandás I. (Habenicht J.),

Brunczvik K., Lénárth T., Faragó T. (Érsek J.), Németh A.

III. LSD, 26. kolo:

DAC 1904 - Partizánske 3:0 kontumačne, hostia nepricestovali, ČFK Nitra - Bánovce 4:1 (1:1), Lokomotíva Trnava - Galanta 4:0 (4:0), Nové Mesto n/V - Topoľčany 1:3 (0:1), Senica – Nitra-Chrenová 7:0 (1:0), Spartak Trnava B - Komárno 5:0 (2:0), Vráble - Brezová p/Br. 1:1 (1:1).

1. Lokomotíva Trnava 26 21 3 2 76:18 66

2. Spartak Trnava B 26 20 3 3 74:18 63

3. Senica 26 18 2 6 90:34 56

4. DAC 1904 26 18 2 6 86:30 56

5. Brezová pod Bradlom 26 13 6 7 46:32 45

6. Topoľčany 26 12 7 7 40:25 43

7. Vráble 26 12 5 9 47:41 41

8. Nové Mesto nad Váhom 26 10 5 11 40:49 35

9. AS Trenčín B 26 8 7 11 47:50 31

10. Nemšová 26 8 7 11 29:37 31

11. Galanta 26 8 2 16 39:67 26

12. Bánovce nad Bebravou 26 7 4 15 26:69 25

13. ČFK Nitra 26 7 3 16 32:54 24

14. Komárno 26 6 2 18 32:79 20

15. Partizánske 26 6 1 19 27:67 19

16. Nitra-Chrenová 26 3 3 20 35:96 12

III. LSD, 25. kolo:

Nitra-Chrenová - DAC 1904 0:3 (0:2)

III. LSD, 26. kolo:

DAC 1904 - Partizánske 3:0 kontumačne, hostia nepricestovali, ČFK Nitra - Bánovce 4:1 (2:0), Lokomotíva Trnava - Galanta 6:1 (3:0), Nové Mesto n/V - Topoľčany 0:2 (0:0), Senica – Nitra-Chrenová 11:0 - hostia do 2. polčasu nenastúpili, Spartak Trnava B - Komárno 5:0 (2:0), Vráble - Brezová p/Br. 5:0 (2:0).

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 26. kolo:

Nové Zámky – DAC 1904 1:0, Štúrovo – Vráble 0:4 (0:2), Spartak Trnava B - Levice B 7:0 (3:0), Komárno – Piešťany 3:1 (2:1), Dubnica n/V B - ViOn Zlaté Moravce 6:2, FC Nitra B - AS Trenčín B 2:1 (1:1), Prievidza - Lokomotíva Trnava 2:0, Topoľčany - Duslo Šaľa 2:0 (1:0).

II. LMŽ, 26. kolo:

Nové Zámky – DAC 1904 5:0 (4:0), Štúrovo – Vráble 2:2 (0:1), Spartak Trnava B - Levice B 1:0, Komárno – Piešťany 1:4 (1:2), Dubnica n/V B - ViOn Zlaté Moravce 2:1 (1:0), FC Nitra B - AS Trenčín B 2:0 (0:0), Prievidza - Lokomotíva Trnava 1:1, Topoľčany - Duslo Šaľa 2:0.

III. LSŽ – Stred, 22. kolo:

Skalica - DAC 1904 B 7:0 (3:0), Hlohovec - Moravský Svätý Ján 6:0, Nitra-Chrenová B – Galanta 0:2 (0:2), Leopoldov – Šoporňa 11:0 (7:0), Šamorín – Sereď 0:0, Vrbové - Senica B 4:2, Brezová p/Bradlom – Holíč 2:0.

III. LMŽ – Stred, 22. kolo:

Skalica - DAC 1904 B 2:5 (2:2), Hlohovec - Moravský Svätý Ján 8:0, Nitra-Chrenová B – Galanta 0:14 (0:7), Leopoldov – Šoporňa 0:2, Šamorín – Sereď 4:1 (2:1), Vrbové - Senica B 0:9, Brezová p/Bradlom – Holíč 3:0.

(csiffári + nk, 21.05.2008)

 

Fehér Miklós emléktornán a DAC-ifik

A Győri ETO FC szombaton, május 10-én, ötödik alkalommal rendezte meg a Fehér Miklós Emléktornát, az 1997-es korosztály részére. A torna keretén belül az ETO 1989-es korosztálya a DAC ifijeit fogadta.

Összesen 12 csapat mutatkozott be a rendezvényen, amely méltó emléket állít a tragikus körülmények között elhunyt, tehetséges labdarúgónak, Fehér Miklósnak.

Január 25-én volt négy esztendeje, hogy a huszonötszörös válogatott Fehér Miklós elhunyt. A Benfica labdarúgója a Guimaraes elleni idegenbeli mérkőzés végén esett össze, és a gyors orvosi segítség,

valamint a kórházba szállítás ellenére sem sikerült megmenteni az életét. A halál oka az orvosi jelentések szerint tüdőembólia volt. A játékos emlékét méltóképpen igyekeznek megőrizni Győrben: az ő nevét viseli az ETO labdarúgó-kollégiuma, valamint a múlt heti ifjúsági emléktorna is.

Győri ETO - DAC 1904 2:0 (1:0)

DAC: Csonga B. (Lipovsky I., Karácsony D. - Csánó T., Ravasz T., Kosár D., Habenicht J., Bögi I., Ágh Z. (Csiffári D.), Brunczvik K., Lénárth T., Érsek J. (Nagy I.), Németh A.

Az eredményhirdetést követően a fiatalok együtt tekintettékk meg a Soproni Liga 27. fordulójának Győri ETO-Bp. Honvéd mérkőzését.

(csiffári + nk, 14.05.2008)

 

Výsledky mládežníckych tímov v stretnutiach počas uplynulého týždňa

DORAST: Uplynulý víkend sa mužstvo staršieho dorastu zúčastnilo medzinárodného turnaja v Győri, svoje ligové stretnutie 25. kola v Nitre-Chrenovej dohrá vo štvrtok 15. mája. Ostatné výsledky 25. kola:

III. LSD, 25. kolo:

Brezová p/Bradlom - Nové Mesto n/V. 2:0, Komárno – Vráble 0:2 (0:2), Partizánske - Spartak Trnava B 0:2, AS Trenčín – Senica 1:5, Bánovce n/Bebravou – Nemšová 0:2, Galanta - ČFK Nitra 3:2 (2:1), Topoľčany - Lokomotíva Trnava 0:0, Nitra-Chrenová – DAC 1904 hrá sa 15.5.08.

 1. Lokomotíva Trnava 25 20 3 2 72:18 63

 2. Spartak Trnava B 25 19 3 3 69:18 60

 3. Senica 25 17 2 6 83:34 53

 4. DAC 1904 24 16 2 6 78:30 50

 5. Brezová p/Bradlom 25 13 5 7 45:31 44

 6. Topoľčany 25 11 7 7 37:24 40

 7. Vráble 24 11 4 9 43:39 37

 8. Nové Mesto n/V. 25 10 5 10 39:46 35

 9. AS Trenčín 25 8 6 11 44:47 30

10. Nemšová 25 8 6 11 26:34 30

11. Galanta 25 8 2 15 39:63 26

12. Bánovce n/Bebravou 25 7 4 14 25:65 25

13. ČFK Nitra 24 6 3 15 27:50 21

14. Komárno 25 6 2 17 32:74 20

15. Partizánske 25 6 1 18 27:64 19

16. Nitra-Chrenová 24 3 3 18 35:84 12

III. LMD, 25. kolo:

Brezová p/Bradlom - Nové Mesto n/V. 5:1, Komárno – Vráble 5:1 (3:0), Partizánske - Spartak Trnava B 0:8, AS Trenčín – Senica 3:1, Bánovce n/Bebravou – Nemšová 3:0, Galanta - ČFK Nitra 0:1 (0:0), Topoľčany - Lokomotíva Trnava 0:2 (0:2), Nitra-Chrenová – DAC 1904 hrá sa 15.5.08.

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 24. kolo:

Prievidza – DAC 1904 2:1, Štúrovo - Spartak Trnava B 3:2 (1:1), Komárno – Vráble 0:3, Dubnica n/V B - Levice B 3:1 (0:1), Nové Zámky – Piešťany 3:0 (2:0), FC Nitra B - ViOn Zlaté Moravce 5:0 (1:0), Topoľčany - AS Trenčín B 2:0, Duslo Šaľa - Lokomotíva Trnava 1:3 (1:3).

II. LSŽ, 25. kolo:

DAC 1904 – FC Nitra B 2:0 (1:0), Duslo Šaľa – Štúrovo 3:1 (2:1), Lokomotíva Trnava – Topoľčany 5:0, AS Trenčín B – Prievidza 0:0, ViOn Zlaté Moravce – Nové Zámky 0:2 (0:2), Piešťany – Dubnica n/V B 0:0, Levice B – Komárno 1:0 (0:0), Vráble – Spartak Trnava B 1:3 (0:2).

II. LMŽ, 24. kolo:

Prievidza – DAC 12:1 Hrazdílek, Štúrovo - Spartak Trnava B 4:4 (2:3), Komárno – Vráble 1:1, Dubnica n/V B - Levice B 1:0 (0:0), Nové Zámky – Piešťany 3:3 (1:2), FC Nitra B - ViOn Zlaté Moravce 1:1 (1:1), Topoľčany - AS Trenčín B 2:0 (1:0), Duslo Šaľa - Lokomotíva Trnava 0:3 (0:3).

II. LMŽ, 25. kolo:

DAC 1904 – FC Nitra B 2:13 (1:5) Hrazdílek 2, Duslo Šaľa – Štúrovo 1:0, Lokomotíva Trnava – Topoľčany 2:0, AS Trenčín B – Prievidza 0:4, ViOn Zlaté Moravce – Nové Zámky 3:1 (2:1), Piešťany – Dubnica n/V B 2:1, Levice B – Komárno 8:1 (3:0), Vráble – Spartak Trnava B 1:2 (0:1).

III. LSŽ – Stred, 20. kolo:

Vrbové - DAC 1904 B 3:1 (1:1), Hlohovec - Nitra-Chrenová B 8:3 (3:1), Leopoldov - Moravský Svätý Ján 3:1, Skalica – Galanta 0:         4, Šamorín – Šoporňa 3:0, Brezová p/Bradlom – Sereď 1:1, Holíč - Senica B 0:1.

III. LSŽ – Stred, 21. kolo:

DAC 1904 B - Šamorín 1:4 (1:2), Holíč – Hlohovec 2:2, Sereď – Vrbové 5:0, Galanta – Leopoldov 4:1, Moravský Svätý Ján - Nitra-Chrenová B 9:3 (3:1), Šoporňa – Skalica hrá sa 13.5.2008, Senica B – Brezová p/Bradlom hrá sa 14.5.2008.

III. LMŽ – Stred, 20. kolo:

Vrbové - DAC 1904 B 0:10, Hlohovec - Nitra-Chrenová B 19:1 (9:0), Leopoldov - Moravský Svätý Ján 0:1, Skalica – Galanta 2:1, Šamorín – Šoporňa 8:1 (4:1), Brezová p/Bradlom – Sereď 0:3, Holíč - Senica B 0:3.

III. LMŽ – Stred, 21. kolo:

DAC 1904 B - Šamorín 3:1 (2:1), Holíč – Hlohovec 1:4, Sereď – Vrbové 6:1, Galanta – Leopoldov 3:0, Moravský Svätý Ján - Nitra-Chrenová B 7:2 (4:1), Šoporňa – Skalica hrá sa 13.5.2008, Senica B – Brezová p/Bradlom hrá sa 14.5.2008.

(csiffári + nk, 13.05.2008)

 

Výsledky mládežníckych tímov v stretnutiach uplynulého týždňa

DORAST: Minulý týždeň naše mládežnícke mužstvá odohrali dve kolá svojich súťaží. Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 23. a 24. kolo.

III. LSD, 23. kolo:

Bánovce n/Bebravou - DAC 1904 0:5 (0:2)

Góly: Brunczvik K., Kosár D., Bögi I., Faragó T., vlastný

DAC: Csonga B. - Ravasz T., Csánó T., Kosár D., Boráros A., Bögi I. (Nagy I.), Jandás I., Brunczvik K., Lénárth T., Faragó T., Németh A. (Érsek J.)

Nitra-Chrenová – Vráble 2:2 (0:1), Lokomotíva Trnava - ČFK Nitra 5:0 (2:0), Topoľčany - Nemšová 1:0 (1:0), Galanta - Senica 3:2 (1:1), Komárno - Nové Mesto n/Váhom 4:1 (1:1), AS Trenčín B – Spartak Trnava B 1:3 (1:2), Partizánske - Brezová p/Bradlom 3:0 (2:0).

III. LSD, 24. kolo:

DAC 1904 – AS Trenčín B 4:1 (3:0)

Góly: Németh A. 2, Brunczvik K., Csánó T.

DAC: Csonga B. - Ravasz T., Csánó T., Kosár D., Boráros A., Bögi I. (Nagy I.), Jandás I., Brunczvik K., Lénárth T., Faragó T., Németh A. (Érsek J.)

ČFK Nitra - Topoľčany 1:0 (1:0), Vráble - Partizánske 4:0 (0:0), Nemšová - Galanta 2:0 (0:0), Brezová p/Bradlom - Komárno 4:2 (2:1), Trnava B - Chrenová 13:0 (6:0), Nové Mesto n/Váhom - Lokomotíva Trnava 0:0, Senica - Bánovce (hrá sa 8.5.2008).

 1. Lokomotíva Trnava 24 20 2 2 72:18 62

 2. Spartak Trnava B 24 18 3 3 67:18 57

 3. DAC 1904 24 16 2 6 78:30 50

 4. Senica 23 15 2 6 69:31 47

 5. Brezová p/Bradlom 24 12 5 7 43:31 41

 6. Topoľčany 24 11 6 7 37:24 39

 7. Nové Mesto n/Váhom 24 10 5 9 39:44 35

 8. Vráble 23 10 4 9 41:39 34

 9. AS Trenčín 24 8 6 10 43:42 30

10. Nemšová 24 7 6 11 24:34 27

11. Bánovce n/Bebravou 23 7 4 12 23:54 25

12. Galanta 24 7 2 15 36:61 23

13. ČFK Nitra 23 6 3 14 25:47 21

14. Komárno 24 6 2 16 32:72 20

15. Partizánske 24 6 1 17 27:62 19

16. Nitra-Chrenová 24 3 3 18 35:84 12

III. LMD, 23. kolo:

Bánovce n/Bebravou - DAC 1904 1:5 (1:2)

Góly: Soldán, Králik, Ágh, Csonka, Fitus

Chrenová - Vráble 1:2 (0:1), Lokomotíva Trnava - ČFK Nitra 3:0 (2:0), Topoľčany - Nemšová 1:0 (1:0), Galanta - Senica 1:2 (0:1), Komárno - Nové Mesto n/Váhom 2:1 (2:0), AS Trenčín B - Spartak Trnava B 3:0 (2:0), Partizánske - Brezová p/bradlom 0:2 (0:1).

III. LMD, 24. kolo:

DAC 1904 – AS Trenčín B 5:0 (3:0)

Góly: Csonka 2, Flaska, Králik, Csifári

ČFK Nitra - Topoľčany 1:0 (1:0), Vráble - Partizánske 10:2 (2:2), Nemšová - Galanta 2:1 (1:1), Brezová p/Bradlom - Komárno 3:1 (1:0), Trnava B - Chrenová 1:0 – prerušené v 5. min pre nízky počet hráčov hostí, Nové Mesto n/Váhom - Lokomotíva Trnava 2:4 (1:2), Senica - Bánovce (hrá sa 8.5.2008).

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 23. kolo:

DAC 1904 – Topoľčany 1:1, Lokomotíva Trnava – Štúrovo 2:1, AS Trenčín B - Duslo Šaľa 3:0, ViOn Zlaté Moravce – Prievidza 1:5 (1:3), Piešťany - FC Nitra B 1:2, Levice B - Nové Zámky 0:1, Vráble - Dubnica n/V B 1:0, Spartak Trnava B – Komárno - nehrali.

II. LMŽ, 23. kolo:

DAC 1904 – Topoľčany 0:1, Lokomotíva Trnava – Štúrovo 12:0, AS Trenčín B - Duslo Šaľa 3:1, ViOn Zlaté Moravce – Prievidza 1:0, Piešťany - FC Nitra B 0:1, Levice B - Nové Zámky 0:4, Vráble - Dubnica n/V B 2:2, Spartak Trnava B – Komárno 3:0.

III. LSŽ – Stred, 19. kolo:

DAC 1904 B - Brezová p/Bradlom 1:2, Senica B – Hlohovec 2:1, Sereď – Holíč 0:5, Šoporňa – Vrbové 0:3, Galanta – Šamorín 3:0, Moravský Svätý Ján – Skalica 1:2, Nitra-Chrenová B – Leopoldov 0:4.

III. LMŽ – Stred, 19. kolo:

DAC 1904 B - Brezová p/Bradlom 5:0, Senica B – Hlohovec 0:1, Sereď – Holíč 3:0, Šoporňa – Vrbové 3:0, Galanta – Šamorín 2:1, Moravský Svätý Ján – Skalica 1:2, Nitra-Chrenová B – Leopoldov 1:1.

(csiffári + nk, 07.05.2008)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových stretnutiach

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 22. kolo.

III. LSD, 22. kolo:

DAC 1904 - Galanta 4:2 (2:1)

Góly: Szajkó T. 2, Bögi I., Faragó T. - Prístavok 2

DAC: Csonga B. - Csánó T. (Ravasz T.), Boráros A. (Jandás I.), Kosár D., Csiffári D., Bögi I., Szajkó T., Brunczvik K., Lénárth T., Faragó T., Németh A. (Érsek J.)

Komárno - Partizánske 3:0 (2:0), Brezová p/Br. - Nitra-Chrenová 1:1 (1:0), Senica - Topoľčany 4:1 (1:0), Nové Mesto n/V. - ČFK Nitra 5:0 (2:0), Vráble - AS Trenčín B 1:2 (1:0), Nemšová - Lokomotíva Trnava 1:1 (1:1), Spartak Trnava B - Bánovce 5:0 (3:0).

1. Lokomotíva Trnava 22 19 1 2 67:18 58

2. Spartak Trnava B 22 16 3 3 51:17 51

3. Senica 22 15 2 5 67:28 47

4. DAC 1904 22 14 2 6 69:29 44

5. Brezová p/Bradlom 22 11 5 6 39:26 38

6. Topoľčany 22 10 6 6 36:23 36

7. Nové Mesto n/V. 22 10 4 8 38:40 34

8. Vráble 22 10 3 9 38:38 33

9. AS Trenčín B 22 8 6 8 41:35 30

10. Bánovce n/Bebravou 22 7 4 11 23:49 25

11. Nemšová 22 6 6 10 22:33 24

12. Partizánske 22 6 1 15 27:57 19

13. ČFK Nitra 22 5 3 14 25:45 18

14. Galanta 22 5 2 15 32:60 17

15. Komárno 22 5 2 15 32:60 17

16. Nitra-Chrenová 22 3 2 17 33:69 11

III. LMD, 22. kolo:

DAC 1904 - Galanta 3:0 (3:0)

Góly: Csonka, Králik, Szoldán

Komárno - Partizánske 2:2 (2:0), Brezová p/Br. - Nitra-Chrenová 3:1 (2:0), Senica - Topoľčany 2:1 (0:0), Nové Mesto n/V. - ČFK Nitra 3:2 (3:1), Vráble - AS Trenčín B 1:2 (1:0), Nemšová - Lokomotíva Trnava 0:1, Spartak Trnava B - Bánovce 2:0.

1. AS Trenčín B 22 19 2 1 91:12 59

2. Senica 22 16 2 4 55:16 50

3. Spartak Trnava B 22 15 4 3 65:18 49

4. Lokomotíva Trnava 22 14 4 4 73:22 46

5. Topoľčany 22 13 3 6 45:26 42

6. DAC 1904 22 12 4 6 84:38 40

7. Brezová p/Bradlom 22 11 1 10 34:42 34

8. Vráble 22 10 3 9 55:36 33

9. Bánovce n/Bebravou 22 9 3 10 38:49 30

10. Nitra-Chrenová 22 9 2 11 42:46 29

11. ČFK Nitra 22 9 1 12 46:51 28

12. Galanta 22 7 0 15 35:55 21

13. Partizánske 22 6 3 13 35:67 21

14. Nemšová 22 4 2 16 36:70 14

15. Nové Mesto n/V 22 4 1 17 20:97 13

16. Komárno 22 0 1 21 17:126 1

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 22. kolo:

Duslo Šaľa – DAC 1904 6:0 (0:0)

Štúrovo – Komárno 0:3 (0:3), Dubnica n/V B - Spartak Trnava B 1:1, Nové Zámky – Vráble 2:1 (0:0), FC Nitra B - Levice B 5:0 (4:0), Prievidza – Piešťany 4:0, Topoľčany - ViOn Zlaté Moravce 2:1 (2:0), Lokomotíva Trnava - AS Trenčín B 3:0.

II. LMŽ, 22. kolo:

Duslo Šaľa – DAC 1904 0:5 (0:2) Hrazdílek 3, Husár 2

Štúrovo – Komárno 1:4 (1:2), Dubnica n/V B - Spartak Trnava B 1:0, Nové Zámky – Vráble 5:1 (4:0), FC Nitra B - Levice B 4:0 (2:0), Prievidza – Piešťany 4:0, Topoľčany - ViOn Zlaté Moravce 2:0 (1:0), Lokomotíva Trnava - AS Trenčín B 4:0.

III. LSŽ – Stred, 18. kolo:

Holíč - DAC 1904 B 0:0

Hlohovec – Leopoldov 1:1, Skalica - Nitra-Chrenová B 5:3 (3:2), Šamorín - Moravský Svätý Ján 2:2, Vrbové – Galanta 2:5, Brezová p/Bradlom – Šoporňa 6:1, Senica B – Sereď 0:2.

III. LMŽ – Stred, 18. kolo:

Holíč - DAC 1904 B 0:4 Gányovics 2, Malík, Iván

Hlohovec – Leopoldov 8:0, Skalica - Nitra-Chrenová B 16:0, Šamorín - Moravský Svätý Ján 5:1 (3:0), Vrbové – Galanta 0:8 (0:3), Brezová p/Bradlom – Šoporňa 0:1 (0:0), Senica B – Sereď 3:1 (1:1).

(csiffári + nk, 30.04.2008)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových stretnutiach

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 21. kolo.

III. LSD, 21. kolo:

Topoľčany – DAC 1904 5:0 (2:0)

DAC: Csonga B. - Ágh Z., Csánó T., Csiffári D., Bögi I. (Nagy I.), Boráros A., Szajkó T. (Faragó T.), Brunczvik K., Lénárth T., Németh A., Érsek J.

Partizánske - Nové Mesto n/V. 1:4, Nitra-Chrenová – Komárno 5:1 (1:0), AS Trenčín - Brezová p/Bradlom 1:2, Bánovce n/Bebravou – Vráble 1:3 (0:2), Galanta - Spartak Trnava B 0:1, Lokomotíva Trnava – Senica 5:1, ČFK Nitra – Nemšová 0:1 (0:0).

1. Lokomotíva Trnava 21 19 0 2 66:17 57

2. Spartak Trnava B 21 15 3 3 46:17 48

3. Senica 21 14 2 5 63:27 44

4. DAC 1904 21 13 2 6 65:27 41

5. Brezová p/Bradlom 21 11 4 6 38:25 37

6. Topoľčany 21 10 6 5 35:19 36

7. Vráble 21 10 3 8 37:36 33

8. Nové Mesto n/V. 21 9 4 8 33:40 31

9. Trenčín B 21 7 6 8 39:34 27

10. Bánovce n/Bebravou 21 7 4 10 23:44 25

11. Nemšová 21 6 5 10 21:32 23

12. Partizánske 21 6 1 14 27:54 19

13. ČFK Nitra 21 5 3 13 25:40 18

14. Galanta 21 5 2 14 30:56 17

15. Komárno 21 4 2 15 23:67 14

16. Nitra-Chrenová 21 3 1 17 32:68 10

III. LMD, 21. kolo:

Topoľčany – DAC 1904 1:3 (1:3) Jandás 2, Szoldán, Partizánske - Nové Mesto n/V. 4:0, Nitra-Chrenová – Komárno 2:1 (1:0), AS Trenčín - Brezová p/Bradlom 6:1, Bánovce n/Bebravou – Vráble 3:2 (1:1), Galanta - Spartak Trnava B 0:5 (0:2), Lokomotíva Trnava – Senica 2:1, ČFK Nitra – Nemšová 3:1 (2:1).

1. AS Trenčín B 21 18 2 1 89:11 56

2. Senica 21 15 2 4 53:15 47

3. Spartak Trnava B 21 14 4 3 63:18 46

4. Lokomotíva Trnava 21 13 4 4 72:22 43

5. Topoľčany 21 13 3 5 44:24 42

6. DAC 1904 21 11 4 6 81:38 37

7. Vráble 21 10 3 8 54:34 33

8. Brezová p/Bradlom 21 10 1 10 31:41 31

9. Bánovce n/Bebravou 21 9 3 9 38:47 30

10. Nitra-Chrenová 21 9 2 10 41:43 29

11. ČFK Nitra 21 9 1 11 44:48 28

12. Galanta 21 7 0 14 35:52 21

13. Partizánske 21 6 2 13 33:65 20

14. Nemšová 21 4 2 15 36:69 14

15. Nové Mesto n/V. 21 3 1 17 17:95 10

16. Komárno 21 0 0 21 15:124 0

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 21. kolo:

DAC 1904 - Lokomotíva Trnava 1:1 (1:1), AS Trenčín B – Štúrovo 4:0 (0:0), ViOn Zlaté Moravce - Duslo Šaľa 2:4 (0:1), Piešťany – Topoľčany 0:0, Levice B – Prievidza 2:1 (1:1), Vráble - FC Nitra B 2:2 (1:1),

Komárno - Dubnica n/V B 2:0, Spartak Trnava B - Nové Zámky hrá sa 22.4.

 1. Prievidza 21 16 4 1 58:11 52

 2. Duslo Šaľa 21 15 4 2 63:13 49

 3. Nové Zámky 20 14 3 3 52:15 45

 4. Lokomotíva Trnava 21 14 2 5 50:15 44

 5. FC Nitra B 21 10 3 8 51:34 33

 6. Piešťany 21 10 3 8 31:32 33

 7. Komárno 21 9 3 9 29:31 30

 8. Levice B 21 8 3 10 34:41 27

 9. DAC 1904 21 7 5 9 34:26 26

10. ViOn Zlaté Moravce 21 7 4 10 33:49 25

11. AS Trenčín B 21 8 1 12 32:52 25

12. Spartak Trnava B 20 7 2 11 44:56 23

13. Topoľčany 21 6 4 11 30:38 22

14. Vráble 21 6 2 13 23:42 20

15. Dubnica n/V B 21 6 1 14 23:45 19

16. Štúrovo 21 1 2 18 18:105 5

II. LMŽ, 21. kolo:

DAC 1904 - Lokomotíva Trnava 0:3 (0:2), AS Trenčín B – Štúrovo 4:0 (1:0), ViOn Zlaté Moravce - Duslo Šaľa 3:0 (1:0), Piešťany – Topoľčany 0:2 (0:0), Levice B – Prievidza 0:4 (0:4), Vráble - FC Nitra B 0:7 (0:3), Komárno - Dubnica n/V B 0:4 (0:0), Spartak Trnava B - Nové Zámky hrá sa 22.4.

III. LSŽ – Stred, 17. kolo:

DAC 1904 B - Senica B 3:1 (3:0), Sereď – Hlohovec 1:2 (0:1), Šoporňa – Holíč 0:1 (0:1), Galanta - Brezová p/Bradlom 5:0 (4:0), Moravský Svätý Ján – Vrbové 1:0, Nitra-Chrenová B – Šamorín 2:2 (1:2), Leopoldov – Skalica 0:0.

III. LMŽ – Stred, 17. kolo:

DAC 1904 B - Senica B 2:1 (2:1), Sereď – Hlohovec 1:4 (0:2), Šoporňa – Holíč 3:0 (0:0), Galanta - Brezová p/Bradlom 4:1 (1:1), Moravský Svätý Ján – Vrbové 7:0, Nitra-Chrenová B – Šamorín 0:3 (0:2), Leopoldov – Skalica 1:8.

(csiffári + nk, 23.04.2008)

 

Starší dorast poslal lídra súťaže domov s trojgólovým prídelom

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 20. kolo. Starší dorast pod vedením trénera Tibora Zsákovicsa v sobotu zaknihoval pekný úspech, keď v kvalitnom stretnutí porazil suverénneho lídra súťaže a najväčšieho kandidáta na postup, trnavskú Lokomotívu, hladko 3:0. Zopakoval tak výsledok spred týždňa, keď rovnakým pomerom zvíťazil v Nitre nad tamojším ČFK.

III. LSD, 20. kolo:

DAC 1904 - Lokomotíva Trnava 3:0 (2:0)

Góly: Lénárth T., Érsek J., Németh A.

DAC: Csonga B. - Csánó T., Kosár D., Csiffári D., Bögi I. (Habenicht J.), Boráros A., Szajkó T. (Ágh Z.), Brunczvik K., Lénárth T., Németh A., Érsek J.

Nové Mesto n/V. – Nemšová 2:3, Senica - ČFK Nitra 3:1 (1:0), Spartak Trnava B – Topoľčany 3:0 (1:0), Vráble – Galanta 4:0 (1:0), Brezová p/Bradlom - Bánovce n/Bebravou 5:0, Komárno - AS Trenčín 1:1 (1:1), Partizánske - Nitra-Chrenová 1:0 (1:0). Dohrávka: ČFK Nitra – Vráble 1:3 (0:2).

 1. Lokomotíva Trnava 20 18 0 2 61:16 54

 2. Trnava B 20 14 3 3 45:17 45

 3. Senica 20 14 2 4 62:22 44

 4. DAC 1904 20 13 2 5 65:22 41

 5. Brezová p/Bradlom 20 10 4 6 36:24 34

 6. Topoľčany 20 9 6 5 30:19 33

 7. Vráble 20 9 3 8 34:35 30

 8. Nové Mesto n/V. 20 8 4 8 29:39 28

 9. AS Trenčín B 20 7 6 7 38:32 27

10. Bánovce n/Bebravou 20 7 4 9 22:41 25

11. Nemšová 20 5 5 10 20:32 20

12. Partizánske 20 6 1 13 26:50 19

13. ČFK Nitra 20 5 3 12 25:39 18

14. Galanta 20 5 2 13 30:55 17

15. Komárno 20 4 2 14 22:62 14

16. Nitra-Chrenová 20 2 1 17 27:67 7

III. LMD, 20. kolo:

DAC - Lokomotíva Trnava 2:2 (1:1)

Richard Flaska (zľava), Marián Szoldán a Dávid Kanyicska sledujú loptu v stretnutí mladšieho dorastu DAC-Lokomotíva Trnava (2:2).

Góly: Jandás, Szoldán.

Partizánske – Nitra-Chrenová 0:2 (0:2), Komárno - AS Trenčín B 1:7 (1:1), Trnava B - Topoľčany 1:0 (1:0), Senica - ČFK Nitra 1:0 (1:0), Vráble - Galanta 4:1 (3:0), Brezová p/Bradlom - Bánovce n/Bebravou 1:0 (1:0), Nové Mesto n/. - Nemšová 1:3 (1:2). Dohrávka: ČFK Nitra – Vráble 1:1 (0:0).

1. AS Trenčín B 20 17 2 1 83:10 53

2. Senica 20 15 2 3 52:13 47

3. Trnava B 20 13 4 3 58:18 43

4. Topoľčany 20 13 3 4 43:21 42

5. Lokomotíva Trnava 20 12 4 4 70:21 40

6. DAC 1904 20 10 4 6 78:37 34

7. Vráble 20 10 3 7 52:31 33

8. Brezová p/Bradlom 20 10 1 9 30:35 31

9. Bánovce n/Bebravou 20 8 3 9 35:45 27

10. Nitra-Chrenová 20 8 2 10 39:42 26

11. ČFK Nitra 20 8 1 11 41:47 25

12. Galanta 20 7 0 13 35:47 21

13. Partizánske 20 5 2 13 29:65 17

14. Nemšová 20 4 2 14 35:66 14

15. Nové Mesto n/V. 20 3 1 16 17:91 10

16. Komárno 20 0 0 20 13:122 0

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 20. kolo:

AS Trenčín B – DAC 1904 2:1 (1:0), Štúrovo - Dubnica n/V B 1:2 (0:1), Nové Zámky – Komárno 3:0 (1:0), FC Nitra B - Spartak Trnava B 2:3 (1:2), Prievidza – Vráble 2:1 (0:0), Topoľčany - Levice B 0:5 (0:2), Duslo Šaľa – Piešťany 4:0 (1:0), Lokomotíva Trnava - ViOn Zlaté Moravce 3:1 (0:1).

II. LMŽ, 20. kolo:

AS Trenčín B – DAC 1904 6:2 (2:2), Štúrovo - Dubnica n/V B 0:5 (0:2), Nové Zámky – Komárno 6:2 (2:1), FC Nitra B - Spartak Trnava B 3:2 (2:2), Prievidza – Vráble 7:0 (4:0), Topoľčany - Levice B 2:0 (0:0), Duslo Šaľa – Piešťany 1:0 (1:0), Lokomotíva Trnava - ViOn Zlaté Moravce 0:0.

III. LSŽ – Stred, 16. kolo:

Sereď - DAC 1904 B 6:0 (3:0), Hlohovec – Skalica 2:1, Šamorín – Leopoldov 0:1, Vrbové - Nitra-Chrenová B 3:2 (0:1), Brezová P/Bradlom - Moravský Svätý Ján 0:3, Holíč – Galanta 1:4, Senica B – Šoporňa 5:0 (3:0).

III. LMŽ – Stred, 16. kolo:

Sereď - DAC 1904 B 4:1 (1:0), Hlohovec – Skalica 7:0, Šamorín – Leopoldov 11:0 (5:0), Vrbové - Nitra-Chrenová B 5:2 (2:2), Brezová P/Bradlom - Moravský Svätý Ján 1:1, Holíč – Galanta 0:4, Senica B – Šoporňa 8:1 (4:1).

(csiffári + nk, 16.04.2008)

 

2008. április 10.

Szombaton rangadó a DAC-stadionban

Tovább»

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových stretnutiach

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 19. kolo.

III. LSD, 19. kolo:

ČFK Nitra - DAC 1904 0:3 (0:3)

Góly: Németh A., Ravasz T., Érsek J.

DAC: Csonga B. - Ravasz T., Csánó T., Kosár D., Boráros A. (Ágh Z.), Bögi I., Szajkó T., Brunczvik K., Lénárth T., Érsek J. (Lipovsky I.), Németh A. (Nagy I.)

Galanta - Brezová p/Br. 3:2 (1:2), Bánovce - Komárom 4:1 (2:0), Chrenová - N. Mesto n/V 0:1 (0:0), Topoľčany – Vráble 0:0, Nemšová - Senica 1:4 (1:2), Lokomotíva Trnava – Spartak Trnava B 3:1 (2:1), AS Trenčín - Partizánske 5:0 (3:0).

 1. Lokomotíva Trnava 19 18 0 1 61:13 54

 2. Spartak Trnava B 19 13 3 3 42:17 42

 3. Senica 19 13 2 4 59:21 41

 4. DAC 1904 19 12 2 5 62:22 38

 5. Topoľčany 19 9 6 4 30:16 33

 6. Brezová p/Bradlom 19 9 4 6 31:24 31

 7. Nové Mesto n/V. 19 8 4 7 27:36 28

 8. AS Trenčín B 19 7 5 7 37:31 26

 9. Bánovce 19 7 4 8 22:36 25

10. Vráble 18 7 3 8 27:34 24

11. ČFK Nitra 18 5 3 10 23:33 18

12. Nemšová 19 4 5 10 17:30 17

13. Galanta 19 5 2 12 30:51 17

14. Partizánske 19 5 1 13 25:50 16

15. Komárno 19 4 1 14 21:61 13

16. Chrenová 19 2 1 16 27:66 7

III. LMD, 19. kolo:

ČFK Nitra - DAC 1904 3:2 (3:2)

Góly: Sýkora 2, Bisák - Csonka, Varga

Galanta - Brezová p/Br. 3:0 (2:0), Bánovce - Komárno 4:1 (2:0), Chrenová - N. Mesto n/V 2:2 (0:0),  Topoľčany- Vráble 4:2 (3:0), Nemšová - Senica 0:1 (0:1), Lok. Trnava - Trnava B 0:1 (0:0), AS Trenčín - Partizánske 10:0 (6:0).

 1. AS Trenčín B 19 16 2 1 76:9 50

 2. Senica 19 14 2 3 51:13 44

 3. Topoľčany 19 13 3 3 43:20 42

 4. Trnava B 19 12 4 3 57:18 40

 5. Lokomotíva Trnava 19 12 3 4 68:19 39

 6. DAC 1904 19 10 3 6 76:35 33

 7. Vráble 18 9 2 7 47:29 29

 8. Brezová  p/Bradlom 19 9 1 9 29:35 28

 9. Bánovce 19 8 3 8 35:44 27

10. ČFK Nitra 18 8 0 10 40:45 24

11. Chrenová 19 7 2 10 37:42 23

12. Galanta 19 7 0 12 34:43 21

13. Partizánske 19 5 2 12 29:63 17

14. Nemšová 19 3 2 14 32:65 11

15. Nové Mesto n/V. 19 3 1 15 16:88 10

16. Komárno 19 0 0 19 13:115 0

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 19. kolo:

DAC 1904 – Štúrovo 4:1 (1:0), ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín B 3:2 (2:1), Piešťany – Lokomotíva Trnava 0:4, Levice B - Duslo Šaľa 3:0 (0:0), Vráble – Topoľčany 1:0, Spartak Trnava B – Prievidza 0:0, Komárno - FC Nitra B 1:1 (1:0), Dubnica n/V B - Nové Zámky 1:2 (1:2).

 1. Prievidza 19 15 4 0 55:8 49

 2. Duslo Šaľa 19 13 4 2 55:11 43

 3. Nové Zámky 19 13 3 3 49:15 42

 4. Lokomotíva Trnava 19 13 1 5 46:13 40

 5. FC Nitra B 19 10 2 7 47:29 32

 6. Piešťany 19 10 2 7 31:28 32

 7. Komárno 19 8 3 8 27:28 27

 8. DAC 1904 19 7 4 8 32:23 25

 9. ViOn Zlaté Moravce 19 7 4 8 30:42 25

10. Topoľčany 19 6 3 10 30:33 21

11. Levice B 19 6 3 10 27:40 21

12. Spartak Trnava B 19 6 2 11 41:54 20

13. Vráble 19 6 1 12 20:38 19

14. AS Trenčín B 19 6 1 12 26:51 19

15. Dubnica n/V B 19 5 1 13 21:42 16

16. Štúrovo 19 1 2 16 17:99 5

II. LMŽ, 19. kolo:

DAC 1904 – Štúrovo 4:1 (4:1), ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín B 5:0 (1:0), Piešťany – Lokomotíva Trnava 0:2, Levice B - Duslo Šaľa 1:0 (0:0), Vráble – Topoľčany 0:2 (0:1), Spartak Trnava B – Prievidza 1:1, Komárno - FC Nitra B 0:5 (0:3), Dubnica n/V B - Nové Zámky 0:2 (0:0).

III. LSŽ – Stred, 15. kolo:

DAC 1904 B – Hlohovec 4:0 (1:0), Šoporňa – Sereď 0:10 (0:4), Galanta - Senica B 4:0 (4:0), Moravský Svätý Ján – Holíč 3:1, Nitra-Chrenová B - Brezová p/Bradlom 3:4 (2:3), Leopoldov – Vrbové 1:1, Skalica – Šamorín 5:0 (0:0).

III. LMŽ – Stred, 15. kolo:

DAC 1904 B – Hlohovec 0:2 (0:0), Šoporňa – Sereď 3:0 (1:0), Galanta - Senica B 0:0, Moravský Svätý Ján – Holíč 5:0, Nitra-Chrenová B - Brezová p/Bradlom 0:2 (0:2), Leopoldov – Vrbové 3:3, Skalica – Šamorín 3:1 (2:1).

(csiffári + nk, 08.04.2008)

 

Úspešný víkend mládežníckych mužstiev DAC-u

Mládežnícke tímy DAC-u vyhrali päť zo šiestich ligových zápasov a strelili v nich dovedna 27 gólov.

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 18. kolo.

III. LSD, 18. kolo:

Starší dorast DAC konečne prelomil zakliatie na hlavnom ihrisku a proti Nemšovej zaknihoval svoje prvé víťazstvo na štadióne.

DAC 1904 - Nemšová 3:1 (1:1)

Góly: Kosár D., Ágh Z., Brunczvik K.

DAC: Csonga B. - Ravasz T., Csánó T., Kosár D., Boráros A., Bögi I. (Csiffári D.), Szajkó T. (Ágh Z.), Brunczvik K., Lénárth T., Faragó T., Németh A.

Nové Mesto n/V. – Senica 1:3, Spartak Trnava B - ČFK Nitra 5:1 (2:0), Vráble - Lokomotíva Trnava 1:2 (0:0), Brezová p/Bradlom – Topoľčany 0:0, Komárno – Galanta 3:1 (2:1), Partizánske - Bánovce N/Bebravou 0:1, Nitra-Chrenová - AS Trenčín 2:7 (0:5).

 1. Lokomotíva Trnava 18 17 0 1 58:12 51

 2. Spartak Trnava B 18 13 3 2 41:14 42

 3. Senica 18 12 2 4 55:20 38

 4. DAC 1904 18 11 2 5 59:22 35

 5. Topoľčany 18 9 5 4 30:16 32

 6. Brezová p/Bradlom 18 9 4 5 29:21 31

 7. Nové Mesto n/V. 18 7 4 7 26:36 25

 8. AS Trenčín 18 6 5 7 32:31 23

 9. Vráble 17 7 2 8 27:34 23

10. Bánovce n/Bebravou 18 6 4 8 18:35 22

11. ČFK Nitra 17 5 3 9 23:30 18

12. Nemšová 18 4 5 9 16:26 17

13. Galanta 18 5 2 11 28:46 17

14. Partizánske 18 4 1 13 22:46 13

15. Komárno 18 4 1 13 20:57 13

16. Nitra-Chrenová 18 2 1 15 27:65 7

III. LMD, 18. kolo:

DAC 1904 - Nemšová 8:1 (1:1), Nové Mesto n/V. – Senica 1:3, Spartak Trnava B - ČFK Nitra 3:0 (1:0), Vráble - Lokomotíva Trnava 1:1 (1:0), Brezová p/Bradlom – Topoľčany 4:0, Komárno – Galanta 2:3 (1:2), Partizánske - Bánovce N/Bebravou 1:3, Nitra-Chrenová - AS Trenčín 0:4 (0:2).

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 18. kolo:

DAC 1904 - ViOn Zlaté Moravce 3:3 (0:1), Štúrovo - Nové Zámky 0:0, FC Nitra B - Dubnica n/V B 4:3 (3:1), Prievidza – Komárno 3:0 (0:0), Topoľčany - Spartak Trnava B 0:2 (0:1), Duslo Šaľa – Vráble 4:0 (4:0), Lokomotíva Trnava - Levice B 4:0 (3:0), AS Trenčín B – Piešťany 3:0.

II. LMŽ, 18. kolo:

DAC 1904 - ViOn Zlaté Moravce 1:0 (0:0), Štúrovo - Nové Zámky 0:2 (0:0), FC Nitra B - Dubnica n/V B 2:3 (1:1), Prievidza – Komárno 6:1 (1:0), Topoľčany - Spartak Trnava B 1:0 (0:0), Duslo Šaľa – Vráble 3:1 (3:0), Lokomotíva Trnava - Levice B 7:0 (6:0), AS Trenčín B – Piešťany 1:2.

III. LSŽ – Stred, 14. kolo:

DAC 1904 B – Šoporňa 8:1 (4:0), Hlohovec – Šamorín 1:5 (0:1), Vrbové – Skalica 0:2, Brezová p/Bradlom – Leopoldov 1  :5, Holíč - Nitra-Chrenová B 0:0, Senica B - Moravský Svätý Ján 3:2,

Sereď – Galanta 0:3.

III. LMŽ – Stred, 14. kolo:

DAC 1904 B – Šoporňa 4:1 (2:0), Hlohovec – Šamorín 5:3 (2:0), Vrbové – Skalica 1:0, Brezová p/Bradlom – Leopoldov 1  :0, Holíč - Nitra-Chrenová B 4:0 (2:0), Senica B - Moravský Svätý Ján 4:0,

Sereď – Galanta 1:1 (0:0)

(csiffári + nk, 02.04.2008)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových stretnutiach

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 17. kolo.

III. LSD, 17. kolo:

Senica - DAC 1904 1:1 (1:0)

Góly: Németh A.

DAC: Csonga B. - Ravasz T., Csánó T., Kosár D., Habenicht J., Bögi I. (Boráros A.), Szajkó T., Brunczvik K., Lénárth T., Faragó T., Németh A. (Érsek J.)

AS Trenčín - Nové Mesto n/V. 1:2, Bánovce n/Bebravou - Nitra-Chrenová 2:1 (1:1), Galanta – Partizánske 4:1 (0:0), Topoľčany – Komárno 4:0 (1:0), Lokomotíva Trnava - Brezová p/Bradlom 3:0, Nemšová - Spartak Trnava B 0:2. ČFK Nitra – Vráble sa hrá 23.4.2008.

 1. Lokomotíva Trnava 17 16 0 1 56:11 48

 2. Spartak Trnava B 17 12 3 2 36:13 39

 3. Senica 17 11 2 4 52:19 35

 4. DAC 1904 17 10 2 5 56:21 32

 5. Topoľčany 17 9 4 4 30:16 31

 6. Brezová p/Bradlom 17 9 3 5 29:21 30

 7. Nové Mesto n/V. 17 7 4 6 25:33 25

 8. Vráble 16 7 2 7 26:32 23

 9. AS Trenčín 17 5 5 7 25:29 20

10. Bánovce n/Bebravou 17 5 4 8 17:35 19

11. ČFK Nitra 16 5 3 8 22:25 18

12. Nemšová 17 4 5 8 15:23 17

13. Galanta 17 5 2 10 27:43 17

14. Partizánske 17 4 1 12 22:45 13

15. Komárno 17 3 1 13 17:56 10

16. Nitra-Chrenová 17 2 1 14 25:58 7

III. LMD, 17. kolo:

Senica - DAC 1904 3:0 (1:0), AS Trenčín - Nové Mesto n/V. 10:0, Bánovce n/Bebravou - Nitra-Chrenová 2:2 (1:1), Galanta – Partizánske 1:2, Topoľčany – Komárno 4:1 (1:0), Lokomotíva Trnava - Brezová p/Bradlom 6:1, Nemšová - Spartak Trnava B 1:4. ČFK Nitra – Vráble nehrali pre nespôsobilý terén.

 1. AS Trenčín 17 14 2 1 62:9 44

 2. Topoľčany 17 12 3 2 39:14 39

 3. Lokomotíva Trnava 17 12 2 3 67:17 38

 4. Senica 17 12 2 3 47:12 38

 5. Spartak Trnava B 17 10 4 3 53:18 34

 6. DAC 1904 17 9 3 5 66:31 30

 7. Vráble 16 9 1 6 44:24 28

 8. Brezová p/Bradlom 17 8 1 8 25:32 25

 9. Nitra-Chrenová 17 7 1 9 35:36 22

10. ČFK Nitra 16 7 0 9 37:40 21

11. Bánovce n/Bebravou 17 6 3 8 28:42 21

12. Partizánske 17 5 2 10 28:50 17

13. Galanta 17 5 0 12 28:41 15

14. Nemšová 17 3 2 12 31:56 11

15. Nové Mesto n/V. 17 3 0 14 13:83 9

16. Komárno 17 0 0 17 10:108 0

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 17. kolo:

Piešťany – DAC 1904 nehrali, hostia nepricestovali pre poruchu autobusu, ViOn Zlaté Moravce – Štúrovo 4:1 (2:0), Levice B - AS Trenčín B 2:1 (0:0), Komárno – Topoľčany 4:1 (1:0), Dubnica n/V B – Prievidza 0:2, Nové Zámky - FC Nitra B 3:2 (2:0), Vráble - Lokomotíva Trnava hrá sa 4.4.2008, Spartak Trnava B - Duslo Šaľa hrá sa 2.4.2008.

II. LMŽ, 17. kolo:

Piešťany – DAC 1904 nehrali, hostia nepricestovali pre poruchu autobusu, ViOn Zlaté Moravce – Štúrovo 5:1 (2:0), Levice B - AS Trenčín B 4:0 (2:0), Komárno – Topoľčany 1:0 (0:0), Dubnica n/V B – Prievidza 0:1, Nové Zámky - FC Nitra B 0:4 (0:2), Vráble - Lokomotíva Trnava hrá sa 4.4.2008, Spartak Trnava B - Duslo Šaľa hrá sa 2.4.2008.

III. LSŽ – Stred, 13. kolo:

DAC 1904 B – Galanta 0:4 (0:1), Šoporňa – Hlohovec 0:5 (0:1), Sereď - Moravský Svätý Ján 5:2 (3:0), Senica B - Nitra-Chrenová B 5:4 (3:2), Holíč – Leopoldov 2:0 (1:0), Brezová p/Bradlom – Skalica 2:7 (0:3), Vrbové – Šamorín 4:1 (3:0).

III. LMŽ – Stred, 13. kolo:

DAC 1904 B – Galanta 0:0, Šoporňa – Hlohovec 1:8 (1:3), Sereď - Moravský Svätý Ján 6:0 (3:0), Senica B - Nitra-Chrenová B 3:0, Holíč – Leopoldov 2:1 (0:0), Brezová p/Bradlom – Skalica 1:1 (0:0), Vrbové – Šamorín 3:2 (3:1).

(csiffári + nk, 26.03.2008)

 

Az 1998-as korosztály tornagyőzelme

Veretlenül szerezte meg az 1. helyett Molnár Krisztián 1998-as születésű focistapalántákból álló csapata a 2008. március 16-án Komáromban rendezett teremtornán.

A DAC eredményei:

DAC – Tatabánya 5–0

Góllövök: Molnár Rudi 2, Almási László, Somogyi Barnabás, Révész Bálint

DAC – Ružinov 3-0

Góllövök: Molnár Rudi, Révész Bálint, Viola Gergely

DAC – Komárom 3-0

Góllövök: Molnár Rudi, Révész Bálint, Almási László

DAC – Komárno 1-0

Góllövö: Molnár Rudi

Végső sorrend:

1. DAC

2. Ružinov

3. Komárom

4. Komárno

5. Tatabánya

A tornagyőztes összeállítása:

Almási László, Tamás Dominik, Gútay Michal, Somogyi Barnabás, Szabó Zsolt, Molnár Rudi, Révész Bálint, Sucháň Filip, Paksi Albert, Viola Gergely.

(Sucháň Andrea + nk, 2008. március 26.)

 

Výsledky mládežníckych tímov v prvom jarnom kole

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 16. kolo.

III. LSD, 16. kolo:

Nové Mesto nad Váhom - DAC 1904 1:0 (1:0)

DAC: Csonga B. - Ravasz T. (Ágh Z.), Csánó T., Kosár D. (Boráros A.), Habenicht J., Szajkó T., Bögi I., Brunczvik K., Lénárth T., Faragó T., Németh A.

Spartak Trnava B – Senica 3:0, Vráble – Nemšová 2:0 (2:0), Brezová p/Bradlom - ČFK Nitra 3:2 (0:0), Komárno - Lokomotíva Trnava 1:2 (1:2), Partizánske – Topoľčany 4:1 (2:0), Nitra-Chrenová – Galanta 1:2 (1:2), AS Trenčín - Bánovce n/Bebravou 0:1

 1. Lokomotíva Trnava 16 15 0 1 53:11 45

 2. Spartak Trnava B 16 11 3 2 34:13 36

 3. Senica 16 11 1 4 51:18 34

 4. DAC 1904 16 10 1 5 55:20 31

 5. Brezová p/Bradlom 16 9 3 4 29:18 30

 6. Topoľčany 16 8 4 4 26:16 28

 7. Vráble 16 7 2 7 26:32 23

 8. Nové Mesto n/V. 16 6 4 6 23:32 22

 9. AS Trenčín 16 5 5 6 24:27 20

10. ČFK Nitra 16 5 3 8 22:25 18

11. Nemšová 16 4 5 7 15:21 17

12. Bánovce n/Bebravou 16 4 4 8 15:34 16

13. Galanta 16 4 2 10 23:42 14

14. Partizánske 16 4 1 11 21:41 13

15. Komárno 16 3 1 12 17:52 10

16. Nitra-Chrenová 16 2 1 13 24:56 7

III. LMD, 16. kolo:

Nové Mesto n/V. – DAC 1904 2:10 (1:6), Spartak Trnava B – Senica 1:0, Vráble – Nemšová 4:2 (2:1), Brezová p/Bradlom - ČFK Nitra 0:1 (0:0), Komárno - Lokomotíva Trnava 0:6 (0:3), Partizánske –Topoľčany 1:2 (1:1), Nitra-Chrenová – Galanta 2:0 (2:0), AS Trenčín - Bánovce n/Bebravou 3:1

1. AS Trenčín B 16 13 2 1 52:9 41

2. Topoľčany 16 11 3 2 35:13 36

3. Lok. Trnava 16 11 2 3 61:16 35

4. Senica 16 11 2 3 44:12 35

5. Trnava B 16 9 4 3 49:17 31

6. DAC 1904 16 9 3 4 66:28 30

7. Vráble 16 9 1 6 44:24 28

8. Brezová 16 8 1 7 24:26 25

9. Chrenová 16 7 0 9 33:34 21

10. ČFK NItra 16 7 0 9 37:40 21

11. Bánovce 16 6 2 8 26:40 20

12. Galanta 16 5 0 11 27:39 15

13. Partizánske 16 4 2 10 26:49 14

14. Nemšová 16 3 2 11 30:52 11

15. Nové Mesto 16 3 0 13 13:73 9

16. Komárno 15 0 0 16 9:104 0

ŽIACI: výsledky zápasov 2. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 16. kolo:

DAC 1904 - Levice B 3:0 (0:0), Štúrovo - FC Nitra B 0:8 (0:3), Topoľčany - Dubnica n/V B 4:0 (2:0), Duslo Šaľa – Komárno 3:1 (1:1), Lokomotíva Trnava - Spartak Trnava B 2:3, AS Trenčín B – Vráble 0:4 (0:2), ViOn Zlaté Moravce – Piešťany odložené na 25.3., Prievidza - Nové Zámky odložené na 26.3.

II. LMŽ, 15. kolo:

DAC 1904 - Levice B 4:1 (0:1), Štúrovo - FC Nitra B 0:13 (0:6), Topoľčany - Dubnica n/V B 1:1 (0:1), Duslo Šaľa – Komárno 4:1 (3:0), Lokomotíva Trnava - Spartak Trnava B 2:0, AS Trenčín B – Vráble 1:3 (0:0), ViOn Zlaté Moravce – Piešťany odložené na 25.3., Prievidza - Nové Zámky odložené na 26.3.

(csiffári + nk, 18.03.2008)

 

2008. március 11.

Vasárnap az ifik számára is megkezdődik a bajnokság

Tovább»

 

5.3.2008

Mužstvo mladších žiakov DAC predstavuje tréner Alexander Bíró

Nové vedenie FK DAC 1904 a.s. si vytýčilo za cieľ zvýšiť podporu mládežníckej základne klubu. Zlepšenie práce s mládežou sa stalo jej prioritou. Jednou z opatrení je aj poskytnutie výrazne väčšieho priestoru na prezentáciu fanúšikom, záujemcom, rodičom a mladým talentom, z ktorých zaiste vyrastie budúci Borbély, Ďurica, Straka či Harsányi. Dnes vám predstavujeme druhú najmladšiu kategóriu, tím mladších žiakov U13 – ročník 1995 a mladší, účastníka 2. ligy, skupina Západ. Mužstvo predstavuje jeho tréner JUDr. Alexander Bíró, držiteľ EURO licencie.

Ďalej»

 

Felkészülés az ifiknél

A felnőttek mellett ificsapatiank is készülnek a tavaszi idényre. Az idősebb ifik heti négy alkalommal gyakorolnak a műfüves pályán, az edzéseket heti egy vagy két edzőmeccs egészíti ki. A stadionban található erősítőgépek, a szauna, valamint gyúró is rendelkezésükre áll. A jövő héttől a Thermálparkban is otthon leszenk a fiúk. Minden adott tehát az eredményes folytatásra való felkészülésre. Sajnos, két

meghatározó játékos távozott: Kardos Tamás vendégjátéka végetért, és ugy néz ki, a Rostislav Prokop vezett galántai felnőtteknél folytatja. A kapitány Radványi Dávid az Artmedia csapatához szerződött. Ezen kívül Bögi István már hosszú hetek óta combizom-sérüléssel bajlódik, jelenleg rahabilitációra jár és még nem tudni, mikor kapcsolódik be a felkészülésbe.

Érkeztek viszont játékosok próbajátékra, köztük egy kapus, és a fiatalabb ifiből is több tehetséges játékost próbál Zsákovics Tibor vezetőedző.

Az eddig lejátszott előkészületi mérkőzések:

2008. január 26.: DAC - Jaslovské Bohunice 2:0 (2:0)

Gólszerzők: Lénárth T., Németh A.

I. félidő: Juriga P. - Kosár D., Csánó T., Csiffári D., Boráros A., Habenicht J., Szajkó T., Lénárth T., Brunczvik K., Faragó T., Németh A.

II. félidő: Juriga P. - Kosár D., Csánó T., Csiffári D., Habenicht J., Szajkó T., Lénárth T., Brunczvik K., Szaban T., Faragó T., Németh A.

2008. január 27.: Kostolné Kračany (felnőtt) - DAC 1:3 (1:0)

Gólszerzők: Németh A. 2, Faragó T.

I. félidő : Csonga B. - Ravasz T., Ágh Z., Kosár D., Csánó T., Habenicht J., Szaban T., Lénárth T., Brunczvik K., Faragó T., Németh A.

II. félidő: Csonga B. - Ravasz T., Boráros A., Ágh Z., Kosár D., Csiffári D., Habenicht J., Lénárth T.,         

Brunczvik K., Faragó T., Németh A.

2008. feburár 03.: DAC - Újpest 4:1 (1:0)

Gólszerzők: Kosár D., Faragó T., Szajkó T., Németh A.

I. félidő: Csonga B. (Lipovsky I.) - Kosár D., Ágh Z., Ravasz T., Jandás I., Habenicht J., Szajkó T., Lénárth T., Brunczvik K., Faragó T., Németh A.

II. félidő: Lipovsky I. (Karácsony D.) - Ágh Z. (Kosár D.), Csánó T., Csiffári D., Habenicht J., Szajkó T., Lénárth T., Brunczvik K., Boráros A., Faragó T., Németh A.

2008. február 06.: DAC – Dunaszerdahelyi Sportgimnázium 5:0 (4:0)

Gólszerzők: Szajkó T., Kosár D., Ravasz T., Faragó T., Németh A.

I. félidő: Lipovsky I. - Ravasz T., Csiffári D., Kosár D., Ágh Z., Boráros A., Szajkó T., Jandás I., Brunczvik K., Faragó T., Németh A.

II. félidő: Csonga B. (Karácsony D.) - Ravasz T., Kosár D., Boráros A., Csánó T., Csiffári D., Szajkó T., Jandás I., Brunczvik K., Faragó T., Németh A.

Holnap 10.00-kor a műfüves pályán a Ružinov csapatát fogadják ifijeink.

(csiffári + nk, 2008. február 8.)

 

Előkészület az ifiknél

Január 10.-én az idősebb és fiatalabb ificsapatunk is megkezdte téli felkészülését. A Zsákovics Tibor illetve Ľubomír Kvačkaj vezette két legidősebb DAC utánpótlás-gárda a műfüves pályán és Sikabonyban készül a tavaszi folytatásra. A gyakorlásokat erősítés és szaunázás, rehabilitáció a Thermalparkbna, valamint kéthetente Aerobic torna egészíti ki.

Az ificsapat eddig ismert előkészületi mérkőzései:

Január 26.: DAC - Jaslovské Bohunice 14.00 h

Január 27.: DAC – Kostolné Kračany (felnőtt-csapat)

Február 3.: Inter Bratislava - DAC 9.00 h

Február 10.: DAC - Ružinov

Február 16.: DAC - FC Šala

Február 23.: DAC - Artmedia Bratislava

Február 24.: Kostolné Kračany (felnőtt-csapat) - DAC

Március 1.: FC Senec - DAC

Marcius 8.: Artmedia Bratislava – DAC

(csiffári + nk, 2008. január 22.)

 

Vianočný halový turnaj vo Vrábľoch

Dňa 28. decembra 2007 sa v športovej hale vo Vrábľoch uskutočnil Vianočný halový turnaj pre mladších dorastencov (ročníky 1991 a 1992).

Účastníci:

Vráble 1, Vráble 2, FC ViOn Zlaté Moravce, FK DAC 1904 Dunajská Streda, Slovan Chrenová a ČFK Nitra.

Výsledky DAC:

FC ViOn – DAC 1:3

Vráble 2 – DAC 1:2

ČFK Nitra – DAC 1:3

Vráble 1 – DAC 1:2

DAC – Slovan Chrenová 0:1

Mužstvo DAC si odnieslo pohár za druhé miesto a jeho gólman Bálint  Csonga bol vyhlásený za najlepšieho brankára turnaja. Podľa vyhodnotenie organizátorov a zúčastnených trénerov bol najlepším hráčom DAC–u na turnaji Ján Varga.

Mužstvo DAC na turnaji:

Zadný rad, zľava: Csiffári Iván (vedúci mužstva), Kanyicska Dávid, Juriga Patrik, Jandás Imre, Ágh

Zoltán, Fitus Tamás, Csiffári Dávid, Csonga Bálint

Vpredu: Szaban Tibor, Ballán Tamás, Csomor Rajmund, Takács Gábor, Varga Ján, Ľubomír

Kvačkaj (tréner), Czibula Juraj, Flaska Richard

(csiffári + nk, 3.1.2008)

 

Milyen volt az ősz ificspataink házatáján? - VIDEÓ

A Dunaszerdahelyi városi televízió (DSTV) november 15-ei Magazin-műsorában bővebben foglalkozott a DAC ificsapatainak őszi szereplésével. Kanovits György szerkesztő úr hozzájárulásával most az interneten keresztül is betekinthetünk az említett adásba.

Tovább»

 

I. Duna-kupa: a DAC lett a sereghajtó, ám házigazdaként szervezésből jelesre vizsgázott

Tanultak, barátkoztak…

Dunaszerdahely. A DAC fiatalabb diákcsapatát a nagymegyeri I. Duna-kupán edzőként a lengyel nemzetiségű Dariusz Pawlowicz vezette csatába. Az első osztályú képesítésű szakember ugyan hazájában kötelezően az utánpótlás korosztálynál kezdte pályafutását, ám csallóközi fociberkekben elsősorban dercsikai és bakai ténykedése idején került a figyelem fókuszába.

A DAC csapata a nagymegyeri tornán – balról jobbra, felső sorban: Jozef Olejník, Busánszky Viktor, Gányovics Ervin, Dominik Malý, Nagy Adrián, Rostislav Prokop; alsó sorban: Klempa Tamás, Boráros Attila, Paw?lowicz Ádám, Várady Balázs, Iván Alex, Bénes László

Somogyi Tibor felvétele

Aztán nagy hirtelen hátat fordított a szakmának. Nyáron, másfél éves kihagyás után ült le újra a kispadra. „Visszatértem a kezdetekhez, a gyökerekhez: a focistapalántákhoz. Elhatározásomban döntő szerepet játszott, hogy fiam, Ádám is tagja a DAC B (1996, 1997-es években született srácok) csapatának, melyet még a legutóbbi bajnoki idényben trénerként Rostislav Prokop irányított. Amikor elődömet a klubnál a DAC-ifik felkészítésével bízták meg, a szülők rábeszélésére elvállaltam a kollektíva szakmai irányítását. A nagypályás bajnokságban a III. ligában közreműködünk, az őszi idény után a tabella második lépcsőfokán telelünk. A listavezető galgóciak öt ponttal előznek meg minket. Az értékelt időszakban csupán egyszer veszítettünk, két meccsünk pontosztozkodással végződött. Az együttesben sok tehetség bontogatja a szárnyait, köztük egykori élvonalbeli futballisták csemetéi is. Játékosaink átlagban egy– másfél évvel fiatalabbak riválisaiknál, a csapat gerince még jövőre is megmarad” – hangzott a tréner őszi gyorsmérlege.

Szerinte a téli időszakban a kezdőknek is nagy szükségük van a játékra, a teremfocira. A nagymegyeri tornát ugyan hagyományteremtő szándékkal szervezték meg, ám ennek elsődleges küldetése a nemzetközi konfrontáció, a tanulás volt. Ez a filozófia dicséretes, ám arra alighanem kevesen gondoltak, hogy a házigazda minden találkozóját elveszti és pont nélkül az utolsó helyen zárja a megmérettetést.

„Amennyiben rendezvényünkön mindenáron tornaelsőségre pályáztunk volna, akkor nem éppen a szomszédos országok elitmezőnyéből választottuk volna ki a résztvevőket. Szerettük volna felmérni, hol is tartunk igazából, mennyit ér tudásunk a nemzetközi porondon. Saját bőrünkön tapasztaltuk, mennyit kell még edzenünk ahhoz, hogy ezen a szinten is versenyképesek lehessünk. Az eredményeink nem jelentenek csalódást a számomra, habár helyzetkihasználásból rosszul vizsgáztunk. Öt találkozón csupán négy találatot szereztünk. Csupán a nyitómérkőzésen bosszankodtam, hiszen a nagyszombatiak ellen nyernünk kellett volna. Már 3:1-re vezettünk, előnyünket tovább növelhettük volna. Kimaradt a ziccer, az ellenfél magára talált, és megnyerte az összecsapást. Nem a jobbik, hanem a szerencsésebb csapat szerzett három pontot. A többiek ellen elsősorban a tisztes helytállás volt a cél” – értékelte övéi szereplését Dariusz Pawlowicz.

Vajon a kudarcok nem ingatták-e meg tanítványai önbizalmát? „A fiúk idejekorán szembesültek a vereségekkel. Leckét kaptak focitudásból. Megtapasztalták azt is, hogy az imádott játékuk olykor nem csupán fizikai, hanem lelki fájdalommal is párosul. A vereségek utáni percekben könnycseppek csillogtak egyesek szemében. Este, a helybeli termálfürdő medencéjében azonban már nyoma sem volt búnak, bánatnak. Az ellenfelek edzői hitetlenül csóválták a fejüket, amikor arról értesültek, hogy csupán fél éve vagyunk együtt. Ugyancsak sokat nyomott a latban, hogy barátkoztunk, szakmai tapasztalatokat cseréltünk. Hogy a vereségek ellenére is jó benyomást keltettünk, az a tény is bizonyítja, hogy a nagyszombatiaktól, győriektől és zabrzeiektől is meghívást kaptunk tornájukra. A január végén zajló lengyelországi erőpróbán nagypályás viadal lesz. Köszönet tanítványaim szüleinek, akik nem csak szponzorként, hanem szervezőként is oroszlánrést vállaltak színvonalas rendezvényünk zökkenőmentes lebonyolításából. A pályán ugyan mi húztuk a rövidet, a szervezsből azonban jelesre vizsgáztunk” – zárta értékelését.

Hat diákcsapat rangos nemzetközi teremfocitornája

Duna-kupa Nagymegyeren

Nagymegyer. A minap rendezett nemzetközi utánpótlás korosztályú teremfocitornán (1. Duna-kupa Szlovákia 2007) négy ország hat fiatalabb diákokat felvonultató csapata (1. FC Brno, Győri ETO, FC Fehérvár, Górnik Zabrze, Spartak Trnava, DAC) játszott. Hagyományteremtő szándékkal a házigazda DAC-focistapalánták szponzorként is közreműködő szülei voltak a szervezők. A Lenzsér Zsolt vezette győriek pontveszteség nélkül nyerték a rangos nemzetközi erőpróbát. Az eredményhirdetésen a díjakat a DAC 1904 Rt. vezérkarának két tagja, Derzsi László és Klempa Szilárd adta át.

A Pawlowicz-legénység névsora

Jozef Olejník

Rostislav Prokop

Pawlowicz Ádám

Gányovics Erik

Boráros Attila

Busánszky Attila

Várady Balázs

Bénes László

Tomáš Kašpar

Dominik Malý

Tamási György

Iván Alex

Nagy Adrián

Harsányi Gábor

Hencz Attila

Klempa András

Kuky Ádám

TORNAKRÓNIKA

Mérkőzések

DAC–Spartak Trnava 3:6 (1:0), a DAC gólszerzői: Benes 2, Boráros; FC Fehérvár–Górnik Zabrze 5:3 (1:0); Győri ETO–Spartak Trnava 5:2 (3:1); DAC–Górnik Zabrze 1:6 (1:4), a DAC gólszerzője: Benes; Spartak Trnava–FC Fehérvár 1:2 (0:0); Győri ETO–1. FC Brno 4:2 (2:2); DAC–1. FC Brno 0:7 (0:5); Górnik Zabrze–1. FC Brno 0:9 (0:6); DAC–FC Fehérvár 0:4 (0:1); Górnik Zabrze–Győri ETO 1:4 (1:2); Spartak Trnava–1. FC Brno 2:10 (1:3); Fehérvár–Győri ETO 0:3 (0:1); Trnava–Górnik Zabrze 1:3 (1:2); DAC–Győr 0:3 (0:1); Fehérvár–Brno 4:2 (2:1).

Végeredmény

1. Győri ETO 5 5 0 0 19:5 15

2. FC Fehérvár 5 4 0 1 15:9 12

3. 1. FC Brno 5 3 0 2 30:10 9

4. Gornik Zabrze 5 1 0 4 13:20 3

5. Spartak Trnava 5 1 0 4 12:23 3

6. DAC 5 0 0 5 4:26 0

Megjegyzés: Azonos pontszám esetében az egymás elleni meccs eredménye döntött a helyezésről.

A torna legjobbjai

LEGJOBB KAPUS: Nowak Pawel (Górnik Zabrze)

LEGJOBB MEZŐNYJÁTÉKOS: Bělohlávek Daniel (1. FC Brno)

LEGEREDMÉNYESEBB JÁTÉKOS: Nagy Ádám, 10 találattal (Győri ETO)

(ái, Új Szó, 2007. december 15.)

 

Nemzetközi diák teremfocitorna Nagymegyeren

Hagyományt teremtenek

Nagymegyer. E hét végén kétnapos nemzetközi utánpótlás korosztályú teremfocitorna zajlik Nagymegyeren, ahol négy ország hat csapata küzd a vándorserlegért. „A Duna-kupa Szlovákia 2007 névre keresztelt rendezvényen az 1996. január 1-je után született játékosok vehetnek részt. Déli szomszédainktól a Győri ETO és az FC Fehérvár együttesét hívtuk meg, Csehországból az 1. FC Brno, Lengyelországból pedig a Gornik Zabrze látogat el hozzánk. A hazai konkurenciát a Spartak Trnava és a DAC képviseli. A kollektívák körmérkőzéses rendszerben mérik össze tudásukat a nagymegyeri fedett pályás műfüves játéktéren. Egy-egy csapatban 1 kapus és 5 mezőnyjátékos szerepelhet” – nyilatkozta lapunknak Gányovics Ervin, a szervezőbizottság elnöke.

A versenykiírásban házigazdaként ugyan az FC DAC szerepel, ám a megmérettetés anyagi fedezetét a csapat mezében játszó focistapalánták tehetősebb szülei biztosították.

A vendéglátókat egyébként a lengyel nemzetiségű tréner, Dariusz Pawlowicz vezeti csatába.

„A III. ligában a második helyen telelünk. Gányovics Erik pedig versenyben van a gólkirályi címért. Védenceim között több egykori DAC-kiválóság, Kašpar, Prokop, Olejník csemetéje is szerepel” – fogalmazott a rutinos tréner, akinek Adam nevű fia is csapattag. – Hagyományt teremtünk. Szeretnénk a legjobbak között végezni, szervezésből is jelesre vizsgázni” – adta közre a vendéglátók célját Gányovics Ervin. A küzdelmek szombaton 13.00 órától 17.35-ig, vasárnap pedig reggel nyolctól 13.15-ig zajlanak.  

 

29.11. - 2.12.2007: STARŠÍ ŽIACI NA HALOVOM TURNAJI V BRUNTÁLE

Koncom uplynulého týždňa sa v Bruntále uskutočnil 12. ročník tradičného halového turnaja starších žiakov. Vďaka organizátorovi podujatia, p. Janovi Urbanovi, otcovi nášho bývalého futbalistu, sa kvalitne obsadeného turnaja opätovne zúčastnili aj starší žiaci DAC trénera Zoltána Novotu. Dunajskostredský okres navyše zastupoval aj výber OFZ pod vedením uznávaného mládežníckeho trénera Juraja Lépesa.

ÚČASTNÍCI (konečné poradie v skupinách):

Skupina A:

1. FC Hlučín (CZE)

2. OFZ Dunajská Streda (SVK)

3. Slávia Opava (CZE)

4. FC Dorog (HUN)

5. FC Slavoj Bruntál (CZE)

6. MFK Košice (SVK)

7. Polonia Glubczyce (POL)

Skupina B:

1. Lokomotíva Trnava (SVK)

2. Viktoria Žižkov (CZE)

3. Zeman Hovorany (CZE)

4. Jiskra Otrokovice (CZE)

5. MŠO Štúrovo

6. DAC Dunajská Streda

7. Olympia Bruntál (CZE)

VÝSLEDKY DAC:

DAC - Otrokovice 5:4

Olympia Bruntál - DAC 2:7

DAC - V.Žižkov 0:5

Trnava - DAC 6:3

DAC - Štúrovo 2:6

Hovorany - DAC 7:6

O umiestnenie:

MFK Košice - DAC 2:1

O 11. miesto: FC Slavoj Bruntál - DAC 4:3

Konečné poradie:

1. FC Hlučín

2. Viktoria Žižkov

3. Loko Trnava

4. OFZ Dunajská Strada

5- FC Dorog

6. Slávia Opava

7. Jiskra Otrokovice

8. Zeman Hovorny

9. MŠO Štúrovo

10. 1.MFK Košice

11. FC Slavoj Bruntál

12. DAC Dunajská Streda

13. Olympia Bruntál

14. Polonia Glubczyce

Najlepší strelec: Szabó Gergely (OFZ Dunajská Streda) – 21 gólov

Najlepší brankár: Kubala Daniel (FC Hlučín)

(Jan Urban, nk, 05.12.2007)

 

Esély a tehetségeseknek

DUNASZERDAHELY. A sporttagozatos iskolák és osztályok népszerűsége ismét feléledőben. Miután a városban egy magyar tannyelvű sportgimnázium is nyílt, a tehetséges és ügyes fiatalokra a közeljövőben az egyesített magán középiskolában is gondolnak.

A következő iskolai évtől ugyanis a kereskedelmi akadémia keretében egy sporttal, futballal foglalkozó osztályt nyitnak. A sportosztály diákjaival Jozef Olejník foglalkozik majd, aki nemrég még a DAC középhátvédje volt. Ő most szintén az iskolában tanít, testnevelő tanárként.

Régiónkban rengeteg a tehetséges fiatal, akikből kiváló labdarúgó válhatna, csak épp a körülmények nem kedvezőek számukra. Sokszor maguk teremtik ezt meg, rossz módszerekkel – mondta el a Paraméternek Olejník. Szerinte ez most azoknak jó lehetőség, akik szlovák nyelven szeretnének a középiskolában tanulni, s egyúttal focizni is szeretnek. A testnevelés tantárgya keretében a srácok hetente két alkalommal, két, kilencven perces edzésen vesznek részt, s már most megegyeztek abban, hogy szorosan együttműködnek majd a DAC-cal és a magyar sportgimnáziummal is.

Természetesen a foci csak kiegészítő tantárgy lesz a négy éves tanulmányok folyamán, melyek végén érettségi vizsgát tesznek a diákok.

Az érdeklődők a sportosztályba 2008 május végéig jelentkezhetnek.

(2007. november 30, www.parameter.sk)

 

2007. november 24.

Zsákovics Tibor, az idősebb ifik edzője:

Mindig az első hely a cél!

Tovább»

 

Výsledky a konečné tabuľky súťaží mládežníckych tímov po jesennej časti

DORAST: Pri pohľade do tabuliek nás teší, že oba naše dorastenecké tímy strelili počas 15 jesenných kôl najviac gólov vo svojich ligových súťažiach.

III. liga SD – dohrávané 1. kolo:

DAC 1904 - Nové Mesto n/V. 3:0 (1:0)

Góly: Brunczvik K.2, vlastný

DAC: Csonga B. - Radványi D. (C), Ravasz T., Habenicht J., Kosár D. (Csiffári D.), Brunczvik K., Lénárth T., Szajkó T., Kardos T., Németh A., Faragó T. (Nagy I.)

Senica - Spartak Trnava B 4:0, Nemšová - Vráble 1:0 (1:0), ČFK Nitra - Brezová p/Bradlom 2:1 (1:0), Lokomotíva Trnava - Komárno 7:1 (3:1), Topoľčany - Partizánske 4:0 (1:0), Galanta - Nitra-Chrenová 4:0 (2:0), Bánovce n/Bebravou - AS Trenčín 1:1.

1

Lokomotíva Trnava

15

14

0

1

51:10

42

+18

2

Senica

15

11

1

3

51:15

34

+10

3

Spartak Trnava B

15

10

3

2

31:13

33

+12

4

DAC 1904

15

10

1

4

55:19

31

+7

5

Topoľčany

15

8

4

3

25:12

28

+4

6

Brezová pod Bradlom

15

8

3

4

26:16

27

+6

7

AS Trenčín

15

5

5

5

24:26

20

-1

8

Vráble

15

6

2

7

24:32

20

-1

9

Nové Mesto nad Váhom

15

5

4

6

22:32

19

-2

10

ČFK Nitra

15

5

3

7

20:22

18

-6

11

Nemšová

15

4

5

6

15:19

17

-7

12

Bánovce nad Bebravou

15

3

4

8

14:34

13

-11

13

Galanta

15

3

2

10

21:41

11

-13

14

Partizánske

15

3

1

11

17:40

10

-11

15

Komárno

15

3

1

11

16:50

10

-11

16

Nitra - Chrenová

15

2

1

12

23:54

7

-14

III. liga MD – dohrávané 1. kolo:

DAC 1904 - Nové Mesto n/V. 11:0 (6:0), Senica - Spartak Trnava B 1:1, Nemšová - Vráble 0:5 (0:2), ČFK Nitra - Brezová p/Bradlom 2:1 (0:1), Lokomotíva Trnava - Komárno 3:0, Topoľčany - Partizánske 3:1 (1:1), Galanta - Nitra-Chrenová 4:1 (2:0), Bánovce n/Bebravou - AS Trenčín 1:7.

1. AS Trenčín 15 12 2 1 49:8 38 +17

2. Senica 15 11 2 2 44:11 35 +11

3. Topoľčany 15 10 3 2 33:12 33 +9

4. Lokomotíva Trnava 15 10 2 3 55:16 32 +8

5. Spartak Trnava B 15 8 4 3 48:17 28 +7

6. DAC 1904 15 8 3 4 56:26 27 +3

7. Vráble 15 8 1 6 40:22 25 +4

8. Brezová p/Bradlom 15 8 1 6 24:25 25 +4

9. Bánovce n/Bebravou 15 6 2 7 25:37 20 -4

10. Nitra - Chrenová 15 6 0 9 31:34 18 -3

11. ČFK Nitra 15 6 0 9 36:40 18 -6

12. Galanta 15 5 0 10 27:37 15 -9

13. Partizánske 15 4 2 9 25:47 14 -7

14. Nemšová 15 3 2 10 28:48 11 -13

15. Nové Mesto n/V. 15 3 0 12 11:63 9 -12

16. Komárno 15 0 0 15 9:98 0 -21

ŽIACI: tabuľky po jesennej časti 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. liga SŽ

1. Prievidza 15 12 3 0 49:8 39 +18

2. Nové Zámky 15 11 2 2 44:11 35 +11

3. Duslo Šaľa 15 10 4 1 46:6 34 +13

4. Lokomotíva Trnava 15 10 1 4 35:10 31 +10

5. Piešťany 15 9 2 4 28:20 29 +5

6. FC Nitra B 15 8 1 6 32:22 25 +1

7. Komárno 15 7 2 6 21:20 23 -1

8. DAC 1904 15 5 3 7 22:16 18 -3

9. Topoľčany 15 5 3 7 25:26 18 -3

10. Dubnica n/V B 15 5 1 9 17:30 16 -8

11. AS Trenčín B 15 5 1 9 20:42 16 -5

12. Levice B 15 4 3 8 22:32 15 -9

13. ViOn Zlaté Moravce 15 4 3 8 19:36 15 -6

14. Spartak Trnava B 15 4 1 10 35:50 13 -11

15. Vráble 15 4 1 10 15:33 13 -11

16. Štúrovo 15 1 1 13 15:83 4 -17

II. liga MŽ

1. FC Nitra B 15 13 0 2 60:12 39 +15

2. Prievidza 15 13 0 2 47:16 39 +18

3. Lokomotíva Trnava 15 12 0 3 56:12 36 +15

4. Topoľčany 15 9 3 3 31:12 30 +9

5. ViOn Zlaté Moravce 15 8 5 2 23:12 29 +8

6. Piešťany 15 8 4 3 40:23 28 +4

7. Dubnica n/V B 15 8 2 5 39:33 26 +2

8. Nové Zámky 15 6 5 4 26:29 23 -1

9. AS Trenčín B 15 5 2 8 28:40 17 -4

10. Vráble 15 5 0 10 16:29 15 -9

11. Levice B 15 4 2 9 16:39 14 -10

12. Spartak Trnava B 15 4 1 10 26:32 13 -11

13. DAC 1904 15 4 1 10 30:47 13 -8

14. Duslo Šaľa 15 4 1 10 24:41 13 -8

15. Komárno 15 3 0 12 23:46 9 -15

16. Štúrovo 15 1 0 14 6:68 3 -18

III. liga SŽ Stred

1. Galanta 13 11 2 0 58:10 35 +14

2. Skalica 13 10 2 1 46:11 32 +11

3. Leopoldov 13 9 1 3 48:10 28 +7

4. Hlohovec 13 9 0 4 48:15 27 +9

5. Sereď 13 8 1 4 34:17 25 +7

6. Moravský Svätý Ján 13 8 0 5 60:31 24 +3

7. Senica B 13 7 1 5 36:34 22 +4

8. Vrbové 13 5 3 5 19:30 18 0

9. Nitra - Chrenová B 13 4 0 9 26:40 12 -9

10. Holíč 13 3 3 7 17:41 12 -6

11. Šamorín 13 3 1 9 14:33 10 -11

12. Šoporňa 13 2 1 10 6:53 7 -14

13. DAC 1904 B 13 2 1 10 10:58 7 -11

14. Brezová p/Bradlom 13 2 0 11 10:49 6 -12

III. liga MŽ Stred

1. Hlohovec 13 12 1 0 76:4 37 +19

2. DAC 1904 B 13 10 2 1 54:10 32 +14

3. Senica B 13 10 1 2 41:7 31 +13

4. Šamorín 13 10 0 3 48:17 30 +9

5. Galanta 13 8 3 2 32:8 27 +6

6. Vrbové 13 7 1 5 32:29 22 +4

7. Skalica 13 6 1 6 32:27 19 -2

8. Sereď 13 6 0 7 35:27 18 0

9. Šoporňa 13 4 1 8 14:43 13 -8

10. Moravský Svätý Ján 13 2 2 9 14:40 8 -13

11. Leopoldov 13 2 1 10 8:37 7 -14

12. Holíč 13 2 1 10 11:47 7 -11

13. Nitra - Chrenová B 13 2 1 10 7:62 7 -14

14. Brezová p/Bradlom 13 1 3 9 8:54 6 -12

(csiffári + nk, 06.11.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových stretnutiach

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 15. kolo. Jesenná časť súťaže končí najbližší víkend stretnutiami dohrávaného 1. kola, v ktorom naši dorastenci v tradičných časoch privítajú Nové Mesto nad Váhom.

III. LSD, 15. kolo:

Trnava B - DAC 1904 1:1 (1:1)

Gól: Brunczvik K.

DAC: Csonga B. - Radványi D. (C), Ravasz T., Habenicht J., Csiffári D., Brunczvik K., Lénárth T., Szajkó T., Kardos T., Németh A., Faragó T.

Bánovce n/Bebravou - Nové Mesto n/V. 1:5 (0:2), AS Trenčín – Galanta 3:3 (2:1), Nitra-Chrenová – Topoľčany 1:2 (1:1), Partizánske - Lokomotíva Trnava 0:2 (0:0), Komárno - ČFK Nitra 0:1 (0:1), Brezová p/Bradlom – Nemšová 0:0, Vráble – Senica 1:0 (0:0).

1. Lokomotíva Trnava 14 13 0 1 44:9 39

2. Spartak Trnava B 14 10 3 1 31:9 33

3. Senica 14 10 1 3 47:15 31

4. DAC 1904 14 9 1 4 52:19 28

5. Brezová p/Bradlom 14 8 3 3 25:14 27

6. Topoľčany 14 7 4 3 21:12 25

7. Vráble 14 6 2 6 24:31 20

8. AS Trenčín 14 5 4 5 23:25 19

9. Nové Mesto n/V. 13 4 4 5 19:29 16

10. ČFK Nitra 14 4 3 7 18:21 15

11. Nemšová 14 3 5 6 14:19 14

12. Bánovce n/Bebravou 14 3 3 8 13:33 12

13. Partizánske 14 3 1 10 17:36 10

14. Komárno 13 3 1 9 15:40 10

15. Galanta 14 2 2 10 17:41 8

16. Nitra – Chrenová 14 2 1 11 23:50 7

III. LMD, 15. kolo:

Spartak Trnava B – DAC 1904 3:3 (3:2), Bánovce n/Bebravou - Nové Mesto n/V. 2:1 (0:0), AS Trenčín – Galanta 4:0 (1:0), Nitra-Chrenová – Topoľčany 1:3 (1:1), Partizánske - Lokomotíva Trnava 1:5 (0:2), Komárno - ČFK Nitra 4:7 (2:3), Brezová p/Bradlom – Nemšová 3:0 (1:0), Vráble – Senica 1:1 (0:1).

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 15. kolo:

DAC 1904 – Vráble 4:0 (0:0), Piešťany – Štúrovo 4:0 (2:0), ViOn Zlaté Moravce - Levice B 1:1 (0:1), AS Trenčín B - Spartak Trnava B 3:1 (2:1), Lokomotíva Trnava – Komárno 4:1 (3:0), Duslo Šaľa - Dubnica n/V B 3:0 (1:0), Topoľčany - Nové Zámky 1:5 (0:3), Prievidza - FC Nitra B 2:0 (1:0).

II. LMŽ, 15. kolo:

DAC 1904 – Vráble 0:1 (0:0), Piešťany – Štúrovo 3:1 (1:0), ViOn Zlaté Moravce - Levice B 1:1 (1:0), AS Trenčín B - Spartak Trnava B 2:1 (1:1), Lokomotíva Trnava – Komárno 5:0 (2:0), Duslo Šaľa - Dubnica n/V B 1:3 (1:0), Topoľčany - Nové Zámky 0:0, Prievidza - FC Nitra B 2:1 (0:0).

III. LSŽ – Stred, 15. kolo:

DAC 1904 B – Galanta 0:4 (0:1), Šoporňa – Hlohovec 0:5 (0:1), Sereď - Moravský Svätý Ján 5:2 (3:0),

Senica B - Nitra-Chrenová B 5:4 (3:2), Holíč – Leopoldov 2:0 (1:0), Brezová p/Bradlom – Skalica 2:7 (0:3), Vrbové – Šamorín 4:1 (3:0).

III. LMŽ – Stred, 15. kolo:

DAC 1904 B – Galanta 0:0, Šoporňa – Hlohovec 1:8 (1:3), Sereď - Moravský Svätý Ján 7:0 (3:0), Holíč –Leopoldov 2:1 (0:0), Brezová p/Bradlom – Skalica 1:1 (0:0), Vrbové – Šamorín 3:2 (3:1).

(csiffári + nk, 06.11.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových stretnutiach

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 14. kolo:

III. LSD

DAC 1904 - Vráble 10:1 (5:0)

Góly: Németh A. 5, Szajkó T., Lénárth T., Ravasz T., Kardos T., Brunzvik K.

DAC: Csonga B. - Radványi D. (C) (Ágh Z.), Ravasz T., Habenicht J., Csiffári D., Lénárth T., Brunczvik K., Szajkó T., Kardos T., Németh A., Faragó T.

Nové Mesto n/V. - Spartak Trnava B 0:3, Senica - Brezová p/Bradlom 3:1, Nemšová – Komárno 4:0 (1:0), ČFK Nitra – Partizánske 5:0 (2:0), Lokomotíva Trnava - Nitra-Chrenová 3:1 (0:0), Topoľčany - AS Trenčín 1:1 (0:0), Galanta - Bánovce n/Bebravou 1:2 (1:1).

1. Lokomotíva Trnava  13 12 0 1 42:9 36

2. Spartak Trnava B 13 10 2 1 30:8 32

3. Senica 13 10 1 2 47:14 31

4. DAC 1904 13 9 0 4 51:18 27

5. Brezová p./Bradlom 13 8 2 3 25:14 26

6. Topoľčany 13 6 4 3 19:11 22

7. AS Trenčín 13 5 3 5 20:22 18

8. Vráble 13 5 2 6 23:31 17

9. Nemšová 13 3 4 6 14:19 13

10. Nové Mesto n/V. 12 3 4 5 14:28 13

11. ČFK Nitra 13 3 3 7 17:21 12

12. Bánovce n/Bebravou 13 3 3 7 12:28 12

13. Partizánske 13 3 1 9 17:34 10

14. Komárno 12 3 1 8 15:39 10

15. Galanta 13 2 1 10 14:38 7

16. Nitra – Chrenová 13 2 1 10 22:48 7

III. LMD

DAC 1904 – Vráble 3:1 (1:0), Nové Mesto n/V. - Spartak Trnava B 0:6, Senica - Brezová p/Bradlom 4:0, Nemšová – Komárno 12:0 (6:0), ČFK Nitra – Partizánske 1:2 (1:1), Lokomotíva Trnava - Nitra-Chrenová 5:1 (3:1), Topoľčany - AS Trenčín 0:0, Galanta - Bánovce n/Bebravou 0:5 (0:1).

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 14. kolo:

Spartak Trnava B – DAC 1904 3:1 (3:1), Štúrovo – Prievidza 1:5 (0:4), FC Nitra B – Topoľčany 1:1 (0:0), Nové Zámky - Duslo Šaľa 1:1 (0:1), Dubnica n/V B - Lokomotíva Trnava 2:0, Komárno - AS Trenčín B 4:1 (3:1), Vráble - ViOn Zlaté Moravce 3:1 (0:1), Levice B – Piešťany 0:0.

II. LMŽ, 14. kolo:

Spartak Trnava B – DAC 1904 2:4 (1:3), Štúrovo – Prievidza 0:4 (0:2), FC Nitra B – Topoľčany 2:0 (2:0), Nové Zámky - Duslo Šaľa 0:0, Dubnica n/V B - Lokomotíva Trnava 0:5, Komárno - AS Trenčín B 1:3 (1:3), Vráble - ViOn Zlaté Moravce 0:2 (0:2), Levice B          - Piešťany 0:0.

III. LSŽ – stred, 12. kolo:

Moravský Svätý Ján - DAC 1904 B 9:0 (5:0), Hlohovec – Vrbové 9:0, Šamorín - Brezová p/Bradlom 3:1 (3:0), Skalica – Holíč 5:2, Leopoldov - Senica B 3:2, Nitra-Chrenová B – Sereď 2:1 (1:0), Galanta –Šoporňa 6:0 (4:0).

III. LMŽ – stred, 12. kolo:

Moravský Svätý Ján - DAC 1904 B 0:3 (0:1), Hlohovec – Vrbové 8:0, Šamorín - Brezová p/Bradlom 5:1 (3:0), Skalica – Holíč 7:0, Leopoldov - Senica B 0:2, Nitra-Chrenová B – Sereď 0:4 (0:2), Galanta – Šoporňa 5:0 (3:0).

(csiffári + nk, 01.11.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových stretnutiach

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 13. kolo:

III. LSD

Brezová p/B - DAC 1904 2:1 (2:0)

Gól: Faragó T.

DAC: Csonga B. - Radványi D. (C), Ravasz T., Habenicht J., Kosár D., Lénárth T., Brunczvik K., Szajkó T. (Kardos T.), Bögi I., Németh A., Faragó T.

Galanta - Nové Mesto n/V. 4:1 (4:0), Bánovce n/Bebravou – Topoľčany 0:2 (0:1), AS Trenčín - Lokomotíva Trnava 1:0, Nitra-Chrenová - ČFK Nitra 3:1 (1:0), Partizánske – Nemšová 1:0, Komárno – Senica 3:2 (0:2), Vráble - Spartak Trnava B 1:3 (0:1).

1. Lokomotíva Trnava 12 11 0 1 39:8 33

2. Spartak Trnava B 12 9 2 1 27:8 29

3. Senica 12 9 1 2 44:13 28

4. Brezová p/Bradlom 12 8 2 2 24:11 26

5. DAC 1904 12 8 0 4 41:17 24

6. Topoľčany 12 6 3 3 18:10 21

7. Vráble 12 5 2 5 22:21 17

8. AS Trenčín 12 5 2 5 19:21 17

9. Nové Mesto n/V. 11 3 4 4 14:25 13

10. Nemšová 12 2 4 6 10:19 10

11. Partizánske 12 3 1 8 17:29 10

12. Komárno 11 3 1 7 15:35 10

13. ČFK Nitra 12 2 3 7 12:21 9

14. Bánovce n/Bebravou 12 2 3 7 10:27 9

15. Galanta 12 2 1 9 13:36 7

16. Nitra-Chrenová 12 2 1 9 21:45 7

III. LMD

Brezová p/Bradlom – DAC 1904 2:2 (2:1), Galanta - Nové Mesto n/V. 1:3 (1:0), Bánovce n/Bebravou – Topoľčany 1:3 (1:1), AS Trenčín - Lokomotíva Trnava 2:0, Nitra-Chrenová - ČFK Nitra 4:1 (2:1), Partizánske – Nemšová 1:1, Komárno – Senica 0:4 (0:1), Vráble - Spartak Trnava B 2:1 (0:0).

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ, 13. kolo:

DAC 1904  - Komárno 0:0, Levice B – Štúrovo 3:4 (1:2), Piešťany – Vráble 3:0 (1:0), ViOn Zlaté Moravce - Spartak Trnava B 5:1 (3:1), AS Trenčín B - Dubnica n/V B 1:0, Lokomotíva Trnava - Nové Zámky 1:0 (0:0), Duslo Šaľa - FC Nitra B 1:0 (0:0), Topoľčany – Prievidza 0:1 (0:1).

II. LMŽ, 13. kolo:

DAC 1904 – Komárno 1:2 (1:2), Levice B – Štúrovo 1:0 (0:0), Piešťany – Vráble 3:1 (1:0), ViOn Zlaté Moravce - Spartak Trnava B 3:2 (1:2), AS Trenčín B - Dubnica n/V B 2:3, Lokomotíva Trnava - Nové Zámky 5:0 (2:0), Duslo Šaľa - FC Nitra B 1:6 (1:2), Topoľčany – Prievidza 1:2 (1:1).

III. LSŽ – stred, 11. kolo:

DAC 1904 B - Nitra-Chrenová B 1:3 (1:2), Galanta -  Hlohovec 4:0 (0:0), Šoporňa - Moravský Svätý Ján 0:4 (0:2), Sereď – Leopoldov 3:0 (2:0), Senica B – Skalica 2:0, Holíč – Šamorín 2:2 (1:2), Brezová p/Bradlom – Vrbové 0:3.

III. LMŽ – stred, 11. kolo:

DAC 1904 B - Nitra-Chrenová B 6:0 (3:0), Galanta – Hlohovec 1:1 (1:1), Šoporňa - Moravský Svätý Ján 0:0, Sereď – Leopoldov 3:0 (1:0), Senica B – Skalica 4:0, Holíč – Šamorín 0:9 (0:3), Brezová p/Bradlom – Vrbové 0:2.

(csiffári + nk, 26.10.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových stretnutiach

Starší dorast: šieste víťazstvo v sérii

DORAST: Starší dorast si v sobotu poradil s nováčikom 3. ligy z Komárna (10:0), čím natiahol víťaznú sériu na šesť zápasov. Najlepšími strelcami mužstva sú Faragó a Németh s ôsmymi gólmi.

Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 12. kolo:

III. LSD, 12. kolo:

DAC 1904 - Komárno 10:0 (7:0)

Góly: Faragó T. 4, Németh A. 3, Kardos T., Lénárth T., Szajkó T.

DAC: Csonga B. - Radványi D. (C), Ravasz T. (Boráros A.), Habenicht J., Kosár D. (Ágh Z.), Lénárth T., Brunczvik K. (Csiffári D.), Szajkó T., Bögi I. (Kardos T.), Németh A., Faragó T.

Nové Mesto n/V. – Vráble 1:1 (1:1), Spartak Trnava B - Brezová p/Bradlom 2:0, Senica – Partizánske 6:2, Nemšová - Nitra-Chrenová 2:2 (0:1), ČFK Nitra - AS Trenčín 5:1 (3:1), Lokomotíva Trnava - Bánovce n/Bebravou 3:0, Topoľčany – Galanta 6:1 (3:1).

1. Lokomotíva Trnava 11 11 0 0 39:7 33

2. Senica 11 9 1 1 42:10 28

3. Spartak Trnava B 11 8 2 1 24:7 26

4. DAC 1904 11 8 0 3 40:15 24

5. Brezová p/Bradlom 11 7 2 2 22:10 23

6. Topoľčany 11 5 3 3 16:10 18

7. Vráble 11 5 2 4 21:18 17

8. AS Trenčín 11 4 2 5 18:21 14

9. Nové Mesto n/V. 10 3 4 3 13:21 13

10. Nemšová 11 2 4 5 10:18 10

11. ČFK Nitra 11 2 3 6 11:18 9

12. Bánovce n/Bebravou 11 2 3 6 10:25 9

13. Partizánske 11 2 1 8 16:29 7

14. Komárno 10 2 1 7 12:33 7

15. Nitra – Chrenová 11 1 1 9 18:44 4

16. Galanta 11 1 1 9 9:35 4

III. LMD:

DAC 1904 – Komárno 12:0 (6:0), Nové Mesto n/V. – Vráble 0:4 (0:3), Spartak Trnava B - Brezová p/Bradlom 5:0, Senica – Partizánske 8:0, Nemšová - Nitra-Chrenová 1:6 (1:2), ČFK Nitra - AS Trenčín 1:4 (1:2), Lokomotíva Trnava - Bánovce n/Bebravou 5:0, Topoľčany – Galanta 4:2 (2:1).

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

Dubnica n/V B – DAC 1904 1:0 (1:0), Štúrovo – Topoľčany 1:8 (1:3), Prievidza - Duslo Šaľa 0:0, FC Nitra B - Lokomotíva Trnava 1:3 (1:0), Nové Zámky - AS Trenčín B 6:0 (2:0), Komárno - ViOn Zlaté Moravce 2:1 (1:0), Spartak Trnava B – Piešťany 0:2, Vráble - Levice B 3:0 (3:0).

II. LMŽ:

Dubnica n/V B – DAC 1904 3:1 (2:0), Štúrovo – Topoľčany 0:9 (0:2), Prievidza - Duslo Šaľa 4:1 (2:0), FC Nitra B - Lokomotíva Trnava 2:0 (0:0), Nové Zámky - AS Trenčín B 3:3 (2:1), Komárno - ViOn Zlaté Moravce 1:2 (1:0), Spartak Trnava B – Piešťany 0:2, Vráble - Levice B 0:2 (0:1).

III. LSŽ Stred:

Leopoldov - DAC 1904 B 7:0 (5:0), Hlohovec - Brezová p/Bradlom 2:0, Vrbové – Holíč 0:0, Šamorín - Senica B 2:3 (1:2), Skalica – Sereď 0:0, Nitra-Chrenová B – Šoporňa 4:0 (2:0), Moravský Svätý Ján – Galanta 1:4 (0:2).

III. LMŽ Stred:

Leopoldov - DAC 1904 B 0:3 (0:2), Hlohovec - Brezová p/Bradlom 8:0, Vrbové – Holíč 4:0, Šamorín - Senica B 1:0 (1:0), Skalica – Sereď 0:8, Nitra-Chrenová B – Šoporňa 0:1 (0:1), Moravský Svätý Ján – Galanta 1:1 (1:0).

(csiffári + nk, 17.10.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových stretnutiach

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 11. kolo:

III. LSD

Partizánske – DAC 1904 2:5 (1:2)

Góly: Lénárth T. 2, Faragó T., Kardos T., Németh A.

DAC: Csonga B. - Radványi D. (C), Ravasz T., Habenicht J., Kosár D., Lénárth T., Brunczvik K., Szajkó T. (Kardos T.), Bögi I. (Boráros A.), Németh A. (Nagy I.), Faragó T.

Topoľčany - Nové Mesto n/V. 1:1 (0:0), Galanta - Lokomotíva Trnava 0:3 (0:0), Bánovce n/Bebravou - ČFK Nitra 4:0 (1:0), AS Trenčín – Nemšová 0:2, Nitra-Chrenová – Senica 2:8 (1:4), Komárno - Spartak Trnava B 0:4 (0:1), Brezová p/Bradlom – Vráble 4:3 (0:0).

1. Lokomotíva Trnava 10 10 0 0 36:7 30

2. Senica 10 8 1 1 36:8 25

3. Spartak Trnava B 10 7 2 1 22:7 23

4. Brezová p/Bradlom 10 7 2 1 22:8 23

5. DAC 1904 10 7 0 3 30:15 21

6. Vráble 10 5 1 4 20:17 16

7. Topoľčany 10 4 3 3 10:9 15

8. Nemšová 10 3 3 4 10:14 12

9. Nové Mesto n/V. 9 3 3 3 12:20 12

10. AS Trenčín 10 3 2 5 15:18 11

11. Bánovce n/Bebravou 10 2 3 5 10:22 9

12. Partizánske 10 2 1 7 14:23 7

13. Komárno 9 2 1 6 12:23 7

14. ČFK Nitra 10 1 3 6 6:17 6

15. Galanta 10 1 1 8 8:29 4

16. Nitra – Chrenová 10 1 0 9 16:42 3

III. LMD:

Partizánske – DAC 1904 1:8 (0:5), Topoľčany - Nové Mesto n/V. 4:0 (2:0), Galanta - Lokomotíva Trnava 0:3 (0:2), Bánovce n/Bebravou - ČFK Nitra 2:0 (1:0), AS Trenčín – Nemšová 4:1, Nitra–Chrenová – Senica 0:2 (0:1), Komárno - Spartak Trnava B 0:7 (0:2), Brezová p/Bradlom – Vráble 4:2 (3:1).

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ

DAC 1904 - Nové Zámky 1:2 (0:1), Vráble – Štúrovo 4:4 (3:1), Levice B - Spartak Trnava B 5:4 (1:4), Piešťany – Komárno 0:2 (0:1), ViOn Zlaté Moravce - Dubnica n/V B 1:0, AS Trenčín B - FC Nitra B 0:5 (0:3), Lokomotíva Trnava – Prievidza 0:1, Duslo Šaľa – Topoľčany 0:0.

II. LMŽ:

DAC 1904 - Nové Zámky 5:5 (1:2), Vráble – Štúrovo 3:0 (2:0), Levice B - Spartak Trnava B 0:3, Piešťany – Komárno 4:2 (2:2), ViOn Zlaté Moravce - Dubnica n/V B 3:2 (2:2), AS Trenčín B - FC Nitra B 0:1 (0:0), Lokomotíva Trnava – Prievidza 3:0, Duslo Šaľa – Topoľčany 0:2.

III. LSŽ Stred:

DAC 1904 B – Skalica 0:7, Moravský Svätý Ján – Hlohovec 3       :2, Galanta - Nitra-Chrenová B 7:1, Šoporňa – Leopoldov 0:11, Sereď – Šamorín 3:0 (1:0), Senica B – Vrbové 0:0, Holíč - Brezová p/Bradlom 3:0.

III. LMŽ Stred:

DAC 1904 B – Skalica 2:0 (1:0), Moravský Svätý Ján – Hlohovec 0:6, Galanta - Nitra-Chrenová B 6:0 (1:0), Šoporňa – Leopoldov 3:0, Sereď – Šamorín 2:3 (1:3), Senica B – Vrbové 2:0, Holíč - Brezová p/Bradlom 1:2.

(csiffári + nk, 12.10.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových stretnutiach

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 10. kolo:

III. LSD

DAC 1904 - Chrenová 6:2 (4:2)

Góly: Németh A., Faragó T., Radványi D., Brunczvik K., Kosár D., Szajkó T.

DAC: Karácsony D. - Radványi D. (C), Ravasz T., Habenicht J., Kosár D., Lénárth T., Brunczvik K., Szajkó T. (Boráros A.), Kardos T. (Bögi I.), Németh A. (Csiffári D.), Faragó T.

Nové Mesto n/V. - Brezová p/Bradlom 0:2, Vráble – Komárno 4:1 (4:0), Spartak Trnava B – Partizánske 1:0, Senica - AS Trenčín 4:0, Nemšová - Bánovce n/Bebravou 1:1, ČFK Nitra – Galanta 4:0 (1:0), Lokomotíva Trnava – Topoľčany 2:1 (1:1).

1. Lokomotíva Trnava 9 9 0 0 33:7 27

2. Senica 9 7 1 1 28:6 22

3. Brezová p/Bradlom 9 6 2 1 18:5 20

4. Spartak Trnava B 9 6 2 1 18:7 20

5. DAC 1904 9 6 0 3 25:13 18

6. Vráble 9 5 1 3 17:13 16

7. Topoľčany 9 4 2 3 9:8 14

8. AS Trenčín 9 3 2 4 15:16 11

9. Nové Mesto n/V. 8 3 2 3 11:19 11

10. Nemšová 9 2 3 4 8:14 9

11. Partizánske 9 2 1 6 12:18 7

12. Komárno 8 2 1 5 12:19 7

13. ČFK Nitra 9 1 3 5 6:13 6

14. Bánovce n/Bebravou 9 1 3 5 6:22 6

15. Galanta 9 1 1 7 8:26 4

16. Nitra – Chrenová 9 1 0 8 14:34 3

III. LMD:

DAC 1904 - Nitra – Chrenová 4:3 (1:1), Nové Mesto n/V. - Brezová p/Bradlom 0:1, Vráble – Komárno 10:0 (2:0), Spartak Trnava B – Partizánske 7:0, Senica - AS Trenčín 3:2, Nemšová - Bánovce n/Bebravou 2:2, ČFK Nitra – Galanta 2:1 (1:0), Lokomotíva Trnava – Topoľčany 1:1 (1:0)

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ

FC Nitra B – DAC 1904 1:0 (0:0), Štúrovo - Duslo Šaľa 1:6 (1:2), Topoľčany - Lokomotíva Trnava 1:0 (0:0), Prievidza - AS Trenčín B 5:1, Nové Zámky - ViOn Zlaté Moravce 7:0 (5:0), Dubnica n/V B – Piešťany 0:2, Komárno - Levice B 1:0 (1:0), Spartak Trnava B – Vráble 1:3.

II. LMŽ:

FC Nitra B – DAC 1904 5:1 (1:1), Štúrovo - Duslo Šaľa 0:2, Topoľčany - Lokomotíva Trnava 3:2 (1:1), Prievidza - AS Trenčín B 2:0, Nové Zámky - ViOn Zlaté Moravce 0:0, Dubnica n/V B – Piešťany 2:2, Komárno - Levice B 1:2 (1:1), Spartak Trnava B – Vráble 0:1 (0:0).

III. LSŽ Stred:

Šamorín – DAC 1904 B 0:1 (0:1), Hlohovec – Holíč 8:0, Brezová p/Bradlom - Senica B 0:5, Vrbové – Sereď 3:0, Skalica – Šoporňa 3:0, Leopoldov – Galanta 1:1 (0:1), Nitra-Chrenová B - Moravský Svätý Ján

3:5 (3:2).

III. LMŽ Stred:

Šamorín - DAC 1904 B 1:3 (0:2), Hlohovec – Holíč 6:0, Brezová p/Bradlom - Senica B 0:7, Vrbové – Sereď 2:1 (1:0), Skalica – Šoporňa 6:0, Leopoldov – Galanta 0:1, Nitra-Chrenová B - Moravský Svätý Ján 3:1.

(csiffári + nk, 5.10.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendových stretnutiach

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 9. kolo:

III. LSD:

AS Trenčin - DAC 1904 1:2 (0:1)

Góly: Németh A., Kardos T.

DAC: Csonga B. - Radványi D. (C), Ravasz T., Habenicht J., Kosár D., Lénárth T., Brunczvik K., Szajkó T., Kardos T. (Nagy I.), Németh A., Faragó T.

Lokomotíva Trnava - Nové Mesto n/V. 7:0, Topoľčany - ČFK Nitra 1:0 (0:0), Galanta – Nemšová 1:2 (1:2), Bánovce n/Bebravou – Senica 0:4, Chrenová - Spartak Trnava B 2:3 (1:2), Partizánske – Vráble 0:1 (0:0), Komárno - Brezová p/Bradlom 1:2 (1:1)

1. Lokomotíva Trnava 8 8 0 0 31:6 24

2. Senica 8 6 1 1 24:6 19

3. Brezová p/Bradlom 8 5 2 1 16:5 17

4. Spartak Trnava B 8 5 2 1 17:7 17

5. DAC 1904 8 5 0 3 19:11 15

6. Topoľčany 8 4 2 2 8:6 14

7. Vráble 8 4 1 3 13:12 13

8. AS Trenčín 8 3 2 3 15:12 11

9. Nové Mesto n/V. 7 3 2 2 11:17 11

10. Nemšová 8 2 2 4 7:13 8

11. Komárno 7 2 1 4 11:15 7

12. Partizánske 8 2 1 5 12:17 7

13. Bánovce n/Bebravou 8 1 2 5 5:21 5

14. Galanta 8 1 1 6 8:22 4

15. ČFK Nitra 8 0 3 5 2:13 3

16. Nitra – Chrenová 8 1 0 7 12:28 3

III. LMD:

AS Trenčín – DAC 1904 2:0 (0:0), Lokomotíva Trnava - Nové Mesto n/V. 13:1, Topoľčany - ČFK Nitra 3:1 (1:1), Galanta – Nemšová 1:3 (0:1), Bánovce n/Bebravou – Senica 3:2, Chrenová - Spartak Trnava B 2:1 (0:1), Partizánske – Vráble 1:4 (0:2), Komárno - Brezová p/Bradlom 0:4 (0:0)

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

DAC 1904 – Prievidza 1:1 (1:0), Spartak Trnava B – Štúrovo 12:0 (5:0), Vráble – Komárno 1:0 (0:0), Levice B - Dubnica n/V "B" 5:1 (3:1), Piešťany - Nové Zámky 0:4 (0:2), ViOn Zlaté Moravce - FC Nitra B 1:6 (0:1), AS Trenčín B – Topoľčany 2:1 (2:1), Lokomotíva Trnava - Duslo Šaľa 0:0

II. LMŽ:

DAC 1904 – Prievidza 1:6 (1:3), Spartak Trnava B – Štúrovo 4:1 (2:1), Vráble – Komárno 2:1 (1:0), Levice B - Dubnica n/V B 2:3, Piešťany - Nové Zámky 5:0 (3:0), ViOn Zlaté Moravce - FC Nitra B 1:0 (1:0), AS Trenčín B – Topoľčany 0:2 (0:1), Lokomotíva Trnava - Duslo Šaľa 3:1 (2:0)

III. LSŽ Stred:

DAC 1904 B – Vrbové 1:1 (1:1), Chrenová B – Hlohovec 2:5 (1:1), Moravský Svätý Ján – Leopoldov 1:6, Galanta – Skalica 2:2 (1:1), Šoporňa – Šamorín 0:3, Sereď - Brezová p/Bradlom 4:0 (0:0), Senica B – Holíč 7:0

III. LMŽ Stred:

DAC 1904 B – Vrbové 6:2 (3:0), Chrenová B – Hlohovec 0:11 (0:7), Moravský Svätý Ján – Leopoldov 2:3, Galanta – Skalica 3:0 (1:0), Šoporňa – Šamorín 0:1 (0:0), Sereď - Brezová p/Bradlom 6:1 (3:0), Senica B – Holíč 4:0

(csiffári + nk, 25.9.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 6. a 7. kolo:

III. LSD:

7. kolo:

Galanta - DAC 1904 0:5 (0:3)

Góly: Ravasz T. 2, Lénárth T., Szajkó T., Faragó T.

DAC: Csonga B. - Radványi D., Ravasz T., Habenicht J., Kosár D., Lénárth T., Brunczvik K., Szajkó T., Kardos T. (Boráros A.), Bögi I. (Németh A.), Faragó T.

Chrenová - Brezová 0:4 (0:2), Partizánske - Komárno 3:1 (2:1), ČFK Nitra - N. Mesto 0:1 (0:0), Topoľčany - Senica 0:3 (0:1), AS Trenčín - Vráble 1:0 (0:0), Bánovce - Trnava B 1:1, Lok. Trnava - Nemšová 3:2.

8. kolo:

DAC 1904 - Bánovce n/Bebravou 6:0 (3:0)

Góly: Szajkó T., Faragó T., Németh A. 2, Brunczvik K., Bögi I.

DAC: Csonga B. - Radványi D., Ravasz T., Habenicht J., Kosár D., Csiffári D. (Lénárth T.), Brunczvik K. (Boráros A.), Szajkó T., Kardos T., Bögi I., Németh A. (Faragó T.)

Brezová p/Bradlom – Partizánske 3: 0, Vráble – Chrenová 4:0 (0:0), Spartak Trnava "B" - AS Trenčín

3:0, Senica – Galanta 1:0 (0:0), Nemšová – Topoľčany 2:1 (2:1), ČFK Nitra - Lokomotíva Trnava

0:2 (0:1).

1. Lokomotíva Trnava 7 7 0 0 24:6 21

2. Senica 7 5 1 1 20:6 16

3. Brezová p/Bradlom 7 4 2 1 14:4 14

4. Spartak Trnava "B" 7 4 2 1 14:5 14

5. DAC 1904 7 4 0 3 17:10 12

6. AS Trenčín 7 3 2 2 14:10 11

7. Nové Mesto n/V. 6 3 2 1 11:10 11

8. Topoľčany 7 3 2 2 7:6 11

9. Vráble 7 3 1 3 12:12 10

10. Komárno 6 2 1 3 10:13 7

11. Partizánske 7 2 1 4 12:16 7

12. Nemšová 7 1 2 4 5:12 5

13. Bánovce n/Bebravou 71 2 4 5:17 5

14. Galanta 7 1 1 5 7:20 4

15. ČFK Nitra 7 0 3 4 2:12 3

16. Nitra - Chrenová 7 1 0 6 10:25 3

III. LMD:

6. kolo:

Galanta – DAC 1904 2:1 (1:1) Tyukos, Tóth – Kanyicska, Chrenová - Brezová 0:2 (0:2), ČFK Nitra - N. Mesto 9:0 (1:0), Partizánske - Komárno 7:0 (1:0), Topoľčany - Senica 0:1 (0:0), AS Trenčín - Vráble 2:0 (0:0), Bánovce - Trnava B 0:4, Lok. Trnava - Nemšová 5:1.

7. kolo:

DAC 1904 - Bánovce n/Bebravou 4:2 (2:1), Brezová p/Bradlom – Partizánske 2:0, Vráble – Chrenová 1:0 (0:0), Spartak Trnava "B" - AS Trenčín 2:2, Senica – Galanta 0:2 (0:1), Nemšová – Topoľčany 1:3 (1:1), ČFK Nitra - Lokomotíva Trnava 1:4 (1:2)

ŽIACI: výsledky zápasov 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

6. kolo:

DAC 1904 - Šaľa nehrali pre nespôsobilý terén, Levice B - FC Nitra 14 5:0 (3:0), FC ViOn - Topoľčany 1:1 (1:0), Komárno - Štúrovo 4:0 (3:0), Vráble - Nové Zámky 0:2 (0:1), AS Trenčín B - Lok. Trnava 1:2, Piešťany - Prievidza 1:1, Trnava B - Dubnica B odložili.

Dohrávka: FC Nitra 14 - Štúrovo 3:0 (0:0).

7. kolo:

Topoľčany – DAC 1904 1:0, Štúrovo - Lokomotíva Trnava 0:10 (0:3), Duslo Šaľa - AS Trenčín "B" 7:2 (2:2), FC Nitra "B" – Piešťany 1:4 (0:2), Nové Zámky - Levice "B" 3:0 (2:0), Dubnica n/V "B" - Vráble 1:0, Komárno - Spartak Trnava "B" 2:2 (2:1).

II. LMŽ:

6. kolo:

DAC 1904 - Šaľa nehrali pre nespôsobilý terén, Levice B - FC Nitra 12 0:6 (0:3), FC ViOn - Topoľčany 1:1 (0:1), Komárno - Štúrovo 3:0 (1:0), Vráble - N. Zámky 0:1 (0:0), AS Trenčín B - Lok. Trnava 6:2, Piešťany - Prievidza 3:5, Trnava B - Dubnica B odložili.

Dohrávka: FC Nitra 14 - Štúrovo 9:0 (2:0).

7. kolo:

Topoľčany – DAC 1904 3:0 (2:0), Štúrovo - Lokomotíva Trnava 0:8 (0:4), Duslo Šaľa - AS Trenčín "B" 5:0, FC Nitra "B" – Piešťany 4:2 (2:1), Nové Zámky - Levice "B" 1:0, Dubnica n/V "B" – Vráble 2:0 (0:0), Komárno - Spartak Trnava "B" 3:6 (1:3).

III. LMŽ Stred:

5. kolo:

DAC 1904 B - Holíč 8:0 (5:0) Ganyovics 3, Iván 2, Bénes, Kuki, Goldstein, Sereď - Senica B 1:3 (0:1), Šoporňa - Brezová 1:1 (1:1), Mor. Sv. Ján - Šamorín 0:3 (0:2), Chrenová B - Skalica 1:8 (0:3), Galanta - Vrbové 3:2 (1:1), Leopoldov - Hlohovec 0:6.

6. kolo:

Brezová p/Bradlom - DAC 1904 B 4:0 (2:0), Hlohovec - Senica B 4:1, Holíč – Sereď 1:2 (0:0), Vrbové – Šoporňa 4:0, Šamorín – Galanta 0:4 (0:1), Skalica - Moravský Svätý Ján 3:1, Leopoldov - Chrenová B 2:0.

(csiffári + nk, 19.9.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov v stretnutiach uplynulého týždňa

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 5. a 6. kolo:

III. LSD:

5. kolo:

Lokomotiv Trnava – DAC 1904 3:0 (3:0)

DAC: Csonga B. - Radványi D., Ravasz T., Habenicht J., Kosár D., Csiffári D. (Kardos T.), Brunczvik K., Lénárth T., Szajkó T. (Csonka Á.), Bögi I. (Nagy I.), Faragó T. (Németh A.)

ČFK Nitra - Senica 1:1 (1:1), Galanta - Vráble 2:4 (0:1), Chrenová - Partizánske 3:5 (2:1), AS Trenčín B - Komárno 4:1 (3:0), Topoľčany - Trnava B 0:0, Nemšová - N. Mesto 0:0, Bánovce - Brezová 1:1.

6. kolo:

DAC 1904 – Topoľčany 0:2 (0:0)

Góly: Kuchtiak, Krajčík

DAC: Csonga B. - Radványi D., Ravasz T., Habenicht J., Kosár D., Kardos T., Brunczvik K. (Nagy I.), Lénárth T., Szajkó T. (Csonka Á.), Bögi I., Faragó T. (Németh A.)

Vráble - Bánovce 1:0 (0:0), Komárno - Chrenová 3:1 (1:0), Nemšová - ČFK Nitra 1:1 (1:1), Trnava B - Galanta 3:1 (3:0), Brezová - AS Trenčín 1:0, Senica - Lok. Trnava 1:3, N. Mesto - Partizánske 3:0.

1. Lok. Trnava 5 5 0 0 19:4 15
2. Topoľčany 5 3 2 0 6:1 11
3. Senica 5 3 1 1 16:6 10
4. Trnava B 5 3 1 1 10:4 10
5. AS Trenčín B 5 2 2 1 13:7 8
6. Brezová 5 2 2 1 7:4 8
7. Nové Mesto 5 2 2 1 10:10 8
8. Partizánske 5 2 1 2 12:11 7
9. Komárno 5 2 1 2 9:10 7
10. Vráble 5 2 1 2 8:11 7
11. DAC 1904 5 2 0 3 6:10 6
12. Bánovce 5 1 1 3 4:10 4
13. Chrenová 5 1 0 4 10:17 3
14. ČFK Nitra 5 0 3 2 2:9 3
15. Nemšová 5 0 2 3 1:8 2
16. Galanta 5 0 1 4 6:17 1

III. LMD:

4. kolo:

Lok. Trnava - DAC 1904 2:2 (0:1) Cibula 2, Galanta - Vráble 2:1 (1:1), Chrenová - Partizánske 5:3 (2:1), Topoľčany - Trnava B 1:1 (0:0), ČFK Nitra - Senica 0:2 (0:1), AS Trenčín B - Komárno 10:0 (2:0), Nemšová - N. Mesto 2:1, Bánovce - Brezová 2:0.

5. kolo:

DAC 1904 - Topoľčany 2:0 (0:0) Cibula, Sipos, Vráble - Bánovce 3:0 (0:0), Komárno - Chrenová 2:5 (1:1), Nemšová - ČFK Nitra 2:5 (0:1), Trnava B - Galanta 3:1 (1:1),  Brezová - AS Trenčín 0:2, Senica - Lok. Trnava 2:1, N. Mesto - Partizánske 0:3.
1. AS Trenčín 5 5 0 0 20:0 15
2. Senica 5 5 0 0 18:2 15
3. Topoľčany 5 3 1 1 9:3 10
4. Trnava B 5 3 1 1 11:7 10
5. Chrenová 5 3 0 2 13:10 9
6. Lok. Trnava 5 2 1 2 11:8 7
7. Partizánske 5 2 1 2 10:9 7
8. DAC 1904 5 2 1 2 8:10 7
9. Bánovce 5 2 1 2 7:9 7
10. Galanta 5 2 0 3 14:11 6
11. Vráble 5 2 0 3 10:10 6
12. ČFK Nitra 5 2 0 3 12:14 6
13. Brezová 5 2 0 3 5:10 6
14. Nové Mesto 5 1 0 4 3:12 3
15. Nemšová 5 1 0 4 6:18 3
16. Komárno 5 0 0 5 5:29 0

ŽIACI: výsledky zápasov 4.-6. kola 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

5. kolo:

DAC 1904 - AS Trenčín B 3:0 (1:0) P. Jakubik, T. Zsákovics, A. Lukovics, Piešťany - Šaľa 0:5 (0:1), FC ViOn - Lok. Trnava 0:2 (0:0), Komárno - N. Zámky 0:1 (0:1), Vráble - Prievidza 1:4 (0:1), Levice B - Topoľčany 1:0 (1:0), Dubnica B - Štúrovo 4:0 (2:0), Trnava B - Nitra B predohrali (2:4).

6. kolo:

Lok. Trnava - DAC 1904 1:0 (0:0), FC Nitra 14 - Vráble 2:0 (2:0), N. Zámky - Trnava B 4:2 (3:1), Štúrovo - Trenčín B 2:4 (1:3), Dubnica B - Komárno 0:1 (0:0), Prievidza - Levice B 4:0 (1:0), Šaľa - FC ViOn 5:0 (1:0), Topoľčany - Piešťany 1:2 (0:1).
1. Prievidza 6 6 0 0 30:3 18
2. Šaľa 6 5 0 1 24:2 15
3. Lok. Trnava 6 5 0 1 15:3 15
4. DAC 1904 6 4 1 1 15:3 13
5. Nové Zámky 6 4 1 1 14:7 13
6. Nitra B 5 4 0 1 14:5 12
7. Piešťany 6 4 0 2 12:12 12
8. AS Trenčín B 6 2 1 3 9:11 7
9. Dubnica B 6 2 1 3 12:17 7
10. Topoľčany 6 2 0 4 11:15 6
11. Komárno 6 2 0 4 5:11 6
12. FC ViOn 6 1 1 4 5:15 4
13. Levice B 6 1 1 4 3:15 4
14. Vráble 6 1 0 5 4:15 3
15. Trnava B 6 1 0 5 10:29 3
16. Štúrovo 5 0 0 5 4:24 0

II. LMŽ:

4. kolo:

DAC 1904 - AS Trenčín B 2:3 (2:2) Hrazdílek, Prokop, Komárno - N. Zámky 0:2 (0:1), Levice B - Topoľčany 2:3 (0:1), FC ViOn - Lok. Trnava 0:2 (0:1), Vráble - Prievidza 0:2 (0:2), Dubnica B - Štúrovo 8:0 (5:0), Piešťany - Šaľa 5:0 (1:0), Trnava B - Nitra B predohrali (1:2).

5. kolo:

Lok. Trnava - DAC 1904 8:0 (6:0), FC Nitra 12 - Vráble 7:0 (2:0), N. Zámky - Trnava B 2:3 (1:1), Štúrovo - Trenčín B 2:1 (1:1), Dubnica B - Komárno 4:1 (2:0), Prievidza - Levice B 7:0 (4:0), Šaľa - FC ViOn 1:2 (0:2), Topoľčany - Piešťany 0:0.
1. Lok. Trnava 6 6 0 0 22:0 18
2. Nitra B 5 5 0 0 24:5 15
3. Prievidza 6 5 0 1 21:6 15
4. Topoľčany 6 4 1 1 10:5 13
5. Nové Zámky 6 4 0 2 16:11 12
6. Piešťany 6 3 2 1 16:8 11
7. FC ViOn 6 3 2 1 10:4 11
8. Dubnica B 6 3 0 3 19:15 9
9. AS Trenčín B 6 2 1 3 12:20 7
10. Šaľa 6 2 0 4 12:17 6
11. DAC 1904 6 2 0 4 11:19 6
12. Trnava B 6 1 0 5 6:14 3
13. Vráble 6 1 0 5 8:18 3
14. Komárno 6 1 0 5 9:20 3
15. Levice B 6 1 0 5 8:24 3
16. Štúrovo 5 1 0 4 4:22 3

III. LSŽ Stred:

3. kolo:

DAC 1904 B - Sereď 0:2 (0:0) Bilka, Kollár, Galanta - Holíč 5:1 (2:0), Chrenová B - Vrbové 0:1 (0:0), Šoporňa - Senica B 0:3 (0:2), Leopoldov - Šamorín 6:0 (3:0), Skalica - Hlohovec 2:1, Mor. Sv. Ján - Brezová 13:0.

4. kolo:

Senica B - DAC 1904 B 7:3 (2:2) Bíró, Szalay, Domonkos, Šamorín - Chrenová B 1:0 (1:0), Hlohovec - Sereď 2:0 (1:0), Holíč - Šoporňa 0:0, Brezová - Galanta 0:4 (0:2), Vrbové - M. Sv. Ján 5:2, Skalica - Leopoldov 1:0.
1. Galanta 4 4 0 0 22:4 12
2. Skalica 4 4 0 0 12:1 12
3. M. Sv. Ján 4 3 0 1 30:6 9
4. Leopoldov 4 3 0 1 16:1 9
5. Hlohovec 4 3 0 1 13:2 9
6. Sereď 4 2 0 2 14:9 6
7. Vrbové 4 2 0 2 6:13 6
8. Senica B 4 2 0 2 11:19 6
9. Holíč 4 1 1 2 6:14 4
10. Šoporňa 4 1 1 2 5:13 4
11. Chrenová B 4 1 0 3 6:7 3
12. Šamorín 4 1 0 3 1:11 3
13. DAC 1904 B 4 0 0 4 4:22 0
14. Brezová 4 0 0 4 0:24 0

III. LMŽ Stred:

3. kolo:

DAC 1904 B - Sereď 8:2 (6:1) Goldstein 3, Gányovics 2, Benes 2, Sandal - Morong 2, Chrenová B - Vrbové 1:3 (0:0), Galanta - Holíč 1:0 (0:0), Leopoldov - Šamorín 0:4 (0:3), Šoporňa - Senica B 0:6 (0:4), Skalica - Hlohovec 0:5, Mor. Sv. Ján - Brezová 5:0.

4. kolo:

Senica B - DAC 1904 B 1:1 (0:0) Iván, Šamorín - Chrenová B 15:0 (5:0), Hlohovec - Sereď 4:0 (2:0), Holíč - Šoporňa 6:0 (2:0), Brezová - Galanta 0:7 (0:3), Vrbové - M. Sv. Ján 1:1, Skalica - Leopoldov 3:0.
1. Hlohovec 4 4 0 0 18:1 12
2. Senica B 4 3 1 0 15:1 10
3. Šamorín 4 3 0 1 21:8 9
4. Galanta 4 3 0 1 12:2 9
5. DAC 1904 B 4 2 1 1 15:7 7
6. Vrbové 4 2 1 1 11:5 7
7. M. Sv. Ján 4 2 1 1 9:9 7
8. Skalica 4 2 0 2 7:7 6
9. Holíč 4 1 1 2 8:4 4
10. Chrenová B 4 1 1 2 3:19 4
11. Šoporňa 4 1 0 3 3:17 3
12. Brezová 4 0 1 3 2:15 1
13. Leopoldov 4 0 1 3 1:15 1
14. Sereď 4 0 0 4 2:17 0

(csiffári + nk, 6.9.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov vo víkendovom kole

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 4. kolo:

III. LSD:

DAC 1904 - ČFK Nitra 4:0 (2:0)

Góly: Kosár D. 2, Bögi I., Kardos T.

DAC: Csonga B. - Radványi D., Ravasz T., Kosár D. (Ágh Z.), Habenicht J., Bögi I., Lénárth T., Brunczvik K., Szajkó T. (Kardos T.), Faragó T. (Boráros A.), Németh A. (Csiffári D.)

Komárno - Bánovce 2:0 (1:0), Brezová p/B. - Galanta 4:0 (3:0), N. Mesto - Chrenová 4:1 (0:0), Vráble - Topoľčany 1:2 (1:2), Partizánske - AS Trenčín 3:3, Senica - Nemšová 2:0, Trnava B - Lok. Trnava predohrali (3:1).

1. Senica 3 3 0 0 14:2 9

2. Trnava B 3 3 0 0 10:1 9

3. Topoľčany 3 2 1 0 4:1 7

4. Lok. Trnava 3 2 0 1 11:6 6

5. DAC 1904 3 2 0 1 6:5 6

6. AS Trenčín B 3 1 2 0 9:5 5

7. Brezová 3 1 1 1 5:3 4

8. Partizánske 3 1 1 1 7:5 4

9. Komárno 3 1 1 1 5:5 4

10. Nové Mesto 3 1 1 1 7:10 4

11. Chrenová 3 1 0 2 6:9 3

12. Bánovce 3 1 0 2 3:8 3

13. Vráble 3 0 1 2 3:9 1

14. Galanta 3 0 1 2 3:10 1

15. ČFK Nitra 3 0 1 2 0:7 1

16. Nemšová 3 0 0 3 0:7 0

III. LMD:

DAC 1904 - ČFK Nitra 2:4 (1:2) Kanyicska 2 - Bisák 2, Stanek, Kluka, Komárno - Bánovce 2:4 (1:1), Brezová p/B. - Galanta 3:1 (2:0), N. Mesto - Chrenová 1:0 (0:0), Vráble - Topoľčany 0:2 (0:1), Partizánske - AS Trenčín 0:1, Senica - Nemšová 7:0, Trnava B - Lok. Trnava predohrali (1:3).

1. Senica 3 3 0 0 14:1 9

2. Topoľčany 3 3 0 0 8:0 9

3. AS Trenčín 3 3 0 0 8:0 9

4. Lok. Trnava 3 2 0 1 8:4 6

5. Trnava B 3 2 0 1 7:5 6

6. Brezová 3 2 0 1 5:6 6

7. Partizánske 3 1 1 1 4:4 4

8. Bánovce 3 1 1 1 5:6 4

9. Galanta 3 1 0 2 11:7 3

10. Vráble 3 1 0 2 6:8 3

11. Chrenová 3 1 0 2 3:5 3

12. ČFK Nitra 3 1 0 2 7:10 3

13. DAC 1904 3 1 0 2 4:8 3

14. Nové Mesto 3 1 0 2 2:7 3

15. Nemšová 3 0 0 3 2:12 0

16. Komárno 3 0 0 3 3:14 0

ŽIACI: výsledky zápasov 2.-4. kola 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

Štúrovo - DAC 1904 0:6 (0:2) Jakubík 2, Mátis, Németh, Lukovits, Zsákovics, FC Nitra 14 - Komárno 2:1 (1:0), N. Zámky - Dubnica B 1:1 (1:1), AS Trenčín B - FC ViOn 0:0, Šaľa - Levice B 2:0 (2:0), Topoľčany - Vráble 2:0 (1:0), Prievidza - Trnava B 8:1, Lok. Trnava - Piešťany 1:2. Predohrávka: Trnava B - FC Nitra 14 2:4 (0:0).

1. Prievidza 4 4 0 0 22:2 12

2. DAC 1904  4 3 1 0 12:2 10

3. Šaľa 4 3 0 1 14:2 9

4. Lok. Trnava 4 3 0 1 12:3 9

5. Nitra B 4 3 0 1 12:5 9

6. Piešťany 4 3 0 1 10:6 9

7. Nové Zámky 4 2 1 1 9:5 7

8. Topoľčany 4 2 0 2 10:12 6

9. AS Trenčín B 4 1 1 2 5:6 4

10. FC ViOn 4 1 1 2 5:8 4

11. Dubnica B 4 1 1 2 8:16 4

12. Komárno 4 1 0 3 4:10 3

13. Vráble 4 1 0 3 3:9 3

14. Trnava B 5 1 0 4 8:25 3

15. Levice B 4 0 1 3 2:11 1

16. Štúrovo 3 0 0 3 2:16 0

II. LMŽ:

Štúrovo - DAC 1904 2:5 (2:2) Farkaš, Štugel - Hrazdílek 4, Bíró, FC Nitra 12 - Komárno 5:1 (4:0), N. Zámky - Dubnica B 5:2 (2:1), AS Trenčín B - FC ViOn 0:0, Šaľa - Levice B 1:3 (0:2), Topoľčany - Vráble 2:0 (1:0), Prievidza - Trnava B 3:1, Lok. Trnava - Piešťany 4:0. Predohrávka: Trnava B - FC Nitra 12 1:2 (0:0).

1. Lok. Trnava 4 4 0 0 12:0 12

2. Nitra B 4 4 0 0 17:5 12

3. Prievidza 4 3 0 1 12:6 9

4. Topoľčany 4 3 0 1 7:3 9

5. Nové Zámky 4 3 0 1 12:8 9

6. FC ViOn 4 2 2 0 8:1 8

7. Piešťany 4 2 1 1 11:8 7

8. DAC 1904 4 2 0 2 9:8 6

9. Šaľa 4 2 0 2 11:10 6

10. AS Trenčín B 4 1 1 2 8:16 4

11. Vráble 4 1 0 3 8:9 3

12. Komárno 4 1 0 3 8:14 3

13. Dubnica B 4 1 0 3 7:14 3

14. Levice B 4 1 0 3 6:14 3

15. Trnava B 5 0 0 5 3:12 0

16. Štúrovo 3 0 0 3 2:13 0

III. LSŽ Stred:

Hlohovec- DAC 1904 B 8:0 (5:0), Senica B - Galanta 0:6 (0:5), Sereď - Šoporňa 9:0 (3:0), Šamorín - Skalica 0:3 (0:1), Vrbové - Leopoldov 0:5, Holíč - Mor. Sv. Ján 0:5. Brezová p/B. - Chrenová B predohrali (0:2).

1. Mor. Sv. Ján 2 2 0 0 15:1 6

2. Galanta 2 2 0 0 13:3 6

3. Leopoldov 2 2 0 0 10:0 6

4. Hlohovec 2 2 0 0 10:0 6

5. Skalica 2 2 0 0 9:0 6

6. Sereď 2 1 0 1 12:7 3

7. Chrenová B 2 1 0 1 6:5 3

8. Holíč 2 1 0 1 5:9 3

9. Šoporňa 2 1 0 1 5:10 3

10. Šamorín 2 0 0 2 0:5 0

11. Brezová p/B. 2 0 0 2 0:7 0

12. Vrbové 2 0 0 2 0:11 0

13. DAC 1904 B 2 0 0 2 1:13 0

14. Senica B 2 0 0 2 1:16 0

III. LMŽ Stred:

Hlohovec - DAC 1904 B 2:1 (1:0) Gánovics, Šamorín - Skalica 2:1 (1:0), Sereď - Šoporňa 0:1 (0:0), Senica B - Galanta 2:0 (0:0), Vrbové - Leopoldov 7:0, Holíč - Mor. Sv. Ján 2:3. Brezová p/B. - Chrenová B predohrali (1:2).

1. Hlohovec 2 2 0 0 9:1 6

2. Senica B 2 2 0 0 8:0 6

3. Chrenová B 2 1 1 0 2:1 4

4. Vrbové 2 1 0 1 7:3 3

5. DAC 1904 B 2 1 0 1 6:4 3

6. Skalica 2 1 0 1 4:2 3

7. Galanta 2 1 0 1 4:2 3

8. Šoporňa 2 1 0 1 3:5 3

9. Mor. Sv. Ján 2 1 0 1 3:8 3

10. Šamorín 2 1 0 1 2:8 3

11. Holíč 2 0 1 1 2:3 1

12. Brezová 2 0 1 1 2:3 1

13. Leopoldov 2 0 1 1 1:8 1

14. Sereď 2 0 0 2 0:5 0

(csiffári + nk, 31.8.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov v 2. kole

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 3. kolo:

III. LSD:

Nemšová - DAC 1904 0:1 (0:1)

Gól: Brunczvik

DAC: Csonga B. - Radványi D. (C), Ravasz T., Csiffári D., Ágh Z. (Boráros A.), Bögi I., Lénárth T., Brunczvik K., Habenicht J., Németh A. (Nagy I.), Faragó T.

Lok. Trnava - Vráble 7:2 (5:1), Galanta - Komárno 3:3 (1:3), ČFK Nitra - Trnava B 0:3 (0:1), Topoľčany - Brezová p/B. 0:0, AS Trenčín B - Chrenová 4:0 (2:0), Bánovce - Partizánske 2:1, Senica - N. Mesto 7:1. Predohrávka: Trnava B - Lok. Trnava 3:1.

1. Trnava B 3 3 0 0 10:1 9

2. Senica 2 2 0 0 12:2 6

3. Lok. Trnava 3 2 0 1 11:6 6

4. AS Trenčín B 2 1 1 0 6:2 4

5. Topoľčany 2 1 1 0 2:0 4

6. Partizánske 2 1 0 1 4:2 3

7. Chrenová 2 1 0 1 5:5 3

8. Bánovce 2 1 0 1 3:6 3

9. DAC 1904 2 1 0 1 2:5 3

10. Komárno 2 0 1 1 3:5 1

11. Brezová 2 0 1 1 1:3 1

12. Galanta 2 0 1 1 3:6 1

13. ČFK Nitra 2 0 1 1 0:3 1

14. Vráble 2 0 1 1 2:7 1

15. Nové Mesto 2 0 1 1 3:9 1

16. Nemšová 2 0 0 2 0:5 0

III. LMD:

Nemšová - DAC 1904 1:2 (1:1) Czibula, Kanyicska, ČFK Nitra - Trnava B 1:3 (1:2), Lok. Trnava - Vráble 4:1 (1:0), Galanta - Komárno 8:1, hostia pre nízky počet hráčov do druhého polčasu nenastúpili, Topoľčany - Brezová p/B. 4:0 (1:0), AS Trenčín B - Chrenová 4:0 (4:0), Bánovce - Partizánske 1:1, Senica - N. Mesto 4:1. Predohrávka: Trnava B - Lok. Trnava 1:3.

1. AS Trenčín 2 2 0 0 7:0 6

2. Senica 2 2 0 0 7:1 6

3. Topoľčany 2 2 0 0 6:0 6

4. Lok. Trnava 3 2 0 1 8:4 6

5. Trnava B 3 2 0 1 7:5 6

6. Partizánske 2 1 1 0 4:3 4

7. Galanta 2 1 0 1 10:4 3

8. Vráble 2 1 0 1 6:6 3

9. Chrenová 2 1 0 1 3:4 3

10. DAC 1904 2 1 0 1 2:4 3

11. Brezová 2 1 0 1 2:5 3

12. Bánovce 2 0 1 1 1:4 1

13. Nemšová 2 0 0 2 2:5 0

14. ČFK Nitra 2 0 0 2 3:8 0

15. Nové Mesto 2 0 0 2 1:7 0

16. Komárno 2 0 0 2 1:10 0

ŽIACI: výsledky zápasov 3. kola 2. a 3. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

FC ViOn - DAC 1904 0:3 (0:1), Jakubík 3, Dubnica B - FC Nitra 14 0:5 (0:3), N. Zámky - Štúrovo 6:1 (3:1), Vráble - Šaľa 0:4 (0:2), Komárno - Prievidza 0:4 (0:0), Levice B - Lok. Trnava 1:5 (1:0), Trnava B - Topoľčany 5:3 (2:2), Piešťany - AS Trenčín B 3:2. Dohrávky: DAC 1904 - Piešťany 2:1 (1:1) Šanta 2 (oba z 11 m), FC Nitra 14 - N. Zámky 1:2 (1:1).

1. Prievidza 3 3 0 0 14:1 9

2. Lok. Trnava 3 3 0 0 11:1 9

3. DAC 1904 3 2 1 0 6:2 7

4. Šaľa 3 2 0 1 12:2 6

5. Nové Zámky 3 2 0 1 8:4 6

6. Piešťany 3 2 0 1 8:5 6

7. Nitra B 2 1 0 1 6:2 3

8. AS Trenčín B 3 1 0 2 5:6 3

9. FC ViOn 3 1 0 2 5:8 3

10. Topoľčany 3 1 0 2 8:12 3

11. Vráble 3 1 0 2 3:7 3

12. Komárno 3 1 0 2 3:8 3

13. Dubnica B 3 1 0 2 7:15 3

14. Trnava B 3 1 0 2 5:13 3

15. Levice B 3 0 1 2 2:9 1

16. Štúrovo 2 0 0 2 2:10 0

II. LMŽ:

FC ViOn - DAC 1904 2:0 (0:0) Kudrej, Pánik, Dubnica B - FC Nitra 12 1:5 (0:3), N. Zámky - Štúrovo 3:0 (3:0), Vráble - Šaľa 1:5 (1:0), Komárno - Prievidza 1:4 (1:2), Levice B - Lok. Trnava 0:4 (0:1), Trnava B - Topoľčany 0:3 (0:2), Piešťany - AS Trenčín B 8:2. Dohrávky: DAC 1904 - Piešťany 1:2, FC Nitra 12 - N. Zámky 5:2 (2:1).

1. Lok. Trnava 3 3 0 0 8:0 9

2. Piešťany 3 2 1 0 11:4 7

3. FC ViOn 3 2 1 0 8:1 7

4. Nitra B 2 2 0 0 10:3 6

5. Prievidza 3 2 0 1 9:5 6

6. Šaľa 3 2 0 1 10:7 6

7. Topoľčany 3 2 0 1 5:3 6

8. Nové Zámky 3 2 0 1 7:6 6

9. Vráble 3 1 0 2 8:7 3

10. Komárno 3 1 0 2 7:9 3

11. Dun. Streda 3 1 0 2 4:6 3

12. Dubnica B 3 1 0 2 5:9 3

13. AS Trenčín B 3 1 0 2 8:16 3

14. Trnava B 3 0 0 3 1:7 0

15. Štúrovo 2 0 0 2 0:8 0

16. Levice B 3 0 0 3 3:13 0

III. LSŽ Stred:

Šoporňa - DAC 1904 B 5:1 (2:1) L. Suchý, K. Vöröš, M. Vaško, F. Krajča, J. Kriška - J. Pongrácz, Šamorín - Hlohovec 0:2 (0:1), Chrenová B - Holíč 4:5 (3:1), Galanta - Sereď 7:3 (1:3), Skalica - Vrbové 6:0, Leopoldov - Brezová 5:0, Mor. Sv. Ján - Senica B 10:1. Predohrávka: Brezová p/B. - Chrenová B 0:2, Béger 2.

III. LMŽ Stred:

Šoporňa - DAC 1904 B 2:5 (1:2) P. Trubač, K. Vöröš - Béres 2, Sandal, Lakatos, Prokop, Šamorín - Hlohovec 0:7 (0:2), Chrenová B - Holíč 0:0, Galanta - Sereď 4:0 (2:0), Skalica - Vrbové 3:0 kont., Leopoldov - Brezová p/Br. 1:1, Mor. Sv. Ján - Senica B 0:6. Predohrávka: Brezová p/B. - Chrenová B 1:2 (0:1).

(csiffári + nk, 24.8.2007)

 

Výsledky mládežníckych tímov v úvode súťaží

DORAST: Výsledky 3. ligy staršieho a mladšieho dorastu, skupina západ - 2. kolo:

III. LSD:

Ágh, Csiffári (4) a Lénárth v boji o loptu v sobotňajšom ligovom súboji starších dorastencov DAC-Senica (1:5)

DAC 1904 - Senica 1:5 (1:2)

Gól: Brunczvik Krisztián

DAC: Csonga B. - Radványi D. (C), Ravasz T., Csiffári D., Ágh Z. (Boráros A.), Lénárth T., Brunzcvik K., Habenicht J., Faragó T. (Nagy I.), Németh A., Kardos T.

Chrenová - Bánovce 5:1 (2:1), Partizánske - Galanta 0:1 (0:0), Vráble - ČFK Nitra 0:0, Komárno - Topoľčany 0:2 (0:0), Brezová p/Br. - Lok. Trnava 1:3, Nové Mesto n/V. - AS Trenčín 2:2, Sp. Trnava B - Nemšová 4:0.

III. LMD:

DAC 1904 - Senica 0:3 (0:1)

Chrenová - Bánovce 3:0 (2:0), Vráble - ČFK Nitra 5:2 (3:1), Komárno - Topoľčany 0:2 (0:0), Partizánske - Galanta 3:2 (1:1), Brezová p/Br. - Lok. Trnava 2:1, N. Mesto - AS Trenčín 0:3, Trnava B - Nemšová 3:1.

ŽIACI: výsledky zápasov 1. a 2. kola 2. ligy starších a mladších žiakov:

II. LSŽ:

1. kolo: Levice B - DAC 1904 1:1 (0:0), Rafael - Šanta, Vráble - AS Trenčín B 3:0 (1:0), Piešťany - FC ViOn 4:1 (3:0), Nové Zámky - Prievidza 0:2 (0:1), Dubnica B - Topoľčany 6:2 (3:0), Komárno - Šaľa 2:1 (2:0), Trnava B - Lok. Trnava 0:3, FC Nitra 14 - Štúrovo odložili na 5. 9.

2. kolo: DAC 1904 - Piešťany odložili na 15. 8., Šaľa - Trnava B 7:0 (1:0), Štúrovo - FC ViOn 1:4 (0:2), Topoľčany - Komárno 3:1 (2:0), Lok. Trnava - Vráble 3:0 (0:0), AS Trenčín B - Levice B 3:0 (0:0), Prievidza - Dubnica B 8:1, FC Nitra 14 - N. Zámky odložili na 13. 8.

1. Prievidza 2 2 0 0 10:1 6

2. Lok. Trnava 2 2 0 0 6:0 6

3. Šaľa 2 1 0 1 8:2 3

4. Piešťany 1 1 0 0 4:1 3

5. FC ViOn 2 1 0 1 5:5 3

6. Vráble 2 1 0 1 3:3 3

7. AS Trenčín B 2 1 0 1 3:3 3

8. Komárno 2 1 0 1 3:4 3

9. Topoľčany 2 1 0 1 5:7 3

10. Dubnica B 2 1 0 1 7:10 3

11. DAC 1904 1 0 1 0 1:1 1

12. Levice B 2 0 1 1 1:4 1

13. Nové Zámky 1 0 0 1 0:2 0

14. Štúrovo 1 0 0 1 1:4 0

15. Trnava B 2 0 0 2 0:10 0

Nitra B ešte nehrala.

II. LMŽ: Levice B - DAC 1904 2:3 (0:2) Belanský 2 - Gányovics 2, Varga, Vráble - AS Trenčín B 7:0 (3:0), Piešťany - FC ViOn 1:1 (0:1), Nové Zámky - Prievidza 2:1 (1:1), Dubnica B - Topoľčany 2:0 (1:0), Komárno - Šaľa 5:3 (2:2), Trnava B - Lok. Trnava 0:2, FC Nitra 12 - Štúrovo odložili na 5. 9. kvôli účasti Nitry na turnaji.

(csiffári + nk, 16.8.2007)

 

Városi stadionban az idősebb ifik

Új idény, új edző, változatlan célok

A 2. forduló mérkőzéseivel holnap az ifik számára is megkezdődik a bajnoki idény. A nyári felkészülés elején Rostislav Prokop személyében új edző került az idősebb ifik élére, fiatalabb társaiknál pedig Ľubomír Kvačkaj lett az edző. Egy héttel a bajnoki rajt előtt Prokop rábólintott a Galánta ajánlatára, ahol a felnőttcsapatot vette át, helyére egy másik egykori DAC-kiválóság, a hamarosan 39-éves Zsákovics Tibor lépett. Az EURO–A licencióval rendelkező Zsákovics tavítványai szombatonként 10,00 órától játszák majd hazai bajnoki mérkőzéseiket, ezentúl a Városi stadionban, amennyiben ezt az időjárás engedi. A fiatalabb ifik ugyanaz sorsolás szerint, minden fordulóban két és fél órával idősebb társaik bajnokija után lépnek pályára. Hazai pályán tehát szombatonként 12,30-tól a sikabonyi pályán.

Ollári Attila, az ifjusági részleg menedzsere: „Az ifik felkészülése nagyon jól sikerült, magasabb osztálybeli ellenfelekkel sikeres eredményeket értek el. Ezért picit váratlan volt Prokop edző változtása. De bízom Zsákovics Tibor módszereiben és tapasztalataiban, ezért remélhetőleg az edzőváltás nem lesz negatív hatással a csapat eredményeire. Egy nagyon erős korosztály került fel az idősebb ifikhez, célunk a feljutás.“

Zsákovics Tibor, az idősebb ificsapat edzője: „Egyértelmű célunk az első hely kiharcolása. Egy hete kerültem a csapat élére, a fiúk hozzáállása az edzésekhez nagyon jó, remélem, sikerül felkerülnünk. Ilyen régióban illene, hogy legyen az első két vonal valamelyikében ificsapatunk. Ebben a korban a fej a lényeg, 17-18 évesen meg kell tanulniuk eldönteni, akarnak-e focizni, mikor lehet szórakozni. Ifiként megéltem azt, hogy a stadionban előmeccseket játszottunk, és elmondhatom, abban a korban fantaszitkus érzés volt ezer ember előtt játszani. Remélem, külön motiváció lesz a fiúk számára, hogy itt játszhatnak, bár hiányolom, hogy nem tudunk legalább heti egy alkalommal itt is edzeni. Bízom benne, hogy nem csak a szülők fognak kijárni meccseinkre, hisz nem játszunk rossz focit, nagyon nagy az elszántság és van egy óriási célunk – a feljutás. Ami a húzóembereket illeti, van három – négy ügyes gyerek, akiket már el is akartak vinni magasabb osztályokba, de maradtak. A csapat gerince Radványi Dávid a védelemben, Lénárth Tamás és Brunczvik Krisztián a középpályán, a gólokat pedig elsősorban Faragó Tomitól várom.“

AZ IDŐSEBB IFIK SORSOLÁSA:

1. forduló: DAC 1904 - Nové Mesto n/V. 11.11.2007 10.00

2. forduló: DAC 1904 – Senica 12.08.2007 10.00

3. forduló: Nemšová - DAC 1904 19.08.2007 10.00

4. forduló: DAC 1904 - ČFK Nitra 26.08.2007 10.00

5. forduló: Lokomotíva Trnava - DAC 1904 28.08.2007 10.00

6. forduló: DAC 1904 – Topoľčany 02.09.2007 10.00

7. forduló: Galanta - DAC 1904 09.09.2007 10.00

8. forduló: DAC 1904 - Bánovce n/Bebravou 16.09.2007 10.00

9. forduló: AS Trenčín - DAC 1904 23.09.2007 10.00

10. forduló: DAC 1904 - Nitra-Chrenová 30.09.2007 10.00

11. forduló: Partizánske - DAC 1904 07.10.2007 10.00

12. forduló: DAC 1904 – Komárno 14.10.2007 10.00

13. forduló: Brezová p/Bradlom - DAC 1904 21.10.2007 10.00

14. forduló: DAC 1904 – Vráble 28.10.2007 10.00

15. forduló: Spartak Trnava "B" - DAC 1904 04.11.2007 10.00

16. forduló: Nové Mesto n/V. - DAC 1904 16.03.2008 10.00

17. forduló: Senica - DAC 1904 23.03.2008 10.00

18. forduló: DAC 1904 – Nemšová 30.03.2008 10.00

19. forduló: ČFK Nitra - DAC 1904 06.04.2008 10.00

20. forduló: DAC 1904 - Lokomotíva Trnava 13.04.2008 10.00

21. forduló: Topoľčany - DAC 1904 20.04.2008 10.00

22. forduló: DAC 1904 – Galanta 27.04.2008 10.00

23. forduló: Bánovce n/Bebravou - DAC 1904 04.05.2008 10.00

24. forduló: DAC 1904 - AS Trenčín 08.05.2008 10.00

25. forduló: Nitra-Chrenová - DAC 1904 11.05.2008 10.00

26. forduló: DAC 1904 – Partizánske 18.05.2008 10.00

27. forduló: Komárno - DAC 1904 25.05.2008 10.00

28. forduló: DAC 1904 - Brezová p/Bradlom 01.06.2008 10.00

29. forduló: Vráble - DAC 1904 08.06.2008 10.00

30. forduló: DAC 1904 - Spartak Trnava "B" 15.06.2008 10.00

(nk, 2007. augusztus 10.)

 

PRÍPRAVNÉ ZÁPASY DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA - STARŠÍ DORAST

DAC Dunajská Streda – Senec 6:2

Góly: Lénárth T. 3, Ravasz T., Németh A., Szajkó T.,

DAC: Csonga B. (Karácsony D.) - Radványi D., Kardos T, Ravasz T. (Lénárth T.), Boráros A. (Nagy I.), Csiffári D., Brunczvik K., Habenicht J., Egri A. (Szajkó T.), Bögi I. (Németh A.), Faragó T.

DAC Dunajská Streda – Senec Velký Biel 6:1

Góly: Szajkó T., Németh A., Faragó T.2, Bögi I., Brunczvik K.

DAC: Csonga B. (Karácsony D.) - Radványi D., Kardos T., Ravasz T. (Boráros A.), Lénárth T., Csiffári D. (Nagy I.), Brunczvik K., Habenicht J., Szajkó T. (Egri A.), Bögi I. (Faragó T.), Németh A. (Csonka Á.)

DAC Dunajská Streda – Inter Bratislava 6:2

DAC: Csonga B. (Karácsony D.) - Radványi D., Kardos T. (Ravasz T.), Boráros A. (Egri A.), Lénárth T., Brunczvik K., Habenicht J., Ágh Z. (Csiffári D.), Szajkó T., Faragó T. (Bögi I.), Németh A.

DAC Dunajská Streda - FC Nitra 3:2

Góly: Lénárth T., Bögi I., Németh A.

DAC: Csonga B. (Karácsony D.) - Radványi D., Kardos T. (Ágh Z.), Ravasz T., Csiffári D. (Nagy I.), Lénárth T., Brunczvik K., Habenicht J., Szajkó T., Bögi I., Németh A. (Egri A.)

DAC Dunajská Streda - Artmedia Bratislava 2:2

Góly: Bögi I., Habenicht J.

DAC: Csonga B. - Radványi D., Kardos T., Ravasz T., Kosár D. (Csiffári D.), Lénárth T., Habenicht J., Szajkó T., Bögi I., Egri A., Faragó T.

(csiffári + nk, 6.8.2007)

 

Mi újság az ifik háza táján?

Június közepén véget ért a 2006/07-es utánpótlás bajnokság a DAC ifi-csapatai számára a III. liga nyugatszlovákiai bajnokságában. Az idősebb ifik a negyedik, míg fiatalabb társaik az előkelő második helyet szerezték meg, és 133 lőtt góllal a bajnokság magasan legeredményesebb csapata címét is megszerezték.

Immár hagyományossá vált, hogy a bajnokság végén a szülők es a barátok szezon búcsúztató bulit rendeznek a fiatalabb ifik számára. Ezúttal június 17.-én szombaton, a Felsőpatonyréti stadionban a szülők, nagyszülők, barátok részvételével focimérkőzésre került sor apák es fiúk között.

  

Egy rövid nyári szünet következett, ami után július 3.-án a DAC utánpótlás csapatai is elkezdték a felkészülést. Fiataljaink a DAC stadionban es sikabonyi futballpályán szakképzett edők felügyelete alatt heti öt  edzéssel és előkészületi mérkőzésekkel készülnek a augusztus 11-én kezdődő bajnokságra.

Néhány változás történt a csapatok edzői posztján:

Az idősebb ifik irányitását Rostislav Prokop vette átt.

A fiatabb ifik felkészülését Ľubomir Kvačkaj irányitja.

A többi  korosztály edzői:

Idősebb diákok A: Novota Zoltán

Fiatalabb diákok B: Zsákovics Tibor

Fiatalabb diákok B: Dárius Pawlowicz

Felkészülési mérkőzések (helyszín: sikabonyi futballpálya):

Július 11. idősebb es fiatalabb ifik DAC - Senec V.Biel

Július 14. idősebb es fiatalabb ifik DAC - SFM Senec

Július 21. idősebb es fiatalabb ifik DAC - Inter Bratislava

Július 29. idősebb es fiatalabb ifik DAC - Artmedia Bratislava

Július  22-29 között a DAC fiatal labdarúgói Magyarországon, Kaposváron részt vesznek egy Nemzetközi Labdarúgó Fesztiválon ahol 200 ország ificsapata fog egymás ellen küzdeni.

(csiffári, nk, 2007. Július 10.)